Bundesliga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Wolfsburg - 26. srpna 2017   15:30

0:1
(0:1)
Wolfsburg
23' Didavi  (Guilavogui)
Frankfurt
Hradecky – Chandler, D. Abraham (C), Hasebe, Falette, Willems (79. Tawatha) – de Guzmán (72. D. da Costa), G. Fernandes (66. Hrgota), Gaćinović – K-P. Boateng, Haller.
Zimmermann – D. da Costa, Hrgota, Jović, Kamada, Russ, Tawatha.
Cortus – Schlager, Badstübner
Commerzbank-Arena, Frankfurt
Wolfsburg
Casteels – Verhaegh, Knoche (82. Uduokhai), Tisserand, Gerhardt – Guilavogui, Camacho – Dimata (52. Bazoer), Didavi (73. Malli), Arnold – Mario Gómez (C).
Grün – Bazoer, William, Itter, Malli, Ntep, Uduokhai.

SESTŘIH: Frankfurt - Wolfsburg 0:1. O výhře hostů rozhodl Didavi

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 18:19.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec rozhodla jedna jediná branka. Prosadil se Daniel Didavi a Vlci tak vyhráli na hřišti Frankfurtu 1:0. Nutno dodat, že domácí ale hráli velmi dobře, ovšem v zakončení se jim dnes vůbec, ale vůbec nedařilo.
90+5'
90+4'
Možná poslední akci v tomto utkání zakončil velmi nepřesnou střelou Makoto Hasebe.
90+2'
Frankfurt zahrával další rohový kop, ale Vlci to zvládli a vypadá to, že získají první tři body v nové sezoně.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Domácí zahrávali už šestý rohový kop, ale ani z něho se vyrovnávací branky nedočkali.
90'
Rohový kop pro domácí.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Domácí získali míč a šli dopředu, ale jejich akce k ničemu nevedla.
86'
Ani tentokrát to domácím nevyšlo. Zbytečně nepovedená přihrávka a u míče jsou hosté, kteří drží míč a nikam se netlačí.
84'
Obraz hry je stále stejný. Domácí útočí a hosté se brání, ale zatím to zvládají opravdu na jedničku.
82'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Robin Knoche, přichází Ohis Felix Uduokhai.
80'
Timothy Chandler chtěl rozehrávat rohový kop, ale nakonec bylo vše jinak a je z toho jen odkop od branky Casteelse.
79'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Jetro Willems, přichází Taleb Tawatha.
77'
Po střele, kterou se prezentoval Mijat Gaćinović, měl práci Koen Casteels, ale s tímto propagačním pokusem si dokázal poradit.
75'
Domácí se stále tlačí dopředu a snaží se vyrovnat, ale hosté odolávají a kráčí za cenným vítezstvím.
73'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Didavi, přichází Yunus Malli.
72'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Jonathan de Guzmán, přichází Danny da Costa.
71'
Hra je nyní hodně rozkouskována, což samozřejmě vyhovuje hostům, kteří dvacet minut před koncem stále vedou o jednu branku.
69'
Žlutou kartu dostává Makoto Hasebe (Eintracht Frankfurt).
68'
Žlutou kartu dostává Riechedly Bazoer (VfL Wolfsburg).
66'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Gélson Fernandes, přichází Branimir Hrgota.
64'
Gélson Fernandes se dostal do vápna a přihrával před branku, ale vše si pohlídal Koen Casteels, který míč sebral.
62'
Domácí i nadále diktují tempo hry a tlačí se dopředu, ale na polovině Vlků se jim příliš nedaří a hosté se v pohodě brání.
60'
Frankfurt má posledních zhruba třicet minutek, aby něco udělal s nepříznivým výsledkem. Bude to ještě hodně zajímavé.
58'
Domácí jsou nyní jasně lepší a stále se tlačí dopředu, ale ve finální fázi se jim zatím nedaří podle představ.
56'
Po dlouhém autovém vhazování se na hranici penalty dostal k míči Jonathan de Guzmán, ale zakončení vůbec nezvládl a poslal míč jen do míst, kde byl Koen Casteels!
54'
Druhý poločas je zatím plný nepřesností a příliš jsme toho neviděli. Kromě toho je k vidění mnoho tvrdých zákroků.
52'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Nany Landry Dimata, přichází Riechedly Bazoer.
50'
Nakonec se Vlci dopředu vydali, ale skončilo to jen dalším útočným faulem, kterým se provinil Nany Landry Dimata.
49'
Ale domácím se útočná akce také nepovedla. Hosté nyní drží míč na své polovině a nikam nepospíchají.
47'
Hostující celek vstoupil do druhého poločasu ofsajdem a na tahu je tak Frankfurt.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
První poločas je za námi a nutno dodat, že byl velmi zajímavý. Videli jsme poměrně dost šancí, ale branku pouze jednu. Trefil se Didavi a Wolfsburg tak vede na hřišti Frankfurtu 1:0. Bude to ale ještě velmi zajímavé, protože na konci prvního poločasu byli domácí jasně lepší.
45+3'
45+2'
Mijat Gaćinović měl na noze vyrovnání! Dostal přihrávku do vápna, překonal brankáře, ale míč nakonec orazítkoval břevno!
45+1'
Rozhodčí přidal dvě minuty.
45'
Z hranice velkého vápna to vyzkoušel Jonathan de Guzmán, ale míč skončil vedle levé tyče a v prvním dějství se už zřejmě nic nestane.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Žlutou kartu dostává Gélson Fernandes (Eintracht Frankfurt).
43'
Po rohu si pro míč došel pozorný Koen Casteels a pomohl tak svým zadákům, kteří jsou v posledních minutých pod tlakem.
42'
Z rohu malého vápna zakončoval Sébastien Haller, ale Koen Casteels byl na svém místě a míč vyrazil na roh!
41'
Po centru se do zakončení doslova natlačil Sébastien Haller, ale jeho hlavička nebyla přesná a míč skončil vysoko nad brankou.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minut, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
38'
Žlutou kartu dostává Timothy Chandler (Eintracht Frankfurt).
37'
Až nyní. Po zajímavém signálu pálil z hranice velkého vápna Kevin-Prince Boateng, ale míč skončil vysoko nad brankou.
36'
Domácí ale nyní přidali a stále se drží na polovině hostujícího celku, ale do zakončení se zatím nedostali.
34'
Ale ani ze svého třetího rohu Frankfurt nic nevytěžil a stále tak prohrává o jednu branku.
33'
Rohový kop pro Frankfurt.
31'
Je za námi hodně zajímavá půl hodina a Vlci vedou nad Frankfurtem 1:0. Nutno dodat, že sledujeme divoký zápas a rozhodně se tedy nenudíme.
29'
Hostující celek zahrával rohový kop, ale vše vyřešil nadvakrát zatím dobře chytající Lukas Hradecky, který míč sebral.
27'
Tak po faulu na Boatenga nařídil rozhodčí pokutový kop, ale následně se poradil se svým asistentem a vše je jinak, protože Boateng byl podle něj v ofsajdu.
25'
A málem to bylo o dvě branky! Po kombinaci zneškodnil Hradecky pokus z malého vápna a z následné dorážky mířil Mario Gómez nad branku!
23'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
A z bleskohé brejku je tu úvodní branka a hosté jdou tedy do vedení! Na konci rychlé akce byl DANIEL DIDAVI, který už nemě problém z malého vápna dopravit míč za Hradeckeho!
22'
Domácí zahrávali dva rohové kopy, ale ani z jednoho nic nebylo a dopředu jdou hosté.
22'
A to byla velká šance! Po centru si na míč naskočil zcela volný Mijat Gaćinović, ale s jeho prudkým pokusem si Koen Casteels bravůrně poradil!
20'
Po dobrém centru z levé strany se do zakočení dostával Kevin-Prince Boateng, ale nakonec mu zhruba půl metru chybělo a k míči se nedostal.
18'
Po ofenzivním začátku se hra velmi uklidnila a nyní se hraje hlavne uprostřed hrací plochy a k vidění toho moc není.
16'
Na trávníku se hodně přtvrdilo a nyní je to faul za faulem.
14'
A nyní to rozhodčí trochu kompenzoval a útočný faul odpískal také hostům.
13'
Domácí se vydali dopředu, ale zastavil je rozhodčí, který odpískal útočný faul.
11'
A z úvodního rohu v tomto utkání nic nebylo.
10'
Po standardní situaci měl hodně práce Lukas Hradecky, ale u pravé tyče byl včas a míč konečky prstů vyrazil na rohový kop!
9'
Hostující celek je nyní aktivnější a stále se tlačí dopředu. Na to domácí fanoušci reagují hlasitým pískotem.
7'
Nyní odcentroval hostující Daniel Didavi, ale u míče byl jako první Simon Falette, který ho odvrátil do bezpečí.
6'
Nakonec z toho byla jen další nepřesná finální přihrávka a pro míč si došel Lukas Hradecky, který ho ale okamžitě poslal na polovinu soupeře.
5'
Hosté drží míč a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Lukas Hradecky.
4'
Začátek duelu je zatím velmi ofenzivní a oba celky se tlačí dopředu. Vypadá to, že nás čeká hodně zajímavý zápas.
2'
Dopředu se vydali také Vlci, ale jejich akce skončila nepřesnou přihrávkou a od své branky tak bude rozehrávat Lukas Hradecky.
1'
Domácí začali velmi zostra. Hned se vydali dopředu a po centru byl sám na malém vápně Jonathan de Guzmán, ale podle rozhodčího byl v ofsajdu.
1'

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Chandler, D. Abraham (C), Hasebe, Falette, Willems – de Guzmán, G. Fernandes, Gaćinović – K-P. Boateng, Haller.
Náhradníci: Zimmermann – D. da Costa, Hrgota, Jović, Kamada, Russ, Tawatha.

VfL Wolfsburg: Casteels – Verhaegh, Knoche, Tisserand, Gerhardt – Guilavogui, Camacho – Dimata, Didavi, Arnold – Mario Gómez (C).
Náhradníci: Grün – Bazoer, William, Itter, Malli, Ntep, Uduokhai.

Rozhodčí: Cortus – Schlager, Badstübner.
Poslední vzájemné zápasy

Frankfurt – Wolfsburg 0:2
Wolfsburg – Frankfurt 1:0
Frankfurt – Wolfsburg 3:2
Wolfsburg – Frankfurt 2:1
Frankfurt – Wolfsburg 1:1
Eintracht Frankfurt vstoupil do sezony remízou, když se představil na hřišti Freiburgu a vyrovnaný duel nakonec skončil 0:0. Dnes chtejí domácí získat tři body, ale lehké to nebude, protože mají velké problémy se sestavou. Chybí jim Fabian, Falette, Mascarell a Meier. Otazník se vznáší nad Batgem, Blumem a Regaselem.

VfL Wolfsburg nevstoupil do nové sezony vůbec dobře. Hostující celek hrál doma s Dortmundem, který ho doslova přejel a vyhrál 3:0. Dnes chtejí Vlci vše napravit, ale lehké to mít nebudou, protože mají také značné problémy se sestavou. Hostům budou chybet Blaszczykowski, Brooks, Hinds a Freitas. Hrát možná ale nebudou ani Bruma a Jung.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Bundesliga má na programu druhé kolo a my budeme sledovat duel mezi Frankfurtem a Wolfsburgem. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.