28. června 2018 • 23:54

Král Vémola porazil rivala Kincla. Bojoval ale až do posledního kola

Autor:
TOP VIDEA
ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy? ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy?
Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pozice krále XFN zůstává nezměněná. Ve vyhroceném a fanoušky očekávaném zápase mezi špičkami českého MMA dokázal Karlos Vémola v O2 Areně porazit svého protivníka Patrika Kincla. Ten se však zadarmo nedal a zápas před osmitisícovou návštěvou skončil až na body. „Nemám v Čechách přemožitele, tohle je konec s českými soupeři. Sežeňte mi pořádný zahraniční bojovníky,“ vzkázal po výhře obávaný "Terminátor". Z posledních deseti zápasů Karlose Vémoly skončil jen jeden z nich později než v prvním kole a jen jeden prohrál. Veterán z UFC si nebral servítky ani se svým posledním soupeřem, ten však všechny jeho snahy o knockout či páku úspěšně zdolal.

Patrik Kincl předvedl svůj vrcholný výkon, na Vémolovy takedowny však lék nenašel a většinu zápasu strávil na zádech na zemi. Přesto se mu jako jednomu z mála podařilo s „Terminátorem“ vydržet až do konce. „Od prvního kola jsem neviděl na pravý oko a musím říct, že Karlos tady nemá konkurenci. Parádní výkon,“ smekl před soupeřem. „Se svým výkonem jsem spokojený. Říkal jsem, že jsem kvůli tomuhle zápasu odmítl UFC a musím přiznat, že na to ještě nemám,“ vzkázal.

Na Kinclův výkon měl stejný názor i jeho soupeř. „Tohle jsem od něj nečekal, za to zaslouží respekt. Čest poraženým,“ řekl Vémola. Zároveň však připomněl, že už s českými soupeři bojovat nechce. „V Čechách nemám přemožitele, takže konec s českými soupeři!“ Zároveň i naznačil, kdo by se mu líbil. „Atilla Végh je největší šampion Slovenska a fanoušci by si ten zápas zasloužili," vyhlásil k obecenstvu.

Jak Vémola porazil Kincla. Podívejte se, jak vypadal bitva do posledního kola
1080p 720p 360p

Velkou show předvedl také Muradov

Předposlední zápas večera obstaraly další špičky československého MMA. Čech Jaroslav Pokorný se utkal se Slovákem Ivanem Buchingerem, který si ve své kariéře vyzkoušel i tvrdost ran i od slavného Conora McGregora. Už první kolo naznačilo, že to bude rychlá a tvrdá bitva. To potvrdila hned druhá část, kdy do sebe bojovníci hned od začátku naběhli a vyměňovali si jednu tvrdou ránu za druhou. O něco razantnější byl Buchinger, který donutil svého soupeře odklepat.

Naprosto úžasný výkon předvedl i Uzbek Makhmud Muradov. Do samotného zápasu se pustil po hlavě a na Brazilce Davida Ramireze vlétl od úvodního gongu, ihned ho poslal k zemi. Jeho soupeř ovšem ukázal značnou výdrž, když ustál všechny údery, kterými ho Muradov před koncem prvního kola zasypal a upřímně všechny překvapil, že dobrovolně nastoupil i do druhého kola. I přes to, že se snažil převzít otěže zápasu, ho poslal Muradov brzy na zem, kde ho tvrdými lokty donutil pouze se bránit. Po chvíli se rozhodčí rozhodl zápas raději ukončit, i když se to brazilskému bojovníkovi moc nelíbilo.

CELÝ ZÁPAS: Buchinger úřadoval, donutil Pokorného odklepat
720p 360p

Do oktagonu se před zaplněnou O2 Arenou postavil i legendární bojovník Petr Kníže, který se svým soupeřem Gregorem Herbem předvedl vyrovnanou a napínavou bitvu. Český bojovník zápas ke konci pohlídal a vyhrál těsně na body.

Ze sedadel zvedl fanoušky svým výkonem i Ludovít Klein. Ten pár vteřin před koncem druhého kola ubil Poláka Kamila Selwu a radoval se ze své dvanácté profesionální výhry.

Zajímavý zápas předvedly i ženské bojovnice. Česká šampionka v kickboxu Sandra Mašková se utkala se Švédkou Camilou Rivarolovou, se kterou od první minuty svedla naprosto parádní bitvu. Bojovnice si nic nedarovaly, vyrovnaný zápas pak o něco lépe zvládla švédská bojovnice, která se radovala z výhry na body.

Výsledky:

Karlos Vémola - Patrik Kincl: Vémola vyhrál na body
Jaroslav Pokorný - Ivan Buchinger: Buchinger vyhrál ve 2. kole na škrcení
David Ramirez - Makhmud Muradov: Muradov vyhrál ve 2. kole technikou GNP
Gregor Herb - Petr Kníže: Kníže vyhrál na body
Kamil Selwa - Ludovít Klein: Klein vyhrál ve 2. kole technikou GNP
Sandra Mašková  Camila Rivarolová: Rivarolová vyhrála na body
Nilson Pereira- Matěj Kuzník: Pereira vyhrál na body
Daniel Brunclík - Petr Beránek: Beránek vyhrál v 1. kole na škrcení
Felipe Maia - Mochamed Machaev: Machaev vyhrál na body

CELÝ ZÁPAS: Fantastický výkon, Muradov doslova zničil Ramireze
720p 360p

Vémola: V zápase se mnou dostanete pouze jednu šanci, Kincl zaváhal a nevyužil ji
1080p 720p 360p

Kincl po prohře s Vémolou: Karlos mi ukázal mezery, na kterých musím zapracovat
720p 360p

Po tvrdém boji podání rukou
Po tvrdém boji podání rukou

Témata:  sport, mma, box, XFN, o2 arena, Vémola, kincl
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze