ČFL - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štěchovice : Litoměřicko - 26. května 2019   17:00

Štěchovice
Štěchovice
0:3
(0:0)
Litoměřicko
Litoměřicko
54' Verner   • 61' Hanuš   • 86' Kodad
Štěchovice
Kohoutek – Busta (19. Nehoda), Švejda (K) (85. Těžký), Volešák (75. Štědronský), Kučera, Batka, M. Novák, Jakobovský, Lukavský, Košata, Woitek
Vašák – Těžký, Štědronský, Nehoda, Urban, D. Novák
P. Vít – M. Pilný, L. Slavíček
FK TJ Štěchovice
100 diváků
Litoměřicko
Ordelt – Ippolito, Verner, Šimkovský (K), Chábera, Hanuš (54. Kodad), Surmaj (81. Greš), Krištof, Dolejší (89. Valenta), Bulíř (69. Havrda), Rubeš
Lisa – Novák, Kodad, Havrda, Valenta, Greš

Dnešní utkání sledovalo 100 diváků.
90+0'
89'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Dolejší, přichází Valenta.
86'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Pojišťovací branku na 3:0 zajistil LADISLAV KODAD.
85'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Švejda, přichází Těžký.
81'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Sumaj, přichází Greš.
75'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Volešák, přichází Štědronský.
69'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Bulíř, přichází Havrda.
61'
Střelcem branky na 2:0 je MAREK HANUŠ
54'
Autorem branky z pokutového kopu je MIROSLAV VERNER
54'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Hanuš, přichází Kodad.
53'
Byla nařízena penalta pro Litoměřicko!
46'
45+3'
37'
Žlutou kartu dostává Dolejší (FK Litoměřicko).
24'
Žlutou kartu dostává Jakobovský (TJ Štěchovice).
19'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Busta, přichází Nehoda.
12'
Žlutou kartu dostává Verner (FK Litoměřicko).
9'
Žlutou kartu dostává Surmaj (FK Litoměřicko).
1'
Z technických důvodů vám z utkání budeme přinášet pouze změny stavu. Omlouváme se za komplikace.

TJ Štěchovice: Kohoutek – Busta, Švejda (K), Volešák, Kučera, Batka, M. Novák, Jakobovský, Lukavský, Košata, Woitek
Náhradníci: Vašák – Těžký, Štědronský, Nehoda, Urban, D. Novák

FK Litoměřicko: Ordelt – Ippolito, Verner, Šimkovský (K), Chábera, Hanuš, Surmaj, Krištof, Dolejší, Bulíř, Rubeš
Náhradníci: Lisa – Novák, Kodad, Havrda, Valenta, Greš

Rozhodčí: P. Vít – M. Pilný, L. Slavíček.
Štěchovice v posledních pěti vzájemných utkání nedokázali ani jednou Litoměřicko porazit, i přesto jsou dnes mírným favoritem. Na domácí půdě však poslední dva zápasy prohráli a prohráli zde i dva zápasy právě s Litoměřickem. Zatímco hosté ti venku mají tři výhry v řadě a tuto sérii budou chtít prodloužit i po tomto zápase. Jak utkání dopadne, to se dozvíme již v 17:00.
27.10.2018 – Litoměřicko – Štěchovice 2:1
19.5.2018 – Litoměřicko – Štěchovice 1:1
22.10.2017 – Štěchovice – Litoměřicko 1:2
2.4.2017 – Štěchovice – Litoměřicko 1:2
3.9.2016 – Litoměřicko – Štěchovice 1:1
Dobrý den, vítám Vás u 29. kola ČFL. Dnes se podíváme na zápas TJ Štěchovice – FK Litoměřicko. Čeká nás souboj sedmý s osmým, oba celky jsou ve středě tabulky a mezi sebou ztrácejí pouhý bod. Myslím si, že nás čeká velmi vyrovnané utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.