Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec! SC Paderborn 07 prohrává dnešní utkání s VfB Stuttgart 1:2 a je jasné, že v příští sezóně bude hrát druhou nejvyšší německou soutěž! Naopak v táboře Stuttgartu vypukla obrovská radost, neboť "die Roten" se podařilo obsadit patnáctou pozici a je jasné, že tento tým uvidíme i v příští bundesligové sezóně!

První poločas nabídl velmi zajímavou fotbalovou podívanou. Již ve čtvrté minutě poslal domácí tým do vedení Marco Vucinovic, který se prosadil po přihrávce Lakice. Jenže po zbytek poločasu byl daleko lepší Stuttgart, který měl míč více času na svých kopačkách a vytvářel si i šance. Ve 36. minutě se snažení VfB vyplatilo. Z levé strany odcentroval aktivní Filip Kostič, který svým centrem vybídl ke skórování Daniela Davidiho, který se nemýlil! V závěru poločasu mohl ještě udeřit Daniel Ginczek, který prošel přes tři protihráče. Finální střela mu však nesedla a míč poslal těsně mimo.

Ve druhém poločase jsme opět viděli velmi dobrý výkon hostujícího Stutgartu, který měl velké šance, avšak kýžená branka nepřicházela. V 72. minutě se však fanoušci VfB dočkali, když se po přihrávce Maxima prosadil Daniel Ginczek! V závěru mohl ještě vyrovnat Elias Kachunga, nicméně výborný zákrok předvedl Sven Ulreich.

Jak jsem již řekl, Stuttgart zůstává v nejvyšší německé lize. Paderborn obsadil v tabulce poslední místo a padá o ligu níže. Do druhé Bundesligy spadl také Freiburg, který podlehl Hannoveru 1:2! Velké zklamání tak jistě zažívá česká dvojice Vladimír Darida, Pavel Krmaš, působící právě v tomto klubu.

Z mé strany je to vše a u dalších zápasů německé nejvyšší soutěže se těším brzy nashledanou!
90+3
Konec zápasu.
90+3
Pravděpodobně poslední střídání v dnešním zápase! Ze hřiště odchází aktivní Filip Kostič, kterého nahrazuje Timo Werner!
90+2
Chorvat Filip Kostič měl ještě evidentně nějaké slovní připomínky, neboť dostává žlutou kartu!
90+2
Další faul v rohu hřiště! Tentokrát byl faulován Daniel Ginczek a hosté si dávají s rozehrávkou na čas!
90+1
V rohu hřiště byl teď faulován Filip Kostič a je jasné, že Stuttgart se bude snažit tahat čas!
90
Stuttgart provádí druhé střídání! Alexandru Maxim vydržel na hřišti pouhých dvacet minut, neboť je momentálně střídán za Georga Niedermeira.
88
Vrančic rozehrál volný přímý kop a poslal míč přímo do "ohně". Ve vápně zaváhal Timo Baumgartl a míč propadl k Eliasu Kachungovi, ten byl však lehce překvapen a reagoval později. Navíc výborně vyběhl Sven Ulreich a střelu nejlepšího střelce domácích vyrazil!
87
Ve středu pole předvedl taktický faul Daniel Ginczek, který poslal k zemi Jense Wemmera.
86
Na hrací ploše teď zůstal ležet Florian Klein, kterému přišlápl prst Süleyman Koç. U levého obránce jsou již lékaři a vypadá to, že by měl být v pořádku.
85
Paderborn se ještě snaží něco vymyslet na útočné polovině, nicméně obrana Stuttgartu je dnes velmi dobře postavená.
84
Stuttgart šel do rychlého protiútoku a navíc do přečíslení, avšak Kostič nepřihrál ideálně a do "kontru" šli domácí. Míč se dostal na pravou stranu k Koçovi, který se však přes Kleina ke střele nedostal.
83
Již po několikáté se provinil nedovoleným zákrokem stoper Rüdiger a Paderborn zahrával volný přímý kop. Vrančicovo centr našel ve vápně hlavu Hünemeiera, jehož hlavička neměla dostatečnou razanci a Ulreich dokázal zasáhnout.
82
Rozehrávku rohového kopu si vzal na starost Stoppelkamp, jehož centr však hostující obrana odvrátila. Navíc se míč odrazil na nohu Kostiče, který i proti trojici protihráčů míč udržel. Posléze spadl a hlavní arbitr odpískal nedovolený zákrok, k velké nevoli domácích fanoušků.
81
Střídající Koc se pokoušel něco vymyslet na pravé straně. Nakonec odcentroval, jenže jeho centr zablokoval Klein na rohový kop.
79
Před vápnem vcelku zbytečně fauloval střelec poslední branky Daniel Ginczek, který poslal k zemi Hünemeiera a za svůj zákrok vidí zaslouženou žlutou kartu!
77
První žlutou kartu udělil hlavní arbitr domácímu Moritzu Stoppelkampovi, který u vápna VfB fauloval Floriana Kleina.
76
Paderborn provádí poslední změnu! Ze hřiště putuje Marc Vucinovic, který je nahrazen Turkem Süleymanem Kocem!
75
Rohový kop se Filipu Kostičovi příliš nepovedl a jeho centr nebyl povedený. Domácí obrana míč bezpečně odvrátila.
74
Výborný míč dostal ne levou stranu opět Filip Kostič, jehož centr byl tentokrát zablokován Wemmerem a hosté budou zahrávat rohový kop.
72
Stuttgart právě vstřelil branku!
Stuttgart se dostává do vedení a to je nesmírně důležitá branka pro VfB! Velkou chybu ve středu hřiště vyrobil Lukas Rupp, který prakticky vyslal do vpřed Alexandru Maxima, který vymyslel výbornou přihrávku pro DANIELA GINCZEKA, ten obešel Kruseho a poslal míč do branky!
70
Krásnou individuální akci předvedl Filip Kostič, který prošel středem pole jako nůž máslem a vystřelil z hranice vápna. Jeho rána ještě srazil stoper, nicméně míč proletěl těsně mimo branky Kruseho!
69
I Stuttgart provádí první změnu! Ze hřiště odchází zatím jediný střelec hostujícího celku Daniel Didavi, kteríého nahrazuje Alexandru Maxim.
68
Rohový kop se Filipu Kostičovi vůbec nepovedl a Paderborn se dostal do rychlého protiútoku. Vrančic ovšem poslal špatnou přihrávku na levou stranu k Stoppelkampovi a domácí míč ztratili.
67
Na pravé straně operoval s míčem Martin Harnik, kterého však výborně křižoval Strohdiek. Od domácího hráče se nakonec odrazil míč do zámezí. Rohový kop pro Stuttgart!
65
Paderborn velmi rychle rozehrál a taktickým faulem se provinil Florian Klein, který u postranní čáry zastavil Lukase Ruppa.
64
Po nepřesné přihrávce Stoppelkampa se dostal do protiútoku opět Stuttgart, který táhl po levé straně Filip Kostič. Chorvat výborně načasoval přihrávku a míč propadl až na zadní tyč, kde ve skluzu zakončoval Harnik. Rakušan však nestihl míč dostat do sítě!
62
Útočnou akci Paderbornu teď zastavil nedovoleným zákrokem mladý stoper Timo Baumgartl, který poslal k zemi Eliase Kachungu.
61
Vučinovic v tomto případě ideálně přenesl míč na pravou stranu, kde se nacházel Wemmer. Střídající hráč ovšem ideální moment k centru prováhal a nakonec poslal míč do zámezí.
60
Hraje se nahoru dolů! Do protiútoku se tentokrát dostal Paderborm. Po pravé straně postupoval Vučinovic, který ideálně načasoval centr a na zadní tyč si nabíhal Stoppelkamp, ten ovšem promáchl!
59
Ve velké šanci se opět objevil Daniel Ginczek, který si na hranici vápna narazil s Danielem Harnikem a vyslal přízemní ránu. Ta mu však příliš nesedla a Ginczek poslal míč mimo tři tyče!
57
Po faulu Rüdigera zahrával Paderborn volný přímý kop z vcelku zajímavé vzdálenosti. Rozehrávka se ale Vučinovicovi vůbec nepovedla a do protiútoku se dostal Kostič. Chorvat vzal akci na sebe a vystřelil, jeho rána však přesná nebyla.
56
Rohový kop rozehrál Filip Kostič, který však nikoho ze svých spoluhráčů nenašel. Za vápnem se míč odrazil na kopačku Didaviho, tomu však míč odskočil a hostující borec zajel velmi tvrdě pod nohy Vrančice. Hlavní arbitr samozřejmě odpískal nedovolený zákrok.
55
Ve vápně domácích se do zakončení dostal Ginczek, jeho rána však byla zablokována a bude z toho rohový kop pro "die Roten".
54
Kachunga se pokoušel zakombinoval na pravé straně se střídajícím Wemmerem. Tomu se však zpáteční přihrávka nepovedla a Paderborn míč ztrácí.
53
Ve středu pole se dostal míč na kopačku Daniela Didaviho, který vzal akci na sebe a z hranice vápna vypálil. Ráně však dal opačnou "faleš" a míč letěl mimo branku Lukase Kruseho.
52
Stopeři Paderbornu se snaží uklidnit situaci a kombinují na vlastní polovině. Hráči Stuttgartu navíc nikterak vysoce nenapadají.
50
Do útoku zamířil na druhé straně i Paderborn, jehož protiútoku táhl Vrančic. Německý středopolař se ke střele nedovážíl, a tak předal míč Stoppelkampovi, ten to zkusil technicky, ovšem na Ulreicha si nepřišel!
49
Florian Klein si na levé straně narazil s Kostičem a postupoval nehlídaný do vápna. Levý bek VfB chtěl vylepšit pozici pro Didaviho, nicméně jeho přihrávka neprošla.
48
Krásné přenesení hry teď předvedl Didavi, který našel na levé straně Filipa Kostiče. Chorvatský křídelník přes Wemmera neprošel, nicméně alespoň vybojoval autové vhazování.
47
Stoppelkamp se pokoušel projít přes pravou stranu a vysunout Vucinovice. Jeho špatnou přihrávku však zachytil Klein a Stuttgart může jít do protiútoku.
46
Kouč domácího celkue André Breitenreiter regauje na současný vývoj dvojitým střídaním. Ze hřiště odchází nevárazný Bakalorz, kterého nahrazuje Lukas Rupp. Ze hřiště odchází také Michael Heinloth, kterého nahrazuje ofenzivně laděný Jens Wemmer.
46
Kouč domácího celkue André Breitenreiter regauje na současný vývoj dvojitým střídaním. Ze hřiště odchází nevárazný Bakalorz, kterého nahrazuje Lukas Rupp. Ze hřiště odchází také Michael Heinloth, kterého nahrazuje ofenzivně laděný Jens Wemmer.
46
Začal druhý poločas.
První poločas nabídl velmi zajímavou fotbalovou podívanou. Již ve čtvrté minutě poslal domácí tým do vedení Marco Vucinovic, který se prosadil po přihrávce Lakice. Jenže po zbytek poločasu byl daleko lepší Stuttgart, který měl míč více času na svých kopačkách a vytvářel si i šance. Ve 36. minutě se snažení VfB vyplatilo. Z levé strany odcentroval aktivní Filip Kostič, který svým centrem vybídl ke skórování Daniela Davidiho, který se nemýlil! V závěru poločasu mohl ještě udeřit Daniel Ginczek, který prošel přes tři protihráče. Finální střela mu však nesedla a míč poslal těsně mimo.

V boji o záchranu tak zatím stále není nic jisté. Paderborn má aktuálně 32 bodů, nicméně stále je na poslední pozici. Hamburk hraje doma s Schalke po prvním poločase bez branek a je tak stále na sestupové sedmnácté pozici. Stuttgart stále drží šestnáctou pozici, která zaručuje baráž!

Jistě nás čeká zajímavý druhý poločas, ve kterém půjde o všechno. Druhá půlka začne v Benteler-Arena přibližně v 16:30.
45
První poločas skončil.
44
Tak to byla nádherná individuální akce Daniela Ginczeka, který se zmocnil míče na pravé straně a obešel celkově tři protihráče a dostal se ke střele. Na závěr mu však nevyšla střela a míč mířil těsně mimo!
43
Ve středu pole se dostal k míči pravý bek Daniel Schwaab, který hledal nadýchaným centrem za obranou Christiana Gentnera. Tomu však k miči nějaký ten centimetr chyběl a míč doskákal do zámezí.
42
Paderborn je teď po velkým tlakem. Stuttgart je v posledních minutách jasně lepším týmem.
41
Ginczek si zpracoval míč ve vápně a snažil se posunout míč na Didaviho. Obrana Paderbornu však přihrávku zablokovala a hrozící nebezpečí odvrátila.
40
Po levé straně postupoval vpřed Stoppelkamp, jeho postup však zastavil velmi dobře načasovaným skluzem Schwaab.
39
Didavi vybojoval ve středu pole míč a pohotově hledal za obranou Ginczeka. Toho našel a německý útočník se dostal i ke střele, kterou však zablokoval Stohdiek. Všechno vzrušení však bylo zbytečné, neboť pomezní odmával ofsajd.
38
Stuttagrt mohl jít dokonce do vedení! Z levé strany opět odcentroval aktivní Kostič, jehož centr směřoval k Didavimu, ten však na míč nedosáhl. Ten prošel až k volnému Harniovi. Tomu však střela nesedla a poslal míč mimo!
36
Stuttgart právě vstřelil branku!
No a máme vyrovnáno! Zápletka je na světě! Na levé straně se opět dostal k centru velmi aktivní Kostič, jehož centr směřoval k Hünemeierovi, ten však podklouzl a volný míč zamířil přímo na nohu DANIELA DIDAVIHO, který přesnou přízemní ranou nedal Krusemu šanci!
34
Na levé straně opět výborně zakombinovala dvojice Didavi – Kostič. Druhý jmenovaný se dostal i k odcentrování míče. Ve vápně však míč odkopl Hünemeier a odvrátil hrozící nebezpečí.
33
Maritz Stoppelkamp si zpracoval na levé straně odražený míč, udělal dva tři kroky a nebezpečně vypálil. Jeho tvrdá přízemní rána však mířila těsně mimo!
31
Paderborn se opět dostal velmi rychlým přesunem na útočnou polovinu a míč se dostal na pravou stranu k Vucinovicovi. Centr německého křídelníka byl však zablokován a nyní může vyrazit do protiútoku Stuttgart.
30
Po faulu Rüdigera zahrával Paderborn volný přímý kop, konkrétně Vrancic. Jeho nadýchaný centr našel za obranou úplně volného Hartherze. Levý obránce domácích však hlavičkoval zády k brance a Ulreich stihl zasáhnout.
29
Stoppelkamp se ujal rozehrávky rohového kopu, nicméně centr se mu příliš nepovedl, byl přetažený a do protiútoku se dostal Stuttgart. Míč se postupně dostal až ke Ginczekovi, který z hranice vápna vypálil. Jeho přízemní ránu však Kruse lapil.
28
Kachunga dostal výbornou přihrávku za obranu, naneštěstí pro něj se s ním vrátil Baumgartl, který zahrál míč na rohový kop.
26
I celkově čtvrtý roh si vzal na starost Kostič, který svým nadýchaným centrem našel na malém vápně hlavu Didaviho, kterého však vychytal na brankové čáře Kruse! Rozhodčí ale následně odpískal útočný faul hostujícího borce, tudíž by případný gól neplatil.
25
Didavi raději přesunul hru na levou stranu ke Kostičovi, kterému se podařilo odcentrovat, nicméně Heinloth stihl centr poslat na rohový kop.
23
Rozehrávky volného přímého kopu se ujal Vrančic, který hledal ve vápně hlavu Strohdieka, tu našel, nicméně domácí stoper si nepohlídal ofsajdovou linii, což postřehl bystrý pomezní.
22
Centr Bakalorze na Stoppelkampa sice přesný nebyl, nicméně ještě před tím byl faulován Rüdigerem a Paderborn bude zahrávat volný přímý kop.
21
Na trávníku zůstal ležet Rakušan Harnik, který si ublížil v souboji s Hartherzem. Po krátké chvíli se však Harnik zvedl a je schopen pokračovat ve hře.
20
I celkově třetí rohový kop rozehrál Kostič, jeho centr však domácí obrana odvrátila. Za vápnem se k míči dostal stoper Rüdiger, který se opřel do míče. Jeho rána však neměla gólové parametry.
20
Na levé straně opět úřadoval Filip Kostič, který sice nedokázal odcentrovat před Heinlotha, vybojoval však alespoň rohový kop.
19
Mario Vrančic se pokoušel vysunout na levou stranu Stoppelkampa, který však svůj náběh špatně načasoval a míč na hrací ploše nestihl.
18
Stuttgart je zatím daleko aktivnější, nicméně nic z toho. Ve vedení je momentálně Paderborn a to svěřencům Andrého Breitenreitera vyhovuje.
17
Paderborn zatím hrozí opravdu jen z rychlých protiútoku. Jeden takový předvedl před pár chvílemi. Vrančic postupoval středem hřiště a křížnou přihrávkou našel na pravé straně Vucinovice. Německý křídelník však akci "zbrzdil" a jeho následný centr zamířil do zámezí.
15
Florian Klein se teď dokázal prosadit na levé straně a nehlídaný odcentroval do vápna. Jeho přízemní centr pustil Ginczek i Harnik a míč se dostal k Gentnerovi, který raději přihrál Didavimu. Německý reprezentant po chvilce váhání vystřelil, nicméně jeho rána mířila vysoko nad branku.
14
Stuttgart však oplatil stejnou mincí a také podnikl protiútoku! Po levé straně postupoval aktivní Filip Kostič, který skvěle načasoval centr a ve vápně našel hlavu Martina Harnika. Střela rakouského reprezentanta však mířila těsně nad!
13
Do rychlého protiútoku se dostal Paderborn. Míč se dostal na levou stranu k Florianu Hartherzovi, ten však neprošel přes Schwaaba a míč ztratil.
12
Na levé straně si teď počínal velmi dobře Filip Kostič, který se tentokrát dokázal zbavit Heinlotha a snažil se procpat míč do vápna na Ginczeka. K útočníkovi Vfb však míč nedošel.
11
Paderborn však míč po chvíli ztratil a právě Kostič se dostal k odcentrování míče. Ve vápno vyskočil nejvýše Lukas Kruse, ten však přepadl přes obránce Hünemeiera a zůstal ležet na zemi. Gólman domácích by však měl být v pořádku.
10
Filip Kostič se na levé straně snažil zamotat hlavu Heinlothovi. Domácí pravý bek však situaci zvládl výborně a dokázal vybojovat míč.
8
Hra je opět přerušena, neboť se hosté provinili dalším nedovoleným zákrokem. Gentner zajel velmi ostře pod nohy Vrančice, tento zákrok mohl být klidně za žlutou kartu.
7
Ve středu pole se prezentoval nedovoleným zákrokem opět Antiono Rüdiger, který poslal k zemi Bakalorze. Paderborn tak zůstane u míče a může se přesnout na útočnou polovinu.
6
Po dobré práci Kostiče hosté vybojovali další rohový kop. Rozehrávka se ale Kostičovi vůbec nepovedla a do protiútoku se hnal Stoppelkamp. Domácího hráče však zastavil výborným obranným zákrokem Baumgartl.
5
Stuttgart se velmi rychle oklepal a dostal se na útočnou polovinu. Vybojoval dokonce rohový kop, nicméně centr Kostiče neznamenal pro branku Lukase Kruseho nějaké nebezpečí.
4
Paderborn právě vstřelil branku!
A máme tady první branku dnešního utkání! Velká euforie vypuká v Benteler-Arena! Lakic dostal na hranici vápna dobrou přihrávku od Strohdieka. Chorvatský útočník se neunáhlil a našel na pravé straně volného MARCO VUCINOVICE, který se prosadil přesnou přízemní střelou k tyči!
3
Taktickým faulem si teď pomohl Antonio Rüdiger, který nedovoleně zastavil domácího Marvina Bakalorze.
2
Hostující VfB je od prvních minut velmi aktivní. Z pravé strany házel dlouhý aut Schwaab, míč z jeho rukou dolétl na nohu Didaviho. Mladý německý fotbalista měl však proti sobě dvojici protihráčů a míč ztratil.
1
Velmi nepříjemně teď skončil vzdušný souoj s Rüdigerem pro domácího střelce Eliase Kachungu, který přes hostujícícho stopera přepadl a nejpříjemně upadl. Po malé chvilce se nicméně zvedl a je schopen pokračovat ve hře.
1
Hlavní arbitr Aytekin právě zahájil dnešní utkání! Úvodní výkop měli fotbalisté hostujícího celku, kteří se okamžitě přesunuli na útočnou polovinu. Na pravé straně se pokoušel něco vymyslet Harnik, nicméně domácí Hartherz raději zakopl míč do zámezí.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

SC Paderborn 07: Kruse – Hartherz, Hünemeier (C), Strohdiek, Heinloth – Stoppelkamp, Vrančić, Bakalorz, Vucinovic – Lakić, Kachunga.
Náhradníci: Lueck – Rupp, Ziegler, Wemmer, Kutschke, Sağlık, Koç.

VfB Stuttgart: Ulreich – Klein, Rüdiger, Baumgartl, Schwaab – Gentner, Die – Kostić, Didavi, Harnik – Ginczek.
Náhradníci: Kirschbaum – Sakaj, Niedermeier, Romeu, Werner, Abdellaoue, Maxim.

Rozhodčí: Aytekin – Brand, Dietz (vš. GER).
Hezké sobotní odpoledne! Německá Bundesliga má dnes na programu poslední kolo. My se společně zaměříme na záchranářský souboj mezi týmy SC Padeborn 07 a VfB Stuttgart. Půjde o velmi dramatickou bitvu, neboť oběma týmům jde o setrvání v nejvyšší německé soutěži! Úvodní výkop je naplánován v Benteler-Arena v 15:30 a u textového onlajnu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
SC PADERBORN 07
Nováček letošní sezóny nemá situaci ohledně záchrany ve svých rukou. Momentálně je SC v tabulce na poslední pozici se ziskem 31 bodů. Patnáctá pozice je pro Paderborn již pasé, neboť Hannover má o tři body více a lepší skóre. Nicméně šestnáctý Stuttgart má jen o dva body méně. Případná výhra domácích a prohra sedmnáctého HSV by Paderbornu zajistila alespoň baráž o setrvání v Bundeslize.

Forma Paderbornu ovšem není nikterak dobrá. Po domácí remíze s Werderem a překvapivé výhře 2:1 ve Freiburgu každý fanoušek SC doufal v záchranu, nicméně v posledních dvou zápasech Paderborn tvrdě narazil. Nejdříve prohrál v domácím prostředí s Wolfsburgem 1:3 a v posledním utkání prohrál na Schalke 0:1. Do dnešního veledůležitého souboje tak svěřenci Andrého Breitenreitera nevstupují v ideálním rozpoložení.

Paderborn se ve středové řadě opírá zejména o německé hráče. Lukas Rupp a Moritz Stoppelkamp předvádí v této sezóně velmi solidní výkony a navíc každý přidal čtyři přesné zásahy! Fanoušci SC budou v dnešním utkání jistě spolehát na mladého německého útočníka Eliase Kachungu, který obléká dres Paderbornu již třetí sezónu. Letos pomohl svému klubu šesti přesnými zásahy.
VFB STUTTGART
Letošní sezónu ve Stuttgartu opravdu nebudou považovat za povedenou. I VfB je momentálně "namočeno" a reálně mu hrozí sestup. Aktuálně mu patří šestnáctá pozice se ziskem 33 bodů, tedy na pozici, která zaručuje baráž o setrvání v nejvyšší soutěži. Případná prohra v dnešním utkání by hostům zajistila sestup o patro níže, což si však nikdo z týmu Huuba Stevense nepřipouští.

Po prohře v Gelsenkirchenu 2:3 už bylo víceméně jasné, že Stuttgart sestoupí, neboť jeho výkony opravdu neodpovídaly parametrům Bundesligy. V posledních dvou zápasech se však tým z jihu Německa vzpamatoval a získal šest bodů. Nejdříve "die Roten" porazili v domácím prostředí Mohuč dvěma brankami ve druhém poločase a v posledním zápase sledovala vyprodaná Mercedes-Benz Arena nervy drásající bitvu "o přežití" s Hamburkem. Domácí prohrávali po brance Kačara 0:1. Ještě v prvním poločase však dvěma slepenými brankami vývoj otočili a stav 2:1 vydržel až do závěrečného hvizdu! Pokud se chce VfB zachránit, potřebuje v dnešním utkání naplno bodovat a doufat ve ztrátu Freiburgu, nebo Hannoveru.

V dresu Stuttgartu nastupuje také český hráč Adam Hloušek, který v letošní sezóně zasáhl již do 22 utkání. V posledním zápase s HSV však nebyl ani na lavičce. V záloze se můžou "die Schwaben" spolehnout na služby zkušeného německého záložníka Christiana Gentnera, který ke svým dobrým výkonům přidal i pět přesných zásahů. Nejproduktivnějším hráčem týmu je rakouský útočník Martin Harnik, ten má na svém kontě devět branek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
34. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 24 5 5 97:37 77
2. Dortmund 34 22 3 9 85:52 69
3. Leverkusen 34 19 7 8 80:47 64
4. Lipsko 34 17 7 10 72:37 58
5. Union Berlin 34 16 9 9 50:44 57
6. Freiburg 34 15 10 9 58:46 55
7. Köln 34 14 10 10 52:49 52
8. Mainz 34 13 7 14 50:45 46
9. Hoffenheim 34 13 7 14 58:60 46
10. Frankfurt 34 10 12 12 45:49 42
11. Mönchengladbach 33 11 9 13 52:61 42
12. Wolfsburg 34 12 6 16 43:54 42
13. Bochum 33 12 6 15 38:50 42
14. Augsburg 34 10 8 16 39:56 38
15. Stuttgart 34 7 12 15 41:59 33
16. Hertha Berlin 34 9 6 19 37:71 33
17. Bielefeld 34 5 13 16 27:53 28
18. Fürth 34 3 9 22 28:82 18
Články odjinud