13. srpna 2013 • 06:30

Máte sen být sporťákem? Teď je tu šance studovat to, co chcete

Autor:
Jedním z vyučujících na Akademii žurnalistiky a nových médií bude i Lukáš Tomek, šéfredaktor Sportu. Třeba také budete jednou dělat rozhovor s Jaromírem Jágrem
TOP VIDEA
SE SIMONOU... a Radkem Dudou: Jágr nastoupí za Zlín. Růža mě chlebem a solí nevítal. A kde jsou nejhezčí fanynky? SE SIMONOU... a Radkem Dudou: Jágr nastoupí za Zlín. Růža mě chlebem a solí nevítal. A kde jsou nejhezčí fanynky?
KDO JE KDO v průvanu na Strahově. Proč nahradí Prokeše zrovna Kotrba? KDO JE KDO v průvanu na Strahově. Proč nahradí Prokeše zrovna Kotrba?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jste maturanti a máte rádi sport? Přemýšlíte co dál a pohráváte si s myšlenkou stát se sportovním novinářem? Máte chuť nahlédnout do chodu integrovaného newsroomu deníku Sport i webu iSport.cz a začít se od nás učit a třeba s námi i spolupracovat?Pak nyní máte jedinečnou šanci. Vyšší odborná škola a Střední škola managementu s.r.o. ve spolupráci s vydavatelstvím Ringier Axel Springer, pod jehož křídla patří právě i deník Sport, spouštějí od školního roku 2013/14 společný vzdělávací projekt – Akademie žurnalistiky a nových médií.

Program se v září otevře pro prvních 80 studentů a jedním z nich můžete být i vy. Během tříletého studia se naučíte vše, co dnes novinář v multimediální redakci potřebuje pro úspěšný rozjezd kariéry znát.

„Naším primárním záměrem je vychovávat novináře, kteří milují svou profesi a jdou do života s výbavou nejen teoretickou, ale i praktickou. Výhodou Akademie žurnalistiky a nových médií je především fakt, že těžiště vyučujících je založeno na klíčových a úspěšných lidech z našich redakcí,“ říká generální ředitelka vydavatelství Ringier Axel Springer CZ Libuše Šmuclerová.

Teoretická příprava studentů bude probíhat v Praze v prostorách Vyšší odborné školy a Střední školy managementu s.r.o. (Nad Rokoskou 111/7, Praha 8). Ta praktická přímo ve vydavatelství Ringier Axel Springer (Komunardů 1584/42, Praha 7). To vše formou přednášek, seminářů, diskusí, zážitkových metod, samostudia, praktických cvičení, tvorby odborných prací a exkurzí.

Vedle deníku Sport studenti během studia přijdou do kontaktu i s dalšími redakcemi vydavatelství. S integrovaným newsroomem Blesku, redakcemi časopisů Reflex, Svět motorů či kultovního dětského magazínu ABC.

Všechny další informace o výuce (včetně podmínek přijetí a výše školného) najdete na webové adrese www.akaz.cz. Těšíme se na vás!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze