Ondřej Němec
6. května 2022 • 20:45

Češka pokračuje v cestě za milionem dolarů. Jindrová znovu zabojuje v PFL

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Hradec Králové - Plzeň: Pilař 1:2! Nejdřív slavil, pak se omlouval mateřskému klubu
SESTŘIH: Baník - Zlín 3:1. Pohodlný duel pro favorita, první Vrbova výhra v Ostravě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už za pár hodin vstoupí znovu do klece pod americkou značkou PFL Martina Jindrová. V texaském Arlingtonu bude bojovat s Vanessou Melovou, která má zkušenosti i z UFC. „Sice chodila nižší váhu, ale má velice aktivní styl,“ říká o brazilské soupeřce jeden z trenérů české bojovnice Petr Kníže. Turnaj PFL 3: 2022 bude ke zhlédnutí zdarma na YouTube organizace od 23.30. Jindrová nastoupí hned v úvodním duelu.Začátkem března si v premiérové bitvě v PFL Martina Jindrová připsala bodové vítězství a může tak dál pomýšlet na milion dolarů (přes 23 milionů korun), který získávají vítězové zápasových pyramid americké organizace.

Ve druhém souboji se ale popasuje s Brazilkou Vanessou Melovou, která má na kontě i čtyři duely v hlavní světové lize UFC, vyhrála však jen jeden, poslední. Teď se poprvé představí v PFL.

„Vanessa Melová je poměrně zkušená zápasnice. Sice chodila nižší váhu, ale má velice aktivní styl, snaží se pořád tlačit a nevadí jí být ve střetu výměn,“ říká o rivalce Petr Kníže, který tvoří s Petrem Ondrušem trenérský tým Jindrové. „Uvidíme její taktiku, ale většinou zůstává bojovat v postoji a to samozřejmě bude Martině vyhovovat,“ zmiňuje s odkazem na to, že jeho svěřenkyně sklízela v minulosti úspěchy především jako kickboxerka.

„V PFL bojuje hodně zápasníků, kteří dříve nastupovali v UFC. Vnímám to, že je tu veliká konkurence obzvláště v ženské divizi,“ komentuje kvalitu stáje kouč. „Myslím si, že karta tohoto turnaje je stejně zajímavá jako na akcích UFC.“

Kníže může obě ligy opravdu porovnávat, protože do UFC doprovází na zápasy svého nejspěšnějšího svěřence Machmuda Muradova. „Co se týká organizace, tak UFC má mnohem více zkušeností, ale v podstatě je to velmi podobné,“ dodává Kníže.

Od 23.30 bude možné sledovat druhý duel Jindrové v PFL zdarma na YouTube.

MARTINA JINDROVÁ
Narozena: 26. ledna 1991 (31 let), Karlovy Vary
Výška/váha: 172 cm/68 kg
Klub: TKBC Praha
Disciplíny: MMA, K-1, Muay Thai
Největší úspěchy: 6x mistryně světa v kickboxu, profesionální mistryně Evropy v thaiboxu 2012, mezinárodní mistryně K-1 WAKO, několikanásobná mistryně ČR v kickboxu, boxu, K-1

 

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud