McGregor neudržel nervy, po vážení se pokusil Nurmagomedova napadnout | iSport.cz
6. října 2018 • 10:34

McGregor neudržel nervy, po vážení se pokusil Nurmagomedova napadnout

Autor: tej
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Berkovy přehmaty v Edenu, obstál Rejžek v Plzni
RUDEJ FANDA o derby: Heča se parádně vyspal. Mám vzkaz pro Tetteha
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jeho klidná povaha mu zřejmě nedává spát, a tak se Conor McGregor rozhodl, že se pokusí svého soupeře trochu vyprovokovat. Po vážení, kde se oba bojovníci střetli tváří v tvář, tak irský bijec šampiona UFC v lehké váze Chabiba Nurmagomedova nejdřív strčil do ruky, o pár sekund později se ho snažil kopnout do hlavy. To už je ale od sebe rvala ochranka, a tak se netrefil.Stále nemůže přenést přes srdce, že mu kvůli neaktivitě UFC odebrala mistrovské pásy. Jeden z nich, ten v lehké váhové kategorii, později vybojoval právě Nurmagomedov a právě na toho má McGregor od první chvíle pifku. Jejich vypjatý vztah graduje zejména od chvíle, kdy Ir napadl Nurmagomedův autobus a skončil ve vězení.

V klidném duchu tak neprobíhalo ani vážení, kde se před zraky fanoušků pokusil svého soka napadnout. Tradiční vážení totiž uzavírá tzv. staredown, tedy focení tváří v tvář. Šéf UFC Dana White je často jediným mužem, který mezi znesvářenými stranami stojí, v případě McGregora měl však po ruce ještě početnou ochranku. A byla potřeba.

McGregor nejdřív Nurmagomedova zasypal nadávkami a když se nedočkal odpovědi, vzteky mu strhnul ruku dolů. Ruský šampion ho tedy vyzval, a tak se ho McGregor pokusil nakopnout. To už však byla aktivní přítomná ochranka, která oba bijce od sebe odháněla, díky čemuž byl Nurmagomedov mimo dosah.

Celá válka mezi oběma bojovníky nechává chladného Natea Diaze, dlouholetého McGregorova rivala. „Doufám, že se oba vzájemně knockoutují. Ani jeden z nich si nezaslouží být šampionem,“ odpověděl pro TMZ na otázku, kdo podle něj vyhraje.

Důležitou zprávou však je, že oba navážili váhový limit, a tak ostře sledovanému zápasu již nic nebrání. Zápas, který se koná v Las Vegas, se uskuteční v neděli okolo šesté hodiny ráno a vysílat ho bude živě stanice Nova Sport 2.

Conor McGregor úspěšně navážil a zápasu tak nic nebrání.
Conor McGregor úspěšně navážil a zápasu tak nic nebrání.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud