Skončilo utkání, které jednoznačně ovládl Bayern Mnichov, který nedal Hannoveru žádnou šanci a zaslouženě si došel pro vítězství 1:6. Bayern dokázal, že má v letošní sezóně velkou produktivitu, když vstřelil po druhé za sebou šest branek a poslal jasný vzkaz Barceloně, se kterou se mnichovský klub utká ve svém stánku v úterý.

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný zbytek dne.
90
Před velkým vápnem se dostal ke střele Gustavo, ale jeho střela mířila nad branku.
88
První žlutou kartu zápasu vidí těsně před koncem utkání Boateng, který si v souboji s Rauschem pomohl rukama.
86
Bayern právě vstřelil branku!
Bayern rychle odpovídá na inkasovanou branku, když se na velkém vápně uvolnil CLAUDIO PIZARRO a technickou střelou překonal Zielera.
85
Hannover právě vstřelil branku!
Domácí dávají čestnou branku, když střelu z přímého kopu vyrazil Neuer přímo před sebe, kde byl připravený ANDRE HOFFMANN, který hlavou poslal míč do branky.
83
Shaqiri našel svojí přihrávkou na středu hřiště volného Robbena, který ale o míč velmi rychle přišel.
82
Tempo zápasu se v posledních minutách rovná nule, když hosté hrají v poklidu a domácí Bayernu vůbec nevzdorují.
80
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Diouf, přichází Abdellaoue.
80
Po rohovém kopu se fotbalisté Bayernu k ohrožení branky nedostali.
79
Alaba vyslal do vápna Hannoveru dobrý centr, který domácí obrana srazila na rohový kop.
78
Po ošetření domácího útočníka se pokračuje ve hře.
76
Na trávníku zůstal ležet Diouf, který se ve vzduchu srazil s Neuerem.
75
Po volném kopu se dostal ke střele z velkého vápna Shaqiri, který svojí střelou trefil jen bránícího hráče.
74
Těsně před vápnem byl faulován Pizarro a hosté budou zahrávat volný kop z dobré pozice.
73
Bayern se stále pokouší útočit a snaží se přidat další branku.
71
Bayern přidává pátou branku, když Alaba našel přesným centrem z levé strany před brankou osamoceného CLAUDIA PIZARRA, který míč jemnou tečí nasměroval do sítě.
70
Robben se odhodlal ke střele z velké vzdálenosti, ale svým pokusem trefil jen bránícího hráče, od kterého se míč odrazil zpátky do hřiště.
69
Shaqiri se dostal do vápna, kde posléze hledal na malém vápně Pizarra, který se ale k míči nedostal.
67
Hannover kombinuje na vlastní polovině.
65
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Cherundolo, přichází Sakai.
65
Pizarro postupoval po levé lajně až k velkému vápnu, kde byl o míč obrán.
63
Střídání v týmu Bayern München: ze hřiště odchází Gómez, přichází Can.
62
Bayern rozehrál rohový kop nakrátko a po velmi účinné kombinaci obdržel na hranici malého vápna míč MARIO GÓMEZ, pro kterého už nebyl problém překonat Zielera.
61
Shaqiri uprchl domácí obraně a postupoval sám na brankáře, ale místo střely zvolil ještě přihrávku na Gómeze a to bylo špatné řešení, jelikož míč do zámezí odkopl jeden z bránících hráčů.
60
Rafinha poslal do vápna Hannoveru centr z pravé strana, který se dostal až k osamocenému Gómezovi, který nedokázal překonat Zielera.
59
Hosté ubrali na tempu, které měli v první poločase, ale i přesto mají zápas pod kontrolou.
58
Robben vyslal do vápna Rafinhu, který si ale míč velmi předkopl a nedokázal jej zastihnout na hrací ploše.
57
Po rohovém kopu se dostal k hlavičce Tymoshchuk, ale míč poslal nad branku.
56
Alaba nabral na levé straně rychlost a podařilo se mu odcentrovat do vápna, kde míč srazil na rohový kop jeden z obránců.
55
Shaqiri našel pasem za obranu Gómeze, ale ten byl v dobu přihrávky v ofsajdu, takže je celá akce ukončena.
54
Po volném kopu kombinují fotbalisté Bayernu na útočné polovině.
53
Shaqiri byl faulován na středu hřiště a Bayern bude rozehrávat volný kop.
52
Stindl poslal nadýchaný centr do vápna, kde nejvýše vyskočil Van Buyten a odhlavičkoval míč do bezpečí.
51
Ya Konan oživil útok Hannoveru, když dokázal nyní vybojovat rohový kop.
49
Do vápna se dostal Ya Konan a vyslal nebezpečnou střelu, kterou protáhl Neuera.
48
Domácí se dokázali dostat k míči a kombinují na útočné polovině.
47
Bayern kombinuje na své polovině a hlídá si začátek druhého poločasu.
46
Střídání v týmu Bayern München: ze hřiště odchází Ribéry, přichází Robben.
46
Střídání v týmu Bayern München: ze hřiště odchází Müller, přichází Shaqiri.
46
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Pinto, přichází Ya Konan.
46
Bayern dominuje dnešnímu zápasu, když v poklidném tempu vede po prvním poločase 0:3, když fotbalisté Hannoveru na mnichovský celek jednoduše nemají. Hosty poslal do vedení vlastním gólem Stindl, který si v 16. minutě srazil do vlastní branky přihrávku Alaby. Ve 23. minutě se z branky radoval Ribéry a skóre prvního poločasu uzavřel ve 40. minutě přesnou střelou Gómez.
45
V prvním poločase se nastavovat nebude.
44
Alaba při snaze odcentrovat míč podklouzl a ten mu utekl do zámezí.
43
Hosté doslova rozebrali domácí obranu, ale branku vstřelit nedokázali, když se Ribéry pokoušel obehrát i Zielera, který ale jeho kličku vystihl a dostal se k míči.
42
Bayern kombinuje s míčem na útočné polovině a v tréninkovém tempu dohrává první poločas.
40
Rychlý protiútok Bayernu končí třetí brankou v síti domácího celku, když se do úniku dostal MARIO GÓMEZ a prokázal, že je to rozený kanonýr.
39
Stindl se snažil odčinit vlastní branku, když se dostal na velkém vápně ke střele, kterou ale nasměroval příliš vysoko.
38
Z rohového kopu nedokázali fotbalisté Hannoveru vytěžit vůbec nic, jelikož hostující obrana míč odhlavičkovala do bezpečí.
37
Diouf se ke střele dostal až nyní, ale jeho pokus srazil na rohový kop Boateng.
36
Schlaudraff dlouhým pasem hledal Dioufa, ale tento pas byl doopravdy velmi dlouhý a skončil v náručí Neuera.
34
U míče se stále drží jen fotbalisté Bayernu, kteří hrají ve velké pohodě a ukazují, že v letošní sezóně nemají konkurenta.
33
Pizzaro hledal rozběhnutého Gómeze, který ale pokračovat v akci nemohl, jelikož se nacházel v ofsajdu.
31
Rausch postupoval po levé lajně směrem k brance Bayernu, ale z ničeho nic upadl a zřejmě se zranil. Uvidíme zda-li bude v utkání pokračovat.
30
Na velkém vápně se efektivně uvolnil Gómez a tvrdě vypálil. Jeho ráně chyběla jen přesnost, když branku jeho střela těsně minula.
28
Neuer mírně zariskoval, když se snažil obehrát Dioufa, který o malý kousek na míč nedosáhl.
27
Bayern v poklidu kombinuje na středu hřiště a hlídá si průběh zápasu.
26
Po delší době zahrozili domácí, když se do šance dostával Diouf, který se nakonec zakončení nedočkal, jelikož jej o míč dobrým výběhem připravil Neuer.
25
Hannover zatím dostává od Bayernu tvrdou lekci, jelikož hosté jednoznačně vládnou utkání.
23
Chyba v obraně Hannoveru je tvrdě potrestána, když špatnou rozehrávku domácí obrany vystihl Pizarro, který vyslal do sóla FRANCKA RIBÉRYHO, který střelou podél Zielera přidává druhou branku Bayernu.
21
Z následného rohového kopu se hosté prosadit nedokázali.
20
Bayern se mohl dostat do dvoubrankového vedení, ale střelu Pizarra z velkého vápna zastavilo břevno domácí branky.
19
Müller zabojoval u pravé lajny a vybojoval autové vhazování, ze kterého lze ohrozit branku.
18
Bayern po vstřelené brance nadále útočí a snaží se přidat další branku.
16
Bayern se po rychlé kombinaci na útočné polovině dostává do vedení, když Ribéry vyslal do vápna Alabu, který se snažil ještě najít lépe postaveného Gómeze, ale to se mu nepodařilo, jelikož do jeho přihrávky vložil nohu LARS STINDL a srazil míč za záda vlastního brankáře.
15
Ke střele se odhodlal Rasuch, který ale svým pokusem trefil jen jednoho z bránících hráčů.
14
Hannover se drží na útočné polovině a snaží se ohrozit Neuerovu branku.
13
Ribéry hledal pasem za obranu rozběhnutého Müllera, který ale na míč těsně nedosáhl.
11
Vybojovaný míč na polovině hřiště a rychlý protiútok Bayernu končí ofsajdem, ve kterém byl nachytán Gómez.
10
Hannoveru se podařilo nyní přerušit tlak Bayernu a kombinuje na středu hřiště.
9
Müller hledal rychlým pasem do běhu Gómeze, který na míč o malý kousek nedosáhl a ten tak skončil v zámezí.
8
Pizarro se dostával do vápna, ale Hoffmann předvedl dobrý obranný zákrok a vybojoval míč na kopačky svého týmu.
7
Bayern kombinuje na útočné polovině a tlačí se do zakončení.
6
Müller přihrával z pravé strany do vápna Gómezovi, ale ten míč nedokázal ideálně zpracovat a přišel o něj.
5
První velká šance Bayernu! Gómez našel přesným centrem Ribéryho, který pohotovou střelou rozezvučel břevno domácí branky.
4
Ke střele z větší vzdálenosti se chystal Tymoshchuk, ale ještě než dokázal vystřelit, tak jej o míč obral Hoffmann.
3
Bayern kombinuje na středu hřiště a nikam se nežene.
2
Z pravé strany posílal do vápna Bayernu centr Stindl, ale hostující obrana zahrála pozorně a k míči se dostala jako první.
1
O úvodní výkop zápasu se postarali fotbalisté Bayernu.
1

Hannover 96: Zieler – Cherundolo, Djourou, Schulz, Pander – Hoffmann, Pinto – Stindl, Schlaudraff, Rausch – Diouf

Bayern München: Neuer – Rafinha, Van Buyten, Boateng, Alaba – Tymoshchuk, Gustavo – Müller, Pizzaro, Ribéry – Gómez

Rozhodčí: Zwayer – Steuer, Pelgrim.
Bayern Mnichov

To Bayern kraluje na všech frontách a jeho sezóna je velmi úspěšná. V lize má pět kol před koncem dvacetibodový náskok na druhý Dortmund, který už nemá šanci Bayern předběhnout. V Německém poháru postoupil Bayern již do finále, kde v úterním semifinále smetl Wolfsburg vysoko 6:1, kde skvělý výkon převedl Mario Gómez, který dokázal vstřelit hattrick za pouhých šest minut. Dnes možná Bayern nenastoupí v té nejsilnější sestavě, jelikož v úterý čeká mnichovský celek první utkání semifinále Ligy mistrů proti Barceloně. Takže Bayern živý reálnou šanci na zisk tří trofejí, z nichž už má jednu jistou.

V posledním ligovém zápase porazil Bayern na svém hřišti Norimberk jednoznačně 4:0.
Hannover 96

Hannover se ziskem osmatřiceti bodů okupuje v tabulce desáté místo, což pro účastníka letošního ročníku Evropské ligy je určitě zklamáním. Poslední zápasy také vypovídají o špatné sezóně Hannoveru, když se mu v letošní sezóně prostě nedaří. Hrát proti Bayernu je ale vždy velkou motivací pro hráče a Hannover by se jistě rád pokusil o překvapení, které je ale hodně vzdálené.

V posledním zápase podlehl Hannover Freiburgu, když na jeho hřišti prohrál 1:3.
Vítejte u zápasu 30. kola německé Bundesligy,

v němž na hřiště Hannoveru 96 přijede už jistý vítěz letošní sezóny Bayern Mnichov. Jednoznačným favoritem utkání je hostující Bayern, který už je jasným a rekordním mistrem Německa. Hannover 96 navíc v poslední době nedisponuje dobrou formou a každý bodový zisk by byl velkým překvapením.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.