Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Norsko : Ázerbajdžán - 16. října 2018   18:15

Norsko
Norsko
78' Ostigard
1:1
(0:1)
Ázerbajdžán
Ázerbajdžán
12' Muradbayli
Norsko
Rossbach – Mickelson (74. Samuelsen), Ostigard, Jenssen, Risa – Ryersson, Borkeeiet, Hoff, Thorsby (C), Heintz – Johnsen (57. Haland)
Myhra, Hanche, Fredriksen, Konradsen, Samuelsen, Haland
Činkov – Sokolov, Maximov (vš. BUL)
Marienlyst, Drammen
Ázerbajdžán
Ibrahimov – Tashgin, Turabov, Krivocjuk, Nabijev (47. Alijev) – Nasirov, Hajijev, Mustafazade (C), Muradbayli, Burudov (87. Sarkarov) – Ekinjier
Bajramov, Sarkarov, Nabijev, Alijev, Ibrahimli, Kokcu, Sejdijev

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 12:0. Rohy: 11:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:11.
Je konec! Norsko se nakonec s Ázerbájdžánem rozešlo smírně 1:1! Ázerbájdžán předvedl parádní vstup do utkání a Murdbayli z pokutového kopu otevřel skóre dnešního souboje. Norsko sice mohlo rychle vyrovnat, jenže Ryersson netrefil branku a Heintz střelou z voleje rovněž minul zařízení. Norové ve druhém poločase zvýšili svou aktivitu a tlačili se do zakončení. Dlouho však nemohli najít recept na soupeřovu obranu. Až v 78. minutě vyrovnal Ostigard. Stejný hráč mohl rozhodnout, ale podruhé už Ibrahimova nepřekonal.
90+3'
90+2'
Ostigard fauloval na polovině hrací plochy Nasirova. Hosté mají čas na poslední útok.
90'
Nastavují se tři minuty!
88'
Ostigard mohl být domácím hrdinou. Stoper Norska se po dalším rohu probil do zakončení, ale svou hlavičku neumístil mezi tři tyče.
87'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Burudov, přichází Sarkarov.
85'
Rossbach vyběhl proti rychlonohému Ekinjierovi a špičkou kopačky vyrazil jeho technickou střelu mimo tři tyče.
83'
Hosté se v posledních minutách prakticky nemohou dostat na polovinu Norska. Domácí zcela dominují dění na trávníku.
81'
Ostigard na polovině hrací plochy zatáhl za záchranou brzdu a za svůj faul vidí žlutou kartu.
78'
Norsko právě vstřelilo branku!
Domácí se nakonec dočkali! Norsku se podařilo vyrovnat! Na Hoffův prudký centr si naskočil LEO OSTIGARD a jeho hlavička skončila v síti!
76'
Ibrahimov nadále drží akcie Ázerbájdžánu nad vodou. Hostující brankář tentokrát pokryl technickou střelu ze střední vzdálenosti.
74'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Mickelson, přichází Samuelsen.
72'
Thorsby se probil na hranici pokutového území, ale jeden ze soupeřů jej zatažením za dres poslal k zemi. Norsko bude rozehrávat přímý kop.
70'
Ibrahimov je pro norské střelce doslova noční můřou! Hostující brankář zlikvidoval i Ostigardovu hlavičku mířící k tyči!
68'
Norové zahrávali další rohový kop. Tlak domácího celku neustále sílí. Prudký centr si pohlídal obránce Tashgin.
66'
Risa se po skvělé kličce na hranici pokutového území zjevil ve vyložené šanci, jenže levačkou neuklidil míč k zadní tyči!
64'
Až nyní se domácí kapitán Thorsby prodral do střelecké pozice. Jeho pokus pro změnu zastavil Ibrahimov.
62'
Norové jsou po změně stran mnohem aktivnějším týmem, ale stále nemohou najít recept na obranu soupeře. Hráči Ázerbájdžánu si pomahají fauly.
60'
Buludov fauloval rozběhnutého Thorsbyho a za odměnu dostává žlutou kartu.
59'
Haland se ihned po svém příchodu na hřiště zapojil do útoku a dostal se do zakončení. Jeho dělovka však prolétla nad břevnem.
57'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Johnsen, přichází Haland.
55'
Heintz se snaží vyhecovat své spoluhráče velkou aktivitou. Domácí záložník v jednom ze soubojů fauloval.
53'
Hosté přestáli úvodní tlak domácí reprezentace a nyní se snaží hrát s míčem na kopačkách. Ázerbájdžán kombinuje v zadních řadách.
51'
Norové zahrávali rohový kop. Borkeeiet poslal centr na přední tyč, ale obrana v čele s Turabovem zasáhla.
49'
Heintz měl na kopačce vyrovnávací branku, jenže z hranice velkého vápna těsně minul břevno soupeřovy svatyně!
47'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Nabijev, přichází Alijev.
46'
Norové obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Domácí reprezentace v něm bude chtít zvrátit nepříznivý stav.
46'
První poločas je minulostí! Ázerbájdžán předvedl parádní vstup do utkání a Murdbayli z pokutového kopu otevřel skóre dnešního souboje. Norsko sice mohlo rychle vyrovnat, jenže Ryersson netrefil branku a Heintz střelou z voleje rovněž minul zařízení. Domácí jen těžko hledají cestičku mezi obránce soupeře. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45'
44'
Hosté hrají v závěru prvního poločasu s míčem na kopačkách. Nikdo v dresu Norska rozehrávku Ázerbájdžánu neatakuje. Hosté chtějí dohrát poločas s čistým štítem.
42'
Ibrahimov musel po delší době zasahovat. Se slabou střelou z úctyhodné vzdálenosti neměl hostující brankář problémy.
40'
Risa zahrával další norský roh. Jeho prudký centr přiletěl na přední tyč, kde hlídkoval pozorný Turabov.
38'
Heintz si v pokutovém území počkal na prudký centr z levé strany, ale jeho rána z voleje prolétla těsně vedle Ibrahimovy svatyně!
36'
Ekinjier se už hnal sám na brankáře Rossbacha, ale také útočník Ázerbájdžánu stál v době přihrávky v ofsajdové pozici.
34'
Po delší době se Norové dostali do zakončení. Thorsby si na hranici pokutového území přehodil míč na levačku, ale technickou střelou minul branku.
32'
Norové jsou v soubojích hodně pozdě. Heintz tentokrát fauloval na pravé straně hrací plochy. Hosté mohou pokračovat v kombinaci.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a domácí Norsko zatím nemůže najít recept na pozornou obranu Ázerbájdžánu.
28'
Risa si naběhl na pěknou průnikovou přihrávku mezi obránce hostujícího celku, ale nechal se lapit v ofsajdu.
26'
Hajujev si na polovině posunul míč podél postranní čáry a Hoff jej poslal k zemi. Hosté budou rozehrávat.
24'
Ibrahimov skvěle vyběhl proti rozběhnutému soupeři, kterému se položil pod nohy a vyrazil přízemní pokus.
22'
Risa obdržel krásnou přihrávku proti noze, ale musel zakončovat ze záklonu a napálil míč vysoko nad břevno.
20'
Norsko zahrávalo rohový kop. Hoff poslal prudký centr na přední tyč, ale nikdo v dresu domácí reprezentace se nedostal do zakončení.
18'
Jenssen si na polovině hrací plochy skvěle pokryl míč tělem a nechal se faulovat. Rozehrávat budou Norové.
16'
Ostigard se z voleje opřel do padajícího míče, ale míč se mu svezl po nártu a prolétl nad břevnem.
14'
Mohlo být vyrovnáno! Ryersson se v pokutovém území dostal k odraženému míči, ale v dobré pozici jej uklidil nad břevno!
12'
Ázerbájdžán právě vstřelil branku!
Ázerbajdžán se dostává do vedení! Hosté zahrávali pokutový kop, k jehož exekuci se postavil FAHMIN MURADBAYLI a prudkou střelou uklidil míč k síti!
11'
Domácí brankář Rossbach dlouho otálel s odkopem od branky. Sudí jej odměnil žlutou kartou.
10'
Úvodní minuty dnešního nabízejí hodně bojovný souboj. Hraje se hlavně ve středu hřiště.
7'
Muradbayli si v hlavičkovém souboji na polovině soupeře pomohl loktem a dopustil se útočného faulu.
4'
Børkeeiet fauloval na polovině hrací plochy. Sudí jeho faul dobře viděl a odpískal rozehrávku pro hosty.
2'
Také Norové se poprvé vydali na polovinu soupeře a hned se dostali do zakončení. Ránu zpoza pokutového území zablokoval Nabijev.
1'
Hosté obstarali výkop do dnešního utkání. Ázerbajdžán se ihned vydal do útoku, ale norská obrana si poradila.
1'

Norsko: Rossbach – Mickelson, Ostigard, Jenssen, Risa – Ryersson, Borkeeiet, Hoff, Thorsby (C), Heintz – Johnsen
Náhradníci: Myhra, Hanche, Fredriksen, Konradsen, Samuelsen, Haland

Ázerbájdžán: Ibrahimov – Tashgin, Turabov, Krivocjuk, Nabijev – Nasirov, Hajijev, Mustafazade (C), Muradbayli, Burudov – Ekinjier
Náhradníci: Bajramov, Sarkarov, Nabijev, Alijev, Ibrahimli, Kokcu, Sejdijev

Rozhodčí: Činkov – Sokolov, Maximov (vš. BUL).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.