Fotbalová národní liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Ústí - 25. srpna 2019   17:00

Vlašim
Vlašim
0:1
(0:0)
Ústí
Ústí
63' Bassey
Vlašim
Bačkovský – P. Breda, Broukal, J. Štochl, P. Pilík (79. Mil. Kadlec) – Janda (C), Průcha, Blecha, Svoboda – Dias (46. P. Plachý), Fotr (71. Diamé).
Řehák – Šabanov, Štětina, Plachý, Diamé, Mil. Kadlec, Vlasák.
Cieslar – Vaňkát, Ratajová
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
655 diváků
Ústí
Tvrdoň – Strada, Brak, Písačka (75. M. Valenta), J. Peterka (C) – D. Richter (82. Matějka), Miskovič (71. Prošek), Pimpara, M. Bílek – Krátký, Bassey.
J. Plachý – Prošek, T. Vlček, Jakubov, M. Valenta, Matějka, Jirkovský.

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný nedělní večer.
Ústí nad Labem nakonec udrželo těsný jednobrankový náskok, který v 63. minutě vystřelil Fortune Bassey. Vlašimi se tento zápas moc nepovedl, domácí si nevytvořili skoro žádnou pořádnou šanci. Sellier je tedy dnes bez bodu a zůstává na čtrnáctém místě, naopak Ústí slaví tříbodový zisk a posouvá se na osmé místo tabulky.
90+3'
90+2'
Opravdu poslední šanci na vyrovnání měl po faulu na Petra Průchu Petr Breda, ale ten bránu těsně přestřelil.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
89'
Odkop Huga Jana Bačkovského samozřejmě směřuje až na druhou polovinu hřiště, ale tam při hlavičkovém souboji fauluje jeho spoluhráč.
88'
Hosté založili rychlý protiútok, díky čemuž se do samostatného úniku dostal Fortune Bassey, ale ten si míč moc předkopl, takže mu ho domácí brankář stihl vzít.
88'
Vlašim měla zřejmě jednu z posledních šancí na skórování. Petr Plachý centroval od rohového praporku k Milanu Kadlecovi, ale ten míč poslal jen do náruče ústeckého gólmana.
87'
Domácí chtějí soupeře zatlačit, ale to se jim nedaří, vůbec jim totiž nevychází kombinace.
86'
Ústí nad Labem si kráčí pro výhru, chytře získává další cenné sekundy útočením.
85'
Václav Prošek se šikovně uvolnil a mohl rozhodnout, ale zakončil jen do boční sítě.
83'
Postavení mimo hru se píská také proti hostujícímu hráči, ale tomu určitě nijak zvlášť nevadí.
83'
Žlutou kartu dostává Petr Breda (FC Sellier & Bellot Vlašim).
82'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Daniel Richter, přichází Lukáš Matějka.
81'
Útočné snažení Bellotu je zastaveno kvůli ofsajdu. Mezitím začala poslední desetiminutovka utkání.
79'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Pavel Pilík, přichází Milan Kadlec.
79'
Vlašim už pomalu začíný spěchat do útoku. Autové vhazování letí rovnou do soupeřící šestnáctky, ale míč skončil jen u ústeckého brankáře.
75'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Matyáš Písačka, přichází Matěj Valenta.
75'
Hugo Jan Bačkovský udržel naděje na vyrovnání dobrým zákrokem, a to když vyrazil střelu Marka Krátkého.
74'
Severočeský klub už pomalu začíná hrát na čas, míč se snaží držet co nejdéle na svých kopačkách.
71'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Oskar Fotr, přichází Adama Diamé.
71'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Jiří Miskovič, přichází Václav Prošek.
71'
Hosté jsou i po vstřeleném gólu stále poměrně aktivní, většinu času se hraje na polovině Vlašimi.
66'
Vlašim se okamžitě pokouší o vyrovnání, ale také Ladislav Janda mířil jen nad horní tyč hostující klece.
65'
Dnešní utkání sleduje 655 diváků.
63'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Hosté jdou do vedení! V domácí obraně zůstala velká díra, takže přihrávka prošla až na FORTUNA BASSEYHO, který zakončil přesně.
61'
Rychlý protiútok chtěl po centru zakončit Jiří Miskovič, ale přihrávka na něj byla moc vysoká.
59'
Po zblokované střele Petra Bredy má míč v moci hostující brankář, který uklidňuje hru.
58'
Oskar Fotr se dostal do velké příležitosti, ale v zakončení selhal, bránu opět přestřelil.
57'
Václav Svoboda byl faulován poblíž vápna, takže Sellier získal opravdu nadějnou standardku. Petr Breda však míč napálil jen do zdi.
56'
Útočné snažení hostů je přerušena kvůli ofsajdu, do míče si tak kopne i druhý gólman na hřišti.
55'
Vlašim získala autové vhazování na útočné půlce, ale vzápětí faulovala, takže bude moct v klidu rozehrávat Marián Tvrdoň.
54'
Ústí nad Labem už delší době drží míč na útočné polovině, ale zatím zoufale hledá cestu do soupeřící šestnáctky.
50'
Z hranice pokutového území se ke střele odhodlal střídající Petr Plachý, ale ten míříl jen vysokod nad branku hostů.
46'
První střelu druhé půle si připisuje Vlašim, ale domácí hráč mířil nepřesně.
46'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Lucas Dias, přichází Petr Plachý.
46'
První poločas nám první branku nepřinesl. Blíže ke skórování mělo hostující Ústí, které si připsalo tři střely na bránu. Vlašim jen dvakrát vystřelila mimo tři tyče a tak bude muset zabrat, pokud tedy chce myslet na bodový zisk.
Druhý poločas začne přibližně v 18:03.
45+2'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Domácí v klidu drží míč na své polovině a vyčkávají na hvizd hlavního rozhodčího.
42'
Ladislav Janda z přímého kopu centroval, ale našel jen hostujícího beka, který míč uklidil do bezpečí.
41'
Z velkého úhlu se o zakončení pokoušel Marek Krátký, ale na Huga Jana Bačkovského si nepřišel, ten míč schoval do náruče.
39'
Další střeleckou pozici si sám připravil Daniel Richter, ale ten napálil jen Jakuba Štochla.
38'
Hosté vybojovali standardní situaci, kterou rozehrál nakrátko Marek Strada. Míč poslal k Michalu Bílkovi, ale ten mířil jen nad.
37'
Domácí to tentokrát zkouší dopředu pomocí pomalé a přesné kombinace, ale ani tímto způsobem to nešlo.
33'
Petr Breda se šikovně uvolnil a Mariána Tvrdoně chtěl překonat pomocí technické střely, ale míč se mezi tři tyče nevešel.
32'
Vlašim má zatím problémy s rozehrou, proto se snaží do útoku dostávat pomocí nákopu, což se nevyplácí, protože lacině ztrácí balóny.
31'
Sellier rozehrál přímý kop nakrátko, což se nevyplatilo, protože to zakončení nepřineslo.
31'
Vlašim nyní vhazuje poblíž středové čáry, následně rychle spěchá do útoku.
27'
Ústí pokračuje v útočné aktivitě, ale Fortune Bassey také míříl nepřesně.
26'
Marek Strada opět zakončoval, ale opět mířil vysoko nad domácí klec.
24'
O chvíli později střílel ještě Marek Strada, ale rána skončila vysoko nad ochrannou sítí.
23'
Hostující roh tentokrát rozehrál Jiří Miskovič. Ten našel Daniela Richtera, ale jeho zakončení k domácí bráně nedoputovalo.
21'
Žlutou kartu dostává Petr Průcha (FC Sellier & Bellot Vlašim).
21'
Severočeský tým dlouho kombinoval na své půli, až se nakonec odhodlal k přechodu půlící čáry, ale na útočné polovině velmi rychle o míč přišel.
19'
Po autovém vhazování domácí míří do útoku přes pravou stranu hřiště. Následný centr byl nepřesný a skončil jen u brankáře Ústí.
18'
Zatím se hraje v klidném tempu hlavně na středu hřiště, ani jeden tým nechce nic riskovat.
16'
Po hostujícím faulu se k nebezpečné standardce postavil Dias, ale ten se trefil jenom do zdi.
15'
Po špatné domácí rozehrávce se do úniku mohl dostat Bassey, ale ten v jednom okamžiku zapomněl na míč, takže mu ho obrana Vlašimi okamžitě sebrala.
14'
Ani domácí roh nevyužili, centr od rohového praporku, který vyslal Dias skončil jen v náruči Tvrdoně.
13'
Rohový kop hostů skončil jen nepřesným zakončením, takže si do míče kopne také Bačkovský.
12'
Další útočné snažení Vlašimi skončilo nezdarem, od své brány bude rozehrávat Tvrdoň.
11'
Hostující hráč po centru od rohového praporku hlavičkuje jen do rukavic domácího gólmana.
9'
Další centr směřoval na hlavu Basseye, ale ten tentokrát na míč nedošáhl. Vlaším má sice větší držení míče, ale víc šancí si vytvořili hosté.
7'
Poprvé v zápase zahrozilo Ústí, centr z levé strany skončil na hlavě Basseye, ten orazítkoval břevno!
6'
Fotr byl po příhrvce sám před Tvrdoněm, ale v pádu nedokázal zakončit přesně.
5'
Sellier nyní s míčem kombinoval v soupeřícím vápnu, ale k zakončení se nakonec nedostal, získal alespoň aut.
4'
Zatím jsou mnohem aktivnější domácí, kteří většinu zápasu mají míč pod kontrolou.
2'
Start utkání je z obou stran spíše opatrný, Vlašim nyní bude vhazovat na levé straně hřiště.
1'
První střela domácího kapitána Jandy letěla vysoko nad hostující bránu.
1'

FC Sellier & Bellot Vlašim: Bačkovský – P. Breda, Broukal, J. Štochl, P. Pilík – Janda (C), Průcha, Blecha, Svoboda – Dias, Fotr.
Náhradníci: Řehák – Šabanov, Štětina, Plachý, Diamé, Mil. Kadlec, Vlasák.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Strada, Brak, Písačka, J. Peterka (C) – D. Richter, Miskovič, Pimpara, M. Bílek – Krátký, Bassey.
Náhradníci: Plachý – Prošek, T. Vlček, Jakubov, M. Valenta, Matějka, Jirkovský.

Rozhodčí: Cieslar – Vaňkát, Ratajová.
FK Ústí nad Labem
Jak jsem již zmiňoval, dnešní hostům se také úplně nedaří. Ústí totiž porazilo pouze Prostějov, jinak dvakrát remizovalo a dvakrát prohrálo. Je tedy pochopitelné, že se nachází až na 13. místě. To je o jedno místo výš než Vlašim, takže to dnes bude přímý souboj o to, kdo půjde v tabulce nahoru a kdo dolů.

Poslední tři utkání
Ústí nad Labem vs. Pardubice – 0:1
Brno vs. Ústí nad Labem – 2:2
Ústí nad Labem vs. Prostějov – 3:1
FC Sellier & Bellot Vlašim
Vlašimi se vstup do sezony poměrně povedl, na úvod remizovala s Brnem a porazila Prostějov. Jenže poté přišla série tří proher, která stále trvá. Sellier prohrál postupně Pardubicemi, Líšní a Sokolovem, takže se propadl až na 14. pozici tabulky. Bellot se tak dnes určitě pokusí nepříznivou sérii zlomit, určitě na to má, Ústí také není v optimální formě.

Sokolov vs. Vlašim – 2:1
Vlašim vs. Líšeň – 1:2
Pardubice vs. Vlašim – 1:0
Zdravím všechny fandy druholigové kopané. Dnes jsou na programu poslední dva zápasy 6. kola, od 17:00 budete moct spolu se mnou sledovat utkání mezi Vlašimí a Ústím nad Labem. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.