Bundesliga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hannover : Augsburg - 10. března 2018   15:30

Hannover
37' Sané
1:3
(1:2)
Augsburg
26' Gregoritsch  (Caiuby) • 45+2' Kačar  (Caiuby) • 83' Gregoritsch  (Max)
Hannover
Tschauner (C) – Sorg (46. Schwegler), Sané, Felipe (84. Karaman), Albornoz – Klaus, Anton, Fossum, Bebou – Harnik (64. Jonathas), Füllkrug.
Esser – Korb, Bakalorz, Jonathas, Ostrzolek, Karaman, Schwegler.
Bastian Dankert – René Rohde, Markus Häcker
HDI-Arena. Hannover
Augsburg
Hitz – Schmid (73. Janker), Kačar, Hinteregger, Max – R. Khedira, Baier (C) (90. Córdova) – Richter (71. Heller), Ku, Caiuby – Gregoritsch.
Luthe – Heller, Parker, Janker, Córdova, Jakob, Bekiroglu.

SESTŘIH: Hannover - Augsburg 1:3. Výhru hostů okořenily parádní góly

Z tohoto zápasu je to ode mě vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 9:4. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:16.
Je dobojováno a z výhry se dnes mohou radovat hráči Augsburgu. Ti si sice ve druhém poločase spíše bránili, avšak svého soupeře téměř k ničemu nepustili a naopak ještě navýšili své vedení, které si vypracovali v úvodní pětačtyřicetiminutovce. Po povedené akci se dnes podruhé prosadil Gregoritsch, jenž tak pečetil tříbodový zisk svého týmu.
90+5'
90+4'
Córdova obdržel přihrávku na hranici šestnáctky a ihned z druhého doteku prověřil Tschaunera. Ten byl ale pozorný a jeho střelu si pohlídal.
90+3'
Caiuby se po lehkém kontaktu s Antonem poroučel k zemi a hra je přerušena. Augsbrg bude rozehrávat a o osudu zápasu je už rozhodnuto.
90+2'
Klaus dostal na pravé straně hodně prostoru pro centru, avšak ten se mu vůbec nepovedl a Jonathas byl zahnán až k rohovému praporku.
90+1'
Nad rámec druhého poločasu byly nastaveny čtyři minuty.
90'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Daniel Baier, přichází Sergio Córdova.
89'
Hosté už se soustředí pouze na defenzivu a momentálně se polovině Hannoveru nachází pouze brankář Tschauner.
88'
Füllkrug se sice s míčem otočil okolo Kačara, avšak svého kolegu poté zastoupil Hinteregger, který domácího útočníka ke střele nepustil.
87'
Heller chtěl od Felipeho odrazit balon do zámezí, avšak nakonec to byl on, kdo se balonu dotkl jako poslední.
86'
Na hrací ploše zůstal ležet Daniel Baier, ke kterému je přivolán také lékařský tým. Vypadá to ale, že hostující kapitán chce pouze našetřit několik sekund.
85'
Nyní už to budou mít domácí fotbalisté opravdu těžké a musel by se stát malý zázrak, aby z tohoto zápasu vytěžili nějaký bod.
84'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Felipe, přichází Kenan Karaman.
83'
Augsburg právě vstřelil branku!
Tak to byla nádherná akce Augsburgu! Tu rozjel Philipp Max, který si narazil s Caiubym a následně přesným přízemním centrem našel MICHAELA GREGORITSCHE, který se tváří v tvář Tschaunerovi nemýlil.
83'
Hannoveru už moc času nezbývá a zatím se mu příliš nedaří usadit se na útočné polovině.
82'
Z velké dálky se ke střele odhodlal Anton. Tomu se však rána vůbec nepovedla a Hitz mohl zůstat v klidu.
81'
Domácí zahrávali standardku z velmi dobré pozice, avšak Schweglerův centr v pohodě odvrátil Kačar.
80'
Žlutou kartu dostává Martin Hinteregger (FC Augsburg).
79'
Schwegler chtěl zrychlit hru přihrávkou do strany na Klause, jenže jeho záměr vystihl Max, jenž poté odkopl balon daleko na polovinu Hannoveru.
77'
Volný přímý kop měli také hráči Augsburgu. Max svůj centr adresoval na zadní tyč na Caiubyho, jenže ten neměl v hlavičkovém souboji se Saném šanci.
76'
Standardní situaci tentokráte rozehrál Schwegler a svým centrem našel Saného. Ten poté ještě vracel míč před bránu na Jonathase, jehož hlavička zamířila nad bránu hostů.
75'
Klausův tečovaný centr se sice nakonec dostal do vápna, jenže Hitz si pro něj došel a poté rychle rozehrál na volného Kua.
74'
Ve středu hřiště se teď nakupilo hodně nepřesností. S balonem nakonec z této situace vyšel Caiuby, jenž uklidnil hru zpětnou nahrávkou na Hitze.
73'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jonathan Schmid, přichází Christoph Janker.
72'
Albornoz si nyní nepočínal příliš jistým dojmem, když si příliš předkopl balon, který následně skončil v zámezí. Další roh pro hráče v šedých dresech.
71'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Marco Richter, přichází Marcel Heller.
70'
Hosté se nakonec propracovali až k rohovému kopu. Caiuby se dral do zakončení hlavou tak vehementně, až nedovoleným způsobem poslal k zemi Albornoze.
69'
Augsburg mohl jít do rychlého brejku, ale Ku to udělal zkušeně a raději roztáhl hru na Richtera. Tím se sice celá akce zpomalila, avšak obránci dostali pár chvil na odpočinek.
68'
Sané teď tvrdě dohrál Baiera a může být rád, že za svůj zákrok nevidí žluté napomenutí.
67'
Po centru Klause se k míči dostal Bebou, jenže ten byl tísněn dvojicí protihráčů a s touto situací si nedokázal poradit.
66'
Domácí začínají pomalu přitápět pod kotlem a čím dál tím více se tlačí do útoku. Uvidíme, zda se jim podaří vyrovnat.
65'
Hannover zahrával standardní situaci, kterou si vzal na starosti Klaus. Ten poslal balon na zadní tyč, odkud jej před bránu na Felipeho vrátil Bebou. Domácí stoper se sice dostal do zakončení, jenže Hitz jeho hlavičku za svá záda nepustil.
64'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Martin Harnik, přichází Jonathas.
63'
Žlutou kartu dostává Jonathan Schmid (FC Augsburg).
62'
Harnik to v souboji s Hintereggerem přehnal s agresivitou a je mu pískán nedovolený zákrok. Hosté s rozehrávkou nijak nespěchají.
61'
Fanouškům mohl teď spravit náladu Bebou, jenže jeho střela z voleje nezamířila mezi tři tyče.
60'
Anton nepřesně přihrál Schweglerovi, což se vůbec nelíbilo domácím příznivcům, kteří dávají svou nespokojenost najevo pískotem.
59'
Tentokrát se Kačarův centr ke Caiubymu dostal, avšak brazilský fotbalista se nacházel v ofsajdu, a jeho akce tak nemohla pokračovat.
58'
Už mohlo být vyrovnáno! Füllkrug posunul na hranici vápna balon na Fossuma, který ale prováhal ideální moment pro střelu a nakonec mu míč ukopl Kačar. Následná rána Beboua zamířila vysoko nad bránu.
57'
Kačar si všiml rozběhnutého Caiubyho a hned mu také adresoval svůj dlouhá pas. Ten však byl hodně nepřesný a míč doskotačil do zámezí.
56'
Na Saného teď dotíral Gregoritsch, ale domácí stoper si s touto nelehkou situací poradil na výbornou a hlavou poslal balon do náruče Tschaunera.
55'
Klaus si ve středu hřiště navedl míč na pravačku a poté prověřil Hitze přízemní ranou k tyči. Švýcarský brankář hájící barvy Augsburgu byl ale na zemi včas a balon dokázal vyrazit.
54'
Následně se domácí ještě dostali k rohovému kopu, avšak ani z toho se kýženého vyrovnání nedočkali.
53'
Hannover se dostal ke standardní situaci, kterou si opět vzal na starosti Klaus. Jeho centr byl ale příliš krátký a z této akce nic nevzniklo.
52'
Žlutou kartu dostává Niclas Füllkrug (Hannover 96).
51'
Na hřišti se nyní do menší slovní přestřelky pustili Baier a Anton. Hlavní sudí oběma kohoutům domluvil a tato situace se obešla bez karet.
50'
Po pravé straně se protáhl Schmid, jenže poté příliš váhal s centrem a nakonec jej odzbrojil Albornoz.
49'
Po centru Klause se sice dostal k hlavičce Sané, avšak Hitz si jeho zakončení pohlídal a v pohodě balon chytil do svých rukavic.
48'
Baier u postranní čáry stáhl k zemi Antona, Hannover bude mít hned na úvod volný přímý kop.
47'
Ze střídání je patrné, že domácí trenér Breitenreiter stáhl hru na tři obránce a hráči se budou soustředit hlavně na ofenzivu.
46'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Oliver Sorg, přichází Pirmin Schwegler.
46'
První poločas je za námi a zatím sledujeme velice kvalitní utkání. Oba celky si vypracovaly několik gólových šancí, přičemž tři z nich se ujaly. Hosty poslal po centru Caiubyho do vedení Gregoritsch, pro kterého to byla už desátá branka sezony. Za domácí sice poté srovnal krásnou střelou Sané, avšak v nastaveném čase opět strhl vedení na stranu Augsburgu Kačar.
45+3'
45+2'
A po něm se hosté nakonec prosazují! Maxův centr byl sice příliš dlouhý, jenže Caiuby poté vybojoval míč zpět a posadil jej na hlavu GOJKA KAČARA, proti jehož hlavičce neměl Tschauner nárok.
45+1'
První poločas byl nastaven o jednu minutu.
45'
Zřejmě poslední akce před odchodem do kabin, Augsburg bude rozehrávat od rohového praporku.
44'
Standardní situaci měli také hosté. Baier našel na zadní tyči Caiubyho, který byl ale tísněn jedním z obránců Hannoveru a jeho zakončení nebylo přesné.
43'
Žlutou kartu dostává Ihlas Bebou (Hannover 96).
42'
Domácí měli možnost udeřit z volného přímého kopu, jenže Klausův centr byl příliš vysoký a nikdo v růžovém na něj nedosáhl.
41'
Vypadá to, že Hannover je s remízovým stavem zatím spokojen. Důkazem budiž zpětná přihrávka Klause, která skončila až u Tschaunera.
40'
A najednou jsou na koni domácí. Albornoz poslal z hranice vápna balon pod sebe na Fossuma, který však svou technickou střelou netrefil bránu.
39'
To je pro hosty trochu šok, jelikož byli po většinu času lepším celkem a v závěru úvodní pětačtyřicetiminutovky přišlo vyrovnání.
37'
Hannover právě vstřelil branku!
Hannover z ničeho nic srovnává skóre! Po standardní situaci se balon odrazil k SALIFOVI SANÉMU, jehož parádní volej zpoza vápna zapadl k pravé tyči Hitzovy brány.
36'
Hosté jsou po vstřeleném gólu daleko aktivnější a snaží se si vypracovat větší náskok. Podaří se jim to do konce prvního poločasu?
35'
Gregoritsch se hnal z odraženým balonem a málem se dostal do samostatného úniku, jenže na poslední chvíli mu šanci zmařil Sorg.
34'
Z toho však vůbec nic nevzniklo, jelikož Sané odhlavičkoval Maxův centr daleko od domácí svatyně.
33'
Richter chtěl překvapit Tschaunera střelou z úhlu, ale domácí gólman se zaskočit nenechal a vyrazil míč mimo bránu. Bude z toho roh pro Augsburg.
32'
Hra se nyní malinko uklidnila, hosté momentálně kombinují na vlastní polovině.
31'
Felix Klaus se se štěstím dostal přes tři obránce a poté i dokázal vypálit, avšak Hitz jeho střelu, která směřovala na zadní tyč, bez problémů lapil.
30'
Augsburg je očividně při chuti! Gregoritschova nabídka našla ve vápně zcela volného Kua, jenž ale z bezprostřední blízkosti nedokázal překonat Tschaunera. Domácí brankář nyní předvedl výborný zákrok.
29'
Schmid se doslova procpal k centru z pravé strany. Ten ale mířil na hranici šestnáctky, kde se nacházel pouze Anton, jenž následně vyvezl balon na polovinu hřiště.
28'
Hannover chtěl přispěchat s rychlou odpovědí, jenže Antonovu přihrávku za obranu na poslední chvíli zachytil Kačar.
26'
Hosté se po dvou velkých šancích konečně prosazují! Caiuby dostal na levé straně až příliš mnoho času k centru, kterým našel přesně hlavu MICHAELA GREGORITSCHE, jenž už neměl problém s překonáním Tschaunera.
25'
Felipeho nákop sice našel Harnika, jenže ten si špatně zpracoval míč, čehož využil Kačar a domácího útočníka o balon připravil.
24'
Následoval rohový kop hostů a opět měl Tschauner plné ruce práce! K hlavičce se totiž dostal Kačar, který ale nasměroval balon pouze do rukavic kapitána Hannoveru.
23'
První šanci si vypracovali také hosté! Po střele Schmida vyrazil Tschauner míč pouze před sebe, kde se nacházel Gregoritsch. Ten však v pádu nedokázal prostřelit domácího gólmana.
22'
Ta ale neměla dlouhého trvání a do rychlého brejku se mohli vydat hosté. Max dostal dobrý pas do běhu, avšak na poslední chvíli mu míč ukopl Bebou.
21'
Sané si nyní dovolil opravdu hodně, když z pozice posledního hráče se odhodlal ke kličce před napadajícím Caiubym. Domácí stoper byl ale za svou zdravou drzost odměněn a může nyní založit akci svého celku.
20'
Další dlouhý pas na Harnika vyslal Sané, avšak rakouský forvard vyšel z hlavičkového souboje s Hintereggerem jako poražený.
19'
Balon se dostal až k brankáři Tschaunerovi, který následně poslal dlouhý nákop na polovinu Augsburgu. Tam ale našel pouze Kačara, který následně roztáhl hru na Maxe.
18'
Hráči Hannoveru si nyní přihrávají míč na vlastní polovině a se založením ofenzivní akce nijak nespěchají.
17'
Schmid se vydal do útoku a málem se dostal až do vápna, jenže na poslední chvíli jej zastavil pozorně bránící Felipe.
16'
Po několika nepřesnostech u pravé postranní čáry se balon dostal do zámezí, vhazovat budou hráči v šedých dresech.
15'
Albornoz se na levé straně snažil zbavit Schmida, francouzský obránce ve službách Augsburgu se ale nenechal obehrát.
14'
Do rychlé akce se teď hnali domácí, ale nakonec se ke střele nedostali, jelikož Antonova přihrávka na Füllkruga se nepotkala s přesností.
13'
Gregoritsch aktivně napadal Saného, avšak malinko to přehnal s důrazem a je mu pískán nedovolený zákrok.
12'
Ten opět zahrával Klaus, jenže tentokrát si pro jeho centr došel Tschauner, jenž s rozehrávkou nikam nespěchá a čeká, až jeho spoluhráči zaujmou svá místa.
11'
První velkou šanci zápasu si vytvořil Hannover. Po krásné kombinaci na levé straně se ke střele dostal Fossum, jehož ránu dokázal Hitz vyrazit na roh.
10'
K rozehrávce od rohového praporku se dostali také domácí. Klausův centr na přední tyč odvrátil Felipe pouze k Antonovi, jehož následná nabídka do vápna nenašla nikoho v růžovém.
9'
Domácí se poprvé dostali na útočnou polovinu. Jejich akce vyústila centrem Klause na Harnika, který ale nemohl zakončovat, neboť se nacházel v ofsajdovém postavení.
8'
Ke střele ze střední vzdálenosti se odhodlal Philipp Max. Jeho tvrdá pumelice sice mířila mezi tři tyče, jenže brankář Tschauner byl včas na zemi a míč v pohodě chytil.
7'
Hosté zahrávali rohový kop. Gregoritschův centr mířil na hranici malého vápna, avšak tam si nejvýše vyskočil Sané, jenž poslal balon do bezpečí.
6'
Max si vůbec neporozuměl s Khedirou, jenž místo toho, aby vrátil míč svému spoluhráči, poslal kulatý nesmysl za autovou čáru.
5'
Augsburg měl první volný přímý kop dnešního mače. Na centr Baiera si naskočil Hinteregger, s jehož hlavičkou neměl Tschauner sebemenší problémy.
4'
Sané tvrdě atakoval Caiubyho a sudí Dankert mu hned po pár minutách důrazně domlouvá.
3'
Hosté vstoupili do utkání velmi aktivně. Nyní se chtěl okolo Felipeho obtočil Gregoritsch, jenže stoper Hannoveru byl pozorný a nedovolil mu zakončit.
2'
K prvnímu centru se z levé strany dostal Max, avšak jeho pas byl hodně nepřesný a skončil v zámezí.
1'
Hlavní sudí poprvé foukl do píšťalky, zápas může začít! Úvodního výkopu se ujali hráči Hannoveru, kteří dnes nastupují v růžových dresech. Jejich soupeř naopak zvolil šedou sadu.
1'
Aktéři dnešního duelu jsou již nachystáni v útrobách HDI-Areny, za malý okamžik se divákům představí na hrací ploše.

Hannover 96: Tschauner (C) – Sorg, Sané, Felipe, Albornoz – Klaus, Anton, Fossum, Bebou – Harnik, Füllkrug.
Náhradníci: Esser – Korb, Bakalorz, Jonathas, Ostrzolek, Karaman, Schwegler.

FC Augsburg: Hitz – Schmid, Kačar, Hinteregger, Max – R. Khedira, Baier (C) – Richter, Ku, Caiuby – Gregoritsch.
Náhradníci: Luthe – Heller, Parker, Janker, Córdova, Jakob, Bekiroglu.

Rozhodčí: Bastian Dankert – René Rohde, Markus Häcker.
FC Augsburg

Augsburg měl loni až do posledního kola plné ruce práce se záchranou. To se mu sice nakonec povedlo, avšak na Wolfsburg, který se poté musel zachraňovat v baráži, měl po posledním kole pouze jednobodový náskok. Letos už se partě okolo kapitána Baiera daří o poznání lépe a momentálně jí patří desáté místo, což není vůbec špatné. V této sezoně se navíc tento bavorský celek může spolehnout na ve vynikající formě hrajícího islandského útočníka Alfreda Finnbogasona, který je s jedenácti góly čtvrtým nejlepším střelcem ligy. Nyní se však Augsburgu příliš nedaří a v minulých čtyřech zápasech dal pouze jednu branku. Naposledy z toho byla porážka 0:2 od Hoffenheimu.
Hannover 96

Minulá sezona byla z pohledu Hannoveru povedená, jelikož po roce stráveném v druhé nejvyšší soutěži se opět vrátil mezi německou fotbalovou elitu. Do letošního ročníku sice vstupoval v roli nováčka, avšak tento celek má s Bundesligou nemalé zkušenosti, a tak není divu, že se momentálně pohybuje ve středu tabulky. Mohlo to ale být i daleko lepší, neboť v prvních šesti duelech neokusil hořkost porážky. Poté ale přišlo malinko horší období a následoval pád o několik příček níž, přesto však mohou být fanoušci vcelku spokojení. Radost jim také uřcitě dělá Niclas Füllkrug, který už vstřelil solidních devět branek. V posledních dvou mačích ale svěřenci trenéra Breitenreitera vyšli střelecky naprázdno, naposledy podlehli Eintrachtu Frankfurt 0:1.
Hezké sobotní odpoledne přeji všem fanynkám a fanouškům kvalitní kopané! Německá Bundesliga se přehoupla do poslední třetiny a tento víkend je na programu již 25. kolo. My se v tomto online přenosu zaměříme na souboj tabulkových sousedů, ve kterém Hannover 96 přivítá na svém stadionu FC Augsburg. Výkop je naplánován na 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.