Slovenský SUPERbojovník Buchinger: Nejprve chci pás XFN, pak do UFC | iSport.cz
Ondřej Němec
25. prosince 2018 • 20:35

Slovenský SUPERbojovník Buchinger: Nejprve chci pás XFN, pak do UFC

TOP VIDEA
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali
Šachista ranařem! Triumfátor Dvořák v pořadu Fight! promluvil o trablech s XFN i vábení dopingem Šachista ranařem! Triumfátor Dvořák v pořadu Fight! promluvil o trablech s XFN i vábení dopingem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Byl šampionem prestižní organizace M1 Global a bojoval i s nejslavnějším zápasníkem MMA Conorem McGregorem. Na akci Marpo vs. Rytmus bude Ivan Buchinger bojovat o pás organizace XFN. U té také podepsal smlouvu na dalších deset zápasů. Přiznává ale, že další metou pro něj bude UFC, nejslavnější liga světa, od které už kdysi nabídku dostal. Teď už by však na pozvání do amerického gigantu kývl.Je to veliká persona slovenských bojových sporů a jediný, kdo může v rámci Československa říci, že zápasil s Conorem McGregorem. O své prohře s irským bouřlivákem vyprávěl už mnohokrát. Tentokrát ale přiblížil i to, jak nenávistně se k němu chovali diváci.

„Publikum bylo hroznější než Conor McGregor sám. Pokřikovali dokonce, že mě zabijí,“ vzpomíná Ivan Buchiner v pořadu Fight!

Před soubojem s McGregorem jsem se MMA učil z YouTube
720p 360p

Kdyby měl dvaatřicetiletý slovenský bojovník možnost dát si s nejslavnějším MMA zápasníkem světa odvetu, neváhal by. Ač svou další metu vidí jinde.

„Teď chci vybojovat pás XFN. A pak se chci se dostat do UFC!“ říká Buchinger.

Zajímavostí je, že v době, kdy nastupoval proti MgGregorovi, nebyl ještě pouze zápasníkem. Pracoval tehdy jako dispečer a MMA se učil podle videí na YouTube.

Galavečer Marpo vs. Rytmus můžete sledovat i díky streamu >>

Slovenský zápasník Ivan Buchinger slaví vítězství v O2 Areně se svým synem
Slovenský zápasník Ivan Buchinger slaví vítězství v O2 Areně se svým synem

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud