To je ode mě vše a já Vám přeji příjemně strávený páteční večer.
Je tu konec velmi pohledného utkání. Doslova šťastnějším jsou dnes hosté ze Znojma, kteří nakonec překlopily pomyslné misky vah na svou stranu brankou Žondry z 88 minuty. Domácí měli veliký tlak v závěru, ale na bod už nedosáhli. Přitom domácí šli do vedení v závěru první půle brankou Zemana, ale hosté ihned po příchodu z kabin srovnali zásluhou Nepožitka a již zmiňovaný gól Žondry rozhodl dnešní zápas.
90+4
90+4
Ještě jeden dlouhý aut domácích bude k vidění.
90+4
Hosté odolávají tlaku Armu, zatím..
90+3
Brankář Zacharda ve vápně!
90+2
Rohový kop pro Armu. Tlak domácích síly.
90+2
Filip Novotný posílal před branku nadějný míč, ale nikdo z domácích se k zakončení nedostal.
90+1
Domácí mají míč na své polovině a zkouší dlouhé nakopávané míče na Smolu.
90
Hlavní rozhodčí Michal Paták nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Dnešnímu utkání přihlíží 1260 diváků.
90
Domácí vrhají všechny síly do útoku, ale už jim moc času nezbývá.
88
Znojmo právě vstřelilo branku!
Hosté v závěru možná rozhodují dnešní klání! Po laciné ztrátě ve středu hrací plochy poslal Radim Nepožitek centr na hlavu úplně nehlídaného LIBORA ŽONDRU a ten poslal míč pohodlně do sítě!
87
Domácí kapitán Zeman si zkušeně pohlídal Nepožitka a nechal míč doputovat až do zámezí.
86
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Šamánek, přichází Kostorek.
84
Arma se pokusila o rychlý kontr po levé straně a centr Leibla našel Smolu, ale jeh hlavičce chyběl důraz.
82
S centrem Šumbery si domácí obrana poradila. Znojmo nicméně přebralo otěže utkání v tuto chvíli.
82
Žondra si vynutil faul a je tu standardní situace pro Znojmo.
81
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Eliáš, přichází Bubeníček.
81
Arma si i s tímto rohem poradila a vyvezla míč daleko od své branky.
81
Hosté si vynutili další rohový kop.
80
Rohový kop už si obrana Army pohlídala a Zacharda pošle míč do hry ze země.
79
Libor Žondra byl znovu nebezpečný a Zacharda musel jeho ránu vytlačit na roh.
77
Občerstvovací pauza to je teď aktuální dění na městském stadionu v Ústí nad Labem.
76
Tomáš Okleštěk poslal svou ránu z dálky mimo tří tyče Zachardy.
75
David Ledecký se ocitl v postavení mimo hru.
74
Josef Eliáš se jen tak tak nedostal k dobrému zakončení. Opět se nám hra rozhýbala a hraje se nahoru dolu, oba týmy chtějí evidentně tři body.
73
Arma nastěhována na své útočné polovině a snaží se vytvořit soustavnější tlak.
71
Žlutou kartu dostává Miškovič (FK Ústí nad Labem).
71
Tomáš Smola pálil z velkého vápna v pádu, ale Veselý připraven.
70
Až nyní potrestán faul Žondry na útočné polovině Znojma žlutou kartou.
69
Leibl odpčatý se řítil do obrany Znojma a těsně za vápnem byl podtržen jedním z hostů, ale píšťalka rozhodčího mlčí.
67
Kombinace hostů u postranní lajny končí příliš dlouhým pasem Žondy až za koncovou lajnu.
66
Utkání má skvělé tempo na aktuální klimatické podmínky a vedoucí gól může padnout opravdu na obou stranách.
65
Libor Žonda si dělal místo na hranici vápna, ale k zakončení se nepropracoval. Na druhé straně se po rychlé kombinaci prezentoval nedůraznou ranou střídající Leibl.
64
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Zukič, přichází Vaněk.
64
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Králík, přichází Leibl.
63
Teď to dobře vymysleli Žonda a Okleštěk, ale míč na penaltě nenašel žádného z hostujících borců.
61
Žlutou kartu dostává Peterka (FK Ústí nad Labem).
60
Rohový kop našel hlavu Peterky a ten zamířil jen těsně nad branku.
59
Krásný moment domácího Jana Králíka, ten si skvěle za vápnem počkal na vhodný okamžik pro střelu a pak protáhl ranou na vzdálenější tyč brankáře Veselého, ten však byl taky skvělý a konečky prstů míč vytlačil na roh.
57
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Njire, přichází Ledecký.
56
Pohledná, přímočará akce domácích skončila přihrávkou Eliáše na Smolu, ten napřáhl z velké dálky, ale trefil pouze hostujícího obránce.
55
Domácí Smola dvakrát po sobě hledal ve vápně Novotného, ale v obou případech zapracovala domácí obrana skvěle a nepustila domácího záložníka do zakončení.
53
Průnik Zemana do šestnáctky zastavila obrana Znojma až na posledních chvíli.
52
Odehnal fauloval Smolu na polovině hrací plochy. Míč pro Armu.
51
Ten hosté pozorně odvrací.
50
Ústí se konečně osmělilo ve druhém poločase a vybojovalo rohový kop a má možnost odpovědi.
49
A je srovnáno! Laxní přístup domácí obrany využil RADIM NEPOŽITEK, který se dostal sám za obranu a přízemní ranou k levé tyči nedal Zachardovi šanci!
48
Znojmo nastoupilo do druhé půle s velkou chutí a je v úvodu aktivnější.
46
A mohlo být srovnán ihned po příchodu ze šaten! Rychlou akci Oklešťka zakončoval kanonýr Šamánek patičkou, ale radost mu pokazil na brankové čáře postavený obránce Michal Zeman, který zachránil jistou branku!
46
Druhý poločas začne cca. v 18:03.
Máme za sebou velmi kvalitních 45 minut. Domácí fotbalisté jdou do šaten o poznání spokojenější, když po neproměněné penaltě Králika z 28 minuty se přeci jen prosadil zásluhou rohového kopu, který zužitkoval přesnou hlavičkou kapitán domácích Michal Zeman. Hosté navíc přišli po chycené penaltě o brankáře Dolečka, který při úspěšném zákroku utrpěl zranění a nahradil ho v brance druhý brankář Veselý.
45+3
45+3
Ten již nic zásadního nepřinesl.
45+2
Ještě uvidíme rohový kop Znojma v prvním poločase.
45+1
Znojmu vybojoval standardní situace z dobré pozice, ale střela Oklešťka zamířila nad branku Zachardy.
45
Hlavní rozhodčí Paták nastavuje první poločas o 3 minuty.
45
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Rohový kop načechral na hlavu kapitána MICHALA ZEMANA přesným centrem Jan Králík a domácí jdou do vedení gólem do šatny!
44
V závěru poločasu je tu rohový kop pro Armu.
43
Za odkopnutý míč po odpískání vidí žlutou kartu Šimon Šumbera.
43
Králík vymýšlel u levé postranní lajny, ale nakonec je z toho pouze nepřesný centr.
41
Peterka po boji u levé lajny vybojoval aut pro domácí a ihned po něm se ocitl sám v palebné pozici za hranicí vápna, ale ráně scházel důraz a tak měl Veselý s jeho střelou snadné počínání.
39
''Trma vrma'' před brankou army. V pozici ležícího střelce se na malém vápně ocitl Tomáš Okleštěk, ale Zacharda byl na zemi v čas a míč má v náruči.
38
Ten už žádný vzruch nepřináší a tak má Veselý možnost poslat míč do hry odkopem od své branky.
37
Veliký zmatek před brankařem Veselým ukončil ranou z poza vápna Šnirc, tečovaný míč končí na boční síti, další roh pro domácí!
37
Ten domácí odvrátili a řítili se do brejkové situace, ale Králíkův centr končí sražen na rohu.
36
Njireho centr také zablokován a je z toho další roh Znojma.
35
Arma odvrátila centr hostů pouze na rohový kop.
34
Radim Nepožitek se řítil sám na branku, míč dostal za záda Zachardy, nicméně při zpracování si pomohl rukou a vidí tak žluté napomenutí.
33
Arma svou aktivitou donutila hosty k nepřesné rozehrávce a domácí zůstanou u míče.
31
A Jiří Doleček nemůže se svým zraněním pokračovat a končí tak utkání po chycené penaltě jako hrdina. Do branky se postaví druhý brankář Vlastimil Veselý.
30
Mezitím hráči absolvují povinnou občerstvovací pauzu.
30
Ten si však při chycené penaltě nejspíše ublížil a je ošetřován.
28
Doleček vystihl stranu a vyráží technickou střelu Králíka na roh!
27
Po faulu na domácího Smolu ve vápně nařízen pokutový kop pro Armu!
25
Smola prolétl vzduchem, ale ke smůle domácích netrefil míč.
24
Arma zamkla svého soupeře a vytěžila další rohový kop.
23
Po faulu hostů kopali standardku tentokrát domácí a centr Peterky prolétl nikým netečován až na levou tyč znojemské branky!
21
Centr však přeletěl všechny hráče ve vápně a tak náš čeká odkop Zachardy od branky.
21
Tentokrát faulovaný Cihlář a je z toho standardní situace pro Znojmo z výhodné pozice.
20
Šamánek v doprovodu lékaře opustil hrací plochu, ale za pár vteřin se na ní jistě vrátí. O nic vážného nepůjde.
19
Zajímavou rozehrávkou se pokusili hosté překvapit obranu Army, ale po centru do vápna je z toho pouze zraněný Šamánek na hrací ploše.
18
Domácí Šnirc fauloval ve středu hrací plochy a míč přisouzen hostům.
17
Znojemský roh opět přinesl vzruch, hlavička Odehnala jen těsně minula pravou tyč Zachardovi branky.
16
Znojmo se osmělilo a centr aktivního Njireho odvrátila Arma pouze za cenu rohového kopu.
14
Arma převzala v posledních minutách iniciativu a poslala další míč do vápna, avšak nikoho přízemní centr nenašel a prolétl až do zámezí.
13
Tento roh už byl o poznání nebezpečnější! Na zadní tyči si na míč naskočil Michal Zeman a jen skvělý zákrok Dolečka zachránil hosty od pohromy.
12
Arma ho rozehrála na krátko a zopakuje si ho.
11
Pěkná kombinační akce domácí Army zakončená centrem Miskoviče na Smola, ale ten byl obsazen a hosté odvrací míč na roh.
10
Nepovedou střelou se na druhé straně prezentoval naopak Králík, ale minul branku.
8
A znovu zahrozili hosté! Ranou z 25 metrů se prezentoval Stijepo Njire a konečky prstů vyrazil míč na roh brankář Zacharda!
7
Ústečtí se snažili ihned odpovědět, ale centr nedostali do před brankového prostoru. Odkopávat od branky bude brankář Doleček.
6
A z prvního rohu ihned obrovská šance! Po zmatku ve vápně se k míči dostal Cihlář, ale polo odkrytou branku domácích minul o pár centimetrů.
5
Po zasáhu Zemana je tu první roh utkání a k dispozici ho mají hosté ze Znojma.
2
První náznak nebezpečí měla na svědomí domácí Arma, ale dlouhý míč nenašel ve vápně nabíhajícího Novotného.
2
Nepřesná rozehrávka Radima Nepožitka končí v autu. Vhazovat budou domácí fotbalisté.
1
Úvodní výkop obstarali fotbalisté Znojma.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Za chvíli bude 3.kolo FNL odstartováno.

FK Ústí nad Labem: Zacharda – Zukič, Rašo, Zeman (K), Šnirc – Eliáš, Králík, Peterka, Miškovič, Novotný – Smola.
Náhradníci: Tvrdoň – Vaněk, Hošek, Leibl, Bubeníček, Pícha.

1. SC Znojmo FK: Doleček – Mezlík, Cihlář (K), Odehnal – Šumbera, Nepožitek, Okleštěk, Helísek, Njire – Šamánek, Žondra.
Náhradníci: Veselý – Serenkov, Pokorný, Kostorek, Lapeš, Ledecký, Hříbek.

Rozhodčí: Paták M. – Mokrusch, Hrabovský. Delegát: Ubias..
Vzájemné zápasy z loňské sezony
23.11.14 – FNL Znojmo – Ústí n. L. 0 : 1.
08.08.14 – FNL Ústí n. L. – Znojmo 1 : 2.
1.SC Znojmo
Svěřenci trenéra Radima Kučery mají na svém kontě stejný počet bodů jako jejich dnešní soupeř. Tým z města okurek naděloval první kolo nováčkovy z Vyšehradu, když v jejich azylu pod vysílačem na Žižkově vyhrál 4:0. Domácí premiéra v sezoně pak Znojmu vyšla už jen na půl a to za bod po remíze s Karvinou 1:1. O všechny tři body přišlo Znojmo 8 minut před koncem. V obou utkáních se zatím dokázal prosadit gólově Rostislav Šamánek a má tak na svém kontě 2 branky.
Ústí n.L.
Arma zahájila novou sezonu FNL doma s Táborskem, když vydřela gólem Eliáše 8 minut před koncem cenný bod za remízu 1:1. O týden později už Arma brala body všechny tři, poté co si vyšlápla v Olomouci na rezervu Sigmy. O vítězství 2:0 se gólově postarali Smola a Králík. Po 2.kolech FNL tak patří Armě prozatím 4.místo se 4 získanými body.
Do Ústí nad Labem dnes zavítá jako hostující tým 1.SC Znojmo.
Příjemný páteční podvečer z ústeckého městského stadionu, kde se dnes zahájí 3.kolo FNL.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.