McGregor neudržel nervy, po vážení se pokusil Nurmagomedova napadnout | iSport.cz
6. října 2018 • 10:34

McGregor neudržel nervy, po vážení se pokusil Nurmagomedova napadnout

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš šetřil čas, tak zkušeně odmítl podavače míčů LIGA NARUBY: Baroš šetřil čas, tak zkušeně odmítl podavače míčů
ČÍSLA 21. kola: Hrošovský proti Slavii exceloval. Proč zaujal Costa? ČÍSLA 21. kola: Hrošovský proti Slavii exceloval. Proč zaujal Costa?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jeho klidná povaha mu zřejmě nedává spát, a tak se Conor McGregor rozhodl, že se pokusí svého soupeře trochu vyprovokovat. Po vážení, kde se oba bojovníci střetli tváří v tvář, tak irský bijec šampiona UFC v lehké váze Chabiba Nurmagomedova nejdřív strčil do ruky, o pár sekund později se ho snažil kopnout do hlavy. To už je ale od sebe rvala ochranka, a tak se netrefil.Stále nemůže přenést přes srdce, že mu kvůli neaktivitě UFC odebrala mistrovské pásy. Jeden z nich, ten v lehké váhové kategorii, později vybojoval právě Nurmagomedov a právě na toho má McGregor od první chvíle pifku. Jejich vypjatý vztah graduje zejména od chvíle, kdy Ir napadl Nurmagomedův autobus a skončil ve vězení.

V klidném duchu tak neprobíhalo ani vážení, kde se před zraky fanoušků pokusil svého soka napadnout. Tradiční vážení totiž uzavírá tzv. staredown, tedy focení tváří v tvář. Šéf UFC Dana White je často jediným mužem, který mezi znesvářenými stranami stojí, v případě McGregora měl však po ruce ještě početnou ochranku. A byla potřeba.

McGregor nejdřív Nurmagomedova zasypal nadávkami a když se nedočkal odpovědi, vzteky mu strhnul ruku dolů. Ruský šampion ho tedy vyzval, a tak se ho McGregor pokusil nakopnout. To už však byla aktivní přítomná ochranka, která oba bijce od sebe odháněla, díky čemuž byl Nurmagomedov mimo dosah.

Celá válka mezi oběma bojovníky nechává chladného Natea Diaze, dlouholetého McGregorova rivala. „Doufám, že se oba vzájemně knockoutují. Ani jeden z nich si nezaslouží být šampionem,“ odpověděl pro TMZ na otázku, kdo podle něj vyhraje.

Důležitou zprávou však je, že oba navážili váhový limit, a tak ostře sledovanému zápasu již nic nebrání. Zápas, který se koná v Las Vegas, se uskuteční v neděli okolo šesté hodiny ráno a vysílat ho bude živě stanice Nova Sport 2.

Conor McGregor úspěšně navážil a zápasu tak nic nebrání.
Conor McGregor úspěšně navážil a zápasu tak nic nebrání.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud