Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  San Marino : Chorvatsko - 15. října 2018   18:30

San Marino
San Marino
0:4
(0:0)
Chorvatsko
Chorvatsko
48' Halilović   • 53' Vlašić   • 61' Uremović   • 68' Bosančić
San Marino
Benedettini – Zafferani, Cevoli, Censoni "C", Conti – Raschi (87. Quaranta), Tomassini, Michelotti, Zonzini (60. Vultaggio), Pancotti (71. Moretti) – Nanni.
De Angelis – Giardi, Moretti, Quaranta, Valentini, Venerucci, Vultaggio.
J. Xhaja – E. Barushi, D. Agaraj (všichni ALB)
Stadio Olimpico di Serravalle (Serravalle).
Chorvatsko
Posavec – Oluić (77. Bašić), Uremović, Bosančić, Mamić – Ivanušec, Šunjić, Vlašić (64. Fiolić) – Halilović "C", Jakoliš (87. Babić), Brekalo.
Grbić – Babić, Bašić, Benković, Fiolić, Nejašmić, Rubić.

Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. Na shledanou.
Zatímco v prvním poločase mohli být hosté hodně rádi, že neinkasovali, v tom druhém zcela potvrdili roli favorita. Fotbalovému trpaslíkovi ze San Marina nasázeli během čtvrt hodiny tři góly, poté ještě svoji výhru pojistili čtvrtým zásahem. Zaslouženě si tak připisují tři body, díky kterým udrželi vedoucí postavení ve skupině.
90+3'
90+3'
Zápas se už jen dohrává, ani jeden z týmů už nikam nepospíchá.
90+1'
Nastavují se ještě tři minuty.
89'
Domácí se snaží alespoň o čestný úspěch, střelu Vultaggia však Posavec zneškodnil.
87'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Raschi, přichází Quaranta.
87'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Jakoliš, přichází Babić.
85'
V posledních minutách se to žlutými tresty jen hemží, další inkasuje Halilović.
84'
Žlutou kartu dostává Michelotti (San Marino).
Žlutou kartu dostává Conti (San Marino).
81'
Hosté budou rozehrávat rohový kop.
80'
Žlutou kartu dostává Tomassini (San Marino).
77'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Oluić, přichází Bašić.
75'
Ivanušecova rána letí mimo domácí svatyni.
73'
Oluić se chytil do ofsajdové pasti.
73'
Po dlouhém rozmýšlení se Brekalo rozhodl o přímou střelu, tu ovšem Benedettini vyrazil.
71'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Pancotti, přichází Moretti.
70'
Vultaggio fauloval a jeho tým bude čelit další nepříjemné situaci v podobě přímého kopu.
68'
Chorvatsko právě vstřelilo branku!
Fiolić se sice gólově neprosadil, přesto se podílel na čtvrté brance, když po jeho přihrávce překonal Benedettiniho PETAR BOSANČIĆ.
67'
Halilović rozehrál přímý kop, avšak Benedettini nemusel zasahovat, balón bránu netrefil.
65'
Fiolić to ihned zkusil, jeho střela však postrádala větší přesnost.
64'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Vlašić, přichází Fiolić.
63'
Vultaggio se chytil do ofsajdu.
62'
Halilović málem přidal čtvrtý zásah, místo toho minul bránu.
61'
Hosté ve druhé půli zatím kralují. Brekalo rozehrál volný kop a FILIP UREMOVIĆ poslal míč do domácí svatyně.
60'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Zonzini, přichází Vultaggio.
59'
Censoni hodně tvrdě fauloval Haliloviće a po zásluze vidí žlutou kartu.
55'
Dvakrát hosté nebezpečně zahrozili, nejprve střílel Brekalo a krátce na to jej napodobil Šunjić, v obou případech ale zasáhl Benedettini.
53'
NIKOLA VLAŠIĆ se po rozehrávce rohového kopu dostal do zakončení a navýšil vedení svého mužstva.
52'
Rohový kop rozehrají Chorvaté.
50'
Hosté jsou nadále aktivní a drží míč na kopačkách.
48'
ALEN HALILOVIĆ jako správný kapitán vzal zodpovědnost na sebe a přesnou střelou do volné části brány nedal domácímu brankáři šanci.
46'
Outsider zatím hodně trápí favorita tohoto střetnutí, Nanni dokonce trefil brankovou konstrukci. Střelecky aktivnější byli Chorvaté, ovšem recept na zatím jistého domácího brankáře nenašli. Dočkáme se branky ve druhé půli?
45+1'
45+1'
Ivanušec to ještě zkoušel, ale balón netrefil tak, jak by si přál.
45'
Nastavuje se ještě minuta.
43'
Oba celky teď hrají hodně opatrně, nikdo nechce inkasovat gól do kabin.
40'
Přímý kop rozehrál Brekalo, avšak mezi tři tyče nezamířil.
39'
Žlutou kartu dostává Zafferani (San Marino) za faul na Jakoliše.
37'
Stejný hráč se vzápětí chytil do ofsajdové pasti.
36'
A pro favorita mohlo být opravdu zle, Raschi trefil břevno hostující svatyně.
35'
Halilović v dalším střeleckém pokusu Chorvatů selhal, když domácí gólman dobře zasáhl.
34'
Brekalo rozehrál volný kop, avšak bránu soupeře neohrozil.
32'
Teď už Nanni střílel přesně, avšak v cestě stál připravený Posavec, který balón vyrazil.
31'
Další ofsajd na chorvatské straně, Jakoliš byl až příliš rychlý.
28'
Nanni se dostal do zakončení, ale nemířil přesně.
27'
Rohový kop pro fotbalového trpaslíka.
26'
Další ofsajd Chorvatů, tentokrát se chytil Brekalo.
26'
Mamićova rána byla práce pro Benedettiniho, ten ji vyrazil do zámezí.
24'
Jakoliše zastavuje v útočné snaze ofsajd.
22'
Brekalo se dostal do zakončení, avšak jeho pokusu chyběla větší přesnost, Benedettini nemusel zasahovat.
21'
Zblokovaná rána Vlašiće přináší Chorvatům roh.
21'
Benedettini si připisuje další úspěšný zásah, tentokrát proti pokusu Haliloviće.
20'
Po faulu rozehrají přímý kop hosté.
19'
Benedettini výborně vyrazil ránu Haliloviće.
18'
Uremović si nepohlídal postavení a chytil se do ofsajdu.
17'
Druhý roh pro Chorvaty.
15'
Na druhé straně střílel Jakoliš, mezi tři tyče ale nemířil.
14'
Zonzini zkusil střelecké štěstí a přinutil Posaveca k zákroku, ten však míč ukryl do rukou.
13'
San Marino dostává možnost přímého kopu.
10'
Roh si zkusil i domácí celek, Censoniho centr byl ovšem odvrácen chorvatskou obranou do bezpečí.
6'
Brekalo poslal míč před bránu, ovšem jeho spoluhráči se k míči nedostali.
6'
Chorvaté rozehrají rohový kop.
4'
Mamić se provinil faulem a jeho tým tak musí míč odevzdat.
1'

San Marino: Benedettini – Zafferani, Cevoli, Censoni "C", Conti – Raschi, Tomassini, Michelotti, Zonzini, Pancotti – Nanni.
Náhradníci: De Angelis – Giardi, Moretti, Quaranta, Valentini, Venerucci, Vultaggio.

Chorvatsko: Posavec – Oluić, Uremović, Bosančić, Mamić – Ivanušec, Šunjić, Vlašić – Halilović "C", Jakoliš, Brekalo.
Náhradníci: Grbić – Babić, Bašić, Benković, Fiolić, Nejašmić, Rubić.

Rozhodčí: J. Xhaja – E. Barushi, D. Agaraj (všichni ALB).
Chorvatsko

Na opačné straně se nachází favorit celé skupiny, kterým je Chorvatsko. Chorvati se pro změnu nacházejí na vedoucí pozici, nicméně druhé Řecko má stejný počet bodů. Chorvatsko má na kontě dvaadvacet bodů, na třetí Bělorusko má náskok dostatečných osmi bodů. Hostující tým dnešního utkání ztratil body pouze ve dvou případech, nejprve totiž remizoval s Řeckem, posléze jediná porážka přišla v souboji proti České republice, která slavila vítězství 2:1. Chorvatsko se opírá o nejefektivnější útok, na druhou stranu má společně s Řeckem nejlepší obranu v celé skupině.
San Marino

Fotbalisté San Marina pochopitelně patří k outsiderům své skupiny, což se dalo očekávat. Tento celek se po devíti odehraných zápasech nachází na samostatném chvostu tabulky, doposud se mu nepodařilo získat ani jeden bod. San Marino bylo nejblíže bodovému zisku v minulém utkání, ve kterém prohrálo s Moldavskem těsně 1:0. Zároveň se San Marino trápí v ofenzívě, která doposud vstřelila jedinou branku, a sice v souboji proti České republice. San Marino má nejhorší obranu celé skupiny, ta zatím inkasovala pětadvacet branek, což dělá průměr necelých tří obdržených branek na utkání.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Kvalifikace o ME U21 má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi San Marinem a Chorvatskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.