International Champions Cup -  ONLINE PŘENOS -  Bayern : AC Milán - 22. července 2017   11:35

Bayern
Bayern
0:4
(0:3)
AC Milán
AC Milán
14' Kessié   • 25' Cutrone  (Ricardo Rodríguez) • 43' Cutrone  (Bonaventura) • 85' Çalhanoğlu  (G. Gómez)
Bayern
Früchtl – Rafinha, Hummels (46. Sanches), Alaba, Bernat (30. Friedl) – Javi Martínez, Tolisso – Coman, T. Müller (C), Ribéry (46. James Rodríguez) – Lewandowski.
Ai Kun – Žou Fei, Žang Čeng
Allianz Arena, München
AC Milán
G. Donnarumma (79. An. Donnarumma) – Abate (46. Conti), C. Zapata (63. Bonucci), Montolivo (C) (46. Biglia), Ricardo Rodríguez (63. Antonelli) – Musacchio (79. Paletta), Kessié (79. J. Sosa), Bonaventura (79. J. Mauri) – Niang (79. G. Gómez), Cutrone (46. André Silva), Borini (63. Çalhanoğlu).

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou.

Zásahy brankářů: 2-1
Právě skončilo utkání mezi Bayernem Mnichov a AC Milán, které skončilo možná až překvapivým debaklem. Nutno ovšem říct, že zaslouženým. Zatímco Bayern své šance nedokázal využít, tak AC na tom bylo zcela opačně. Hned v první půli vedlo po brance Francka Kessiého a dvou přesných trefách Patricka Cutroneho 0:3. Ve druhé půli navíc ještě přidalo čtvrtou branku, když se povedenou střelou prosadil střídající Hakan Çalhanoğlu. Milánské AC si tedy dnes po zásluze odnáší vysokou výhru 0:4.
90+6'
90+6'
Jeho rychlá rozehrávka brankou neskončil a to bude s největší pravděpodobností všechno.
90+6'
Tak zřejmě poslední šance na čestný úspěch v podobě rohové kopu Bayernu.
90+5'
James s Davidem Alabou kombinovali na levé straně, ale ani další centr prvně jmenovaného nenašel jeho kolegu.
90+4'
A také další roh německého týmu skončil hlavičkou milánských, kteří již poněkolikáté dostávají hru daleko od svého brankáře.
90+3'
James Rodríguez opět rozehrál rohový kop svého celku a jako v předchozích případech našel jen hlavy milánských hráčů.
90+2'
V nastaveném čase Milán kombinuje na polovině soupeře. Po chvíli se znovu ke střele odhodlal Çalhanoğlu, jehož pokus byl tentokrát velmi slabý a obrana Mnichova jej zneškodnila.
90'
Hlavní rozhodčí přidává 5 minut navíc.
90'
Mauri natáhl ke střele z dobrých třiceti metrů. Früchtl míč pouze kontroloval a následně bude odkopávat od své branky.
88'
Lewandowskiho pokus ovšem znovu míjí branku. Vypadá to, že dnes bavorský tým nevstřelí ani čestný gól.
87'
Mnichov má ještě příležitost k rozehrávce dalšího rohu. Uvidíme, jak s ním naloží.
85'
AC Milán právě vstřelil branku!
A vzápětí přichází další rána pro Bayern a tohle již zavání debaklem! Na levé straně si míč zpracoval na prsa po pasu od Gustava Gómeze HAKAN ÇALHANOĞLU, potáhl jej podél šestnáctky do středu hřiště, odkud pěknou střelou na bližší tyč překonává Früchtla počtvrté. Milán jen touto brankou korunuje svůj dnešní výborný výkon.
84'
Ale ani tentokrát to se k výraznějšímu ohrožení nedostali. Německému klubu dnes zřejmě není souzeno.
83'
Mnichovští se snaží s výsledkem ještě něco udělat, ale AC si již výhru nejspíše nenechají vzít. Nyní však bude Bayern rozehrávat rohový kop po zákroku Çalhanoğlua.
81'
Sám faulovaný se ujal exekuce přímého volného kopu, avšak svou technickou ránu nevměstnal mezi tři tyče.
80'
Robert Lewandowski byl na 25 metrech faulován a Mnichov má tak solidní šanci ohrozit novice v bráně AC.
79'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Franck Kessié, přichází José Ernesto Sosa.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Giacomo Bonaventura, přichází José Mauri.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Gianluigi Donnarumma, přichází Antonio Donnarumma.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Mateo Musacchio, přichází Gabriel Paletta.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází Gustavo Gómez.
77'
Žlutou kartu dostává Hakan Çalhanoğlu (AC Milán).
77'
A opět z toho není snížení! Thomas Müller si naběhl na nádhernou přihrávku za beky a měl míč na levou nohu. Místo zakončení si jej zasekl do středu a poté znovu nevystřelil a ve stoprocentní šanci ještě hledal své spoluhráče, ke kterým se již míč nedostal. Velká škoda pro Bayern.
76'
Lewandowskiho rána byla zablokována, ale Mnichov pokračoval v akci. Poté se snažil o kolmou přihrávku za obranu jeden mnichovských, ale ani Alaba s Lewandowskim míč na hrací ploše nestihli.
74'
Rozhodčí nyní přerušuje hru a dává hráčům krátkou přestávku, aby se mohli občerstvit u střídaček.
72'
A mohlo být sníženo! Robert Lewandowski krásně posunul míč na pravou stranu pokutového území, kde se tváří v tváři italskému brankáři ocitl Corentin Tolisso. Ve vyložené pozici ovšem selhal a míč trestuhodně napálil do boční sítě.
72'
Jeho centr sice letěl do nebezpečného prostoru, ale byli to opět hráči Milána, kdo vyskočil nejvýše.
71'
Velmi nadějná pozice pro bundesligového šampióna. Ke standardní situaci z levé strany si staví James Rodríguez.
69'
Další rychlý brejk AC. Na jeho konci byl M'Baye Niang, který ovšem napálil míč pouze do rukavic Früchtla. Z této akce se dalo vytěžit víc, což ví i hráči Milánu, kteří se na svého kolegu trochu zlobí.
68'
Napadající André Silva míč nezískal a Mnichované se mohou pokusit ohrožení brány Milánu.
67'
Je zde první žlutá karta utkání a za svůj zákrok ji vidí pravý obránce Bayernu Rafinha.
65'
Niang se pokoušel ohrozit Früchtla střelou z rohu pokutového území. Ta však byla poměrně nepřesná a letěla nad bránu Mnichova.
64'
Přihrávka na Lewandowskiho byl příliš dlouhá a navíc by stejně směřovala do ofsajdu. Gianluigi Donnarumma tak posílá míč na své spoluhráče.
63'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Luca Antonelli.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Cristián Zapata, přichází Leonardo Bonucci.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází Hakan Çalhanoğlu.
62'
Davidu Alabovi se přeci jen povedlo odcentrovat z levé strany, ale jeho nabídka nedoletěla k adresátovi.
61'
James Rodríguez svým centem trefil prvního hráče bránícího přední tyč a následně se navíc německý mistr provinil faulem.
60'
Zapatův včasný zákrok zastavil Alabovu akci. Další roh pro Bayern.
59'
Německý celek znovu drží míče na svých kopačkách, ale pouze polovině hřiště. Nyní jej hráči AC donutili zahrát zpět ke svému brankáři.
58'
Příliš prostoru dostal na středu hřiště Thomas Müller, který vyslal povedenou střelu na bránu AC. Gianluigi Donnarumma ovšem vytáhl neméně kvalitní zákrok a míč vyrazil na rohový kop.
57'
To se povedlo až teď, kdy se míč dostal ke Comanovi, který si jej však v pokutovém území příliš předkopl a následný centr již přišel ze zámezí.
56'
Bayern nyní obléhá Milín na jeho polovině a snaží se najít mezírku v jeho dobře připravené defenzívě.
55'
Alaba se pokusil z první vrátit míč do pokutového území. Ten ovšem skončil v rukavicích italského brankáře.
54'
Do protiútoku nyní opět spěchalo AC, ale zakončení Andrého Silvy bylo velice slabé a navíc nemířilo ani mezi tři tyče.
54'
K rozehrávce se postavil James Rodríguez, po jehož centru nedokázal bavorský celek ohrozit bránu Gianluigiho Donnarummy.
53'
A nyní z toho bude rohový kop po pro Bayern po zásahu jednoho ze zadáků AC.
52'
David Alaba přetáhl svůj centr, který přeletěl až k vzdálenějšímu rohovému praporku, kde jej stihli jeho spoluhráči. Mnichov tak zůstává u míče.
51'
Další snahy německého celku nenesou kýžené ovoce. Milán se v tomto zápase brání velice dobře.
49'
Giacomo Bonaventura svým pokusem netrefil bránu Bayernu, a tak Früchtl nemusel vůbec zasahovat.
47'
Bayern se v úvodu druhého poločasu snažil vyvinout útočnou aktivitu, ale milánská obrana jej do vážnější šance nepustila.
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Patrick Cutrone, přichází André Silva.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ignazio Abate, přichází Andrea Conti.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Riccardo Montolivo, přichází Lucas Biglia.
46'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Mats Hummels, přichází Renato Sanches.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází James Rodríguez.
46'

Druhý poločas začne přibližně v 12:40.
První poločas duelu je za námi, a že se bylo na co koukat. Bayern sice vyhrál v držení míče, ale tato statistika mu nebyla nic platná. Efektivní byl v zakončení jednoznačně milánský AC, který po brance Francka Kessiého a dvou zásazích Patricka Cutroneho vede 3:0. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas.
45+3'
45+2'
AC se snaží již poločas dohrát bez inkasované branky a drží míč na svých kopačkách.
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase 3 minuty.
43'
Nedáš, dostaneš! Další situace vystřižená jako z učebnice fotbalu! Milán se hnal do protiútoku, který táhl M'Baye Niang. Poslal míč na pravou stranu na PATRICKA CUTRONEHO, jenž mu jej vzápětí vrátil. Niang ho poté z první posunul na levou stranu přímo do běhu Giacoma Bonaventury, který přesnou přihrávkou vybídl na středu nabíhajícího Curtoneho a ten poslal balón do prázdné brány. Krásný fotbalový moment.
42'
Tak to byla opravdu obdivuhodná práce s míčem v podání Francka Ribéryho! Ten v pokutovém území zamotal hlavu obraně AC a prošel mezi hloučkem milánských hráčů a pak se snažil dostat míč na Lewandoskiho. Ten ovšem míč na malém vápně netrefil.
40'
Robert Lewandowski sice svým pokusem trefil pouze zeď, ale poté se dostal k míči znovu a ten z jedné napálil jen těsně vedle milánské brány. Gianluigi Donnarumma by se za míčem natahoval marně.
39'
Musacchio se sice hodně diví, ale není mu to nic platné. Z 20 metrů bude Mnichov rozehrávat nebezpečnou standardní situaci.
38'
Na druhé straně se snažil Lewandowski vrátit míč na zadní tyči po centru z levé strany před bránu. Stopeři italského celku však zafungovali na jedničku.
37'
Centr Ricarda Rodrígueze sice doletěl do šestnáctky, ale trefil pouze prvního bránícího hráče.
36'
Podobnou možnost jako u druhého gólu má nyní Milán. Jak s ní nyní naloží?
35'
Další možnost měli svěřenci Carla Anceloottiho po přímém volném kopu z pravé strany. Centr však zneškodnila obrana AC.
34'
Ani další rohový kop v krátkém sledu nepřinesl Mnichovu snížení. Bayern však stále zůstává u míče.
33'
Thomasi Müllerovi nedovolila obrana AC vystřelit z hranice pokutového území. Bude z toho jen roh pro tým z Bavorska.
32'
Javi Martínez si zahrával s ohněm, když kličkoval před vlastním velkým čtvercem, ale naštěstí pro Bayern to dopadlo dobře.
31'
Cutrone nedosáhl na dlouho přihrávku svých spoluhráčů, a tak z toho bude jen autové vhazování pro německý velkoklub.
30'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Juan Bernat, přichází Marco Friedl.
29'
Hráči využívají pauzu k občerstvení u střídaček, kde se již připravuje náhradník za zraněného Bernata.
28'
Levý bek Mnichova opouští za jejich doprovodu hřiště a vypadá to, že se bude střídat.
27'
Juan Bernat zůstává ležet na levé straně po souboji s jedním ze soupeřů a už k němu spěchají lékaři Bayernu.
25'
Tak to byla fotbalová paráda! Ricardo Rodríguez se postavil k rozehrávce přímého kopu a nádherným centrem vybídl ke skórování PATRICKA CUTRONEHO. Ten si naskočil na hranici penalty a krásnou hlavičkou poslal míč do sítě.
24'
Velmi zajímavá standardka z levé strany pro AC. Veškeré dění se stěhuje před pokutové území Bayernu.
23'
Coman se teď dopustil faulu při snaze získat míč na útočné polovině. Milán tak může v pohodě rozehrávat.
21'
A mohlo to být 2:0 pro AC! Tentokrát to byl Niang, kdo na levé straně dostal míč před bránu, kde si jej Mats Hummels málem srazil ve skluzu do své brány. Díky včasnému zásahu Früchtla k tomu však nedošlo.
20'
Coman svým pohybem s míčem vybojoval pro svůj tým standartní situaci, po které však nedošlo k ohrožení brány Gianluigiho Donnarummy.
18'
Ten ovšem Milán dokázal odvrátit a dostat tak míč do bezpečné vzdálenosti od své brány.
17'
Abate výborně zasáhl a bude z toho rohový kop pro Bayern.
16'
Zajímavě to zkoušel Bonaventura, když si všiml, že brankář Früchtl je daleko z brány. Jeho pokus ovšem bránu Bayernu přeletěl.
14'
První větší šance Milánu končí jeho úvodním gólem! Výbornou práci předvedl na levé straně Ricardo Rodríguez, který si na hranici šestnáctky narazil míč s Niangem a levý bek AC poté od brankové čáry naservíroval míč před bránu, kde jej sice mnichovští zadáci dokázali zneškodnit. Bohužel pro ně jej dostali pouze na hranici penalty, kde se do něj opřel FRANCK KESSIÉ, jenž pohodlně trefil poloodkrytou bránu.
12'
Další pokus Ribéryho na levé straně. Tentokrát zvolil kličku na levou nohu, ale ani poté nedokázal míč dostat na kopačky svých spoluhráčů.
11'
Montolivo velmi dobře zahrál hlavou a dostal míč do náruče svého brankáře. Ten vzápětí rozehrává na své kolegy.
10'
Ribéry se v rohu šestnáctky pokoušel o typickou kličku na střed. Jeho záměr ovšem přečetli zadáci AC a krajního záložníka Bayernu o míč připravili.
9'
Polský střelec to navíc nyní zkoušel z dobrých 35 metrů. Střela mu však vůbec nesedla a jeho slabý pokus se tak tak dokutálel do zámezí.
8'
To byl opravdu výborný centr, po kterém si na hlavičku na hranici penalty naskočil Robert Lewandowski. Ke smůlu svého celku však mířil vedle brány Milánu.
8'
Vynikající přihrávku Comana napříč pokutovým územím dopravil na zadaní tyči jeden z milánských na rohový kop.
7'
Velmi dobře se po pravé straně probíjel Niang, ale v rozhodujícím okamžiku si míč ukopl a Früchtl byl u něj dřív díky včasnému výběhu.
6'
Robert Lewandowski sice dokázal obrat soupeře o míč, ale bylo to s faulem. Rozehrávat tedy může italský celek.
5'
Rodríguezova slabá rána byla navíc tečovaná mnichovským hráčem a Früchtl na poslední chvíli ukradl Milánu rohový kop.
3'
Coman čaroval s míčem na pravé straně a nakonec se mu podařilo odcentrovat do pokutového území. Naneštěstí pro Bayern nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
2'
Nyní byl na polovině hřiště faulován Borini, což neuteklo pozornosti sudího. Milán zvolil rozehrávku na krátko a rozvíjí kombinaci.
1'
Bayern z počátku duelu rozvážně kombinuje na vlastní polovině a rozhodně s útokem nikam nespěchá.
1'

Bayern Mnichov: Früchtl – Rafinha, Hummels, Alaba, Bernat – Javi Martínez, Tolisso – Coman, T. Müller (C), Ribéry – Lewandowski.
Náhradníci: Starke, Hofmann – Dorsch, Friedl, Wintzheimer, James Rodríguez, F. Götze, Sanches, Pantovič.

AC Milán: G. Donnarumma – Abate, C. Zapata, Montolivo (C), Ricardo Rodríguez – Musacchio, Kessié, Bonaventura – Niang, Cutrone, Borini.
Náhradníci: Storari, An. Donnarumma – André Silva, Conti, J. Mauri, Çalhanoğlu, G. Gómez, Bonucci, J. Sosa, Paletta, Antonelli, Zanellato, Gabbia, Crociata, Bacca, Biglia.
Poslední dvě vzájemná utkání

28.7.2016 (ICC) Bayern – AC Milán 3:4 pen.
4.8.2015 (Audi Cup) Bayern – AC Milán 3:0
AC Milán

Milánské AC nastoupilo k prvnímu přípravnému utkání proti švýcarskému Luganu. S ním si dokázalo bez problémů poradit a pohodlně si připsalo jeho skalp po výsledku 4:0.
Další zápas sehráli až během International Champions Cupu. Protivníkem jim byla Borussia Dortmund. Německý celek velmi rychle vedl po brankách Sahina a Aubameyanga 2:0. Za milánské sice srovnal Carlos Bacca, ale to bylo ze strany AC vše. Ve druhé půli se navíc podruhé v duelu prosadil snajpr Borussie Pierre-Emerick Aubameyang a jeho mužstvo si tak připsalo výhru 3:1.
Bayern Mnichov

Bavorský celek se na úvod letní přípravy utkal s týmem
Wolfratshausen, který hraje nižší německou soutěž. Dle očekávání si s ním Mnichov poradil a zvítězil 1:4. Ještě větší debakl schytal od Bayernu Erlangen, jenž si odnesl výprask 1:9.
Následně se v rámci Telekom Cupu představili proti dvěma bundesligovým mužstvům – Hoffenheimu a Brémám. V utkání hraném jednou 45 minut Mnichovští udolali nejprve Hoffenheim 1:0 a poté i Werder, proti kterému si připsali dvoubrankovou výhru 2:0.
Poté již odcestovali na International Champions Cup, kde je čekal Arsenal spolu s českým brankářem Petrem Čechem. Německý klub sice velmi záhy vedl po brance Roberta Lewandowskiho, ale duel nakonec do vítězného konce nedotáhl. V nastaveném čase totiž vyrovnal Alex Iwobi a svěřenci Arséna Wengera se následně radovali z vítězství po penaltovém rozstřelu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:35.