ČFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí n/O : Živanice - 21. září 2019   16:30

1:3
(1:2)
Živanice
Živanice
20' Pánek   • 34' Štěpánek   • 90+2' Gašpar
Ústí n/O
Jeřábek – Falta, Habrman (82. Krátký), Chleboun, Langer, Skalický, Souček (C), Špatenka, Nágl, Grepl (60. Vaňous), Mayer (70. Pazdera)
Pazdera, Abrahams, Krátký, Strnad, Vaňous, Kopecký, Javorski,
Vít – Hájek, Novotný
Stadion Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí
Živanice
Frydrych – Staněk, Herzán (C), Gorol (86. Chocholatý), Buriánek, Štěpánek (73. Gašpar), Polák, Nikodem, Pánek, Vyšehrad, Pánek (90. Hudák)
Ferčák, Gašpar, Chocholatý, Hundák, Kakrda, Volšík

90+3'
90+2'
Žlutou kartu dostává Frydrych (TJ Sokol Živanice).
90+2'
Živanice právě vstřelily branku!
Je definitivně rozhodnuto, protože hostující celek dává v nastaveném čase na 3:1, konkrétně JIŘÍ GAŠPAR.
81'
Žlutou kartu dostává Skalický (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
46'
45+1'
38'
Žlutou kartu dostává Vyšehrad (TJ Sokol Živanice).
37'
Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
Ale domácí bleskově odpovídají a už prohrávají pouze o jeden gól, když snížil DENIS MAYER.
34'
Hostující celek navyšuje své vedení a jde do dvoubrankového trháku. Mezi střelce se zapsal PAVEL ŠTĚPÁNEK.
26'
Žlutou kartu dostává Langer (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
20'
Máme tu první branku v tomto utkání, kterou vstřelil hostující celek a jde tak do vedení 1:0. Prosadil se DAVID PÁNEK.
1'

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jeřábek – Falta, Habrman, Chleboun, Langer, Skalický, Souček (C), Špatenka, Nágl, Grepl, Mayer
Náhradníci: Pazdera, Abrahams, Krátký, Strnad, Vaňous, Kopecký, Javorski,

TJ Sokol Živanice: Frydrych – Staněk, Herzán (C), Gorol, Buriánek, Štěpánek, Polák, Nikodem, Pánek, Vyšehrad, Pánek
Náhradníci: Ferčák, Gašpar, Chocholatý, Hundák, Kakrda, Volšík

Rozhodčí: Vít – Hájek, Novotný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.