Domácí Hannover tak může být spokojen. Během druhého poločasu dokázal smazat tříbrankový náskok soupeře a srovnat na konečných 3:3. Remízový výsledek je zřejmě pro oba celky spravedlivým výsledkem.

To jde ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek víkendu a zase někdy u on-line přenosů brzy na počtenou.
90+2
Hannover právě vstřelil branku!
To je fantazie! Domácí dokázali smazat tříbrankové manko a v nastaveném čase vyrovnávají. Centrovaná balon doletěl až k MAME BIRAMU DIOUFOVI, který nadvakrát překonává brankáře Schäfera – 3:3.
90+1
Žlutou kartu vidí domácí Andreasen.
90
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
89
Hosté střídají. Závěrečné minuty odehraje Mak, který zaujal místo po Frantzovi.
87
Závěr utkání bude ještě zajímavá. Domácí totiž těsně před koncem snižují na rozdíl jediné branky! Slabší chvilku si teď ale vybral jeden z postranní rozhodčích, který nepostřehl jasný ofsajd MAMEHO BIRAMA DIOUFA, který svého postavení využívá – 2:3.
86
Domácí už příliš času nemají. Zieler tak rychle rozehrává dlouhým nákopem na útočnou polovinu.
85
Skóre se nemění ani po střele Bittencourta, který jen vysoko přestřelil.
84
Hannover měl k dispozici rohový kop. Huzsti ale před brankou nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
83
Pekhart si nepohlídal obrannou linii soupeře a byl odmáván a posléze i odpískán ofsajd.
82
Hosté budou na polovině hřiště rozehrávat. Nikdo v bílém se však k tomu příliš nemá.
81
Domácí naposledy střídají. Pander nahrazuje Priba.
80
Před námi je posledních deset minut utkání. Norimberk drží před svým soupeřem dvoubrankový náskok.
79
Saného hlavička končí dobré dva metry od levé tyče Schäferovi branky.
78
Hráči Norimberku už se dopředu příliš netlačí. V závěrečných minutách se budou soustředit především na defenzivu.
77
Fotbalisté v bílých dresech drží míč a snaží se kontrolovat hru.
76
Norimberk znovu střídá. Na hřiště vběhl český reprezentant Pekhart, který nahradil Ginczeka.
75
Husztiho centr znovu dobře přečetl Schäfer, který posílá balon do bezpečí.
74
Hannover také míchá sestavou. Ofenzivu přichází posílit Sulejmani, který vystřídal Sobiecha.
72
Hosté poprvé sáhli ke střídání. Utkání skončilo pro Drmiće, kterého nahradí Feulner.
71
Chandler se vydal na útočný výlet, který ale končí dost neslavně – pokaženou přihrávkou na spoluhráče.
70
Domácí měli na druhé straně roh. Hlavičkující Diouf ale branku netrefil.
69
Velká šance hostí brankou nekončí! Drmić se šikovně zbavil bránícího obránce, překonat brankáře už však nedokázal.
67
Drmić si pomohl v souboji se Saném nedovoleným způsobem, čehož si povšiml i hlavní rozhodčí.
66
Rohový kop v podání Plattenhardta nic zajímavé nepřinesl. Zieler bude odkopávat od branky.
65
Hosté si teď koledují o druhou branku. Norimberku bude muset přidat, aby se nemusel strachovat o výsledek.
64
Huszti přesně odcentroval na zadní tyč, kde stál připravený Marcelo. Ten ale trefuje jen břevno!
62
Domácím narostli křídla a v posledních chvílích jejich plné hřiště. Závěr zápasu bude ještě hodně zajímavý.
61
Rázem už to mohlo být jen o jediný gól! Dalekonosnou ránu Stindela ale dokázal Schäfer chytit a zabránil tak následné dorážce.
60
Přesně po hodině hry se domácí fotbalisté konečně dočkali. Huszti zatáhl balon po levé straně, přihrávkou pod sebe našel přesně LEONARDA BITTENCOURTA, který se prosazuje přesně k tyči – 1:3.
58
Ginczek mohl přidat čtvrtý přesný zásah Norimberku! Z otočky ale pálil jen do připraveného gólmana Zielera.
56
Rozehrávka nakrátko ale nebyla ideálním řešením. 96 se v poklidu osvobozuje a posílá míč do bezpečí.
55
Hra se teď přelévá ze stranu na stranu. Hosté budou zahrávat další roh.
54
Hráči v červených dresech utkání rozhodně nevzdali. Velkou šanci na snížení měl Huszti, kterého ale pohotovým zákrokem vychytal brankář Schäfer.
53
Huszti to zkusil přímo na branku. Jeho ránu ale ztečovala obraná zeď.
52
Domácí se odhodlali k rychlému protiútoku, po kterém budou na hranici vápna zahrávat přímý kop.
51
Norimberk z něj ale nic vytěžit nedokázal.
50
Plattenhardt poslal svůj pas jen na hlavu Marcela, od kterého putuje míče na rohový kop.
49
Sobiech se dostal s míčem za lajnu. Chandler se chystá vhazovat na některého ze svých spoluhráčů.
48
Hloušek byl za svůj faul odměněn žlutým trestem.
48
Sakaj svůj centr poslal pouze do míst, kde stál připravený Schäfer.
47
Hannover je v úvodu druhého poločasu pochopitelně aktivnější. K žádné příležitosti se ale zatím nedostal.
46
Pogatetz si mohl v souboji nedovoleným způsobem a navíc vidí žlutou kartu.
46
Domácí poprvé střídají. Ze šaten už se nevrátil Schmiedebach, kterého nahradí Bittencourt.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
První poločas mezi Hannoverem a Norimberk je minulostí. Domácí odchází do šaten za hlasitého pískotu, který rezultuje z nepříznivého stavu. Tříbranková ztráta se bude 96 jen těžko dohánět.
45+1
Vypadá to, že v první půli se už nic zásadního nestane. Vedoucí tým kontroluje hru.
45+1
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
45
Huszti se ujal následné exekuce. Ostrý centr ale dokázala hostující defenziva odvrátit.
44
Domácí ale mají těsně před koncem poločasu ještě šanci na odpověď. Budou zahrávat standardní situaci kousek za hranici šestnáctky.
42
Hannoveru se v posledních chvílích nedaří vůbec nic. Prib přišel zbytečně o balon a musí rychle zpět.
41
Nürnberg právě vstřelil branku!
Hosté vytěžili z rohového kopu maximum a před odchodem do šaten už vedou o tři góly. Na centr Plattenhardta si v pokutovém území nejvýše vyskočil stoper PER NILSSON – 0:3.
40
Další žlutou kartu vidí domácí kapitán Stindl.
38
A Hannover prohrává těsně před koncem prvního poločasu již o dvě branky. Kijotake ideálně vyslal JOSIPA DRMIĆE, který obešel Zielera a poté dopravil balon do branky – 0:2.
35
Oba celky teď předvádí řadu nepřesností. I proto se ani jeden z nich nemůže výrazněji prosadit.
34
Chandler zastavil nedovoleným způsobem Dioufa. Huszti se snaží rychle rozehrát a založit útok.
33
Marcelo posílá balon jen na rohový kop. Norimberk zůstává nastěhován před brankou domácích.
32
Hosté jsou úvodní brankou pochopitelně nabuzeni. Další nebezpečí vezl na Zielerovi branku Hasebe, který ale vhodným moment pro zakončení prováhal.
31
Hannover se snaží bleskově srovnat. Diouf se pokusil o individuální průnik, který ale neprošel.
30
I když byli hosté pasivnější, přesto se dostávají do vedení! Hasebe přihrál na levou stranu osamocenému ADAMU HLOUŠKOVI, který přesnou ranou k tyči otevírá skóre – 0:1.
29
Na druhé straně o něco lépe vystřelil Sobiech. Ani on se však mezi tři nedokázal trefit.
27
Kijotakeho projektil z dobrých třiceti metrů končí daleko od branky domácích.
26
Hráči v červeném měli k dispozici standardní situaci. Centrující Huszti ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel. Nilsson vzápětí odkopává.
25
Držení míče: 52% – 48% pro Hannover 96.
24
Domácí teď zamkli svého soupeře na útočné polovině. Norimberk se nemůže osvobodit.
23
Dlouhá přihrávka Stindla končí až u Schäfera.
22
Hasebe se neprosadil v souboji s Pribem, který míč získal a rozehrál na své spoluhráče.
21
Ginczek nemohl pokračovat k Zielerově brance. V době přihrávky se totiž ocitl v ofsajdu.
20
Norimberk na svoji první vážnější šanci stále čeká. Nic na tom nezměnila ani akce Kijotakeho.
18
Jeden z domácích hráčů upadl v pokutovém území. Penalta se ale v žádném případě nepíská, i když by si to mnozí fanoušci přáli.
17
Hannover drží míč a snaží se něco vymyslet.
16
Andreasen našel svým přesným centrem hlavu Sobiecha. Ten ale hlavičkoval jen mimo tři tyče.
15
Fotbalisté v bílých dresech se pomalu stěhují před domácí branku. Zieler musí vyhlásit pohotovost.
14
Hosté se teď snaží uklidnit hru trpělivou kombinací, která jim zatím vychází.
13
Parádní akce Hannoveru volala po úvodním gólu! Po ose Stindl – Huszti se balon dostal až k Dioufovi, který ale těsně minul.
12
Zatím sledujeme hodně vyrovnaný duel, který nemá favorita. Uvidíme, zda to bude platit i za pár minut.
11
Prvním karetním hříšníkem je domácí Huszti.
9
Na druh straně se pokusil otevřít skóre střílející Drmić. Tomu ale rána hrubě nesedla.
8
Hannover začíná v posledních minutách soupeři zle "přitápět". Nebezpečný centr musel ve svých rukavicích zkrotit až gólman Schäfer.
7
Tentokrát už se Diouf do zakončení dostal. Střela z první ale skončila jen vysoko na tribuně.
6
Domácí se snažili odpovědět stejnou mincí. Diouf se ale ke střele nedostal před dobře bránícího Chandlera.
5
Ginczek se šikovně prosmýkl až do zakončení. S jeho ránou doprostřed si ale Zieler dokázal poradit.
4
Hra zatím nemá bůhví jakou kvalitu. Samotné dění se odehrává převážně ve středu hřiště.
3
Poprvé si na míč sáhl také domácí brankář Zieler, který musel zasahovat po nepřesné rozehrávce Drmiće.
2
Hannover ale dobře napadal rozehrávku soupeře. Nicméně po útočném faulu Dioufa budou nadále pokračovat hráči v bílém.
1
Hosté se ujali rozehrávky. Norimberští zatím kombinují na vlastní polovině a dopředu nespěchají.
1
Oba celky již nastupují na hrací plochu. Hannover v červených dresech, Norimberk v bílých.

Hannover 96: Zieler – Sakaj, Marcelo, Sané, Andreasen – Schmiedebach, Prib, Stindl, Huszti – Diouf, Sobiech.

Náhradníci: Fuhry – Cherundolo, Avevor, Pander, Hoffmann, Bittencourt, Sulejmani.

1. FC Nürnberg: Schäfer – Chandler, Nilsson, Pogatetz, Plattenhardt – Frantz, Drmić, Hasebe, Kijotake, Hloušek – Ginczek.

Náhradníci: Rakovsky – Dabanlı, Pinola, Feulner, Mak, Pekhart, Esswein.

Rozhodčí: Kinhöfer – Scheppe, Ittrich.
Dlouholetá vzájemná bilance hovoří pro 96. Hannover z posledních pěti utkání dokázal zvítězit hned ve čtyřech případech. Naposledy se oba celky o body rozdělily po výsledky 2:2.
Při pohledu na tabulku jsou mírnými favority domácí fotbalisté. Hannover je aktuálně dvanáctý se sedmnácti body. Norimberk je tam ještě hůře. Ten se s devíti body krčí až na sedmnáctém příčce.
Hezké odpoledne všem fanynkám a fanouškům německého fotbalu. Před námi je utkání 16. kola Bundesligy, ve kterém se představí domácí Hannover 96 proti hostujícímu 1. FC Nürnberg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.