29. června 2018 • 10:38

Kincl po prohře s Vémolou skončil v nemocnici: Na pravé oko nic nevidím

Autor: ,
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Nitu pokoušel podavač, Baroš uklízečem a pražské ku..vy LIGA NARUBY: Nitu pokoušel podavač, Baroš uklízečem a pražské ku..vy
Speciál k fotbalové Lize mistrů: 76 stran, soupisky, hvězdy, program! Speciál k fotbalové Lize mistrů: 76 stran, soupisky, hvězdy, program!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jako první český bojovník vydržel bojovat s Karlosem Vémolou tři kola. V rámci galavečera XFN v O2 areně prohrál Patrik Kincl s veteránem z UFC až na body. Ale z oktagonu odešel vážně zraněný. „Od prvního kola jsem vůbec neviděl na pravý oko. Byl to ale super zápas,“ řekl.Vydržel všechna kola a vítěze tak museli určitě rozhodčí. Ti se ale podle očekávání naklonili na soupeřovu stranu a Patrik Kincl prohrál 0:3 na body. „Karlos mi ukázal mezery, které ještě mám a musím na nich pracovat,“ řekl po zápase s pokorou Patrik Kincl.

Soupeř vládl především na shozech, tedy takedownech. Silný byl ale překvapivě i v postoji. V čem byl podle Kincla lepší? „Kombinace jeho síly a váhový převahy. Já ve střední váze opravdu nemám co dělat, vrátím se zpátky do velteru. Karlos předvedl skvělý výkon,“ zhodnotil.

Kincl po prohře s Vémolou: Karlos mi ukázal mezery, na kterých musím zapracovat
720p 360p

Podle Kincla se však najdou i věci, na kterých by mohl zapracovat i „Terminátor“. „Přál bych mu, aby ještě zamakal na stand upu (boj v postoji, pozn. red.), protože tam má určitý mezery. Pak to bude skvělej komplexní zápasník.“

Patrik Kincl hned po zápase přiznal, že od prvního kola neviděl na pravé oko a kvůli němu také později skončil v nemocnici. „Jsem momentálně ve špitále a řeší se moje oko. Od toho šťouchance jsem nejdříve viděl dvakrát a po pauze už vůbec. Prý by to nemělo být nic vážného, ale choděj tu okolo mě po špičkách, tak mám strach, že to bude funus,“ vtipkoval z nemocnice na svém Instagramu.

„Byl jsem sice blízko i s jedním okem, ale na kdyby já nehraju. Vše, co jsem řekl po zápase, platí a byla to asi moje nejupřímnější pozápasová slova. Všem děkuji. Byla to fakt bomba.“

A co přesně po zápase přímo řekl? „Musím říct, že tady Karlos nemá konkurenci, parádní výkon. Se svým výkonem jsem spokojený. Říkal jsem, že jsem kvůli tomuhle zápasu odmítl UFC a musím přiznat, že na to ještě nemám,“ uznal sebekriticky

Vémola: V zápase se mnou dostanete pouze jednu šanci, Kincl zaváhal a nevyužil ji
1080p 720p 360p

Jak Vémola porazil Kincla. Podívejte se na bitvu do posledního kola
1080p 720p 360p

CELÝ ZÁPAS: Fantastický výkon, Muradov doslova zničil Ramireze
720p 360p

CELÝ ZÁPAS: Buchinger úřadoval, donutil Pokorného odklepat
720p 360p

Patrik Kincl po zápase na instagramu
Patrik Kincl po zápase na instagramu

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze