ČFL - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brozany : Vltavín - 8. června 2019   17:00

0:2
(0:1)
Vltavín
Vltavín
26' Veselý   • 63' Šípek
Brozany
Lipš – Mešič, Petryk, Maigini, Eliáš, Cibulka (C), Studecký, Farkaš (84. Marič), Šollar, Bubeníček, Chukwuma (87. Diarra).
Vávra – Stehlík, Diarra, Marič, Novotný.
Václav Beneš – Ladislav Benedikt, Tomáš Vychodil
Hřiště SK Sokol Brozany
69 diváků
Vltavín
Koblenc – Valíček (87. Šmalcl), Rada, Abena, Veselý, Mysliveček, Pouzar (86. Podzimek), Uvíra (C), Šípek, Láncz, Špaček.
Štorc – Šmalcl, Fencl, Podzimek.

Z tohoto ročníku České fotbalové ligy je to ode mne odsud z Brozan vše. Domácí Sokol totiž čeká jen utkání v Domažlicích, zatímco pro hosty je dnešní utkání vítěznou derniérou. Loučím se tedy s vámi a příští sezónu již v novém formátu ČFL na počtenou!
Bez nějakého zakončení je dnešní utkání u konce. Vltavín v ní měl o něco málo více štěstí a druhým gólem si pojistil celkové vedení v utkání. Na šance to ovšem bylo i v druhé půli vyrovnané, byť Brozanům se střelecky ne úplně dařilo.
90+1'
90+1'
Ten ovšem obrana Vltavínu vyrazila.
90'
Ještě jednu z posledních akcí mají domácí před sebou díky přímému kopu.
87'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Chukwudi Chukwuma, přichází Ibrahim Boubacar.
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Vladimír Valíček, přichází Josef Šmalcl.
87'
Další boj o míč ve středu pole dostal k míči Brozanské.
86'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Jakub Pouzar, přichází David Podzimek.
84'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Damián Farkaš, přichází Matěj Marič..
84'
Jeho exekuce na krátko ještě více navýšila tlak na brozanskou branku. Hosté ovšem nakonec zvolili jen sérii nákopů přes branku.
83'
Rohový kop pro Vltavín.
82'
Středem pole se rozeběhl s míčem na kopačkách Martin Studecký. Toho ovšem tělem přirazil Lukáš Láncz a akci Brozan zbrzdil. Přesto se domácí celek stále drží u míče.
Dnešní utkání sleduje 69 diváků.
81'
Žlutou kartu dostává Chukwudi Chukwuma (Sokol Brozany).
80'
Z dosti slibné vzdálenosti rozehrál Vltavín rohový kop. Ovšem místo střely na branku zvolili pozemní přihrávku na Myslivečka. Ten z otočky ale natrefil pouze prvního stojícího obránce Brozan.
79'
Žlutou kartu dostává Dmytro Petryk (Sokol Brozany).
79'
Přízemní nákop Vltavínu lapil těsně před Pouzarem Přemysl Lipš.
78'
Hosté se ale rychle dostali k míči a rychlým brejkem přesunuli hru na opačný konec hřiště.
77'
Do série vysokých nákopů se změnil boj o míč ve středu pole. Nakonec měli více štěstí domácí, kteří zahájili ofenzivu do předbrankového prostoru.
75'
Důležitý odkop Radka Cibulky do prostoru mimo hřiště. Zastavil tak Martina Abenu, který se velmi rychle řítil křižmo proti brozanské brance.
74'
Vhazováním Ivana Šollara se Brozany dostaly k dalšímu protiútoku.
72'
Obrana Vltavínu drží již celkem dlouho ochrannou stráž na úrovni velkého vápna. Tento prostor také dosti zahustila, čímž znemožnila domácím precizně ohrozit branku Ondřeje Koblence.
71'
Žlutou kartu dostává Damián Farkaš (Sokol Brozany).
70'
V přetahované o míč se do šance dostal Vltavín. S následným zakončením ale neměl Přemysl Lipš téměř žádnou práci.
69'
Obrovské množství práce odvedl Damián Farkaš, který se probil středem pole. V signalizované výhodě se pokusil o roztažení hry na křídlo k Mešičovi, který ovšem ztratil rychlost a nechal míč projít mimo hřiště.
67'
Hodně povedená střela Ondřeje Šípka! Z otočky velmi rychle poslal míč vysoko nad branku. Přemysl Lipš měl v tuto chvíli obrovské štěstí, neboť střela mířila na břevno, od něhož se odrazila.
65'
Brozanští se pokusili o nasměrování dlouhého míče po křídle ze středu před branku. Obloukovitý nákop ale převzal Koblenc, který si míč přidržel a následně vrátil zpět ke středovému kruhu.
63'
Vltavín právě vstřelil branku!
Vltavínu vyšel rychlý brejk, čímž navyšuje své vedení! Po průniku středem pole se dostal k míči ONDŘEJ ŠÍPEK, který velmi přesně našel volné místo v Lipšově brance, do nějž také míč poslal.
62'
Domácí se tím pádem dostali k další akci. I tentokrát ale Koblenc zůstal pozorný a šanci bez větších obtíží lapil.
61'
Martin Abena ztratil míč ve snaze jej posunout do volného prostoru. Situaci ve prospěch Vltavínu se ještě pokusil zachránit Vladimír Valíček, přesto se míče nakonec zmocnil Muamer Mešič.
59'
K její exekuci se postavil Ivan Šollar. Jeho střelu ovšem gólman Koblenc sledoval po celou dobu a také po míči včas vyskočil správným směrem. Vltavín tak stále udržel nejtěsnější vedení.
59'
Žlutou kartu dostává Vladimír Valíček (Loko Vltavín).
59'
Penalta pro Brozany!
58'
Odkop Přemysla Lipše převzali hosté. V první chvíli se chopil míče Pouzar, načež s ním kličkoval František Mysliveček.
55'
Přes dva protihráče to zkusili Muamer Mešič s Petrem Eliášem. Nakonec ovšem Mešičův pass odrazil Jan Špaček, který tím pádem poslal svůj tým do rychlého brejku. Hra se ale stejně dostala zpět do útočného prostoru Vltavínu.
54'
Farkašův centr chytil Koblenc do svých rukavic. Jeho následný výkop se v rychlém sprintu pokusil dostihnout Lukáš Veselý, přesto celá akce vzala za své na druhé straně u Lipše, čímž se i brozanský gólman dostal k výkopu.
53'
Samostatný brejk Chukwudiho Chukwumy! Křižmo si nabíhal z levé strany, načež stíhán dvěma protihráči napálil tvrdě míč na Koblence. Gólman Vltavínu ale přeci jen zůstal pozorný a vyrazil míč mimo hřiště. Brozany kopou roh.
51'
Do velké šance se dostal Lukáš Veselý! Jeho první střelu ovšem Lipš, byť pokleku, vyrazil, tu druhou poslal útočící hráč Vltavína těsně před branku. Přesto tam byl brozanský dotek a Vltavín rozehrál rohový kop.
50'
K exekuci přímého kopu se tak postavil Ivan Šollar. Jeho nákop obloukem ovšem Koblenc lapil do svých rukavic.
49'
Do samostatného brejku se vydal Chukwudi Chukwuma. Nakonec však narazil na trojúhelník hráčů v zeleném, kteří ho také o míč obrali, byť za cenu nedovoleného zákroku.
48'
Po chvíli se do šance dostali i hosté. Ti však narážejí na připravenou brozanskou obranu, která spolehlivě vyráží jakýkoliv pokus Vltavínu o vystřelení.
46'
Brozany zahájily druhou půli o něco aktivněji! Již na počátku se dostal do slibného zakončení Muamer Mešič, který obloučkem posílal míč na branku.
46'
První půle dnešního utkání je u konce. Hra se nesla ve velmi vyrovnaném duchu s řadou šancí na obou stranách. O něco málo šťastnější ale byli hosté, kteří se tím pádem dostali do těsného vedení o jediný gól.
45+1'
45'
Žlutou kartu dostává Ivan Šollar (Sokol Brozany).
45'
Ještě v poslední chvíli křižmo pronikal do vápna Martin Abena. Někdejší hráč pražské Sparty ale nedokázal svou šanci dotáhnout do konce.
43'
Tutovku vychytal v poslední chvíli Přemysl Lipš! V hloučku hráčů před jeho brankou musel být velmi ve střehu, hlavičku však vyrazil mimo hřiště. Vltavín tak alespoň rozehrává rohový kop.
41'
Dlouhý Koblencův nákop k zemi srazil Tomáš Bubeníček. Tím nasměroval svůj tým do akce, byť z ní nic velkého Brozany nevytěžily.
39'
Velká akce Vltavínu! Z pravé strany vyslal slibný centr na branku Ondřej Šípek, což se pokusil přímo do sítě Lukáš Veselý. Neodhadl však terén hřiště a v klíčovém momentu podklouzl.
39'
Vltavín kombinuje mezi stopery na středu hřiště a vyčkává na volnou cestu před Lipše.
37'
Brozanský roh odrazil Martin Abena. Přesto nakonec nezabránil útočnému snažení Brozan, což přidělalo Koblencovi jistě řadu vrásek na čele. Přesto si nakonec s nimi dokázal poradit.
36'
Tuhý boj o míč ve středu pole nenachází svého vítěze. Přestože se vždy jednomu z týmů povede vysunout hru proti soupeřově brance, po krátkém čase ale šance vezme za své a oba týmy se opět přesunou ke středovému kruhu.
34'
Domácí se pokouší o další průniky. Sráží je ovšem kombinační nepřesnost, čímž končí míč mimo hřiště, či ve spárech soupeře.
33'
Na druhé straně se postaral o šanci František Mysliveček. Nad jeho síly byl ale Tomáš Bubeníček, který byl u míče o něco dřív. Brozanští tak rozehrávají kousek před středovou čarou.
31'
Před Ivanem Šollarem ubránil míč Lukáš Láncz. Ten nakonec zvolil malou domů, která až nebezpečně mířila do odkryté branky. Nakonec ale přeci našla svůj cíl těsně před bližší tyčí.
31'
Další rohový kop Vltavínu, který ovšem Lipš vyboxoval před sebe.
29'
Tak tomu se říká smůla! Damián Farkaš při svém průniku do vápna přežil řadu obranných zákroků Vltavínu, mimojiné i skluzu Tomáše Rady, načež z hranice velkého vápna vypálil. Jeho střela ovšem pouze orazítkovala břevno nad hlavou Ondřeje Koblence.
28'
Po výkopu ale zařadil na vyšší obrátky brozanský tým. Ondřej Koblenc tak měl před sebou množství práce, nakonec ji však vyřešil elegantním lapením míče do svých rukavic.
26'
A z Abenovy rozehrávky také dochází k první gólové trefě dnešního utkání! Zcela sám vyběhl za obranu LUKÁŠ VESELÝ, který v souboji jeden na jednoho proti Lipšovi vystihl gólmanův pohyb a poslal míč na opačnou stranu.
24'
Souhra mezi Muamerem Mešičem a Martinem Studeckým se zprvu jevila velmi úspěšně. Sérií několika přihrávek se oba hráči postupně přesunuli až do rohu hřiště. Tam ovšem při zpětném passu od Mešiče zkřížil míči cestu Martin Abena.
23'
Další důležitý obranný zákrok v krátkém čase předvedl Muamer Mešič, který nůžkami vykopl míč nad sebe a mimo prostor brankoviště.
22'
V chaosu malého vápna zůstal Přemysl Lipš ve střehu a míč lapil do svých rukavic.
21'
Dosti nadějný přímý kop čekal na hráče Vltavínu. Malý svými rozměry, přesto vyskočil nejvýše Damián Farkaš. Přes jeho zpracování míče se ale Vltavín stále drží před brankou a může zahrozit z rohu.
20'
Dlouho trvalo Chukwumovi zpracování míče v předbrankovém prostoru, kde se jinak pro něj otevřela volná kolmice pro zakončení. Míče se tak opět zmocnili hosté, kteří útočí v prostoru před Přemyslem Lipšem.
19'
K rozzuzlení tak mohl dojít na druhé straně hřiště! Odražený míč ve skluzu poslal na branku Petr Eliáš. Do střely však vložil dosti velkou razanci a poslal jej vysoko nad ochrannou síť, která se tyčí nad svatyní Ondřeje Koblence.
18'
Koblencův odkop zastavil Muamer Mešič, který vrátil míč kousek před sebe. Přesto se nakonec dostal Vltavín do útoku, ovšem ani tentokrát na Lipše přesně nevypálil.
16'
Celkem nadějnou akci měl před sebou Chukwudi Chukwuma! Nigerijský útočník se již držel s míčem ve vápně a jal se vystřelit. V klíčové chvíli ale podklouzl a zakopl, čímž si k míči doběhl Koblenc a lapil jej do svých rukavic.
14'
Středem hřiště se probil Vltavín do předbrankového prostoru. V malém vápně se pokusil o zakončení Jan Špaček, jemuž ovšem clonil cestu Tomáš Bubeníček. Brozanský obránce tak zastavil již několikerou akci Pražanů.
12'
Nadějný sprint Jakuba Pouzara po levém křídle! Křižmo si nakonec k němu seběhl Tomáš Bubeníček, který mu také balon vypíchl. Načež nasměroval svůj tým do šance.
11'
Druhý Lipšův odkop v krátkém čase zastavil Jakub Pouzar. Navíc domácím byl odpískán ofsajd, což vrátilo Vltavín k míči.
11'
Bolestivý šrám po čelním střetu si odnesl Radek Cibulka, který se, držíc za hlavu, svalil na trávník.
8'
Od gólmana zahájil Vltavín postupný přechod do útočného pásma. Na středu pole ale Pražané nakonec zvolili dlouhý nákop, který těsně před vápnem hlavou vyrazil Tomáš Bubeníček.
6'
Přímý kop od středového kruhu v podání Ivana Šollara letěl přímo na rukavice Ondřeje Koblence, ten také neváhal ani moment a míč v výskoku vyrazil před sebe.
5'
Brozany se snaží projít po pravém křídle zpět do útoku. Cestu jim ovšem křižuje obrana Vltavínu, konkrétně Lukáš Láncz, který dvakrát v krátkém čase zakopl míč do outu.
4'
Středem hřiště proniká velmi rychle do vápna Lukáš Veselý. Finální nákop do vápna mu ovšem již dle očekávání nevyšel a Brozany přesunuly hru před Koblence.
2'
Tomáš Rada zahájil pozvolnou rozehrávku svého týmu na středu hřiště.
1'
O průnik po levém křídle se pokusil Tomáš Bubeníček. Těsně před centrem do vápna ale míč vyrazila vltavínská obrana a Pražané se tím pádem vydali do útoku.
1'

Sokol Brozany: Lipš – Mešič, Petryk, Maigini, Eliáš, Cibulka (C), Studecký, Farkaš, Šollar, Bubeníček, Chukwuma.
Náhradníci: Vávra – Stehlík, Diarra, Marič, Novotný.

Loko Vltavín: Koblenc – Valíček, Rada, Abena, Veselý, Mysliveček, Pouzar, Uvíra (C), Šípek, Láncz, Špaček.
Náhradníci: Štorc – Šmalcl, Fencl, Podzimek.

Rozhodčí: Václav Beneš – Ladislav Benedikt, Tomáš Vychodil.
Předchozí vzájemné střetnutí:

10.11.2018, 14. kolo: Loko Vltavín – Sokol Brozany 5:1
Střelci: 4. a 32. Maione, 9. Šípek, 35. a 88. Veselý – 2. Chukwuma.
Ani Vltavínu v současné době už o nic nejde. Postupové místo směrem do Fortuna:Národní ligy je jen jedno jediné a to už zřejmě patří Vyšehradu, byť boj o něj mohou svést ještě Zápy. Tradiční pražský celek z Holešovic již může poskočit jen na druhé místo, Vyšehrad je pro něj již vzdálený na pět bodů, navíc má jeden zápas k dobru. Vltavín tak zápasem v Brozanech sezónu zakončuje.
Brozanští fotbalisté dohrávají soutěž již víceméně z povinnosti. Díky nesestupování mají jasně danou pozici a v podstatě jen bojují o to, aby v konečném součtu nebyli na úplně posledním místě. To ale v současné době obývají a právě střet s Vltavínem a následný zápas s Domažlicemi může rozhodnout.
Zdravím vás u předposledního kola Fortuna České fotbalové ligy. Na hřišti v Brozanech nad Ohří proti sobě nastoupí dva týmy z opačných pólů tabulky, a zatímco domácí Sokol Brozany můžou již jen poskočit na 15. místo, hosté Loko Vltavín se drží na třetím místě, ovšem postup do F:NL je pro ně nedosažitelný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.