Fürth - Wolfsburg | ONLINE | 9.2.2013 15:30 | Bundesliga 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Po velmi pohledném prvním poločase se ve druhé části hry vytratila atraktivita. Domácí Fürth měl sice velkou převahu, jenže v zakončení byl žalostný. Velké šance spálil Djurdjić či Prib, a tak byl jediným střelcem Dost, jehož trefa z 23. minuta rozhodla o tom, že tři body putují do Wolfsburgu.
Konec zápasu.
90+3
Vargova nahrávka našla za hostující obranou Azemiho, ale ten je chycen v ofsajdu. Přesto domácí útočník zakončil znovu a opět do skvělého Diega Benaglia.
90+2
Hesl zkoušel po přerušení útočné snahy hostí rychle rozehrát, ale míč poslal pouze do autu. Přesto je Fürth po pár vteřinách opět u balonu.
90+1
Dlouhý nákop Mavraje z vlastní poloviny nikoho v zeleném dresu domácích nenašel. Od své branky tak rozehraje Benaglio.
90+1
Druhý poločas je v Trolli ARENA ve Fürthu nastaven o tři minuty.
89
Zimmermann po průniku do pokutového území centroval na spoluhráče, jenže jeho míč odvrátil zadák Madlung na autové vhazování.
88
Dobře zapracoval v defenzívě hostí Diego, který se nejprve nenechal přetlačit v souboji a poté uklidnil hru rozehrávkou na obránce.
87
Rohový kop hostů z levé strany hledal dlouhány Nalda s Madlungem, jenže míč ze vzduchu stáhnul brankář domácích Hesl a rychle nakopává vpřed.
86
Centr domácího Priba z pravé strany hledal v pokutovém území spoluhráče, ale i přes velkou snahu z toho zakončení není. Peković fauloval Benaglia, a tak tu bude jenom přímý volný kop hostů.
84
Po souboji ve středu hřiště zůstal jeden z domácích hráčů ležet na trávníku. Olić přesto pokračoval v útoku a centrem do vápna našel Dosta. Střelec první branky utkání ale nezakončil, jelikož dobře zahrál Sobiech.
83
Vysoký míč na hroti na Djurdjiće skvěle přečetl a odvrátil prudkou hlavičkou Naldo.
83
Vieirinha se po individuální akci dostal až na pravé křídlo k centru, kterým ale nikoho v modrém dresu Wolfsburgu nenašel. Před Olićem odvrací Mavraj.
81
Poslední střídání pro Fürth. Azemi na trávníku nahradí Geralda Asamoaha.
79
Po rohu hostí z levé strany se k odraženému míči dostal Diego. Ten hledal centrem v pokutovém území dlouhána a zatím jediného střelce dnešního odpoledne Dosta, ale před ním zakročil na jedničku Hesl.
78
Wolfsburg naposledy střídá. Jana Poláka na hřišti nahrazuje čerstvý Josué.
78
V posledních okamžicích hry již není převaha domácích tak znatelná, když hosté útočí především přes Diega. Teď byl Pekovićem zastaven Vieirinha.
75
Zimmeramannova snaha na pravé straně skončila rohem, po kterém pálil z rohu pokutového území záložník Milorad Peković. Brankový prostor ale naštěstí pro hosty netrefil.
73
Za faul na Edgara Priba ve středu hřiště vidí žlutou kartu hostující záložník Träsch.
72
Snad první útočný výlet Wolfsburgu ve druhém poločase skončil rohem, po kterém se v pokutovém území dostával k zakončení Naldo. Zády k brance byl ale lehce podržen, a tak vypálit nestačil.
71
Varga sice nahrávkou na pravou stranu neuspěl, ale k míči se Fürth dostává znovu po pár vteřinách, když Schäferův odkop končí u Zimmermanna.
69
Nemohoucnost domácích v zakončení má své snad desáté pokračování. Po nahrávce z pravé strany se na hranici pokutového území uvolnil Edgar Prib, který ale svou následnou střelou Benagliovu branku netrefuje.
67
A měnit hráče bude i Wolfsburg. Makoto Hasebe nahradí na pravém beku Fagnera.
67
Domácí tým střídá. Sararera nahrazuje na trávníku Park.
66
Hraje se pouze na jednu branku a Wolfsburg je v těžké defenzívě. Tentokrát mohou hosté poděkovat dobrému skluzu Madlunga, který zastavil nahrávku Priba směřující do pokutového území na Djurdjiće.
65
Následný přímý kop je snadnou kořistí pro Diega Benaglia, který míč ve výskoku chytá do náruče.
64
Djurdjić notně přihrál pád po souboji s Fagnerem, ale sudí mu na to skočil, a tak do hostujících řad putuje žlutá karta.
63
Další obrovská šance SpVgg je zastavena ofsajdem. Baba posunul v pokutovém území na Asamoaha, který i přes nedovolené postavení stějně zakončil do brankáře Benaglia.
61
Domácí tým je ve druhém poločase jasně lepším celkem, jenže v zakončení tápe. Centr z pravé strany v podání Priba ještě stačil odvrátit Fagner, jenže pouze na Sararera. Ten jako by nevěděl, co s míčem, a tak nahrál na Babu, který bohužel pro domácí pálí vysoko nad.
60
Chybu středních záložníků VfL teď musel Naldo zastavit taktickým faulem. Sudí Guido Winkmann mu za něj uděluje žlutou kartu.
59
Stoper hostí Naldo si opět hodně zahrával s míčem na kopačce, když na hranici vlastního pokutového území kličkoval proti dvou domácím útočníkům. Trocha štěstí mu teď pomohla v tom, aby se nikdo v zeleném dresu Fürthu nedostal k zakončení.
57
Fürth měl možnost rozehrávat z pravé strany přímý kop z dobré pozice, jenže bez patříčného vyústění. Sararerův dlouhý míč končí v rukavicích Diega Benaglia.
56
Další žlutá karta do domácích řad. Za faul na Oliće si ji připisuje střední záložník SpVgg Varga.
55
Novic na trávníku Prib hledal nahrávkou z pravé strany za Naldem útočníka Djurdjiće, jenže nepřesně. Míč končí až u Benaglia.
53
Zákrok z kategorie velmi tvrdých si připisuje Sobiech, který ve středu hřiště zastavil Diega. Za svůj prohřešek vidí žlutou kartu.
52
Největší příležitost domácích v dnešním utkání! Nahrávku na Asamoaha ještě Naldo zastavil, jenže poté neuvěřitelně nahrál na kopačku Djurdjiće, který stál sám před Benagliem. Srbský reprezentant selhal, když se mu nepovedlo dobře zakončit a pálí pouze do rukavic připraveného kapitána VfL.
51
Přetažený míč na pravou stranu na Zimmermanna domácí zadák na trávníku zastavit nedokázal. Od své branky tak rozehraje Diego Benaglio.
48
Hostům se útok nepovedl, a tak to byl opět Fürth, který hrozil po pravé straně. Prib se ale k ráně nepropracoval.
47
Domácí začínají opět velmi aktivně a po nahrávce od Vargy si připisují velkou příležitost. Z pokutového území pálil na branku Djurdjić, jenže Benaglio skvěle vyráží mimo! Roh pro Fürth.
46
Změna i na domácí straně, když Klause vystřídal Prib.
46
Přestávková předpověď se vyplnila, a tak uvidíme ve druhém poločase na straně hostí novou tvář. Ivana Perišiće nahrazuje jeho krajan Ivica Olić.
46
Začal druhý poločas.
O přestávce se na trávníku pilně rozcvičuje za pokynů asistenta trenéra hostí Andriese Jonkera Ivica Olić, který by ve druhém poločase mohl nahradit nevýrazného Perišiće.
Ve Fürthu za sebou máme první poločas a nutno říci, že velmi zajímavý. Neustále se něco děje a domácí tým nevypadá, že by momentálně zaujímal poslední příčku tabulky. Je hodně aktivní a především jeho pravé strana dělá hostům problémy. Wolfsburg se spoléhá především na kreativitu Diega. Po jeho nahrávce na Vieirinhu padla zatím jediná branka utkání, když ji zaznmenal Bas Dost. Druhý poločas začne pravděpodobně v 16:32
První poločas skončil.
45+1
Vieirinha na levém křídle dělal domácím obráncům velké starosti, jenže zpětná nahrávka nikoho v modrém dresu VfL nenašla.
45
Vieirinha na hranici vápna posunul míč na Schäfera, jenže ten jej z levé strany do pokutového území nedostal. Nepřesný centr končí za brankou.
44
Obrovská šance VfL Wolfsburg! Fagner nahrávkou z pravé strany našel v pokutovém území zcela osamoceného Diega, který místo bleskového zakončení příliš přemýšlel, a tak ho po jeho kličce Sobiechovi a následné střele vychytává Hesl! Brankář domácích prudkou ránu z pravé strany vyráží na rohový kop.
42
Wolfsburg prohospodařil dvě velmi výhodné situace na levé straně hřiště. Schäferovi se ve druhém případě povedlo odcentrovat, jenže Diego vysoký míč po zpracování nevypálil.
40
Nadvakrát pálil na branku Wolfsburgu i zatím neviditelný útočník Nikola Djurdjić, jenže i teď z toho velké nebezpečí není. Benaglio ránu z hranice velkého vápna chytá do náruče.
39
Teď však přišla na jejich polovině řada nepřesných nahrávek a odkopů, a tak tu mohla být šance pro Fürth. Vrcholem domácí snahy byla střela Pekoviće, kterou však zblokoval jeden z hostí tak, že Benaglio zasahovat nemusel.
39
Po dlouhé době se hra trochu uklidnila a hosté kombinují na vlastní polovině hřiště.
37
Jednoduchá rozehrávka v domácím provedení nevyšla, a tak mohl Wolfsburg rychle zaútočit do odkryté obrany. Diego ale Perišiće přesnou nahrávkou nenašel.
35
Po ruce Perišiće zahrával domácí tým přímý kop z pravé strany. Ten šel na roh pokutového území pro Klause, který prudkou střelou netrefuje Benagliovu klec.
33
Centr Fagnera z pravé strany se dostal na hranici pokutového území na Diega, ale ten pálí ze slušné pozice vysoko nad.
31
Po centru Mavraje z vlastní poloviny mohl po odraženém míči zakončovat Asamoah. Domácí forvard však bohužel pro Greuther trefil prvního stojícího hráče před sebou.
30
Klaus sice našel v uličce volného útočníka Djurdjiće, jenže ten nabíhal z ofsajdového postavení, a tak je veškeré vzrušení zbytečné.
30
Fagnerovi utekl na levé straně Baba, který se již odhodlával k centru, když mu v poslední chvíli rychlý bek VfL odkopl míč na roh.
28
Diegova kouzla skončila na domácích kopačkách, a tak tu byl brejk. Ten našel na pravé straně útočníka Asamoaha, kterého však zastavuje taktickým prohřeškem Madlung.
26
Další pokus domácích přichází po centru Sararera z pravé strany. V klubku hráčů si balon našel opět stoper Fürthu Sobiech, jenže ani v tento moment branku netrefuje.
25
Fürth mohl odpovědět ihned, když se po centru Sararera z levé strany dral k zakončení Asamoah. Ten zakončil mimo, ale po souboji s Madlungem si žádal alespoň pokutový kop. Sudí Winkmann však nechává hru pokračovat.
23
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Hosté jdou po velmi pěkné a rychlé akci do vedení 1:0! Diego našel vysunutím do pravého křídla rozeběhnutého Vierinhu, který po převzetí míče ihned nahrávkou na první tyč našel BASE DOSTA, pro kterého nebylo problémem zakončit za Hesla. Holandský útočník se odpoutal od svého strážce Sobiecha a pohodlně otevírá brankový účet utkání.
22
Akce domácích na pravé straně má krátký život, jelikož si Sararer před Schäferem sám ukopl míč do zámezí.
21
Do dobré pozice si nabíhal ze středu hřiště Polák, jenže bohužel pro hosty pro něj byla nahrávka od Diega příliš dlouhým soustem.
20
Centr z pravé strany sice našel hlavičku Sobiecha, jenže od ní jde míč mimo Benagliovu branku.
20
Klaus sice po svižné akci dokázal z pravé strany odcentrovat přes Schäfera, jenže spoluhráče v pokutovém území nenašel. Jeho míč si našel Fagnera, který odkopává na roh.
18
Vierinhova střela ze střední vzdálenosti končí po teči v rukavicích připraveného brankáře Hesla.
17
Hraje se opravdu ve velkém tempu a v další akci byli domácí. Centr z pravé strany Djurdjiće nenašel, ale i přes udržení míče jsou domácí následně chyceni v ofsajdu.
16
Přes Madlunga se na druhé straně tlačil k centru aktivní Asamoah. Útočník Fürthu vybojoval pro domácí rohový kop.
15
Perišić hledal nahrávkou do uličky si nabíhajícího Marcela Schäfera, jenže to přehnal s razancí, a tak končí míč až v zámezí.
14
Na druhé straně se po centru Baby dostal k hlavičce Gerald Asamoah. Zakončoval však z těžkého úhlu, a tak branku Benaglia netrefuje.
13
Wolfsburg hrozil po nahrávce Poláka, která se dostala až do levého křídla na centrujícího Schäfera. Zadák hostí sice našel hlavičku Vieirinhy, jenže ten fauluje, a tak domácím nebezpečí nehrozí.
11
Odpovědí domácích je rána Asamoaha ze střední vzdálenosti, která však branku o dobrých pár metrů netrefuje.
11
Přímý kop obstaral Diego a trefuje břevno! Hesl vysoký míč možná trošku podcenil, a ten tak končí na horní tyči, od které se odráží nad.
9
Po faulu Asamoaha na Madlunga se ještě karta neudělovala, ale následovala další akce hostí přes Diega na Schäfera, který byl na hranici pokutového území ostře faulován. Za tento faul už domácí Klaus vidí žluté napomenutí.
9
Hosté hrozí i nadále. Kombinační akci po pravém křídle mohl po zpětné nahrávce na hranici pokutového území zakončit Dost, jenže míč netrefil.
8
Rychlá akce hostí šla přes Diega na Schäfera, kterého však čistým skluzem zastavuje záložník Klaus.
6
Roh rozehraje z pravé strany i hostující Wolfsburg. Zakončení na branku jsme zatím v Trolli ARENA neviděli.
4
Ten se však příliš neujal, a tak mají možnost zaútočit i hosté z Wolfsburgu, v jejiž sestavě dnes vidíme i českého středopolaře Jana Poláka.
2
Domácí Greuther začal aktivně a hned po pár vteřinách si vybojoval výhodu prvního rohového kopu v utkání.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

SpVgg Greuther Fürth (4-4-2): Hesl - Zimmermann, Sobiech, Mavraj, Baba - Klaus, Varga, Peković, Sararer - Asamoah, Djurdjić.

Trenér: Michael Büskens

VfL Wolfsburg (4-2-3-1): Benaglio - Fagner, Naldo, Madlung, Schäfer - Träsch, Polák - Vieirinha, Diego, Perišić - Dost.

Trenér: Dieter Hecking

Rozhodčí: Winkmann - Bandurski, Assmuth.
Lavičky:

SpVgg Greuther Fürth: Grün - Kleine, Nehrig, Fürstner, Park, Prib, Azemi.

VfL Wolfsburg: Hitz - Kjaer, Rodriguez, Hasebe, Josué, Orozco, Olić.
Wolfsburg zahájil druhou polovinu soutěže výhrou nad Stuttgartem, jenže v následující dvou střetnutích s Hannoverem a Ausburgem se mu už tolik nedařilo, když vybojoval pouhý bod. Trenér Hecking vidí problém především ve slabé koncovce, která Vlkům selhala zejména v posledním domácím utkání s outsiderem s Ausburgem. Hostům dnes budou chybět Hasani, Pilař, Helmes či Kyrgiakos.
Domácí Fürth, který je momentálně na poslední příčce zaznamenal v minulém kole skvělý výsledek, když jeho výlet do Gelsenkirchenu, kde se utkal s Schalke dopadl překvapivě skvěle. Tým trenéra Büskense vyhrál po brankách Klause a Djurdjić ze druhé minuty nastavení 2:1. Na příčku, která by jej poslala alespoň do baráže o udržení v nejvyšší soutěží tak Greuther ztrácí čtyři body. Dnes mu v další snaze o cenné body nepomůže pětice Ndoye, Hefele, Schmidtgal, Tyrala a Stieber.
Bundesliga má před sebou 21. kolo a nás bude zajímat především duel mezi domácím Greutherem Fürth a hosty Vfl Wolfsburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
8. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Mgladbach 7 5 1 1 15:6 16
2. Wolfsburg 7 4 3 0 10:4 15
3. Bayern 7 4 2 1 20:8 14
4. Lipsko 7 4 2 1 15:7 14
5. Freiburg 7 4 2 1 15:7 14
6. Schalke 7 4 2 1 14:7 14
7. Leverkusen 7 4 2 1 12:8 14
8. Dortmund 7 3 3 1 19:11 12
9. Frankfurt 7 3 2 2 11:10 11
10. Hertha Berlin 7 3 1 3 12:12 10
11. Werder 7 2 2 3 12:16 8
12. Hoffenheim 7 2 2 3 6:11 8
13. Mainz 7 2 0 5 7:17 6
14. Augsburg 7 1 2 4 8:19 5
15. Düsseldorf 7 1 1 5 9:14 4
16. Union Berlin 7 1 1 5 6:13 4
17. Köln 7 1 1 5 5:16 4
18. Paderborn 7 0 1 6 9:19 1
Články odjinud