ČFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Králův Dvůr : Rakovník - 6. září 2019   17:00

Králův Dvůr
Králův Dvůr
43' Osvald  • 72' Tvrz(vl.)  • 90' Osvald
3:1
(1:0)
Rakovník
Rakovník
88' Severin
Králův Dvůr
Krček – Bouček, Novák, Blažek, Krejdl (87. Bíba) – Procházka, Beňo (79. Zelenka), Šebek, Balšánek, Osvald – Kůžel (68. Šolaja)
Špicl – Kraus
Benedikt – Tesař, Tupý
Králův Dvůr
250 diváků
Rakovník
Zach – Peljak (86. Rotha), Klein, Hejda, Razím (71. Severin) – Sklenka, Hamouz (50. Krupička), Duchoň, Milec – Červený, Schwendt (34. Tvrz)
Kimia – Vilímek, Ducár

Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:14.
90+2'
90+1'
Žlutou kartu dostává Petr Tvrz (SK Rakovník).
90+1'
Rozhodčí Ladislav Benedikt nastaví zápas o 2 minuty.
90'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Domácí blesková odpověď, zanedlouho po výkopu se podruhé trefuje do sítě TOMÁŠ OSVALD.
88'
Rakovník právě vstřelil branku!
V závěru hosté přece jen snižují, hlavičkou se v pádu po nízkém centru z levého křídla prosadil střídající JAN SEVERIN.
87'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Krejdl, přichází Bíba.
86'
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Peljak, přichází Rotha.
85'
Tři body visí pro Králův Dvůr už hodně blízko. Další útočná akce hostů končí jen odkopem od brány.
83'
Vzápětí tutovka na domácí straně: Krejdl prodloužil hlavou na Šolaju, jehož samostatný nájezd pádem pod nohy nadvakrát zkrotil Zach.
82'
Rakovnický Hejda ztratil míč při zpracování, jenže stejně se vedlo domácím a hosté šli do ještě nebezpečnějšího brejku, který zakončil po ideální přihrávce mezi beky zblízka nad břevno Severin.
80'
Slušná příležitost hostů: centr do vápna přiťukl střídající Krupička hlavou pod sebe a nikým nehlídaný Severin hlavičkuje z 10 metrů těsně vedle.
79'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Beňo, přichází Zelenka.
78'
Pro nakopávaný balon si vybíhá rakovnický gólman Zach.
75'
Dnešní utkání sleduje 250 diváků.
72'
Cábelíci už vedou o dva góly, zařídil jim to nešťastnou trefou do vlastní brány střídající PETR TVRZ.
71'
Rychlým přenesením hry zprava nalevo, ale poté nepřesnou střelou z hranice šestnáctky se prezentovali cábelíci a tak stále platí skóre 1:0.
71'
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Razím, přichází Severin.
68'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Kůžel, přichází Šolaja.
68'
Dlouhý nakopávaný míč z obrany cábelíků si zpracoval ze vzduchu Osvald, přiťukl ho nalevo Balšánkovi a sám si naběhl na jeho centr do vápna. Následoval přesný centr a Osvaldův pohotový volej těsně nad břevno.
66'
Tak to byla velice nepovedená exekuce, míč letí od praporku až do autu na opačné straně hřiště.
65'
Rakovnický útok po levém křídle končí sraženým centrem, je tu roh pro hosty.
63'
Žlutou kartu dostává Josef Bouček (FK Králův Dvůr).
61'
Hosté jsou po přestávce aktivnějším mužstvem, ale stále jsou o gól pozadu.
54'
Skóre se zatím nemění, i když po přestávce už zasahovali oba brankáři.
50'
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Hamouz, přichází Krupička.
46'
Králův Dvůr vede ve středočeském derby díky gólu Tomáše Osvalda dvě minuty před přestávkou 2:0.
45+1'
45+1'
Ladislav Benedikt nastavuje poločas o jednu minutu.
45'
Podobně dopadl na druhé straně rakovnický protiútok. Dorážka pak letí mimo tři tyče.
45'
Hostující obrana včas zblokovala střelu zpoza velkého vápna.
43'
Autorem vedoucího gólu je letní posila z Dobrovice TOMÁŠ OSVALD.
41'
Na začátku poslední pětiminutovky první půle se hraje jen uprostřed hřiště.
38'
Králův Dvůr má převahu, hosté se často brání za cenu faulů.
37'
Balšánek z následného trestného kopu od postranní čáry prověřil Zacha, který byl u tyče včas.
36'
Žlutou kartu dostává Jiří Razím (SK Rakovník).
36'
Rakovničtí fotbalisté postupem prvního poločasu přiostřili hru.
34'
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Schwendt, přichází Tvrz.
33'
Po srážce na králodvorské půlce musí na hřiště rakovnický lékař a signalizuje nucené střídání zraněného Zdeňka Schwendta.
30'
Ještě před velkým vápnem ztroskotala také králodvorská kombinace.
29'
Rakovník se po rozehrávce z malého vápna dostal za půlku, ale brzy o míč zase přichází. Středočeské derby zatím valný fotbal nenabízí.
27'
Další exekuce už nebyla tak povedená a centr se snáší za branku hostů.
26'
Již pátý roh ve prospěch Cábelíků, po něm se Kůžel prosadil k hlavičce a Zach vyškrabuje na další roh.
24'
Žlutou kartu dostává Martin Klein (SK Rakovník).
22'
Nadějná střela z kopaček černo-žlutých letí mimo domácí branku.
20'
Domácí Balšánek z volného přímého kopu z poměrně slušné vzdálenosti trefil jen rakovnickou zeď, ani hosté se ale s protiútokem daleko nedostali.
19'
Také hostující fotbalisté už prověřili střeleckým pokusem mezi tyče pozornost brankáře Králova Dvora.
14'
Zach vybíhá až na velké vápno a stahuje si nakopávaný míč před Kůželem do koše.
13'
Nesmělý pokus o rakovnický útok končí rohovým kopem a po něm jen odkopem od Krčkovy svatyně.
11'
Cábelíci mají v úvodu velkou převahu, hosté se ubránili sérii dvou rohů a odkopávají k půlící čáře.
9'
První zákrok si proti zahřívací střele ze střední vzdálenosti připisuje rakovnický brankář Zach.
6'
Ani druhý roh domácích nebezpečí pro rakovnickou bránu neznamenal.
4'
Rohový kop pro Králův Dvůr.
2'
Domácí od začátku nepůjčili soupeři míč, po pravé straně se odhodlal k sólu Procházka, ale nakonec nedostal centr před bránu.
1'
Cábelíci nastoupili v modrých dresech, Rakovník oblékl žluté dresy a černé trenýrky.
1'
V rakovnické sestavě došlo těsně před výkopem ke změně, oproti původnímu zápisu naskakuje do hry Razím místo Krupičky, který se zranil při rozcvičování.
1'

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Novák, Blažek, Krejdl – Procházka, Beňo, Šebek, Balšánek, Osvald – Kůžel
Náhradníci: Špicl – Zelenka, Bíba, Šolaja, Kraus

SK Rakovník: Zach – Peljak, Klein, Krupička, Duchoň – Hamouz, Červený, Sklenka, Milec – Hejda, Schwendt
Náhradníci: Kimia – Rohla, Razím, Vilímek, Severin, Tvrz, Ducár

Rozhodčí: Benedikt – Tesař, Tupý.
Do Králova Dvora přijede ke středočeskému derby SK Rakovník, který minulé kolo nemohl odehrát pro nezpůsobilý terén. Zůstal tak s jedním vítězstvím a dvěma porážkami na skóre 2:8 na 13. místě tabulky skupiny A.

Domácí Cábelíci zažívají úspěšný vstup do sezóny, oba domácí zápasy vyhráli těsně 3:2 a na hřištích rezerv pražských "S" měli střídavou bilanci, když po čtyřgólovém výprasku na Spartě porazili jediným gólem Slavii B. S 9 body a skóre 8:8 patří Královu Dvoru třetí příčka v tabulce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.