McGregor - Nurmagomedov ONLINE: Conor slibuje zničující KO. Alláh je s námi, oponoval soupeř | iSport.cz
3. října 2018 • 16:25

McGregor slibuje, že se soupeř rozpadne. Co Nurmagomedov? Reaguje klidem

Autor: tej
TOP VIDEA
SE SIMONOU v karanténě: Šimon Hrubec promluvil o koronaviru. V Číně média neukazují všechno, říká
Sportovní bizáry: nájezdy ve fotbale, hokejové harakiri nebo opilý sudí v Příbrami
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nemají se rádi a nemohou se dočkat, až se proti sobě postaví v osmihranné kleci. Pro Conora McGregora bude zápas o něco složitější. V oktagonu nestál už dva roky a proti němu stojí Khabib Nurmagomedov - sebevědomý, zkušený a klidný soupeř, navíc plný sil. Přesto Ir věří, že mu žádné potíže nezpůsobí. „Bude to zničující KO, jen doufám, že ne moc brzy,“ vzkázal pár dní před zápasem.Na zatím poslední a zároveň také první oficiální tiskové konferenci Ir fanoušky trochu vyděsil. Na první pohled totiž bylo patrné, že má poraněnou ruku a všichni se začali obávat, aby z ostře sledovaného duelu nakonec nesešlo.

„V téhle hře přežijí jen silní. Bojoval jsem s devadesátikilovým bojovníkem Ionem Pascuou. Oba jsme spárovali bez chrániče zubů. Já ho v jednu chvíli čistě udeřil a jeho zub se mi vrazil do kloubu na ruce. Vítejte v bojové hře, té skutečné,“ uklidnil fanoušky během MMA Show pro ESPN.

McGregor se podle svých slov zápasu nebojí, ani přesto, že někteří experti věří spíšeRusovi Numagomedovi. „Věřím, že ho knockoutuju. Bude to zničující KO! Ale abych byl upřímný, tak doufám, že to nebude moc brzy. Věřím, že s ním budu třást, až se rozpadne,“ řekl.

A McGregor si ještě vůči rivalovi přisadil. „Podle mě reaguje jako nováček a myslím si, že má skleněnou bradu, která zatím akorát nebyla popraskaná. Byl popraskanej jenom trochu, ale ne sniperkou,“ vzkázal těm, kteří o jeho dominanci pochybují.

Podobných prohlášení se jeho Numagomedov zdržuje. Sem tam přidá příspěvek na sociální sítě, jinak se ale věnuje spíše tréninku. Minulý týden se pochlubil několika desítkami fanoušků, kteří ho přišli podpořit na trénink. „Moc vám, bratři, děkuji, nabíjíte energií a motivujete mě. V sobotu udělám maximum, abych naplnil vaše očekávání. Když je Alláh s námi, nikdo nás nemůže zlomit,“ napsal na svém instagramovém účtu k fotografii těchto fanoušků.

Jejich vzájemný duel se uskuteční v neděli ráno (okolo šesté hodiny) v Las Vegas. Podle slov šéfa UFC Dana Whitea si přístup ke streamu předplatily již téměř tři miliony diváků. „Už teď jsme překonali snad všechny rekordy v číslech, jaké jsme měli,“ prozradil.

Conor McGregor před zápasem propaguje svoji značku whisky
Conor McGregor před zápasem propaguje svoji značku whisky

 
Články odjinud


Články odjinud