ČFL - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřicko : Písek - 2. června 2018   10:30

Litoměřicko
Litoměřicko
46' Trýzna  • 74' Trýzna  • 78' Výborný
3:3
(0:2)

5:4 (PEN)

Písek
Písek
7' Voráček   • 13' M. Held   • 56' M. Held
Litoměřicko
Plachý – Zdržálek, Luong, Šimkovský (C), Zbudil (90+1. Flégl), Trýzna, Výborný, Maršálek (68. Šustr), Valenta, Surmaj, Štancl
Slanina – Šustr, Marčuk, Novotný, Husenský, Zajac, Flégl
Řeháček – Šťastný, Milner
Písek
Hajdušek – Rendla (C), Milec, Holý, Řezáč (68. Kočí), M. Held (68. Hrachovec), Voráček, Benetka, Skála, J. Held, Froněk
Varyš – Hrachovec, Hanzlík, Kočí, Sigmund

Jakub Trýzna zajistil dvěma góly a vítěznou penaltou Litoměřicím výhru nad Pískem. Přitom domácí byli o dva góly pozadu, ale právě Trýzna do pravého dolního rohu branky a Výborný dorážkou srovnali. Písek měl dnes vynikající brejky a dvakrát z nich udeřil. Bylo vidět, že zápas není moc takticky svázaný a v letošním ročníku České fotbalové ligy už o nic nejde.
Jakub Trýzna končí zápas do horních pater branky do pravé části, Hajdušek vystihl směr.
Hrachovec po zemi doprostřed branky vykřesal naději, brankář mířil na levou stranu.
Luong nevsadil na razanci, brankář padal na druhou stranu. Luong narval balón do pravého dolního rohu branky.
Jakub Held umístil míč po zemi do pravé části branky, do protipohybu gólmana.
Štancl nahoru do levé části branky poslal brankáře na druhou stranu.
Naprosto stejně se prosadil Voráček...
Výborný poslal míč pravačkou do pravé poloviny branky, taktéž do protipohybu Hajduška.
Rendla zakončil pravačkou do levého dolního rohu branky, brankář šel na druhou stranu.
Zdržálek je přesný pravačkou do pravé části branky do protipohybu brankáře.
Kočí mířil pravačkou do levého dolního rohu branky, ale Plachý zasáhl.
Střílení penalt začíná.
Písek vedl 2:0 a ve druhém poločase také 3:1. Litoměřice však Trýznou k pravé tyči a dorážkou Výborného srovnaly. Čeká nás tím pádem penaltový rozstřel. Vítěz bere dva body, poražený jeden.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Domácí však pouze nastřelili hostující zeď.
90+2'
Zdržálek faulovaný na levé straně Hrachovcem a domácí můžou rozhodnout.
90+1'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Zbudil, přichází Flégl.
90+1'
Milec vše odstartoval, ale domácí se hlavou na druhé tyči dostali do bezpečí.
90'
Skála a Kočí přesunuli míč na pravou stranu, kde vyhrál jeden na jednoho domácí hráč.
90'
Luong utekl Skálovi na pravé straně, ale následný centr na první tyči nebyl povedený.
89'
Jeden z hostů nesouhlasil s tím, že sudí Řeháček odpískal faul Písku na domácí polovině. A celkem si říkal o žluté potrestání.
89'
Kros Jakuba Helda využil Skála na levé straně k centru. Domácí se nadvakrát ubránili.
88'
Střelu z osy hřiště schoval uprostřed branky Hajdušek do svých rukavic.
87'
Po tlaku Zbudila na bližší tyči přijde ještě jeden roh domácích.
86'
V první fázi akce to vypadalo na brejk dva na dva, nakonec se hra zpomalila a Surmaj zleva zakončil vedle krátké tyče s přispěním teče soupeře, takže roh.
86'
Holý, Skála a Froněk se sešli na levé straně. Následně měl Jakub Held proti sobě hráče, se kterým šel do souboje.
85'
Štancl nohou vypíchl míč zleva ve velkém vápně Voráčkovi, ale domácí poté neuspěli po levé straně Trýznou.
85'
Surmaj si pokryl míč. Následně odcentroval Zdržálek přes Milce, ale jeho protihráč hlavou na zadní tyči minul bránu.
84'
Froněk vyhrál na levé straně hlavu se Šimkovským a na polovině hřiště pokračuje Skála s Kočím.
84'
Šustrovu nahrávku na pravou stranu nepochopil Šimkovský a vykopávat by měl od své branky Hajdušek.
83'
Kočí nahrál na pravou stranu, ale centr jeho spoluhráče byl zablokovaný. Po ztrátě míče se navíc hosté dopustili faulu mimo domácí vápno.
82'
Od Skály na levé straně skončil míč v zámezí a vhazovat může ze své poloviny Šimkovský.
82'
Froněk, Kočí a Milec si přihrávali na levé straně, následně si zahrál také Skála. Jenže hosté ani neodcentrovali.
81'
Na přední tyči byla pouze hlava Šustra, ale domácí se nedostali s míčem ani na polovinu protivníka.
81'
Kočí bude kopat roh zprava.
80'
Rendlovu nahrávku po pravé straně přečetl protihráč, hosté následně začínají další útok od Hajduška.
80'
Kočí zprava ukončil domácí útok. Následně spolupracoval na hranici vápna Froněk se spoluhráčem, ale zatím bez střely na Plachého.
79'
Skála, Milec a Rendla byli součástí rozehrávky až v pravé části domácí poloviny odskočil míč od nohy Hrachovce do zámezí.
78'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Po centru zprava do levé poloviny vápna přišla střela, kterou vyrazil Hajdušek před PETRA VÝBORNÉHO a ten dorážel snadno do dolních pater prázdné branky.
77'
Tři hráči domácích dostali soupeře zadarmo k autu z hostující poloviny.
76'
Písek útočil až na míči nedosáhl v levé části vápna Skála.
76'
Na středu malého vápna šel míč do koše Hajduška před dotírajícím Šustrem, ten navíc brankáře fauloval.
75'
Velká chyba hostů po rozehrávce ze středového kruhu a Surmaj na pravé straně vybojoval roh.
74'
Po centru Šimkovského zprava na střed zakončil JAKUB TRÝZNA do pravého dolního rohu branky.
73'
Po nahrávce Šustra jsme sledovali nákop Plachého, ale proti němu snadno zasáhla hostující obrana.
73'
Viděli jsme obranný zákrok Šustra na přední tyči a poté faul hostů na domácí polovině.
72'
Štancl neubránil na první tyči protihráče, následné zakončení hlavou pod víko vyrazil na roh zprava Plachý.
72'
Výborná standardní situace Kočího ze středu do pravé části branky pravačkou, ale tam si připsal skvělý zákrok skákající Plachý.
71'
Faul Štancla a zajímavá standardní situace pro hosty z osy hřiště.
69'
Jeden z hostů zůstal ležet na hrací ploše a hra je přerušena.
68'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Maršálek, přichází Šustr.
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Řezáč, přichází Kočí.
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází M. Held, přichází Hrachovec.
67'
Froněk byl držený na levé straně a poté si vychutnal protihráče. V ponechané výhodě napálil posléze Řezáč zprava boční síť.
66'
Několik nepřesností až Zbudil a Surmaj dostali míč do vápna z pravé části hřiště, avšak pouze na hlavu soupeře.
65'
Písečtí fanoušci jsou výborní a jak už bylo řečeno, tak fotbalisté z jihu Čech hrají (snad) v domácím prostředí.
64'
Při rohu zleva číhal na zadní tyči Maršálek a Zbudil. Maršálek nohou do pravé části branky donutil k zákroku Hajduška.
64'
Souhra tří domácích hráčů na levé straně, načež po centru k první tyči mířil do kratšího dolního rohu branky Zbudil ve skluzu, ale tam byl Hajdušek.
63'
Taková nevynucená chyba v podání hostů a domácí rozehrávají od Plachého.
63'
Zdržálek vyřadil na levé straně ze hry Milce. Následný pokus jeho spoluhráče minul bližší dolní roh branky. Hajdušek pouze kontroloval balón letící do zámezí.
62'
Hostující útok po pravé straně nic zásadního nepřinesl, domácí mají aut ze své poloviny.
61'
Hosté poté ustáli tlak Výborného a Surmaje na pravé straně, navíc Výborný po ztrátě balónu fauloval Martina Helda na hostující polovině.
61'
Po nahrávce Martina Helda byl na středu zablokovaný Milec.
60'
Šimkovský hlavou nahrál Výbornému, následně po centru na kratší tyč lízl Zbudil balón do zámezí okolo levé ruky Hajduška.
60'
Při centru zprava na přední tyč odvrátil nebezpečí nohou Luong, hosté měli ještě jednu šanci, ale zbrkle odevzdali balón do vápna k Plachému.
59'
Maršálkova chyba na pravé straně a míč ihned vrátil na hrací plochu vhazující Skála.
59'
Froněk zklidnil hru a Hajdušek byl při rozehrávce s Holým připravený na hru nohama.
58'
Benetka vhodil aut zprava, ale na polovině hřiště přišel hostující celek o balón.
56'
Písek právě vstřelil branku!
Hosté nepustili Luonga k míči. Následoval rychlý brejk a přenesení hry na levou stranu. MARTIN HELD se prosadil střelou mezi nohy vybíhajícího Plachého.
56'
Froňkova standardka zprava zaměstnala uprostřed branky ruce Plachého.
55'
Štancl (LIT) dostává kartu za faul při útoku hostů po pravé straně.
54'
Po spolupráci s Výborným se nepovedl Šimkovskému centr zprava do vápna.
54'
Holý přihrál na levou stranu Skálovi, kterému nevyšla narážečka s Řezáčem a domácí můžou reagovat.
53'
Rendla byl ve vápně ubráněný. Následně však udělal chybu na pravé straně Výborný při výhodě.
52'
Při rychlém brejku mířil Froněk zleva mezi nohy Plachého, následně poslal míč na roh dobíhající Valenta.
52'
Zdržálek obešel Holého a zbavil se Skály, po následném míči do vápna nezasahoval Hajdušek.
51'
Plachý předvedl hru nohama při rozehrávce a následně fauloval na středu vyskakující Holý Výborného.
51'
Litoměřice vstoupily aktivně do druhého poločasu, v něm zatím diktují tempo hry.
51'
Rendla hlavou uklidil hosty, ale domácí pokračují v tlaku s Výborným na pravé straně.
50'
Surmaj našel na pravé straně Výborného, jehož centr srazil Skála na roh.
49'
Po nahrávce Surmaje pod sebe vypálil z osy hřiště Trýzna, ale jeho zablokovaná střela skončila v pravé polovině vápna u Hajduška.
48'
Šimkovskému a Maršálkovi dělali dva protihráči na pravé straně společnost. Následně byl se setkal s míčem na polovině hřiště Jakub Held.
48'
Plachý vyběhl z branky, ale neodhadl trajektorii míče, zakončení hlavou zprava šlo vedle delší tyče.
47'
Zakončení Froňka ze středu bylo sraženo na roh z levé strany.
47'
Po rozehrávce Hajduška na pravou stranu drží domácí míč na své polovině.
46'
Holý chyboval a následně nahrávky zprava využil na zadní tyči JAKUB TRÝZNA a do levé části prázdné branky snižuje.
46'
Písecká rozehrávka začala druhou půli.
46'
Kvalitní český futsalový rozhodčí Lubomír Řeháček ukončil první poločas. Písek vede 2:0. Nejprve se prosadil Voráček na první tyč, poté Martin Held z brejku. Domácí měli pramálo vyložených šancí a směrem dopředu to není ideální. Hosté hrají s lehkostí, dobře se pohybují. A to ještě jeden z hostů (zřejmě Froněk) spálil tutovku, když minul zcela prázdnou branku.
45+3'
45+3'
Milec oslovil křížem na pravé straně Martina Helda, ale ten však nic nevymyslel.
45+2'
Hosté neinkasovali po standardní situaci Zdržálka zleva na zadní tyč a rozehraje ze svého vápna Hajdušek.
45+1'
Jakub Held (Písek) zastavil domácí útok po levé straně podražením na své polovině a vidí naprosto jasnou žlutou kartu.
45+1'
Rozběhnutý Benetka na pravé straně centroval na první tyči pouze k noze protihráče.
45'
Rychlá souhra domácích na pravé straně na hranici vápna, ale nikdo neprověřil Hajduška.
45'
Valenta měl blíž k míči na levé straně a kros na Martina Helda byl až příliš velkým soustem pro zmiňovaného hráče hostů.
44'
Po faulu domácích na hostující polovině rozehrál Písek nakrátko.
44'
Benetkova nahrávka po pravé straně na Řezáče byla až příliš rychlá, což věděl bránící hráč a přihrál pod sebe Plachému.
43'
Před penaltu směrem k první tyči si došel pro míč Hajdušek a zasáhl rukama.
43'
Voráček zdvojil se spoluhráčem soupeře, ale je z toho pouze standardka proti hostům.
42'
Střela Martina Helda zprava směřovala na druhou tyč a byla umístěna nad břevno.
42'
Celou akci dirigoval Zdržálek, ale nedorozumění domácích na pravé straně končí ve vápně v rukou Hajduška.
41'
Trýzna se nedostal na levé straně přes Milce a Písek bude mít autové vhazování ze svého území.
40'
Hajdušek vykopl míč na levou stranu k soupeři, ale i zásluhou Holého poté domácí vůbec nevystřelili.
40'
Litoměřice měly zatím vyložených šancí pramálo.
39'
V levé části vápna došlo k faulu na Plachého, bude se hrát proti hostům.
38'
Po faulu na Holého mají hosté standardní situaci na ose hřiště. U balónu jsou Rendla a Froněk.
38'
Rendla, Řezáč a Milec se dotkli míče. Stejně tak Martin Held, který však neprošel přes Valentu.
36'
Sudí Řeháček dal hráčům čas na občerstvení.
36'
Milec byl na levé straně domácí poloviny faulovaný Trýznou, standardní situace pro hosty.
35'
Písek je v posledních minutách lepší, co se týče držení míče.
35'
Nahrávka Martina Helda ze středu na levou stranu na Řezáče patřila k těm nepřesným.
34'
Rendla s Benetkou a Hajduškem se snažili rozpohybovat obranu soupeře, následně byl na míči na polovině hřiště Froněk.
33'
Martin Held centroval zprava a míč tečovaný nohou na první tyč skryl do rukou Plachý.
33'
Benetka si stáhl míč na pravé straně a měl po pravé ruce Martina Helda. Tahle souhra vyústila v autové vhazování pro hosty.
32'
Plachý netrefil míč čistě. Ale následně spolupracoval Valenta s Trýznou na levé straně, k ničemu zásadnímu se však nedostali.
32'
Střelu Surmaje ze středu do pravého dolního rohu branky chytá do náruče Hajdušek.
31'
Zakončení domácích zprava míjí kratší dolní roh branky, Hajdušek mohl být zcela v klidu.
31'
I díky Holému na levé straně bude domácí celek vhazovat z poloviny hrací plochy.
31'
Písek zatím působí lepším dojmem a předvádí velice dobrý výkon v Litoměřicích.
28'
Před zraky sudího Řeháčka je viděný faul na levé straně na polovině hřiště, míč pro hosty.
27'
Centr na přední tyč a poté si hostující obrana dala pozor na hranici malého vápna na Surmaje. Výkop pro Hajduška.
26'
Luong převzal míč na pravé straně, kde zapsal další hostující faul Milec.
26'
Posléze fauloval zřejmě Voráček na polovině hřiště a domácí opět sáhli k rozehrávce nakrátko.
25'
Nohou fauloval hostující hráč a rozehrávku zprava bere Zdržálek nakrátko.
25'
Valenta poslal míč na levou stranu, kde prohrál jeho spoluhráč jeden na jednoho.
25'
Zakončení ze středu vápna zapadlo vedle levé tyče a vykopávat bude pravačka Plachého.
24'
Spolupráce Martina Helda a Froňka na pravé straně přináší roh.
24'
Písek má v posledních minutách hru pod kontrolou a nepouští Litoměřice do větší šance.
23'
Míč od Hajduška směřoval do levé části hřiště, ale tam vládl domácí celek.
23'
Domácí zakončení ze středu levačkou padalo vysoko nad horní tyč.
22'
Jakub Held rozehrával se spoluhráči, následně mají hosté aut na levé straně.
21'
Rendla s Benetkou rozehráli na pravou stranu, kde Martin Held otřel míč o nohu protihráče, takže Písek může vhazovat.
20'
Hosté chtěli využít na pravé straně brejku. Ale to se jim nepovedlo, střela z vápna šla do soupeře.
20'
Po faulu Martina Helda se kope standardní situace zleva u vápna hostů.
19'
Luong byl součástí domácí kombinace se Štanclem, posléze přišel míč na levou stranu k Valentovi.
18'
Froněk přetáhl míč zprava na druhou tyč, ale posléze neuspěl na polovině hřiště Výborný.
18'
Střelu Froňka zprava na první tyč vyrazil rukou Plachý na rohový kop.
17'
Řezáč využil dobré nahrávky Martina Helda mezi dva hráče a přihrál ještě na střed vápna. Vypadalo to, že to byl Froněk, kdo spálil stoprocentní šanci, když zakončil nad horní tyč zcela prázdné branky.
17'
Hostující celek hraje zatím celkem s lehkostí a dobře se pohybuje.
16'
Luong přečetl centr zleva na první tyč, vhazovat by měl u své šestnáctky Šimkovský.
16'
Rendla nakopl míč na levou stranu, kde byl Řezáč. Následně trefil jeden z hostů protihráče na hranici vápna.
15'
Faul na hráče Písku při útoku po levé straně, ale Plachému zatím nehrozí větší nebezpečí.
14'
Domácí si nerozuměli na pravé straně a u bližší tyče už nemusel zasahovat nohou Holý, protože jeden z jeho protihráčů hrál v zámezí.
13'
Po rozehrávce domácího rohu mířili hosté do rychlého kontru. Následoval křižný pas na levou stranu. Přízemním pokusem skóroval do dolní části branky MARTIN HELD.
13'
Roh byl rozehrán za pomocí signálu s dvojicí Luong – Trýzna. Druhý zmiňovaný byl na ose hřiště zablokovaný.
12'
Centr domácích zprava byl sražený na roh.
11'
Valenta se chopil rozehrávky ve spolupráci se Zdržálkem na pravé straně, posléze fauloval na své polovině Milec.
11'
Standardka Šimkovského zprava na druhou tyč byla odvrácen hlavou mimo vápno.
10'
Fanoušci Písku vytváří zápasu velice dobrou atmosféru, hosté se musí cítit jako doma.
10'
Zdržálek vystoupil z obrany a hosté museli hrát přes Hajduška, ten vše před zraky soupeře odmítl chybovat.
9'
Froněk si navedl míč zprava na střed, ale tam mu balón čistě vypíchl bránící protihráč.
9'
Výborný a Šimkovský rozehráli roh nakrátko, následně se nepovedl Trýznovi centr na kratší tyč.
8'
Rendla hlavou ze středu vápna poslal míč na roh z levé strany.
7'
MARTIN VORÁČEK otevírá skóre zápasu střelou z levé části vápna do bližšího dolního rohu branky.
6'
Jeden z domácích hráčů udělal na pravé straně kličku á la Zidane. Posléze měly ruce Hajduška ve vápně k míči blíže než Zbudil.
6'
Nyní byla hostující střela zleva zablokovaná bránícím fotbalistou a následně vedou domácí kontr po pravém křídle.
5'
Za necelých pět minut nevystřelil Písek na Plachého.
5'
Hostující celek kombinoval na vlastní polovině i s Rendlou a Benetkou, následně si vybral pro svůj útok pravou stranu s Martinem Heldem.
4'
Surmaj si sbíhal na střed vápna při centru zprava, ale i díky Rendlovi chytil míč do koše Hajdušek.
4'
Po autu Benetky centroval zprava do vápna Froněk, ale následně se hosté ve vápně nedostali k zakončení.
3'
Martina Helda na pravé straně nepustil do vápna Valenta, ale Písek bude vhazovat u šestnáctky soupeře, konkrétně Benetka.
3'
Několik odrazů při hostujícím útoku po levé straně, zahrál si hlavou i Martin Held, ale nakonec jen ztráta mužstva z jihu Čech.
2'
Domácí na pravé straně nevyužili chyby Milce, hosté vhazují ze své poloviny.
2'
Voráček posunul míč po levé straně pouze k protihráči a do domácí rozehrávky se zapojovaly nohy Plachého.
1'
Domácí aut po pravé straně, následně zasahoval ve vápně Rendla před Zbudilem a podařilo se mu odehrát míč do bezpečí.
1'
Takových patnáct vteřin odehráno a domácí zakončení zprava minulo delší dolní roh branky.
1'
Domácí celek rozehrál zápas.
1'

FK Litoměřicko: Plachý – Zdržálek, Luong, Šimkovský (C), Zbudil, Trýzna, Výborný, Maršálek, Valenta, Surmaj, Štancl
Náhradníci: Slanina – Šustr, Marčuk, Novotný, Husenský, Zajac, Flégl

FC Písek: Hajdušek – Rendla (C), Milec, Holý, Řezáč, M. Held, Voráček, Benetka, Skála, J. Held, Froněk
Náhradníci: Varyš – Hrachovec, Hanzlík, Kočí, Sigmund

Rozhodčí: Řeháček – Šťastný, Milner.
Písek ve středu prohrál v Domažlicích poměrem 0:3. V posledním domácím duelu poté vystřelil výhru 1:0 nad Převýšovem Froněk gólem v 80. minutě. Tím pádem je jihočeský tým v tabulce třetí nejvyšší české fotbalové soutěže na šesté pozici. Nasbíral dvaapadesát bodů. Například s již jistým sestupujícím Nymburkem zvítězil až po penaltách. Již zmiňovaný Tomáš Froněk se v probíhajícím ročníku ČFL prosadil ve dvanácti případech, což jej řadí na post největšího kanonýra Písku.
Litoměřicko v týdnu prohrálo až penalty v Chrudimi, čímž soupeři výrazně zkomplikovalo cestu k postupu do FNL. Brankář Plachý navíc chytil Kopeckému penaltu v prvním poločase. To znamená, že domácí vstupují do dnešního klání z pozice patnáctého celku České fotbalové ligy. Na svém kontě mají po jednatřiceti odehraných duelech dvaačtyřicet bodů. Nejlepším domácím střelcem v letošní sezóně je poté desetigólový David Surmaj.