S kým z biatlonu se Koukalová vídá? Ukázalo se, kdo jí zbyl jako kamarád | iSport.cz
25. prosince 2020 • 17:00

S kým z biatlonu se Koukalová vídá? Ukázalo se, kdo jí zbyl jako kamarád

Autor: iSport.cz, ivp
Vstoupit do diskuse
6
TOP VIDEA
Teplice - Jablonec: Hrubého dělovka zapadla do sítě, 0:5
Litvínov - Sparta: Godla se musí stydět. Domácí gólman pustil lehké nahození Říčky, 1:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vydala knížku, která hodně rozbouřila biatlonové vody, vypadalo to, že za sebou pálí mosty. Ale Gabriela Koukalová na bývalé kolegy rozhodně nezanevřela, už se prý těší, až si s nimi někdy popovídá. Ve velké zpovědi o životě po kariéře ve Sport Magazínu nicméně přiznává, ke komu má ze sportovního prostředí po čtyřech letech ve sportovním důchodu nejblíže.V častějším kontaktu je Gabriela Koukalová s bývalým parťákem Michalem Šlesingrem, který se podílel i na seriálu Sestřičky, kde si někdejší biatlonová hvězda také zahrála. „Od chvíle, co nezávodí, jsme se i několikrát viděli. Byli jsme spolu na obědě a pár týdnů zpátky jsme fotili pro jeden charitativní projekt,“ popsala Koukalová v exkluzivním rozhovoru. „Bylo to s ním jako vždy, vtipné. A byla jsem ráda, že jsme se po delší době viděli,“ přiznala.

Když před čtyřmi roky skončila s aktivní kariérou a odešla ze sportu, byl to pro ni prý velký mezník. „Ukázalo se mi, kdo mi zbyl jako kamarád. A jsem ráda, že mi dodneška zůstali lidi, kterým můžu stoprocentně věřit,“ svěřila se vítězka Světového poháru a dvojnásobná mistryně světa.

Biatlonová šampionka Gabriela Koukalová má novou roli, uvádí pořad Showtime na CNN Prima News
Biatlonová šampionka Gabriela Koukalová má novou roli, uvádí pořad Showtime na CNN Prima News

„Mezi ně patří Jitka Landová, s níž mám letité přátelství od základní školy, nebo Verča Zvařičová, s níž jsem nadále v kontaktu,“ popsala Koukalová. Co ale třeba Ondřej Moravec nebo Jaroslav Soukup, který dělá v Liberci policistu?

„S nimi jsem zatím žádný kontakt od konce kariéry nenavázala. To ale neznamená, že bych je nerada viděla. Naopak, těším se, že se jednou snad uvidíme a dáme řeč o tom, co se v našich životech od té doby stalo,“ věří Koukalová. „Rozhodně jsem na nikoho z nich nezanevřela,“ ujistila.

Vstoupit do diskuse
6
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud