ČFL - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hostouň : K. Vary - 10. listopadu 2019   14:00

Hostouň
Hostouň
26' Hájek
1:1
(1:1)

2:4 (PEN)

K. Vary
K. Vary
36' Schettl
Hostouň
Czehowsky, Krupička, Vašák, Kolmistr, Zahranychnyy, Baratynskyy, Hovorka
Kvítek – Řeháček, Pekař
Stadion Vojtěcha Zeithamla
K. Vary
Chára – Pěkný (C), Maňák (82. Kalina), Kuffour, Diarra (72. Vokáč), Skala, Hudec, Schettl (69. Lattisch), R. Stockner, Holík (90. Shorný), Procházka
Bláha, Vokáč, Lattisch, Nezbeda, Shorný, Kalina. M. Stockner

Je konec. Pokutové kopy zvládli lépe hráči karlovarského celku, kteří tak získávají druhý bodík.
Střílení penalt začíná.
V základní hrací době skončil duel 1:1, takže na řadě jsou pokutové kopy, které začnou za malý okamžik.
90+1'
Druhý poločas skončil.
90+1'
Rozhodčí přidal jednu minutku.
90'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Holík, přichází Shorný.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Žlutou kartu dostává Kabele (TJ Sokol Hostouň).
87'
Hosté získali míč a znovu pospíchali do přečíslení, ale opět z toho byla jen velmi nepřesná přihrávka.
84'
Domácí Sokol pokračuje ve svém náporu, ale zatím bez gólového efektu.
82'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Maňák, přichází Kalina.
80'
Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
77'
Po zisku míče šli hosté do přečíslení pět na dva, ale z této akce nebylo vůbec nic.
75'
Domácí jsou stále lepším a aktivnějším týmem, ale ve finální fázi se jim příliš nedaří.
73'
Další obrovská šance domácích! Laušman se ve vápně prodral k míči, ale i on branku těsně minul!
72'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Diarra, přichází Vokáč.
71'
Domácí hráč se dostal do vápna, udělal si prostor na střelu, ale z dobré pozice těsně minul!
69'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Schettl, přichází Lattisch.
67'
Hostouň je v posledních minutách aktivnější, ale do zakončení se domácí dostávají pouze sporadicky.
65'
Žlutou kartu dostává Maňák (FC Slavia Karlovy Vary).
63'
Hraje se hodně od podlahy, hlavně tedy ze strany hostů, kteří své protihráče vůbec nešetří.
61'
Žlutou kartu dostává Diarra (FC Slavia Karlovy Vary).
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále 1:1, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
58'
Hudec se prodral do vápna, zakončil, ale byl přistrčen a jeho rána postrádala přesnost.
56'
Po střele zůstal ležet na trávníku jeden z domácích hráčů a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
55'
Nyní už to bylo mnohem lepší. Po zpětné přihrávce střílel z hranice velkého vápna Laušman, ale míč poslal nad branku.
53'
Domácí nyní zvolili dlouhý nákop, ale tomu scházela přesnost a míč skončil v zámezí.
51'
Ve druhém poločase je to ze strany na stranu, ale na první střelecký pokus stále čekáme.
49'
Hostující hráč po souboji upadl na hranici velkého vápna soupeře, ale rozhodčí byl blízko a faul neodpískal.
47'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku tohoto utkání.
46'
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Domácím akce nevyšla a od své branky bude rozehrávat Chára, který nikam nepospíchá.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
39'
Z dálky to nakonec vyzkoušel Maňák, ale jeho rána byla hodně nepřesná a od své branky bude rozehrávat Dutka.
38'
Nyní jsou aktivnější hosté, kteří se usadili na polovině soupeře.
36'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Je vyrovnáno! Hosté předvedli hodně zajímavý signál, po kterém vběhlo do vápna několik hráčů, k míči se dostal DAVID SCHETTL a s velkou dávkou štěstí dostal míč za brankáře.
36'
Rohový kop pro karlovarský celek.
35'
Hosté se prodrali až do vápna soupeře, ale vše skončilo dalším útočným faulem Hudce.
33'
Naopak na druhé straně se ve vápně dostal k míči Hájek, ale poslal ho vysoko nad branku.
31'
Hosté zjednodušili hru a zkouší to nyní dlouhými nákopy na Procházku, ale ani to jim zatím nevychází.
29'
Ale tentokrát to hosté zvládli na jedničku a ubránili se.
28'
Domácí jsou po vstřelené brance při chuti a znovu se tlačí dopředu.
26'
Hostouň právě vstřelila branku!
Po další akci se domácí celek dostává do vedení 1:0! Na konci rychlé kombinace byl ŠTĚPÁN HÁJEK, který překonal Cháru.
25'
Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, ale s tímto propagačním pokusem neměl Chára žádné problémy.
23'
Karlovarský celek dobře kombinoval na polovině soupeře, ale nakonec z toho byl pouze útočný faul a hrát může Hostouň.
21'
Je za námi úvodních dvacet minutek. Hostouň hraje s karlovarskou Slavií stále bez branek a stále čekáme na první střelu na branku.
18'
Hostouň je v posledních minutách aktivnější a stále více se tlačí dopředu. Karlovarský celek ale zatím odolává.
16'
Ale ani z rohového kopu nic nebylo, takže pokračujeme za nerozhodného stavu.
15'
Domácí celek vybojoval rohový kop.
13'
Zatím je to velmi vyrovnané a stále čekáme na první střelu na branku.
11'
Po bleskové akci se jeden z hostujících hráčů dostal do zakončení, ale branku trefit nedokázal.
9'
Oba celky se tlačí dopředu, ale ani jednomu se v útočné fázi zatím nedaří podle představ.
7'
Kombinační akci hostujícího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
5'
První útočné akce nevyšly ani karlovarskému celku. Začátek utkání je zatím velice opatrný.
3'
Nakonec se vydali dopředu, ale byla z toho pouze ztráta míče.
2'
Domácí začali tento zápas trpělivou kombinací na své polovině.
1'

TJ Sokol Hostouň: Dutka- Antl, Trapp, Dosoudil, Charvát, Kabele, Marek (C), Šustr, Lohoyda, Laušman, Hájek
Náhradníci: Czehowsky, Krupička, Vašák, Kolmistr, Zahranychnyy, Baratynskyy, Hovorka

FC Slavia Karlovy Vary: Chára – Pěkný (C), Maňák, Kuffour, Diarra, Skala, Hudec, Schettl, R. Stockner, Holík, Procházka
Náhradníci: Bláha, Vokáč, Lattisch, Nezbeda, Shorný, Kalina. M. Stockner

Rozhodčí: Kvítek – Řeháček, Pekař.
Utkání mezi Hostouní a Karlovými Vary začíná ve 14:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít.
FC Slavia Karlovy Vary je na tom dost podobně, protože celek z lázeňského města zatím získal 12 bodů a nachází se na čtrnácté pozici. Hosté v posledním kole porazili Benešov, jinak je to z jejich strany také trápení. Je jasné, že se dnes hraje o velmi důležité body.
TJ Sokol Hostouň si zatím nevede nejlépe. Domácí celek nasbíral ve třinácti zápasech pouze 10 bodů a nachází se na předposlední patnácté pozici. Hostouň v posledních týdnech ale zabrala a z posledních tří kol urvala 6 bodů, když porazila Benešov a Králův Dvůr.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. ČFL má na programu další zápasy a my budeme sledovat zápas o hodně důležité body, protože Hostouň vyzve celek Karlových Varů. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.