Hannover - Hamburger | ONLINE | 12.4.2014 15:30 | Bundesliga 2013/2014 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Strhující boj je u konce! Hamburger v úvodu druhé půle vyrovnal z přímého kopu, trefil se Hakan Çalhanoğlu. Dlouho se zdálo, že hosté upletou dle známého příslové z čehosi bič. Fotbalová spravedlnost se ale nakonec projevila naplno a na tempu přidávající Hannover zásluhou branky Didiera Ya Konana zvítězil těsně 2:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího, doufejme neméně pohledného, duelu nashledanou!

Střely na branku: 6:1
Konec zápasu.
90+2
Standardní situace se domácím příliš nepovedla, k balonu se ihned dostali fotbalisté Hamburgeru. Hosté mají čas na poslední ofenzivní akci.
90+1
Ya Konan je při chuti, dalekonosnou střelou nyní protáhl Adlera, který měl co dělat, aby ránu vytěsnil alespoň an rohový kop.
90
K základní hrací době duelu jsou nastaveny rovné dvě minuty, Přinesou dramatické situace?
90
Ya Konan se dral za dlouhou přihrávkou, u které byl ale rychleji hostující obránce. Domácí navíc znovu střídají. Ze hřiště odcházé Bittencourt, nově příchozím hráčem je Sané.
88
Hamburger využívá i poslední možnost střídání. Hrací plochu opuští Arslan, kterého nahradí John.
87
Hosté jsou obdrženou brankou zaskočeni, Hannover zcela kontroluje hru. Nikam se nežene, neboť ví, že teď jsou na řadě hosté.
86
Hannover právě vstřelil branku!
Domácí se dočkali! Rychlá útočná akce měla svůj původ u Stindla, který posunul Rudnevsovi. Nově příchozí borec vypálil, avšak Adler zasáhl. Balon se následně odrazil k DIDIERU YA KONANOVI. Forvard domácích poté neomylně rozvlnil síť.
85
Hannover přidává na tempu. Na domácí družině je vidět touha a hlad po vítězství. Hamburger ale nadále drží nerozhodný stav.
83
Domácí střídají. Místo Pandera naskočí do hry Rudnevs. Jak pomůže svému celku?
82
Iličević zkoušel štěstí po levé straně, odkud centroval do vápna. Našel ale pouze hlavičku domácího obránce. Hamburger se však v závěru duelu stále více osměluje.
81
Po standardní situaci hostí se Hannover vydal do protiútoku, který skončil nedovoleným zákrokem Hamburgeru. Následná kombinace domácích ale úspěch neslavila.
80
Pander se vydal na útočný výlet, který zakončil tvrdou dalekonosnou ranou. Ta si ale prostor mezi třemi tyčemi nenašla. Do konce utkání již zbývá i s nastavením necelá čtvrthodinka, skóre je nadále vyrovnané.
78
Domácí ještě malou chvíli pokračovali v útočném snažení, nakonec ale byli zastaveni hvizdem sudího, neboť se provinili proti regulím. Hosté budou rozehrávat.
77
Ke slovu se dostává opět Hannover, po nedovoleném zákroku hostí putoval míč po ose Andreasen – Bittencourt – Ya Konan. Poslední jmenovaný ale hlavičkoval vlemi špatně, pokus byl zblokován.
76
Diekmeier vyslal do předbrankového prostoru velmi nebezpečný centr, který si zpracoval hrudí Maggio. Hostující borec byl ale v obležení dvou protihráčů, a tak nemohl optimálně zakončit. Hannover bude vykopávat.
75
Iličević dostal míč od Diekmeiera, načež jej odcentroval do vápna. Tato akce neskončila pro hosty slibně, Arslan ale získal míč, s nímž se vydal vstříc Zielerovi. Domácí mág vyběhl a ránu zlikvidoval. Velká příležitost Hamburgeru!
73
Navazující akce skončila v rukavicích pozorného Adlera, který se ve vzdušném souboji nenechal přeskočit Andreasenem. Hostující brankář s rozehrávkou příliš nespěchá.
72
Tentokráte se Bittencourt ocitl na straně faulovaných, tělem jej odstavil Diekmeier. Centr do vápna ale Hamburgeru příliš nebezpečí nepřivodil.
71
Bittencourt svedl souboj o balon, nakonec se jej dotkl jako poslední, a tak budou vykopávat hosté. Domácímu útočníkovi se tento výrok vůbec nelíbí, to je ovše jediné, co s ním může dělat.
70
Po Ya Konanově faulu se hosté vydali do útoku, který zakončoval Iličević. Rána ale neměla potřebné parametry, pouze probudila z letargie nezaměstnaného Zielera.
69
Následného volného kopu se opět zmocnil Adler. Hostující muž s rukavicemi je pro svůj celek klíčovým mužem. Pokud se Hamburgeru podaří ukořistit body, mohou za něj vděčit z velké části právě svému brankáři.
68
První žlutá karta duelu. Za ostrý skluz zezadu ji obdržel Petr Jiráček (HAM). Český legionář zatáhl za "záchrannou brzdu," jinak by Ya Konan pelášil do velké šance.
67
Hannover v poklidu kontroluje hru, zdá se, že se schyluje k závěrečnému náporu, který by domácí dovedl k vítězství. Hamburger ale zatím odolává.
65
Leonardo Bittencourt obdržel míč do běhu, obehrál poslední obránce hostí a pokusil se zakončit. Adler si ale vyběhl, zmenšil střelecký úhel a vynikajícím zásahem udržel akcie svého celku nad vodou. Na tomto faktu nic nezměnily ani dva po sobě jdoucí rohové kopy.
64
Faul na Andreasena. Sám atakovaný se postavil k volnému kopu z pravé strany hrací plochy, ke kterému se dostal Ya Konan. Domácí forvard ale míč pouze sklepl do rukavic Adlerovi.
63
Hannover je mohutně povzbuzován svými příznivci, kteří jej ženou za vedoucí brankou. Za svou aktivitu by si domácí rozhodně zasloužili tříbodový zisk. Uvidíme, jak se bude duel vyvíjet nadále.
62
Kapitán domácích dostal diváky opět do varu! Lars Stindel obdržel na hranici velkého vápna přihrávka, porovnal si neposedný balon a vypálil. Rána mu ale příliš nesedla, Adler ji vytěsnil na rohový kop, který nebyl nikterak nebezpečný.
61
Hra je nyní plná nepřesností, objevuje se také stále více nedovolených zákroků. Marně bychom dohledávali kvalitní ofenzivní podívanou z úvodní půle utkání.
60
Bittencourt dostal prudký centr, který si zpracoval, příliš dobře s ním ale nenaložil. Následná přihrávka naslepo zamířila do zámezí. Hamburger bude vykopávat.
58
Na hrací ploše zůstal ležet Zoua, který utržil při vzdušném souboji zásah loktem do žeber. Nevýrazné, přesto bolestivé zranění ale hostujícímu forvardovi dovoluje pokračovat ve hře.
56
Centr Hannoveru vyboxoval Zieler do bezpečí. Zákrok ve finále ani nebyl potřeba, hosté stáli v ofsajdovém postavení. Domácí brankář bude vykopávat.
55
Domácí kombinují v okolí středového kruhu, další pokus o přechod do útoku končí v zámezí. Hosté budou vykopávat. Na světelné tabuli stále svítí remíza, která spíše vyhovuje hostující družině.
54
Bittencourt se hnal do útoku, kde svedl individuální souboj s Jiráčkem. Český záložník byl nakonec úspěšnější, ochozy HDI-Areny se ale domnívají, že si pomohl nedovoleně. Hlavní sudí Hartmann má ale odlišný názor.
52
Zdá se ale, že se domácí znovu vrací na ofenzivní vlnu, stále více prohlubují svou kombinaci. Do výraznější brankové příležitosti se ale zatím fotbalisté v rudých dresech nedostávají.
51
Hannover se hnal do útoku, ale zastavilo jej postavení mimo hru. Při dalším pokusu si navíc domácí pomohli nedovoleným způsobem. Hosté se postarají o rozehrávku.
49
Z pravé strany zkoušel štěstí Bittencourt, ovšem domácí útočník orazátkoval vnější stranu pravé tyči. Adler ale tento pokus značně podcenil. Nakonec se postará o odkop.
48
Hamburg právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! První velká šance hostí, první branka. HAKAN ÇALHANOĞLU se rozběhl a přesnou přízemní ranou poslal míč k levé tyči domácí branky.
47
Hamburger bude zahrávat volný kop z velmi nebezpečné pozice, těsně za hranicí velkého vápna. Jak s touto příležitostí hosté naloží?
46
Hannover zahájil druhou půli opět velmi aktivním napadáním, tentokráte se ale hostující defenziva ubránila.
46
Hosté posílají na trávník čerstvé síly. Hrací plochu opouští kapitán Rafael Van der Vaart, kterého nahradí Maggio.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní půle, která přinesla pohledný fotbal. Do utkání vlétli zcela drtivým způsobem domácí, kteří měli hned v úvodních minutách několik velkých příležitostí. Do vedení nakonec poslal Hannover Lars Stindl. Kapitán domácí družiny byl klíčovým mužem svého týmu, byl skutečně všude. Zkrátka jezdil takříkajíc jako motorová myš. Jak se bude souvoj vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 3:0
45+1
První poločas skončil.
45+1
Çalhanoğlu se pokoušel překvapit z dálky. Parametry tohoto střeleckého pokusu ale jasně demonstrují mizerný výkon Hamburgeru. Rána domácí vůbec neohrozila.
45
K základní hrací době úvodní půle bude nastavena rovná minuta.
45
Hamburger bude ale po faulu Schmiedebacha zarávat volný kop. To vše ale ze značné vzdálenosti od branky domácích. Centr poté doputoval pouze do připravených rukavic Zielera.
43
Hosté se málem dostali zdárně do protiútoku, křižný pas na volného forvarda ale zastavil pozorný Marcelo. Míč tak mají na kopačkách opět domácí fotbalisté.
42
Pohledná akce domácích, Stindl viděl rozběhnutého Ya Konana, který přihrávka patičkou bleskově vrátil. Kapitán Hannoveru poté z voleje donutil Adlera k zásahu. Hostující brankář má skutečně značné penzum práce.
41
Sakai se vydal na útočný výlet, načež přihrál Bittencourtovi. Aktivního záložníka Hannoveru ale hosté odzbrojili. Adler se postará o odkop.
40
Bittencourtův centr pouze procestoval vlekým vápnem Hamburgeru. Hosté se postarají o vhazování na vlastní polovině. První půle se již pomalu, ale jistě blíží ke svému konci.
39
Hamburger se po dlouhé době osmělil a vydal se kupředu. Zprvu nadějně vyhlížející akce ale končí nepovedených centrem u Zielera. Hosté jsou zatím při svém ofenzivním počínání bezzubí.
37
Následný útok domácích zakončoval ze značného úhlu Ya Konan. Forvardovi s číslem 11 na zádech ale rána příliš nesedla, přízemní pokus Adler lapil. Hostující mág ihned poslal balon mezi své spoluhráče.
36
Utkání se také stále více přiostřuje, proti pravidlům se tentokráte provinil Andreasen. Volný kop Hamburgeru ale příliš nebezpečí nepřinesl, Zieler si s nákopem poradil na výbornou.
35
Domácí se hnali do dalšího slibného útoku. Museli však zastavit, neboť pomezní sudí viděl ofsajd. Dle opakovaného zánamu nutno podotknout, že byla celá situace více než na hraně. Rozehrávat budou hosté.
34
Hannover je při velké chuti. Po narážečce Ya Konana se Schmiedebachem přilétl do velkého vápna centr, na který naskočil aktivní Stindl. Hlavička ale nebyla nikterak nebezpečná. Kapitán domácích navíc v souboji utržil šrám, s nímž musel pomoci klubový lékař.
32
Po rohovém kopu domácích nastal před Adlerem závar, který ale ukončil hvizd sudího. Lars Stindl se totiž dotkl balonu nechtěně rukou. Hosté budou rozehrávat.
31
Hannover pelášil do přečíslení tří na dva, které se nakonec rozhodl zakončit individuálně Bittencourt. Útočník domácí ekipy natáhl ze zhruba třiceti metrů ke střele, jež orazítkovala levou tyč branky Hamburgeru!
30
Stindl sprintoval za volným balonem, nedokázal jej ale zastihnout na hrací ploše. Chyběly však centimetry. Hamburger bude vykopávat.
29
Na hrací ploše zůstal ležet Ya Konan, kterému šlápl na velmi nevybíravě na kotník Djourou. Útočník domácích je ale nakonec v pořádku a připraven pokračovat v utkání.
27
Andreasen na Schmiedebachův centr z pravé strany, umístil jej ale pouze doprostřed brány, kde číhal pozorný Adler. Hostující brankář poté balon schoval do náručí.
26
Van der Vaart ošklivým šlapákem na holeň doslova sestřelil Sakaie. Vše se zatím obejde bez karty, kapitán Hamburgeru je ale hlavním sudím Hartmannem důkladně napomínán.
25
Lars Stindl je dnes skutečně při chuti. Tentokráte dostal přihrávku na hranici velkého vápna, odkud levačkou důsledně protáhl Adlera, který musel vytáhnou vynikající robinzonádu. Následný rohový kop Hannover nezužitkoval.
24
Zoua dostal centr od Van der Vaarta, neuspěl ovšem v hlavičkovém souboji se Schulzem, který balon odkopl do klidných vod. Hamburger nadále kombinuje.
22
Rychlému přechodu domácích do útoku Hamburger zabránil briskním odkopem. Hannover bude vhazovat na vlastní polovině.
21
Nepohledá hlavičkovaná před brankou Hannoveru skončila velmi podivně, skákavý balon Zieler nezkrotil, před Zouou nakonec na poslední chvíli zasáhl Marcelo, který zabránil jisté brance. Opětovná rána hostující útočníka si cestu mezi tři tyče taktéž nenalezla.
19
Iličević se prodíral podél levé lajny, kde byl čistým skluzem odzbrojen. Hosté mají nadále alespoň možnost vhazování na útočné polovině. Klání se pomalu, ale jistě vyrovnává. Podaří se Hamburgeru vymazat nepříznivé skóre?
18
Po vhazování až do velkého vápna se dostal k hlavičce opět Stindl. Tentokráte ale zvládl minisouboj lépe brankář Adler, který balon uschoval do náručí. Nedlouho poté dlouhým výhozem rozehrál.
17
Hostující lodivod reaguje na vývoj utkání a posílá na trávník čerstvé síly. Místo Westermanna okusí atmosféru duelu Iličević.
15
Domácí po drtivém nástupu do utkání mírně zvolnili, s míčem na kopačkách se nyní pohybují hosté. Příliš nebezpečí ale pro svého soka nevytváří.
14
Poprvé ohrozili branku také hosté, Van der Vaart rozehrával z pravé strany volný kop, který doputoval do velkého vápna. Tam jej ale Zieler vyboxoval. Hosté nadále pokračují v akci. Zakončil jí až neúspěšný rohový kop.
13
A opět je pískáno proti Hannoveru. Domácí jsou velmi nabuzení, Schmiedebach to ale s agresivitou napadání poněkud přehnal. Hokejový bodyček na trávník zcela jistě nepatří.
12
Ya Konan se prodíral do velkého vápna, kde byl poté zastaven. Arbitr Hartmann ale posoudil počínání domácího forvarda jako útočný faul, rozehrávat tak bude Hamburger, konkrétně gólman Adler.
11
Hannover v poklidu kombinuje na útočné polovině, zcela kontroluje hru. Do posledního místečka zaplněná HDI-Arena bouří.
9
Hannover právě vstřelil branku!
Tento scénář byl pouze otázkou času, neboť domácí měli drtivou převahu. Prib se po rychlém přenesení hry rozhodl odcentrovat do pokutového území, kde číhal LARS STINDL. Kapitán Hannoveru poté přesnou hlavičkou k levé tyči poslal svůj celek do vedení.
8
Çalhanoğlu v okolí středového kruhu doslova podťal soupeře, což neuniklo pozornému arbitrovi. Hannover tak bude rozehrávat. Zatím sleudujeme skutečně strhující duel.
7
Schmiedebach odzbrojil soupeře a poslal svůj celek do protiútoku. Nyní se ale Hamburger bránit nemusel, Bittencourt totiž nedokázal prudkou přihrávku zkrotit. Hosté budou vhazovat.
6
Po klidné minutě přišla na řadu další útočná smršť Hannoveru, v níž měl prsty opět kapitán Stindl. Fotbalista s číslem 28 na zádech si sěbehl do středu pole a zamířil do pravého horního růžku hostující branly. Chyběly skutečně pouze centimetry.
4
Prakticky poprvé se k míči dostali také hostující fotbalisté, kteří v poklidu kombinují na hrací polovině. Do žádných větších ofenzivních akcí se neženou, po náporu svého soka jsou poněkud zaražení.
3
Tak to je začátek jako hrom, tentokráte byl původce ofenzivní akci domácích Prib. Krajní středopolař se proháčkoval mezi dvě borci hostí a poslal prudký balon nabíhajícímu Bittencourtovi. Forvard Hannoveru z voleje jen těsně minul pravou tyč!
2
Slušná příležitost Hannoveru, Stindl výtečně zapracoval u postranní čáry, obral o míč protihráče, načež křihrál Ya Konanovi. Ten nejprve pálil do obránce Hamburgeru, následná dělovka Andreasena ale jemně lízla břevno!
1
Domácí zahájili duel dlouhým nákopem. který se ovšem k Ya Konanovi nedostal. Stindl poté pálil zcela mimo branku. Adler se postará o odkop.
1
Utkání právě začalo.
Obě mužstva již míří na hrací plochu, duel bude za malou chvíli zahájen.
Úvodní sestavy:

Hannover 96: Zieler – Sakaj, Schulz, Pander, Marcelo – Andreasen, Prib, Schmiedebach, Stindl (C) – Bittencourt, Ya Konan.
Náhradníci: Schmidt – Sané, França, Rajtoral, Dierßen, Schlaudraff, Sulejmani.

Hamburger SV: Adler – Diekmeier, Mancienne, Westermann, Djourou – Rincón, Çalhanoğlu, Arslan, Jiráček, van der Vaart (C) – Zoua.
Náhradníci: Drobný – Sobiech, Bouy, Iličević, Tesche, Maggio, John.

Rozhodčí: Hartmann – Cortus, Seidel.
Pohled do tabulky
Klání nabídne pohled na formu mužstev ze spodní části tabulky. Mírným favoritem však přesto bude Hannover, který se právě nachází na třinácté pozici. Na svém kontě má 29 bodů, Hamburger má o dva body méně, proto mu patří šestnáctá příčka. Boj o setrvání v nejvyšší soutěži v sobě skýtá velký náboj. První vzájemné střetnutí právě probíhající sezony vyznělo lépe pro Hamburger, který na trávníku domácí Imtech Areny zvítězil 3:1. Jak se bude utkání vyvíjet nyní?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Německá Bundesliga má na programu další sérii utkání, do které spadá souboj celků Hannover 96 a Hamburger SV. Úvodní výkop je v HDU-Areně, tedy domovském stánku Hannoveru, naplánován na 15:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
34. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 26 4 4 100:32 82
2. Dortmund 34 21 6 7 84:41 69
3. Lipsko 34 18 12 4 81:37 66
4. Mgladbach 34 20 5 9 66:40 65
5. Leverkusen 34 19 6 9 61:44 63
6. Hoffenheim 34 15 7 12 53:53 52
7. Wolfsburg 34 13 10 11 48:46 49
8. Freiburg 34 13 9 12 48:47 48
9. Frankfurt 34 13 6 15 59:60 45
10. Hertha Berlin 34 11 8 15 48:59 41
11. Union Berlin 34 12 5 17 41:58 41
12. Schalke 34 9 12 13 38:58 39
13. Mainz 34 11 4 19 44:65 37
14. Köln 34 10 6 18 51:69 36
15. Augsburg 34 9 9 16 45:63 36
16. Werder 34 8 7 19 42:69 31
17. Düsseldorf 34 6 12 16 36:67 30
18. Paderborn 34 4 8 22 37:74 20
Články odjinud