Ústí nad Labem přelstilo Žižkov poměrem 3:1 a získalo důležité tři body. Dvakrát se do listiny střelců zapsal Pavel Moulis, rozhodující branku vsítil Martin Jindráček. Domácím byly neuznány dva góly z důvodu ofsajdu, jediný přesný zásah za hosty zaznamenal Jan Jelínek v nastavení druhé půle.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.
Statistiky utkání:

Branky:
23. a 81. Moulis, 60. Jindráček – 90+1. Jelínek.
ŽK: 78. Miskovič, 89. Pimpara (oba UNL).
Střely na branku: 6:3 (3:2).
Střely mimo branku: 4:6 (2:5).
Rohové kopy: 4:8 (1:7).
Ofsajdy: 6:1 (4:1).
Fauly: 14:17 (5:12).
90+3
Konec zápasu, nastavení činilo dvě minuty a šest sekund.
90+2
Ústí nad Labem drží míč u útočného rohového praporku.
90+1
Žižkov právě vstřelil branku!
JAN JELÍNEK snižuje po rohovém kopu v nastavení druhé půle na rozdíl dvou gólů, když odražený míč dokázal dostat za záda Mariána Tvrdoně, kterému kazí čisté konto.
90+1
Poslední střídání Ústí nad Labem. Lukáš Vaněk přenechává své místo Jakubu Seidlovi.
90+1
Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty.
Dnešní utkání sledují 563 diváci.
90
V dobré střelecké pozici se octl Patrik Gilián, jenž nezakončil podle svých představ.
89
Jiří Pimpara (UNL) vyfasoval za nedovolený zákrok na obranné polovině žlutou kartu.
88
Pavel Moulis z pravé strany servíroval do předbrankového prostoru míč k Lukáši Poučkovi, který minul.
86
Ofsajd domácích (na ofsajdy 6:1).
85
Jiří Miskovič se zmohl pouze na odkop balónu.
83
Hostující příznivce musí uklidňovat pořadatelé, neboť zapálili dýmovnice.
82
Druhé střídání Ústí nad Labem. Za potlesku tribun odchází Martin Jindráček, kterého nahradí Daniel Procházka.
81
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
PAVEL MOULIS obešel zprava gólmana hostů a bez problémů trefil odkrytou bránu.
80
Domácí mohli vést již větším rozdílem, výsledkem je již druhý neuznaný gól. Martin Jindráček zahlédl Pavla Moulise, který ve velkém vápně nalezl Lukáše Poučka. Posledně zmiňovaný vysněný cíl trefil, ale branka nebyla opět uznána pro ofsajd (na ofsajdy 5:1).
78
Žlutou kartou za faul na středu napomenut Jiří Miskovič (UNL).
77
Poslední změna v sestavě Pražanů. Jakub Urbanec přenechává místo Jakubu Trýznovi.
76
Pavel Moulis nastřelil z přímého volného kopu z pravé strany břevno!
75
Ústí nad Labem aktivně napadá rozehrávku Žižkova, který se nemůže dostat z vlastní poloviny.
73
První vynucené střídání ze strany Severočechů. Zraněného Petra Výborného střídá Jiří Miskovič.
72
Petr Výborný odchází k ošetření za postranní čáru.
72
Na hrací ploše zůstal ležet Petr Výborný, přivolán byl lékař.
71
I Marián Tvrdoň ukázal, že je ve střehu a vyběhl včas proti Jakubu Urbancovi.
70
Rohový kop Martina Jindráčka nenadělal hostům problémy.
68
Martin Jindráček nestačil na daleký míč, který odkopává zpět na obrannou polovinu Ústí nad Labem gólman Žižkova.
65
Dvojité střídání připravil realizační tým Žižkova. Z hrací plochy odstoupil Tomáš Dočekal, kterého nahradí Mario Telnar, odchází také Jiří Krystan, jehož místo na trávníku zaujme Pavel Čapek.
65
63
Ústí nad Labem drží míč na útočné polovině a nikam se nežene.
60
Míč putoval po ose Jan Martykán, Lukáš Pouček a MARTIN JINDRÁČEK, přičemž posledně jmenovaný dokončil skvělou souhru severočeského tria a po přihrávce z levé strany k opačné tyči nedal Lukáši Soukupovi šanci.
58
Předchozí minuty přinesly sporné okamžiky u postranní čáry, domácí diváci i trenér Jiří Skála dávali najevo hlasitě své emoce.
56
Do ofenzivy se dostala také Viktoria, Tvrdoň nemusel zasahovat.
54
Domácí vybojovali druhý rohový kop ve druhém poločase.
52
Jan Peterka předal po chybné rozehrávce hostů míč Pavlu Moulisovi, jehož střela byla zblokována jen těsně nad horní tyč. Rohový kop pro domácí.
50
Arma kontroluje hru na útočné polovině.
48
Martin Jindráček faulován na středu.
47
Pro provizorní střelu z kopačky Zdeňka Volka z levé strany si hájce domácí svatyně povyskočil.
46
Jakoby se dnes těšili všichni domů. Také druhá půle začala stejně jako první s předstihem.
První půle patřila fotbalistům Ústí nad Labem, kteří vedou nad Viktorií zásluhou Pavla Moulise. Ofenzivní záložník Army se trefil do černého v minutě dvacáté třetí a třicáté druhé, druhá branka ale nebyla uznána pro ofsajd. V minutě třicáté sedmé poté severočeský Lukáš Pouček před odkrytou bránou promáchl.

Fauly: 5:12.

Druhý poločas začne přibližně v 18:58 hod.
45+1
První poločas skončil, nastaveno bylo šest sekund.
45
Žižkov zahraje dnes již sedmý rohový kop.
44
Čtvrtý ofsajd Ústí nad Labem (na ofsajdy 4:1).
43
Přihrávku Jana Jelínka ve velkém vápně před svatyní domácích na Tomáše Dočekala zachytil Jiří Pimpara.
42
Martin Jindráček byl příliš důrazný v souboji s Ondřejem Švejdlíkem, nařízena standardní situace pro hosty.
40
Urbanec z levé strany prověřil pozornost Tvrdoně.
37
Lukáš Pouček po přihrávce Pavla Moulise od opačné tyče před odkrytou bránou promáchl.
36
Martin Jindráček si vyměnil míč s Petrem Výborným, jehož střelu zblokovala obrana soupeře.
34
Přihrávku Volka na Hurku zachytila defenziva Ústí nad Labem.
32
Petr Výborný předal míč do téměř gólové pozice Pavlu Moulisovi, který přízemním pokusem prostřelil brankáře Žižkova. Gól ale není uznán kvůli ofsajdu domácích (na ofsajdy 3:1).
31
Petr Výborný zblízka zamířil nad.
29
S přízemní ránou Zdeňka Volka neměl Marián Tvrdoň potíže.
28
Po nedovoleném zákroku na Petra Výborného ponechal Tomáš Klíma výhodu.
26
Oba celky si nyní připsaly do statistik po jednom faulu v blízkosti středové čáry.
23
Z nepřehledné situace po závaru před hostující bránou se prosazuje PAVEL MOULIS, jenž doslova z ničeho nic otevírá skóre.
22
Jakub Urbanec vybojoval roh.
21
Michal Zeman hlavičkou odvrátil míč na třetí roh svěřenců Davida Vavrušky.
20
K rohovému praporku si míč opět staví kapitán Miroslav Podrazký.
20
Jan Peterka s Petrem Výborným akci překombinovali, do protiútoku se vrhá soupeř.
18
Střelecká muška Vojtěcha Šandery z dvaceti metrů nebyla přesná, Marián Tvrdoň zůstal bez práce.
16
Lukáš Vaněk zahrál na ofenzivní části hřiště rukou, následuje přímý volný kop ve prospěch hostů.
14
Ofsajd Ústí nad Labem (na ofsajdy 2:1).
12
Lukáš Soukup svým včasným výběhem zabránil brejku Martina Jindráčka.
11
Přihrávka Giliána na Moulise k postranní čáře neměla oči, Žižkov bude zahrávat aut.
9
Jindráček si došel pro faul na útočné polovině.
8
V ofsajdové pozici také Severočeši (na ofsajdy 1:1).
7
Tomáš Dočekal z hranice velkého vápna přestřelil.
6
Miroslav Podrazký bude zahrávat první rohový kop.
5
Jindráček mohl vyslat do protiútoku Moulise. Druhý jmenovaný se ale za míčem honil zbytečně, neboť rychlosti balónu nestačil.
1
Po přihrávce Jindráčka z levé strany Pouček promáchl.
1
Zápas zahájil výkopem ze středového kruhu Martin Jindráček.
1
Zápas začne o dvě minuty dříve!
Arma nastupuje v bílomodré barvě dresů, Žižkov se představí v dresech černých. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu červenou.
Domácí volí rozestavení 4-2-3-1, hosté sází na stejné rozestavení.
Celá jména sudích a delegátů:

Hlavní rozhodčí:
Tomáš Klíma.
Asistenti: Jakub Šimáček, Jaroslav Poživil.

Delegát svazu: Pavel Mareš.
Technický delegát: Emil Ubias.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Gilián, L. Vaněk, Pimpara, M. Zeman – J. Peterka (C), Martykán – Moulis, P. Výborný, Pouček – Jindráček. Trenéři: Jiří Skála, Petr Fousek.
Náhradníci: Zacharda – D. Procházka, Miskovič, Seidl, Pícha.

FK Viktoria Žižkov: Soukup – Šandera, Opluštil, Švejdík, Hurka – Urbanec, Krystan – Jelínek, Podrazký (C), Volek – Dočekal. Trenéři: David Vavruška, David Oulehla, Peter Bartalský.
Náhradníci: Hrubeš – Egert, Čapek, Trýzna, Stratil, Telnar.

Rozhodčí: Klíma – Šimáček, Poživil; delegát: P. Mareš; technický delegát: Ubias.
Sázkové kanceláře pro dnešní střetnutí mírně favorizují mužstvo FK Ústí nad Labem.