Fotbalová národní liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Chrudim - 2. září 2018   17:00

Táborsko
Táborsko
0:1
(0:1)
Chrudim
Chrudim
30' Krčál
Táborsko
Toma – Šandera, Navrátil, Ngimbi, Klusák – Ch. Frýdek, Kopřiva, M. Kučera – Pfeifer, Vandas (75. P. Pilík), Musiol (60. Ndiaye).
Zárybnický, Ndiaye, P. Pilík, Berešík, Březina.
Královec – Kubec, Pečenka
Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor
812 diváků
Chrudim
Mrázek – Drahoš, Krčál, Mastík, Kesner – Kopecký (71. Rybička), Langr, Sixta (67. Dostálek), Sulík – Froněk, Šípek.
Zíma – Hlavsa, Krištof, Dostálek, Stránský, Rybička, Vašulín.

Chrudim ubránila ve druhé půli náskok a zvítězila v Táboře za vydatného deště 1:0. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda.
90+4'
90+4'
Závěrečný tlak se nekoná, konec zápasu se dohrává před domácí brankou.
90+2'
Rybička sám obelstil Tomu a poslal míč do prázdné branky. Jeden z domácích obránců však míč vykopnul a zachránil táborské naděje.
90'
Chrudimští tahají čas a těší se na tři body.
90'
Žlutou kartu dostává Lukáš Mrázek (MFK Chrudim).
90'
Rozhodčí Královec nastaví 4 minuty.
89'
Žlutou kartu dostává Jakub Navrátil (FC MAS Táborsko).
86'
Chrudim se na čas usadila před Tomou a může být v klidu.
84'
Vytrvalý déšť Tábor pomalu opouští a Chrudim stále spolehlivě brání jednobrankový náskok. K první letošní výhře na hřišti soupeře je velice blízko.
83'
Ani Pilíkův roh k vyrovnání nevede. Krátký míč hosté v klidu odhlavičkovali.
82'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází David Sixta, přichází Daniel Vašulín.
77'
Hra pěkně přitvrdila. Žlutou kartu dostává Tomáš Froněk (MFK Chrudim).
76'
V Táboře vydatně prší, uvidíme, komu to bude více vyhovovat.
75'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Pavel Vandas, přichází Pavel Pilík.
71'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Lukáš Kopecký, přichází Petr Rybička.
71'
V chumlu před chrudimskou brankou se k zakončení dostal Pavel Vandas, jehož střelu po zemi Mrázek zlikvidoval.
Dnešní utkání sleduje 812 diváků.
67'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází David Sixta, přichází Tomáš Dostálek.
65'
Žlutou kartu dostává Martin Ngimbi (FC MAS Táborsko).
64'
Akci hostů zastavil ofsajd. Na stadionu občas zaprší, ani to ale domácím k vyrovnání zatím nesvědčí.
60'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Zbyněk Musiol, přichází Ibu Ndiaye.
59'
Žlutou kartu dostává Lukáš Kopecký (MFK Chrudim).
59'
Domácí se dlouho připravovali na standardku, kterou jim nakonec hosté odhlavičkovali. K míči se dral ještě Frýdek, k zakončení se ovšem nedostal.
58'
Domácí se i nadále marně snaží vyrovnat.
56'
Pěkná kombinace domácích končí pádem v šestnáctce. Krčál odstavil od míče Pfeifera, což se domácím příznivcům vůbec nelíbí. Penalta ale nebude.
53'
Standardka Chrudimi končí jen vysokým centrem za branku.
49'
Na hezký centr nikdo z domácích nedosáhnul.
47'
Žlutou kartu dostává Jakub Krčál (MFK Chrudim).
46'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Jakub Kopřiva, přichází Lukáš Pouček.
46'
45'
První poločas skončil. Favorizované Táborsko prohrává po Krčálově penaltě 0:1. Vyrovnat mohl Pfeifer, jenže sám proti gólmanovi minul branku. Domácí fanoušci v kotli těžko vstřebávají odpískanou penaltu a rozhodčímu Královci při odchodu ze hřiště vše důkladně vysvětlují. Jeho úsměv směrem k příznivcům Táborska naznačuje, že připomínky vnímá.
45'
Z přetaženého rohu domácí nic nevytěžili a poločas pomalu končí.
45'
Centr na Musiola končí rohem.
43'
Další akce Táborska skončila jen odkopem od chrudimské branky.
42'
Po rohu hlavičkovali Chrudimští jen vedle branky.
40'
"Vyrovnáme to," povzbuzují domácí fanoušci. Táborsku se ale nedaří dostat do brankové příležitosti.
37'
Toma se vytáhnul proti dobře kopnuté standardce.
36'
Jakub Šípek se řítil z boku sám na Tomu, který skvěle zasáhl! Gólovka hostů!
36'
Kapitán Kesner táhl neúspěšný brejk hostů.
35'
Kopecký padá ve vápně, další penalta pro hosty to ale není.
33'
Lukáš Pfeifer mohl vyrovnat. Po sérii přihrávek a šťastném odrazu se řítil na Mrázka, poslal však balon jen vedle branky. Na tribuně to jen zahučelo a domácí příznivci musejí čekat na gól dál.
30'
Chrudim právě vstřelila branku!
Domácí fandové si stěžovali, že kontakt byl přes míč, to ale na penaltě nic nezměnilo. JAKUB KRČÁL zvolil prudkou vysokou střelu a překonává Tomu. Chrudim vede 1:0.
28'
Po střetu ve vápně dostává Chrudim penaltu!
28'
Hosté se zkoušejí prosadit dlouhými nákopy, které dokážou Táborští posbírat.
25'
Diváci sledují souboj o každý míč, hraje se okolo půlky.
22'
Navrátilovi utekl Šípek a dral se do nadějného zakončení. Nakonec ho Toma vytlačil z úhlu a je z toho jen odkop od táborské branky.
20'
Froněk v další akci. Hbitě se uvolnil na levém křídle a hledal před brankou spoluhráče. Domácí obrana se ale zaskočit nenechala.
18'
Tomáš Froněk dostal hodně volnosti a jeho pumelice proletěla jen těsně nad Tomovým břevnem.
17'
Další nebezpečný centr do ohně hosté odvrátili.
15'
Hraje se opět na půlce Chrudimi, Táborsko je zatím neškodné.
14'
Sulík s Kopeckým zahrozili na straně Chrudimi, Toma však byl u míče i po nešťastném odrazu první.
8'
Táborsko má jasnou herní převahu, nedokáže z ní však vytěžit vedoucí branku.
4'
První šanci Táborska zahodil Kopřiva, když ve vápně netrefil dobře míč.
1'
Nováček z Chrudimi prohrál doma naposledy 1:2 se Sokolovem a dostal nařezáno 0:4 v Pardubicích. Hosté ztrácejí na Táborsko jediný bod a rádi by se odlepili ze sestupové pozice. Chrudim musí ale zapracovat na defenzivě, kterou má s Třincem v lize vůbec nejhorší – 14 inkasovaných branek.
Poslední zápasy Táborska příliš bodů svěřencům trenéra Kamila Tobiáše nepřinesly. V minulém kole jen remizovali na hřišti posledního Třince 1:1 a v posledním domácím duelu remizovali 2:2 s Vlašimí. Táborsko čeká na vítězství skoro měsíc, jelikož podlehlo ještě 1:2 v Jihlavě. Táborsku budou chybět zranění Valenta a Prošek. Kádr Táborska doplnil Lukáš Pouček z Českých Budějovic.
Duel Táborska s Chrudimí nabídne souboj týmů, které prožily z šesti utkání nové sezony jedinou radost z vítězství. Domácí Táborsko zdolalo doma 4:2 Vítkovice, Chrudim roznesla doma Znojmo 4:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.