Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Lincoln : Bratislava - 5. srpna 2021   18:00

Lincoln
Lincoln
73' Walker
1:3
(0:1)
Bratislava
Bratislava
16' Kašia   • 48' Zmrhal   • 69' Henty
Lincoln
Soler – Wiseman, Chipolina (C) (39. Sergeant), Lopes, Toscano – Yahaya, Rosa (82. Ronan), Walker – Carralero (46. B. Gómez), K. Gómez (69. Ocran), Casciaro (82. Alcázar)
Goldwin – Ronan, Torilla, Alcázar, B. Gómez, Valarino, Moore, Sergeant, Ocran
Tzilos – Nikolaidis, Nikolakakis (vš. Řecko)
Victoria Stadium (Gibraltar) [Kapacita: 5 000]
Bratislava
Chovan – Pauschek, Kašia, Abena (46. De Marco), Božikov (C) – Weiss (86. Dražič), Kankava, Rabiu, Zmrhal (73. Hrnčár) – Henty (82. de Kamps), Strelec (73. Ratão)

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera a někdy příště opět na shledanou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 5:17.
Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes předvedli dobrý výkon a svého soupeře porazili 1:3! O branky se dnes postarali za hosty v 16. minutě Kašia, poté v 48. minutě Zmrhal a třetí branku Slovanu vstřelil v 69. minutě Henty. Za domácí se dnes prosadil jen Walker, který proměnil pokutový kop. Slovan Bratislava má tak po dnešní výhře velkou šanci na postup do 4. předkola Evropské ligy.
90+6'
90+3'
Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.
90+1'
Ocran střelou z velké dálky poslal míč vysoko nad branku.
90+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut.
87'
Domácí zahrávali rohový kop, který však nenadělal hostům větší potíže.
86'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Vladimír Weiss, přichází Dejan Dražič.
84'
Domácí nyní tlačí svého soupeře, ale zatím se jim nedaří překonat hostující obranu.
82'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Lee Casciaro, přichází Alan Araiza Alcázar.
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Marcos Rosa, přichází Kian Ronan.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ezekiel Henty, přichází Joeri de Kamps.
80'
78'
Walker vypálil zhruba z dvaadvaceti metrů, ale branku soupeře netrefil.
76'
Hra se nyní pohybuje převážně ve středu hřiště.
73'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Jaromír Zmrhal, přichází David Hrnčár.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dávid Strelec, přichází Rafael Ratão.
73'
Lincoln právě vstřelil branku!
Domácí snižují na rozdíl dvou branek! Autorem branky je LIAM WALKER, který se trefil z pokutového kopu.
72'
Kašia se dopustil faulu ve vlastním vápně a domácí tak budou zahrávat pokutový kop!
69'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Kike Gómez, přichází Emmanuel Ocran.
69'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Hosté vedou už 0:3! Autorem branky je EZEKIEL HENTY. Asistence: Vladimír Weiss.
66'
Yahaya dostal nabito na hranici vápna, ale svůj střelecký pokus poslal vysoko nad branku.
64'
Rosa zkusil své štěstí zhruba z dvaadvaceti metrů, ale Chovanovu branku vůbec netrefil.
63'
Henty se dostal ke střele z hranice vápna, ale soupeřovu branku netrefil.
62'
De Marco vypálil z velké dálky, ale svým střeleckým pokusem trefil pouze jednoho z obránců.
61'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
59'
Walker poslal do vápna centr od rohového praporku, který však odhlavičkoval mimo vápno De Marco.
58'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
54'
Henty fauloval na polovině soupeře Sergeanta a hrát tak mohou domácí.
53'
Kike Gómez vypálil z hranice vápna, ale soupeřovu branku netrefil.
50'
Casciaro dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
48'
Belasí se dostávají do dvoubrankového vedení! Autorem branky je JAROMÍR ZMRHAL. Assistence: Vladimír Weiss.
47'
Rosa se odhodlal ke střele z velké dálky. Jeho střelecký pokus však skončil mimo branku.
46'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Myenty Abena, přichází Vernon De Marco.
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Fernando Carralero, přichází Brian Gómez.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
První poločas je za námi. Hosté v něm byli mírně aktivnějším týmem a zaslouženě tak vedou 0:1. O jedinou branku zápasu se postaral v 16. minutě Kašia, který překonal Solera hlavou.

Držení míče: 48% – 52%
Střely celkem: 4 – 3
Střely na branku: 2 – 1
45+3'
45+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.
45'
Casciaro se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
40'
Yahaya se dostal ke střele z hranice vápna. Jeho střelecký pokus však zablokoval jeden z obránců.
39'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Roy Chipolina, přichází John Sergeant.
37'
Weiss poslal míč od rohového praporku jen na hlavu Lopese, který ho následně poslal mimo vápno.
37'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
34'
Henty vyslal na branku střelu z velké dálky, která však skončila mimo branku.
33'
Tento rohový kop však nenadělal hostům větší potíže.
32'
31'
Žlutou kartu dostává Jaba Kankava (ŠK Slovan Bratislava).
29'
29'
Walker vyslal na branku střelu z hranice vápna, kterou však zablokoval jeden z obránců.
28'
Weiss poslal do vápna centr z rohového kopu, který však nenadělal domácím větší potíže.
28'
27'
Walker poslal do vápna centr, který však odvrátil do bezpečí Abena.
26'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů, který rozehraje Walker.
24'
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
23'
Rabiu fauloval Lopese na polovině soupeře a hrát tak mohou domácí.
18'
Žlutou kartu dostává Mustapha Yahaya (Lincoln Red Imps FC).
17'
Henty se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště.
16'
Hosté se dostávají do vedení! Autorem branky je GURAM KAŠIA. Asistence: Jaromír Zmrhal.
15'
14'
Žlutou kartu dostává Vladimír Weiss (ŠK Slovan Bratislava).
12'
Henty se dopustil faulu poblíž vápna soupeře a hrát tak mohou domácí.
7'
Kankava poslal do vápna centr z přímého kopu, který však nenadělal domácím větší potíže.
7'
Rosa fauloval Kankavu a hosté tak budou zahrávat přímý kop.
5'
Druhý rohový kop v pořadí však hostům větší potíže nenadělal.
4'
Walker poslal do vápna centr od rohového praporku, ale míč se dostal ve vápně pouze na hlavu jednoho z hostujících hráčů, který ho poslal zpět do zámezí.
4'
3'
Strelec dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
2'
Kike Gómez se dostal ke střele z hranice vápna. Jeho střelecký pokus však Chovan pohodlně chytil do svých rukavic.
1'

Lincoln Red Imps FC: Soler – Wiseman, Chipolina (C), Lopes, Toscano – Yahaya, Rosa, Walker – Carralero, K. Gómez, Casciaro
Náhradníci: Goldwin – Ronan, Torilla, Alcázar, B. Gómez, Valarino, Moore, Sergeant, Ocran

ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Pauschek, Kašia, Abena, Božikov (C) – Weiss, Kankava, Rabiu, Zmrhal – Henty, Strelec
Náhradníci: Šulla, Trnovský – Križan, de Kamps, Dražić, Mustafić, Hrnčár, Ratão, Lichý, De Marco

Rozhodčí: Tzilos – Nikolaidis, Nikolakakis (vš. Řecko).
ŠK Slovan Bratislava

Slovan Bratislava je klub ze Slovenska, který se dostal do 3. předkola letošního ročníku Evropské ligy z prvního místa tamní nejvyšší fotbalové soutěže a následně přes 1. a 2. předkolo Ligy mistrů. V prvním předkole se Slovan utkal se Shamrockem Rovers, kterého dokázali doma porazit 2:0, ale venku se jim příliš nedařilo a zápas tak skončil vítězstvím Shamrocku 2:1. Slovanu však tento výsledek stačil k postupu. Ve druhém předkola se slovanisté utkali s těžkým švýcarským týmem Young Boys. První utkání skončilo remízou 0:0, odveta však patřila Young Boys, kteří na domácí půdě zvítězili 3:2 a zajistili si tak postup do 3. předkola Ligy mistrů. Na Slovensku je momentálně tamní nejvyšší soutěž na svém začátku. Belasí odehráli zatím dva zápasy, které oba vyhráli.

Lincoln Red Imps FC

Lincoln je klub z Gibraltaru, který se probojoval do 3. předkola letošního ročníku Evropské ligy z prvního místa tamní National League a následně přes 1. a 2. předkolo Ligy mistrů, kde v úvodním předkole dokázal vyřadit lucemburskou Folu celkovým skórem 7:2. Ve druhém předkole však svěřenci trenéra Micka McElweeho ztroskotali na rumunské Kluži, se kterou prohráli celkovým skórem 4:1. V uplynulé sezóně si Lincoln připsal na své konto osmačtyřicet bodů, za 15 výher, 3 remízy a 2 porážky. Doma odehrál Lincoln devět zápasů, ze kterých 8x vyhrál a 1x prohrál.

CFR Kluž – Lincoln 2:0 (LM)
Lincoln – CFR Kluž 1:2 (LM)
Lincoln – Fola 5:0 (LM)
Fola – Lincoln 2:2 (LM)
Glacis United – Lincoln 0:2 (POHÁR)
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 3. předkola Evropské ligy mezi Lincoln Red Imps FC a ŠK Slovan Bratislava.