V dnešním utkání se tedy skóre měnilo: 29. Martan z pen., 40. Schubert, 43. Martan, 87. Zieris. Varnsdorf si připsal druhou domácí výhru, za to hosté z Mostu poprvé v letošním ročníku padli. Baník se tedy se čtyřmi body drží na 5.-10. pozici, zatímco Varnsdorf je na 3-4. pozici se šesti body.
Ve druhém poločase jsme již nebyli svědci tak útočného fotbalu jak tomu bylo v první půli. I tak byli varnsdorfští schopni dát ještě jednu branku. V dnešním utkání měli domácí po celý zápas situaci jasně pod kontrolou a hostům z Mostu nedali žádnou šanci. Tímto se s Vámi loučím z Městského stadionu ve Varnsdorfu.
90
Z rohového kopu Varnsdorf skórovat nebude.
87
Varnsdorf právě vstřelil branku!

Varnsdorf navýšil skóre na 4:0. Po standardní situaci se ve vápně nejlépe zorientoval PETR ZIERIS, který už z celkem velkého úhlu dokázal zakončit, a to tím způsobem, že navýšil účet domácích na 4:0.
85
Tvrdý skluz nyní předvedl Marek Volf, který po zásluze dostává žlutou kartu.
84
Štefkova přihrávka nikoho v zeleném nenašla - to už je odrbaná písnička, co říkáte?
83
Útočný faul Stehlíka.
81
Z něj domácí rozvlnili síť pouze z boku...
81
Rozehrávka se přesunuje k rohovému praporku.
80
Procházka sundal skluzem Volfa. Domácí budou rozehrávat.
78
Ze hry odchází domácí miláček Pavlo Rudnytskyy. Na trávníku se objeví tvář Jiřího Stehlíka.
77
Kovář si došel pro centr, který kroutil do vápna Šraga.
76
Denis Cana se dostal po kombinaci domácích ke střele. Žel pro něj i jeho tým mu střela nesedla, a tak se skóre nemění.
75
Rohový kop domácích si v klidu pohlídal Belaň.
73
Domácí lavička reaguje stažením gólového střelce Jiřího Schuberta. Na pole posílají domácí trenéři Marka Volfa.
72
Další střídání u hostí. Ze hry byl stažen Petr Novotný za Lukáše Schuta.
69
Pilař pokazil mosteckou kombinaci na území Varnsdorfu. Škoda, z tohoto mohla vzniknout zajímavá situace. Takových to chybiček jsme mohli vidět u hostí už několik. Možná i proto si dosud vypracovali hosté minimum šancí.
67
David Šraga se ocitl na trávníku a bude ošetřován... to se však odehraje za postranní čárou. Hra plyne dále.
65
V téže minutě stahuje mostecká lavička ze hry Abida Mujagiče a posílá na trávník Jana Štefka.
65
Ze hry odstupuje Roman Mach. Opačným směrem vyběhne Jan Dobrovolný.
64
Mostečtí útočníci se dostali téměř k zakončení! Jenže za minutu dvanáct zasáhl Pimpara a odvrátil nátlak.
60
Po rohovém kopu domácí nic nepořešili. Rozehrávat se bude od Belaně.
59
Hosté jsou v křeči a nemohou najít cestu skrz dobře fungující domácí obranu.
Dnešní utkání sleduje 935 diváků.
57
Zbytečný útočný faul Denise Cany, který ho ještě k tomu stál žlutou kartu.
56
Míč se snášel do vápna, kde číhal Vodička. 20-ti letý forvard však mířil hlavou nad.
56
Faul domácích dává šanci baníku na rozehrávku přímáku.
53
Martan si ťukl míč s Rudnytskyym ale poté však opět hledal Rudnytskkyho ve vápně,. To však varnsdorfský ostrostřelec překombinoval. Situaci však bere s úsměvem.
51
Roh pro domácí.
50
Rudnytskyy obstřelil mosteckou zeď a míč pěkně kroutil. Jaroslav Belaň však precizně zakročil a uklidnil situaci - spíše zachránil Most od debaklu.
49
A na druhé straně hřiště se pro domácí vyskytla zajímavá příležitost po faulu na hranici vápna.
48
Ve varnsdorfském vápně byl atakován Kovář. Vypadá to ale, že bude v pořádku.
46
Mujagič s otočky nahrál nepřesně. Míč na kopačkách domácích.
46
Most se rozhodl o poločase vystřídat Michala Nguyena Martinem Vodičkou.
46
Máme za sebou první poločas severočeského derby, kterému jednoznačně určovali tempo domácí, kteří se po zásluze Martana, Schuberta a opět Martana dostali do pohodlného vedení 3:0. K vedení domácích přispěla i penalta z 29. minuty, po které se rozjela varnsdorfská mašina. Můžeme jen doufati, že hosté zápas nezabalí a pokusí se se zápasem ještě něco udělat abychom viděli ještě pár gólů.
43
Žlutou kartu za faul na Rudnytskkyho, který předcházel druhému gólu dostává Kevin Pier Lafrance.
43
To je neuvěřitelné. Varnsdorf se okamžitě dostal k míči a z protiútoku se k míči dostal LADISLAV MARTAN, který si obhodil jak Bělouška, tak i Belaně a sám před bránou poslal v klidu míč do sítě! 3:0
40

Lafrance fauloval Pavla Rudnytskkeho. Po rozehrávce, která byla komplikovaná se zdálo, že domácí už nic nevymyslí. Pak se však k míči dostal JIŘÍ SCHUBERT,který krásně zavěsil.
39
Martan zasekl rozehrávku a vybojoval pouze faul.
37
Pospíšil chyboval v rozehrávce. I přesto mají míč na kopačkách hosté. Na druhé straně totiž stejně chyboval Breite.
35
Rudnytskyy běžel do protiútoku. Míč ho však neposlechl a následnou zpětnou přihrávkou už nic dobrého nevymyslel. Domácí vybojovali "pouze" rohový kop.
33
Od gólu mají míč na kopačkách hosté z Mostu. Zatím nic nevymysleli.
29

A i nadále zůstává LADISLAV MARTAN jediným střelcem Varnsdorfu v této sezóně. Po faulu na Schuberta v pokutovém území se k pokutovému kopu postavil právě Martan. Ten poslal míč chladnokrevně do protipohybu Belaně, který se jen smutně ohlédl do vlnící se sítě. 1:0
28
Penalta pro domácí!
27
Michal Nguyen se nyní opřel do rány mnohem lépe. Rána z první směřovala do strany brány. Kovář ji však vytěsnil!
24
Hosté se konečně dostali na útočnou poloviny. Po krátkých přízemních nahrávkách se do zakončení opřel Nguyen. Jeho střela však neměla dostatečnou razanci a Kovář s ní neměl žádné problémy.
22
A opět. Most ztrácí míč hned za půlící čárou a rovná se v obraně.
21
Z něho ale domácí nic nevytěžili.
21
Varnsdorf zatím tvoří hru. Mach vybojoval rohový kop.
20
Rudnytskyy přepálil. K odkopu se chystá Belaň.
19
Po faulu hostí má Varnsdorf přímák.
18
Běloušek si dovolil celkem riskantní kličku nato, že byl posledním hráčem v poli. Teď mu to zatím vyšlo...
17
Rudnytskyy vyspurtoval hostující obrana a nabídl míč pro Canu. ten však minul hostující branku a pár metrů.
15
Běloušek zastavil domácí akci. Čistě dal jasnou stopku Rudnytskyymu. Pěkná obranná práce...
14
Varnsdorfský dlouhán Schubert nezpracoval míč a Baník bude moci vhazovat.
14
Most v ofsajdu. O rozehrávku se postará Kovář.
12
Hosté se kombinací vytlačili za pomezí čáru.
10
Lafrance napřáhl po nahrávce Mujagiče, francouzova střela však mířila daleko nad.
9
Rudnytskyy seslal krasný centr přímo na hlavu Martana, který okamžitě zareagoval a pokoušel se poslat míč hlavičkou na protější stranu branky, tak aby Belaň nemohl zasáhnout. To se mu z části povedlo, míč však skončil k domácí nelibosti pouze na břevnu.
6
Pokažená rozehrávka hostí konči na kopačkách domácí obrany
5
Domácí rozehráli nakrátko a po následném přetaženém centru už nic útočníci nezmohli.
4
A znovu teď Martan. Belaň nyní vyrazil na roh.
3
O první střelu Varnsdorfu se postaral Pimpara. Belaň však proti přízemní ráně zasáhl bez větších problémů.
1
Mujagič to zkoušel po levé straně hřiště a hned se u toho zranil. Kulhá za postranní čáru, kde bude ošetřen.
1
Hosté začali výkopem.
1
V loňské sezóně se Baníku ani jednou nepodařilo Varnsdorf zdolat. Uvidíme zda se mu to dnes podaří.
Dobrý den. Srdečně Vás vítám u sledování 2. fotbalové ligy. Dnes můžete díky onlajny.cz shlédnout severočeskou bitvu mezi domácím FK Varnsdorf a hostujícím FK Baník Most. Hosté z Mostu si během dvou zápasu připsali 4 body z 6 možných. Ty si zajistili díky remíze v Opavě a v následujícím kolem kdy porazili Táborsko. Domácí celek v letošní sezóně porazil na domácím trávníku Ústí nad Labem 1:0 ale o týden později podlehl stejným výsledkem Sokolovu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.