Handanovič – D´Ambrosio, Miranda, Škriniar, Asamoah – Valero, Gagliardini (46. Vecino), Brozovič – Candreva (106. Nainggolan), Icardi (C), Politano (106. Cédric)
Abisso – Vuoto, Manganelli
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Lazio
Strakoša – Wallace (70. Bastos), Acerbi, Radu – Marušič, Milinkovič, Leiva, Alberto (101. Parolo), Lulič (C) (80. Durmisi) – Immobile, Correa (88. Caicedo)

Leiva pravačkou k levé tyči a protipohybu Handanoviče posílá hosty do semifinále Italského poháru.
Nainggolanovu ránu pod horní tyč doprostřed branky lízl Strakoša rukama a hosté mají šanci rozhodnout.
Srovnáno bombou levačky Acerbiho doprostřed brány, brankář skočil na levou stranu.
Cédric k pravé tyči překonal Strakošu, ten šel na druhou stranu.
Parolo srovnává do pravé poloviny brány a protipohybu Handanoviče.
Icardi si penaltou á la Antonín Panenka doprostřed branky vychutnal brankáře, který si vybral pravou stranu.
Durmisi k pravé tyči reaguje stejnou mincí, Handanovič vyrazil balón rukama.
Také Martínez mířil k levé tyči, nedal však míči razanci a Strakoša tuhle penaltu kryje.
Immobile se trefuje také k levé tyči, Handanovič šel po balónu, ale nestačilo to.
Brozovič poslal míč k levé tyči a brankáře na druhou stranu.
Střílení penalt začíná.
120+5'
Druhé prodloužení skončilo.
120+5'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Čekají nás penalty! MAURO ICARDI poslal pokutový kop pravačkou k pravé tyči a ačkoliv Strakoša vystihl směr a neměl daleko k zákroku levou rukou, tak penalta z páté nastavené minuty prodlužuje tenhle duel.
120+4'
Radu ještě dostal přímou červenou kartu za zásah do obličeje Acerbiho.
120+4'
Tak ne za vápnem, k tomu faulu došlo v šestnáctce a Mauro Icardi bude kopat penaltu!
120+2'
Acerbi se drží za obličej na levé straně v důsledku toho, že jej Radu u svého vápna zasáhl pravou rukou a Inter má k dispozici standardní situaci těsně za vápnem soupeře.
120+2'
Pomezní rozhodčí odmával ofsajd Laziu.
120+1'
Caicedo faulovaný na pravé straně a hostům se čas nemilosrdně krátí.
120+1'
Hosté krátce útočili po levé straně, ale u míče jsou znovu domácí fotbalisté.
120+1'
Dvě minuty má Inter na to, aby si vynutil penalty.
120'
Bastos s Acerbim zdvojili protihráče ve svém vápně a balón se odrazil ke Strakošovi.
120'
Hosté nadvakrát poslali míč ze svého vápna až do blízkosti Handanoviče.
119'
Po nepřesném útoku Interu po pravé straně hosté šetří čas před autovým vhazováním.
116'
Asamoah (Inter) na pravé straně natáhl levou nohu a zasáhl pravý kotník Milinkoviče, za což nejprve dostal přímou červenou kartu. Sudí už Asamoaha vyloučil, ale nakonec po konzultaci s videem své rozhodnutí změnil a vytáhl žlutou kartu.
116'
Lazio je pod tlakem, Inter bude vhazovat z pravé strany u hostujícího vápna.
115'
Halfvolej Nainggolana na středu zablokoval bránící fotbalista.
115'
Inter čeká na svojí vyloženou šanci poté, co se prosadil Immobile.
114'
Lazio odkoplo balón na pravou stranu k Asamoahovi a ten si nyní přihrává na půli se Škriniarem.
113'
Po centru Asamoaha z levé strany přes Marušiče se balónu odrazil na kopačku Nainggolana a ten z jedničky pravačkou přestřelil bránu.
112'
Marušič si narazil s Bastosem, ale vše následně zkazil Caicedo na ose hřiště.
112'
Domácí zapsali ztrátu na levé straně. Kontroval tak Caicedo příhrou na střed.
111'
Lazio se po pravé straně přesouvá k Handanovičovi, nyní vhazuje Marušič na polovině Interu.
110'
Také Brozovič vidí kartu po faulu na Caiceda na pravé straně. Domácí hráč si neodpustil ještě určitý komentář.
109'
Immobile (LAZ) sundal dres po dosažení gólu a dostal kartu.
108'
Lazio právě vstřelilo branku!
Lazio vede 1:0 celkem šťastným gólem. CIRO IMMOBILE si několikrát narazil se střídajícím Caicedem na levé straně, následně vystřelil mezi Škriniarem a ještě jedním obráncem Interu a s přispěním teče protihráče pokořil Handanoviče k bližší tyči, domácí brankář ještě skákal po balónu, ale už to nestačilo.
108'
Icardi ztratil balón a Caicedo tak vedl protiútok s Immobilem, ten byl v levé polovině domácího vápna v oslabení.
107'
Domácí drží míč na pravé straně a již dlouho nepustili soupeře k balónu.
106'
Inter je na míči a kombinuje u středového kruhu.
106'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Politano, přichází Cédric.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Candreva, přichází Nainggolan.
106'
Začalo druhé prodloužení.
V prvním prodloužení byl Inter lepší, ale i nadále čekáme na úvodní trefu zápasu. Hosté využívali zase hlavně svojí levou stranu, ale v útočné fázi byli víceméně nuloví. Máme před sebou ještě určitě patnáct minut a potom (možná) pokutové kopy. Inter sáhne na startu druhého prodloužení ke střídání a do hry půjde Cédric.
105+2'
První prodloužení skončilo.
105+1'
Candrevův centr zprava skončil na hlavě obránce na přední tyči a šanci má ještě Immobile s Parolem.
105+1'
Immobile už je v pořádku a brání se spoluhráči postupný útok domácích.
105+1'
Minuta se nastavuje.
105'
Immobile zůstává ležet na trávníku, drží se za obličej v levém rohu hřiště, ale Inter pokračuje dál.
105'
Radu odhlavičkoval křižný centr z levé strany a hosté ještě útočí Immobilem.
104'
Immobile si zaběhl do dobré pozice na pravé straně a mohl jít sám na Handanoviče, jenže nezpracoval si balón ideálně.
104'
Zakončení hlavou z pravé strany na bližší tyč kryje Strakoša snadno rukama.
103'
Candreva chyboval, ale domácí vzápětí zastavili hostující útok po levé straně odebráním balónu Parolovi na polovině hřiště.
102'
V prodloužení mají domácí míč více na svých kopačkách, hru tvoří spíše Inter a Lazio se dostává před Handanoviče sporadicky.
101'
Po centru na vzdálenější tyč se Strakoša nesetkal s balónem ve svém vápně.
101'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Alberto, přichází Parolo.
100'
Alberto si po faulu na Candrevu na pravé straně říkal svým chováním o žlutou kartu.
100'
Hosté faulovali na domácí polovině, Inter rozehrál nakrátko.
99'
Domácí dvakrát v krátkém sledu odcentrovali, ale Strakoša nezasahoval, hostující gólman rozehraje od své brány.
99'
Ale nedojde se ani kouknout na video.
98'
Hlavní rozhodčí ještě debatuje s kolegou u videa.
97'
Brozovič centroval na zadní tyč, v malém vápně šel k zemi Icardi, ale penalta z toho nebude.
96'
Leiva fauloval Icardiho na pravé straně a bude hrát pod hrozbou vyloučení.
95'
Politano chtěl, aby sudí zapískal proti hostům kvůli ruce Leivy, místo toho bude Lazio útočit z levé strany.
94'
Sudí ukončil domácí útok kvůli faulu na ose hřiště, rozehrávky se ujme Strakoša.
95'
Po příhře zleva na střed zakončil Caicedo po zemi do rukavic Handanoviče.
93'
Po hlavičce Icardiho ze středu vápna skočil Strakoša k pravé tyči.
91'
Roh z levé strany proti hostům po dobré práci Martíneze.
91'
Inter útočí jako první v prodloužení.
91'
Začal první poločas prodloužení.
70 minut se prakticky nic nedělo, ale pak se začaly dít věci. Hlavně v závěru se hrál fotbal nahoru-dolů. Oběma týmům se nechtělo do prodloužení, což je sympatické. A hlavně, co zahodil Candreva a v nastavení Martínez s Politanem? To může ještě Inter hodně mrzet.
90+5'
Druhý poločas skončil.
90+5'
Martínez chtěl, aby se pískalo podražení Mirandy na pravé straně těsně před domácím vápnem, ale nestalo se.
90+4'
Politano měl tutovku druhým dotekem v levé polovině vápna a trefil dlouhou nohu brankáře, následně Martínez zahodil tutovku dorážkou mimo prázdnou bránu.
90+4'
Politanův centr z levé strany pouze propadl vápnem.
90+3'
Po centru z pravé strany byl na druhé tyči pouze Milinkovič.
90+2'
Vecino utekl po pravé straně, ale následně přišel o balón a kontruje tak hostující celek.
90+2'
Candrevův centr z pravé strany chytá brankář do rukavic na první tyči.
90+1'
Inter měl štěstí! Immobile vystřelil pravačkou z levé strany přes Mirandu a balón skončil po teči těsně vedle zadní tyče.
90'
Domácí odvrátili roh z jedničky mimo vápno.
89'
Při rychlém brejku přišla nahrávka mezi dvěma obránci na pravou stranu vápna do tutovky střídajícímu Caicedovi, ale jeho zakončení na bližší tyč zlikvidoval Handanovič rukama.
89'
Tentokráte centr na přední tyči, kde se domácí nedostali k ničemu.
88'
Po nástřelu Brozoviče se kope roh z levé strany.
88'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Correa, přichází Caicedo.
87'
Milinkovič nastavil pravou nohu do cesty Asamoahovi a domácí mají standardku hned vedle vápna soupeře.
86'
Žlutou kartu dostává Marušič (S. S. Lazio).
86'
Nejprve obranný zákrok na bližší tyči, posléze faul na Politana na levé straně.
85'
Politano vyrobil obrovskou chybu, centr z pravé strany vzápětí zablokoval Škriniar, další roh.
85'
Marušič vyřadil na pravé straně ze hry Asamoaha a Immobile poté centroval z křídla, balón uklidil Miranda na roh.
84'
Při domácím nákopu na pravou stranu byl faulovaný Radu Candrevou a prodloužení se tak zase blíž.
83'
Domácí nemůžou namítat vůbec nic proti faulu na Milinkoviče na pravé straně.
82'
Vecino nepovolil hostům rozehrát, žlutá karta.
81'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Mário, přichází Martínez.
81'
Do střely Maria z osy hřiště se vrhli hned dva fotbalisté.
80'
Miranda hlavičkoval z těžké pozice a hosté se bez větších problémů ubránili.
80'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Lulič, přichází Durmisi.
79'
Roh zprava pro Inter.
78'
Sledujeme domácí kombinaci u středového kruhu.
77'
Marušič přečetl nahrávku a potom byl volný na pravém křídle. Obešel Škriniara, ale domácí přežili jeho centr do vápna.
76'
Po centru Politana z levé strany hlavičkoval Icardi z osy vápna nad břevno, Strakoša skákal k pravé tyči.
76'
Faul na levé straně dává domácím standardní situaci.
75'
Mario otravoval z levé strany Bastose a poté se vložil do jeho rozehrávky, vhazuje Marušič.
74'
Icardi prodloužil míč hlavou na přední tyči pouze do rukou Strakoši.
73'
Candreva si na pravé straně kryl míč a vynutil si faul Radua (LAZ), který si ještě prohlédne žlutou kartu.
72'
Lulič získal míč a hosté si poté nahrávají na polovině Interu.
72'
Při brejku čtyři na tři po pravé straně poslal Milinkovič centr z pravé strany do obránce.
71'
Candreva odcentroval do vápna z levé strany, ale Miranda poté nedokázal obhodit bránícího hráče na hranici šestnáctky.
70'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Wallace, přichází Bastos.
69'
Wallace bude muset střídat, má problémy s pravou nohou a tenhle zápas určitě nedohraje. Nyní v doprovodu dvou členů realizačního týmu odchází z hrací plochy.
69'
Ale Wallace ještě leží na hrací ploše a na nohy se mu nechce.
68'
Wallace (LAZ) přerušil rychlý brejk soupeře faulem zezadu na Mirandu na polovině hřiště a naprosto po právu vidí žlutou kartu.
67'
Centr z levé strany přes D´Ambrosia se nedostal do vápna, ale hosté mají roh.
66'
Inter má více ze hry v posledních minutách.
65'
Candreva se na levé straně zbavil dvou hráčů po dobré práci Maria. Následně vypálil centimetry vedle přední tyče svým přízemním pokusem.
65'
Politano byl podražený na pravé straně a rýsuje se zajímavá standardka.
64'
Lulič odkopl balón na levou stranu z vápna, tentokráte aut pro Inter u šestnáctky Lazia.
63'
Škriniar a Asamoah kombinovali na půli. Vzápětí vše pokazila dvojice Mario – Candreva na levé straně a vhazovat tak bude Lazio Marušičem z vlastní poloviny.
62'
Pane jo, tak co teď zahodil Candreva? Miranda natáhl k zakončení z pravé strany na zadní tyčku, které vyrazil Strakoša před Candrevu a ten v naprosto jasné šanci dorážel vedle vzdálenější šibenice prázdné branky. Strakoša tou dobou ležel na trávníku a byl jenom divákem.
61'
Asamoah nastavil na levé straně šikovně tělo před Milinkoviče, čímž svého soupeře donutil k faulu.
61'
Marušič chtěl po souboji se Škriniarem na pravé straně rohový kop, sudí nařizuje odkop od branky Handanoviče.
60'
Immobile byl faulovaný na levé straně, tentokráte nikdo z hráčů v bílém neprotestuje.
59'
Špatný kříž na levou stranu znamená autové vhazování pro D´Ambrosia na polovině Interu.
59'
Lulič podržel balón na levé straně a počkal na spoluhráče, hosté se nikam neženou z poloviny hrací plochy.
58'
Immobile posunul míč zleva na střed do druhé vlny, ale střelu mezi Škriniarem a ještě jedním obráncem chytil Handanovič lehce do rukavic.
57'
Sudí ukazuje zase na branku hostů, Milinkovič nesouhlasí, Inter by měl rozehrávat z levé strany.
56'
D´Ambrosio pádil po pravé straně a Immobile jej zastavil faulem zezadu, což se hostujícím fotbalistům vůbec nelíbí.
55'
Další spolupráci Milinkoviče s Correou na pravé straně ukončil obránce zákrokem v šestnáctce.
55'
Po pasu Milinkoviče zakončil Correa z pravé strany vápna přes obránce do boční sítě.
54'
Lulič podnikl výpad po levé straně. Přidal se k němu spoluhráč, ale posléze dobře vystoupil Miranda z pozice pravého obránce.
53'
Odražený balón šel na nohu jednoho z hostů, vzápětí střela na branku Handanoviče mířila mezi nohama útočícího Acerbiho do brankáře Interu, ale Acerbi byl stejně v ofsajdu.
52'
Handanovič vytáhl zakončení z levé strany na zadní tyč pravou rukou na roh.
51'
Marušič zasáhl skluzem z pravé strany proti Candrevovi. Následně Vecino zakončil z osy hřiště vedle pravé šibenice.
50'
Candrevův centr z levé strany byl hodně nepřesný, ale při protiútoku se Handanovič ve vápně vrhl pod nohy Immobileho.
49'
Hosté otřeli šikovně rozehrávku z pravé strany o Candrevu a vykopávat tak bude Strakoša.
48'
D´Ambrosio kulhá, ale postavil se na pravého beka a aktuálně se tak znovu hraje jedenáct na jedenáct.
48'
Koleno na koleno. Tohle muselo hodně bolet. Zatímco Lulič hraje dál, tak D´Ambrosio je ošetřovaný mimo hrací plochu, na které pobíhá momentálně deset domácích fotbalistů.
47'
Hlavně s D´Ambrosiem to nevypadá vůbec dobře. Zdá se, že Inter bude muset střídat.
47'
D´Ambrosio zůstal ležet na hřišti a jeho protihráč Lulič se drží za levé koleno, hrát se chvíli nebude.
46'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Gagliardini, přichází Vecino.
46'
V prvním poločase to byla celkem nuda. Branku jsme neviděli. Ani jeden z týmů nemá nějak výraznou převahu. Obě mužstva si moc dobře uvědomují, že není čas na opravu v Italském poháru a že vítěz bere vše, poražený nic. O něco blíže ke gólu bylo spíše Lazio, kterému funguje daleko lépe levá strana s Luličem či Albertem. Na to, že hraje Inter doma, tak toho směrem dopředu skutečně moc nepředvedl. Zatím to tak vypadá na prodloužení.
45'
45'
Miranda odhlavičkoval míč z pravé strany a poločas končí.
45'
Wallace nahrál pouze Interu a hosté se z pravé strany brání kombinaci soupeře.
44'
Gagliardini (Inter) nikterak neprotestuje proti žluté kartě po faulu na Milinkoviče ve středovém kruhu.
44'
Brozovič vytlačil na levé straně Radua to složité pozice a ten posléze přihrával mimo hrací plochu.
43'
Leiva byl faulovaný na středu, hosté rozehráli nakrátko na polovině domácích.
42'
Lulič utekl po levé straně, Inter se stihl vrátit do obrany a centr kapitána soupeře poslal hlavou mimo svojí šestnáctku.
41'
Hosté rozehrávají se Strakošou a Raduem, Icardi presuje z pravé strany.
40'
Brozovičův centr pravačkou doletěl do vápna, ale tam neměl Icardi žádnou šanci na ose šestnáctky proti výrazné přesile.
39'
Souboj Lulič versus Candreva byl podle asistenta rozhodčího a jeho kolegy na hřišti s píšťalkou posouzený tak, že kapitán Lazia se dopustil faulu. Vše musí ještě vysvětlovat čtvrtý sudí Calvarese hostujícímu trenérovi.
38'
Politano šel na levé straně do souboje s Wallacem, následně se hosté ubránili hlavou jednoho z fotbalistů na bližší tyči.
37'
Komplikovaná hostující rozehrávka vyústila v pas hlavou do náruče brankáře, tou dobou už cítil Icardi šanci, že by mohl mít vyloženou šanci a pořádně zatápěl svým presinkem mužům v černém.
36'
Leiva máchá rukama po souboji v pravé polovině vápna. Ale bude to výkop Handanoviče, nikoliv rohový kop pro hostující celek.
36'
Radu odcentroval z levé strany pouze na hlavu protihráče.
35'
Politana zastavil na levé straně poslední obránce skluzem, jinak by začalo pomalu, ale jistě hořet před Strakošou.
34'
Candreva nevymyslel vůbec nic na pravé straně a Inter se tak zase musí bránit.
33'
Při centru z levé strany na vzdálenější tyč došlo k útočnému faulu Lazia.
33'
Laziu dnes funguje hlavně levá strana a je nebezpečnější ve čtvrtfinále Coppa Italia.
31'
Immobile se otočil v levé polovině šestnáctky a zajímavou střelou zakončil do levé nohy Handanoviče.
30'
Bránící hráč sebral balón Correovi na levé straně a výhodu útoku tak má momentálně Inter.
29'
Vystupující Radu odehrál balón z levé strany do autu, Inter disponuje autem takových dvacet od branky hostů.
28'
V situaci tři na dva tři přišla nahrávka na levou stranu na Correu, ten posunul míč na střed vápna Albertovi. Tomu nesedlo zakončení z první bez razance a vše skončilo rutinním zákrokem rukama pro Handanoviče.
28'
Zatím se moc nepřerušuje, nikdo nebyl ošetřovaný. Nedá se tak předpokládat, že se bude hodně nastavovat v prvním poločase.
27'
Škriniar padl k zemi v hostující šestnáctce a marně se dožadoval pokutového kopu.
26'
Agilní Candreva byl na levé straně zablokovaný, napodruhé kopačkou obránce, uvidíme domácí roh.
26'
Po faulu na pravé straně si staví balón jeden z domácích hráčů, ale Strakoša zatím nečelí většímu nebezpečí, což se pochopitelně může změnit.
24'
Lazio rozhýbalo obranu Interu, přeneslo hru na levou stranu. Immobile se otočil v šestnáctce a zakončoval po trávníku těsně vedle bližší tyčky. I kdyby překonal Handanoviče, tak mu stejně odmávaný ofsajd.
24'
Souhra domácích na pravé straně končí ztrátou Politana, Lazio vhazuje z vlastní poloviny.
23'
Lulič byl v levé části svého vápna pod tlakem presujícího fotbalisty a nemohl si dovolit hrát pod sebe s brankářem, takže odkopl balón křížem do zámezí.
22'
Kombinace domácích na polovině hřiště připomíná postupný útok z házené.
21'
Lulič utíkal po levé straně, prvního hráče obešel, následně mu cestu zatarasil Brozovič za cenu autu Lazia na polovině Interu.
20'
Correa zakončil z levé strany vápna pravačkou do protihráče, při rychlém brejku se posléze neprosadil Mário.
19'
Alberto byl podražený na levé straně pravou nohou obránce.
19'
Domácí obrana je aktivní a pohyblivá při kombinaci Lazia na levé straně, hosté se nemůžou pořádně dostat k ohrožení Handanoviče.
18'
Gagliardini vyhrál hlavu proti Albertovi a těžiště hry je nyní na polovině hrací plochy.
17'
Milinkovičův centr z pravé strany odvrátil Brozovič hlavou pryč z vápna, ale hosté pokračují v obléhání domácí šestnáctky.
16'
Vyloženou šanci jsme zatím neviděli, na balonu jsou spíše hosté.
15'
Milinkovič odskočil balón od nohy na pravé straně prvním dotekem a Inter následně využívá levou polovinu svého území pro přechod do útoku.
15'
Gagliardini útočil středem s Máriem, následně vypálil Brozovič z voleje nad horní tyč.
14'
Icardi hlavičkoval u bližší tyče a první fázi protiútoku Interu přerušil Marušič faulem v pravé části domácí poloviny.
13'
Alberto trefil pravačkou vyskakující zeď a od ní se balón odrazil na roh z pravé strany.
12'
Correa leží na zemi na pravé straně po faulu Škriniara a tohle není vůbec špatná pozice pro Lazio.
12'
Sudí ponechal Laziu výhodu a hosté se nyní snaží rozpohybovat obranu Interu.
10'
Lulič centroval z levé strany na bližší tyč, kde zřejmě Correa minul hlavou branku Interu, od které rozehraje Handanovič.
9'
Correa měl dobrou rychlost na levé straně, ale následně se mu nepovedla přihrávka na střed, kde mu nabíhal spoluhráč do druhé vlny.
9'
Immobile si nákop spoluhráče zpracoval na levé straně v ofsajdu.
8'
Leiva si nerozuměl s Immobilem na levé straně, jeho nahrávka byla až moc rychlá a rozehrávají tak domácí.
7'
Domácí jsou trpěliví v rozehrávce a přihrávají si vlastní polovině.
6'
Nákop D´Ambrosia přistál na pravé straně a na noze Radua, Inter hned presoval a donutil hosty k chybě.
6'
Lulič si vyměnil míč s Albertem na levé straně, ale druhý zmiňovaný poté přihrál pouze bránícímu soupeři.
5'
Zatím bez zákroku pro jednoho z dvojice Handanovič – Strakoša.
4'
Brozovič byl na první tyči, ale Strakoša nemusel zasahovat, posléze domácí faulovali po ztrátě balónu, konkrétně Candreva z levé strany.
3'
Marušič srazil centr z levého křídla do zámezí a Inter kope roh po pravici brankáře soupeře.
3'
D´Ambrosio udělal velkou chybu v rozehře a k míči se tak dostal Lulič, následný centr na zadní tyč schoval Handanovič do koše.
2'
Icardi ztratil balón na ose hřiště a vzápětí si hosté pomohli v rozehrávce Strakošou, ten si zahrál nohama ve svém vápně.
1'
Radu byl součástí kombinace na levé straně, ale presující Icardi následně vyhnal hosty na polovinu římského celku.
1'
Lazio mělo výkop zápasu.
1'

Inter Milán: Handanovič – D´Ambrosio, Miranda, Škriniar, Asamoah – Valero, Gagliardini, Brozovič – Candreva, Icardi (C), Politano
Náhradníci: Padelli, Berni – Nainggolan, Dalbert, Ranocchia, Vecino, Martínez, Perišič, Mário, Salcedo, Cédric

S. S. Lazio: Strakoša – Wallace, Acerbi, Radu – Marušič, Milinkovič, Leiva, Alberto, Lulič (C) – Immobile, Correa
Náhradníci: Guerrieri, Proto – Neto, Durmisi, Parolo, Bastos, Badelj, Kalaj, Caicedo, Beriša

Rozhodčí: Abisso – Vuoto, Manganelli.
Zápas na stadionu Giuseppeho Meazzy bude rozhodovat třiatřicetiletý rodák z Palerma, italský rozhodčí Rosario Abisso.
Inter Milán
Také domácí fotbalisté o víkendu prohráli, a sice na hřišti FC Turín poměrem 0:1 brankou Izza z 38. minuty. V posledním zápase na San Siru poté Inter remizoval 0:0 se Sassuolem, které je momentálně na jedenácté pozici v tabulce Serie A. V ní jsou drží hráči Interu Milán třetí příčku se čtyřiceti body na svém kontě. S patnácti obdrženými góly mají vůbec druhou nejlepší obranu v lize. Na druhou Neapol ztrácí osm bodů, čtvrté AC zaostává o rovné čtyři body. Nejlepším střelcem mužstva je v letošní sezoně devítigólový Argentinec Icardi, kterému patří v tabulce kanonýrů osmé místo.
Lazio Řím
Hosté jsou podle mínění sázkových kanceláří outsiderem dnešního čtvrtfinále Coppa Italia. Naposledy o víkendu prohráli s Juventusem Turín poměrem 1:2. Přitom šli do vedení po vlastní brance Cana, soupeř však odpověděl ve druhém poločase Cancelem a v nastavení proměněnou penaltou Cristiana Ronalda. Tím pádem jsou tak fotbalisté z hlavního italského města v ligové tabulce na osmé pozici se ziskem dvaatřiceti bodů z jednadvaceti odehraných duelů. Nejlepším střelcem Lazia v Serii A je italský kanonýr Ciro Immobile, který v letošní sezoně zaznamenal jedenáct přesných zásahů.

Co se týče Coppa Italia, tak v ní Lazio v osmifinále vyřadilo na domácím hřišti Novaru poměrem 4:1 (po poločase 4:0). Dvakrát se do střelecké listiny zapsal již zmiňovaný Immobile, ten ještě nedal pokutový kop ve 20. minutě.
Vzájemné zápasy
LAZ – INT 0:3, Serie A
LAZ – INT 2:3, Serie A
INT – LAZ 0:0, Serie A
LAZ – INT 1:3, Serie A
INT – LAZ 1:2, čtvrtfinále Coppa Italia 2017
Hezký večer, vítejte u textové reportáže ze zápasu čtvrtfinále Coppa Italia, ve kterém se od 21:00 střetnou Inter Milán a Lazio Řím. O semfinalistovi italského poháru se rozhodne již dnes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.