Máme za sebou i druhou polovinu utkání, ve které domácí velmi rychle skórovali a od toho se odvíjel zbytek zápasu. Hosté nenašli recept na pozornou obranu Záp, takže Petr Terč si odnáší čisté konto. Domácím se ještě do konce zápasu podařilo nastřílet další dva góly, takže se skóre zastavilo na výsledku 4:0. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
90
90
Aby toho nebylo málo, píská se další ofsajdový přestupek domácích.
89
V dalším ofsajdovém postavení se nechal nachytat jeden z domácích fotbalistů.
89
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Jan Bežó, přichází Milan Krůta.
87
A další střelecké zakončení domácího celku, leč tentokrát míří míč mimo tři tyče.
87
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Ondřej Vrabec, přichází Jan Smetana.
86
Zápy se dostaly až ke střeleckému pokusu, leč za zády Křikavy míč popáté nekončí.
86
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Dominik Hašek, přichází Lukáš Mandík.
85
Závěr zápasu se přibližuje mílovými kroky a o vítězi utkání je již nějakou dobu rozhodnuto.
83
Další snažení hostů překazilo další ofsajdové postavení, takže míč přechází do držení domácích.
82
Hráči hostujícího družstva sice mají míč častěji na kopačkách, leč brankovou akci se jim vymyslet nedaří.
81
Přestupek proti pravidlům nedaleko pokutového území znamenal míč pro Hořovicko, jenže následná akce se nevydařila.
81
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází František Hakl, přichází David Pergl.
80
Hosté se pokouší vymyslet další útočnou akci a mají míč na svých kopačkách.
79
Hořovicko se propracovalo až na útočnou polovinu, kde si však nepohlídalo ofsajdovou linii.
77
Zápy se pokusily o další útočnou akci, ale úmysl jim nevyšel a míč končí u hostů.
76
Přestupek Hořovicka proti pravidlům přišel na útočné polovině, takže následuje rozehrávka domácích.
76
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Tomáš Matějka, přichází Martin Kovařík.
75
Zápy se drží u míče a svému soupeři se ho snaží nepůjčovat. Současný stav jim plně vyhovuje.
73
Zápy právě vstřelily branku!
Tak to je pro hosty již možná až příliš kruté. Přichází další branka ERIKA LIENERA v Křikavově síti a vypadá to na debakl.
72
Domácí se dostali na útočnou polovinu, kde se jim podařilo zaskočit hostující obranu a střílí třetí branku. Autorem branky je opět KAREL HEJNÝ.
71
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Dominik Veselý, přichází Václav Vorasický.
70
Hořovicko se pokusilo provést útočný výpad, což však domácí dokázali rychle zpacifikovat.
69
Žlutá karta však po krátké chvíli přichází i na druhé straně. Vidí ji Jan Bežó.
68
Domácí fotbalista Dominik Veselý je potrestán první žlutou kartou v utkání.
67
Hořovicko vybojovalo svůj pátý rohový kop a v tomto ohledu se dostalo do vedení. Po rohu však opět žádné zásadní ohrožení Terčovy branky nepřichází.
66
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Jan Mach, přichází Daniel Klimeš.
66
Další provinění proti pravidlu o ofsajdu přichází na straně Záp. Příště už by si měli dát domácí větší pozor.
65
Sledujeme relativně poklidný průběhu druhé půle, což má na svědomí brzká branka domácích.
64
Míč skončil v zámezí, takže ho zpátky do hry uvede domácí brankář Petr Terč.
63
Ofsajdové postavení přerušuje útočné snažení domácího družstva.
62
Hořovicko se i nadále snaží korigovat nepříznivý stav, leč zatím bezvýsledně.
61
Akce Hořovicka skončila ziskem rohového kopu. Po něm se však domácí defenziva dokázala ubránit.
60
Hosté mají míč na kopačkách na útočné polovině, ale zatím daleko od branky.
59
Zápy získaly svůj čtvrtý dnešní rohový kop, po němž se Hořovicko dokázalo ubránit.
58
Ovšem z volného přímého kopu žádné zvláštní nebezpečí pro hostující branku nevzešlo.
57
Nedovolený zákrok zastavil domácí útok po pravé straně, takže uvidíme standardní situaci.
56
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Jan Mojdl, přichází Ondřej Bělohlávek.
56
Ani útočné snažení domácího družstva však příliš nebezpečné nebylo a míč vykopne Křikava.
55
Útok se hostům příliš nevydařil a míč se dostal pouze k soupeři.
54
Hosté se také vypravili k pokutovému území soupeře, ale nevybojovali nic zajímavého. Vhazovat budou domácí.
53
Domácí fotbalisté mají míč častěji na kopačkách, leč zatím se jim nedaří dostat přes pozornou obranu.
51
Zápy nepředvedly zrovna povedenou útočnou akci, takže může vykopávat Křikava.
49
Oba týmy se celkem pravidelně střídají v držení míče, ale do nebezpečných pozic se momentálně nedostávají.
48
Hosté vypadají hodně zaskočeně, protože zatím si dnes nevedli vyloženě zle.
47
Domácí se hned na začátku druhého poločasu dostali k možnosti na vstřelení branky, kterou nepohrdli. Autorem gólu byl KAREL HEJNÝ.
46
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Petr Pavlík, přichází Petr Putz.
46
Máme za sebou první polovinu utkání, ve které se favorizované Zápy dostaly do vedení ve dvanácté minutě díky brance, o kterou se postaral Jiří Petrů. Žádné další brankové hody však nepřišly, takže poločas skončil nejtěsnějším rozdílem pro domácí. Hořovicko dnes nehraje vyloženě špatnou partii, takže ve druhé půli se jeho hráči mohou pokusit získat překvapivé body. Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
45
44
Fotbalisté domácího týmu měli míč na kopačkách a postupovali směrem vpřed, ale nakonec nic zajímavého nevymysleli.
43
Defenziva Záp získala míč nedaleko vlastního pokutového území. Hra se nám opět hodně vyrovnala.
42
Po rozehrání rohového kopu se hosté dostali do zakončení, které však zamířilo nepřesně.
41
Hořovicko se opět dostalo k soupeřově brance, kde se jeho hráčům podařilo získat výhodu rohového kopu.
40
Závěr poločasu se pomalu přibližuje a příliš zajímavých okamžiků se v posledních minutách neodehrálo.
39
Hostům míč utekl do zámezí, takže ho zpátky do hry musí uvést Petr Terč.
38
Favorit se dostal do střeleckého zakončení, které však znovu za zády Křikavy nekončí.
37
Poslední minuty opět přistihly domácí v držení míče. Hořovicko se těžko dostává na soupeřovu polovinu.
36
Domácí se dostali až k zakončení, ale Jakub Křikava opět míč za svá záda nepouští.
35
Po delší době si výhodu rohového kopu získaly Zápy, leč druhou branku se jim přidat nepodařilo.
34
Hořovicko se sice dostalo do zajímavé pozice, jenže nadějně rozběhnutou akci přerušuje ofsajd.
33
Favorit dnešního utkání má v posledních minutách celkem problémy a k ohrožení Křikavovy branky se nedostává.
32
Domácím se příliš dlouho kombinovat na útočné polovině nepodařilo, takže míč zase odevzdali.
31
Po delší době se na útočnou polovinu dostávají také Zápy, ale míč je poměrně daleko od soupeřovy branky.
30
Rohový kop číslo dva pro Hořovicko opět nepředstavoval žádnou pohromu pro domácí defenzivu.
29
Po rohovém kopu však žádné další nebezpečí pro Terčovu branku nepřichází.
28
Hosté jsou za útočnou aktivitu odměněni svým prvním rohovým kopem v utkání.
27
Míč však končí v zámezí, takže ho do hry zpátky uvede domácí brankář Petr Terč.
26
Hořovicko se v posledních minutách stále častěji dostává i s míčem na polovinu soupeře.
25
Ofsajdové postavení hostujícího družstva odmával Lukáš Machýček a hlavní rozhodčí Lukáš Matoušek následně přestupek odpískal.
24
Dominik Veselý dostal na pravé straně velmi těžkou přihrávku, kterou si nedokázal adekvátně zpracovat a míč mu utekl za postranní čáru.
23
Oba celky se v posledních okamžicích střídají poměrně pravidelně v držení míče.
22
Na útočnou polovinu se však vydali i hosté, nicméně míč jim dlouho v držení nezůstal.
21
Domácí pokračují v kombinaci s míčem u kopaček a hledají další skulinu v obranném postavení soupeře.
20
Zápy jsou i po vstřelené brance o něco aktivnějším týmem. Rozdíl mezi družstvy je přeci jen poměrně velký.
18
Na trávníku zůstal v nefotbalové pozici jeden z hostujících fotbalistů, který se však po chvíli zvedá a zřejmě bude schopen pokračovat ve hře.
17
Domácí družstvo se vypravilo na útočnou polovinu, leč branku střeleckým pokusem netrefilo. Nešlo přitom o vyloženě špatnou pozici, ale rána letěla hodně nepřesně.
16
Outsiderovi se podařilo vybojovat autové vhazování na útočné polovině, ale po chvíli o míč opět přišel.
15
Hosté získali volný přímý kop na útočné polovině, leč nic zajímavého z něho nevzešlo.
13
Hořovicko se po inkasované brance osmělilo, ale na útočné polovině nic vymyslet nedokázalo.
12
Z úvodní branky utkání se podle předpokladů radují domácí, když se jim povedlo dostat míč do sítě. Autorem branky byl JIŘÍ PETRŮ, pro něhož to je již třináctý gól v sezóně.
11
Tentokrát už musel Jakub Křikava zasahovat, ale míč za svá záda nepropustil.
10
Domácí fotbalisté se s míčem vrátili až na vlastní polovinu, ale soupeře k ničemu nepouští.
9
Zápy se pokusily vystřelit, leč pokus nemířil mezi tři tyče, takže Křikava mohl zůstat v klidu.
8
Zatím sledujeme utkání, které plyne v poměrně poklidném tempu. Ani jednomu z celků ostatně o příliš nejde.
6
Odražený míč dokázal odpravit Tomáš Březina mimo pokutové území.
5
Před soupeřem raději hosté odvrací míč za postranní čáru, takže uvidíme autové vhazování nedaleko šestnáctky Hořovicka.
4
Dominik Hašek dobře zabojoval u postranní čáry a odstavil od míče Karla Hejného.
3
Zatím se nehraje příliš dopředu a oba celky se lehce oťukávají. O něco aktivnější jsou v práci s míčem domácí.
1
Útočný faul domácího celku přerušuje ofenzivní snažení a dává míč Hořovicku.
1

SK Zápy: Terč – Hakl, Pávek, Petrů, Novák, Veselý, Pavlík (C), Jelínek, Liener, Matějka, Hejný
Náhradníci: Straka – Kovařík, Putz, Vorasický, Pergl

FK Hořovicko: Křikava – Mach, Nademlejnský, Vaníček, Bežó (C), Šubert, Mojdl, Vrabec, Březina, Pelikán, Hašek
Náhradníci: Štěpánek – Mandík, Bělohlávek, Klimeš, Krůta, Smetana

Rozhodčí: Matoušek – Machýček, Žáková.
Delegace
Tento duel se neobejde bez trojice rozhodčích. Jako hlavní sudí bude souboj Zápy – Hořovicko rozhodovat Lukáš Matoušek, role asistentů se zhostí Lukáš Machýček a Dagmar Žáková. Delegátem FAČR bude poté Ladislav Míka.
SK Zápy
Domácí mužstvo vstupuje do utkání 30. kola proti poslednímu týmu tabulky z Hořovicka jako jasný favorit. Momentálně jsou Zápy na desátém místě se ziskem šestačtyřiceti bodů.

Na svém kontě ale mají dvě prohry z posledních dvou duelů. Nejprve vedly na hřišti vedoucí Olympie Hradec Králové poměrem 2:0 po dvou trefách Veselého, soupeř vyrovnal ve druhém poločase Juklem až v 86. minutě a na penalty zvítězil 4:3...

Poté přišla domácí porážka s Jirnami 3:4, když se v dresu poražených prezentoval dvěma góly Matějka. Jirny o své výhře rozhodly Stocknerem v 84. minutě za stavu 3:3.

Nejlepším střelcem domácího celku v letošní sezoně je třetí nejlepší kanonýr soutěže Tomáš Matějka s patnácti přesnými trefami.
FK Hořovicko
Hostující mužstvo je outsiderem dnešního střetnutí. V tabulce České fotbalové ligy mu patří poslední, tedy osmnáctá pozice se ziskem třinácti bodů. Hosté mají již sestup z třetí české ligy.

Naposledy prohrálo Hořovicko na hřišti Benešova, a to jednoznačně – poměrem 0:4, když všechny branky soupeře padly až ve druhém poločase. Předtím přišla prohra 2:5 s Chrudimí.

Proti Chrudimi sestřelil Hořovicko hattrickem v prvním poločase Kopecký. V dresu poražených se prosadili ve 43. minutě Hašek, skóre poté uzavřel v 82. minutě Bělohlávek.

Nejlepším střelcem hostujícího mužstva je v aktuálním ročníku České fotbalové ligy právě zmiňovaný Dominik Hašek, který je na 64. pozici v tabulce kanonýrů soutěže. Na svém kontě má celkem čtyři přesné zásahy.
Vítám všechny příznivce České fotbalové ligy. V rámci 30. kola třetí nejvyšší české soutěže se utkají SK Zápy a FK Hořovicko. Utkání začíná v 17:00 a textovým přenosem vás provede Pavel Černý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.