Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Alaškert : Connah's Quay - 14. července 2021   17:00

Alaškert
Alaškert
113' Bezecourt
1:0
(0:0)
Connah's Quay
Alaškert
Jurčenko – James (63. Mihajlovic), Kadio Didier, Tiago Cametá, Voskanjan – Davidjan (90+3. Tankov), Churcice (112. Bezecourt), Artak Edigarjan, Grigorjan (C) (120. Gome) – Embaló (63. Achekjan), Glišić (46. Hovsepjan).
Pechanec – Caletka, Horák
Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht (Yerevan).
Byrne – Disney, Owens, Edwards – Curran, Morris (C), Poole, Davies, Moore – Mullan (120+1. Owen), Insall (106. Williams).
Calderbank-Park – Williams, Holland, Owen.

Já se loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 11:4. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:17.
Teprve až druhé prodloužení rozhodlo o osudu tohoto střetnutí. V jeho průběhu přišel na hřiště Bezecourt, který minutu na to vstřelil jediný gól zápasu a poslal svůj tým do 2. předkola Ligy mistrů. Domácí si výhru zasloužili víc, byli aktivnějším týmem a měli i více šancí, hosty dlouho držel nad vodou Byrne, jinak byli velmi pasivní a to se jim nevyplatilo.
120+2'
120+1'
Nastavuje se minuta.
120+1'
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Mullan, přichází Owen.
120'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Grigorjan, přichází Gome.
120'
Hovsepjan mohl rozhodnout, ovšem jeho pokus letí nad bránu.
119'
Domácí vyrazili v přečíslení dva na jednoho, obrana hostů byla najednou zcela otevřená, svoji šanci však vinou špatné přihrávky nedokázali využít.
118'
Tiago Cametá zůstal na chvíli na trávníku, ale spíš jen chtěl pozdržet čas.
117'
Domácí si v klidu přihrávají na své straně a do hry zapojují i strážce své svatyně.
116'
Ofsajd a v něm Achekjan. Byrne tentokrát rozehrává o poznání rychleji.
115'
Teď jsou to domácí, kdo zdržuje čas, zatímco hosté se snaží hrát. Mnoho času už ale nemají.
113'
Tým Alaškert právě vstřelil branku!
Střelecké trápení je prolomeno, máme tu první gól, který se možná ukáže jako rozhodující. VINCENT BEZECOURT se dostal s míčem na levou stranu pokutového území, chvíli váhal a pak se rozhodl vystřelit levačkou po zemi na vzdálenější tyč a trefil se přesně. Byrne na míč v tomto případě už nedosáhl.
112'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Churcice, přichází Bezecourt.
111'
Ofsajd zastavuje útok Alaškertu.
111'
Domácí se dožadovali rohu, ovšem hlavní arbitr ukazuje, že to Byrne ještě stihl. Ten však vzápětí měl vidět žlutou kartu, neboť míč držel v rukách déle, než povolují pravidla, ale nestalo se.
110'
Přetažený míč letí k Byrnemu, ten zdržuje rozehrávku, na penalty si zřejmě věří.
108'
Churcice střílel křižně na bránu, ovšem přímo do brankářovy náruče.
107'
Hosté si počínali nedovoleně a domácí rozehrají přímý kop.
106'
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Insall, přichází Williams.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+2'
První poločas prodloužení skončil.
105+2'
Neuvěřitelné, co se děje. Voskanjan dokázal překonat Byrneho, avšak na brankové čáře trefil snad svého spoluhráče, od nějž se míč odrazil zpět do hřiště.
105+1'
Nastavuje se ještě minuta.
105'
Achekjan střílel po přihrávce z pravé strany, jeho pokus byl zblokován do vzduchu a dopadl do náruče Byrneho.
103'
Znovu se Alaškertu nedaří projít skrz obranný val soupeře, první prodloužení pomalu končí.
101'
Edigarjan to zkusil z dálky, mířil ale vysoko.
99'
Dnes si nezaslouží postoupit ani jeden tým. Mihajlovic dostal přihrávku na úroveň penalty, měl před sebou více než dost volného prostoru, přesto zcela nepochopitelně poslal balón vysoko nad. Tohle měl být gól.
98'
Achekjan se sice dostal do zakončení, ale to bylo hodně nepřesné, míč končí vedle vzdálenější tyče.
97'
Hosté jsou v jedenácti natlačeni ve svém pokutovém území, pro arménský tým je tak těžké dostat se do zakončení.
95'
Tankov se dostal v pokutovém území k balónu, avšak opřel se do něj více, než by bylo zdrávo a poslal jej vysoko nad.
93'
Žlutou kartu dostává Achekjan (Alaškert FC).
92'
Jurčenko musel po hodně dlouhé době zasáhnout, i když moc práce neměl, letící míč z pravé strany ukryl do náruče.
91'
Hosté rozehráli a hned zakopli míč až za soupeřovu bránu. Svědčí to o tom, že chtějí duel dotáhnout do penalt.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+6'
Konec druhého poločasu.
90+5'
Střela z dálky jednoho z hráčů však proletěla vysoko nad bránou a to bylo z toho poločasu vše.
90+5'
Domácí to v závěru ještě zkouší a ženou se dopředu, povede se jim skórovat?
90+3'
Tečovaný míč se odrazil do vzduchu a dopadl přímo do náruče Byrneho.
90+3'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Davidjan, přichází Tankov.
90+1'
Nastavuje se jenom pět minut.
90'
Davidjan byl faulován při útočné snaze a zůstává ležet na trávníku.
88'
Lehký míč doletěl až k Byrnemu a ten samozřejmě nikam nepospíchá.
87'
Hosté spíš už jen nakopávají míč dopředu, čímž ubírají protivníkovi jeho síly.
85'
Hosté se dožadovali faulu, ale rozhodčí nechává ve hře pokračovat a Alaškert může dopředu.
82'
Špatná souhra Alaškertu dává míč k dispozici soupeři, hosté jsou v posledních minutách hodně pasivní.
80'
Souhra na jeden dotek domácím vůbec nevyšla a míč končí v zámezí, Byrne znovu natahuje čas.
79'
Mullanova přihrávka nenašla svého příjemce, domácí odkopávají míč do bezpečí.
78'
Žádné nebezpečí se ale nekonalo, Byrne uklidil lehký míč do rukavic.
77'
Hosté faulovali a domácí rozehrají z ostrého úhlu na hranici pokutového území.
74'
Opět se nic neděje a brankář hostů v klidu pokračuje dál ve hře. Moc sportovní to z jeho strany není.
73'
Dnes už podruhé žádá brankář hostů ošetření, třebaže před malou chvílí skákal v bráně zcela bez problémů.
72'
Edigarjan střílel skrz protihráče do bližšího dolního rohu brány, ovšem Byrne se včas položil a míč vyrazil.
71'
Další velká šance arménského celku. Davidjan dostal přihrávku před bránu, ovšem nedokázal dostatečně zvednou míč a Byrne jej stačil vyrazit.
70'
Dvě velké možnosti domácích. Nejprve dostal otevřený prostor před sebou Hovsepjan, ale jeho prudkou ránu Byrne vyrazil. Následoval pokus z dálky pod břevno v podání Edigarjana, avšak brankář hostů konečky prstů míč vyrazil nad.
69'
Domácí raději uklidňují hru a míč posílají dozadu svému brankáři.
68'
Hosté vyrazili do brejku do otevřené obrany soupeře, jenže pokaženou přihrávkou se o dobrou možnost sami připravili.
66'
Tečovaná přihrávka skončila u Byrneho, ten s rozehrávkou nepospíchá.
65'
Grigorjanovi se nepovedlo odcentrovat z pravé strany, jeho tým však bude vhazovat.
63'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Embaló, přichází Achekjan.
63'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází James, přichází Mihajlovic.
62'
Žlutou kartu dostává Disney (Connah's Quay FC).
61'
Souhra před pokutovým územím hostů se teď domácím vůbec nezdařila, o míč přichází.
59'
Davies využil obrovského zaváhání domácího obránce a hnal se sám na brankáře, toho však trefil do pravé nohy, od níž se míč odrazil do zámezí. Největší šance hostů v dosavadním průběhu.
58'
Stejný hráč o chvíli později pálil z ostrého úhlu na levé straně, mířil do vzdálenějšího horního rohu, ale Jurčenko stihl míč vyrazit.
57'
Mullan svým centrem před bránu žádného ze spoluhráčů nenašel.
56'
Hosté se ve druhém dějství ještě pořádně nepodívali za středovou lajnu, šanci budou mít nyní díky faulu soupeře.
54'
Davidjan střílel hodně nepřesně, míč po jeho zakončení letí vysoko nad soupeřovu svatyni.
53'
Nový muž na hřišti Hovsepjan vystřelil těsně před hranicí pokutového území ze svého pohledu do pravého dolního rohu brány, Byrne se ale stačil natáhnout a míč vyrazil na roh.
53'
Žlutou kartu dostává Kadio Didier (Alaškert FC).
51'
Zatím má ve druhé půli práci jen brankář hostů, avšak žádnou těžkou práci neměl.
49'
Byrne musel rychle z brány, sklouzl se po trávníku a volný míč uklidil do náruče.
48'
Embaló prudkou přihrávku nedostihl, míč mu utekl do zámezí.
46'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Glišić, přichází Hovsepjan.
46'
První poločas branku nenabídl a zpočátku to byla z obou stran spíše nudná podívaná, ale postupně se přeci jen začalo více hrát, oba týmy měly blízko ke vstřelené brance, blíž jednoznačně domácí, kteří trefili tyč. V závěru jsme byli ještě svědky poměrně velké strkanice mezi hráči, kterou český arbitr ocenil dvěma žlutými kartami. Druhé dějství bude ještě zajímavé.
45+6'
45+5'
Situace nemůže zůstat bez trestu a hlavní sudí uděluje žlutou kartu dvěma největším viníkům, kterými jsou Glišić a Insall.
45+5'
Nebude to mít český arbitr dnes snadné, emoce planou na plné obrátky. Byli jsme svědky strkanice v pokutovém území poté, co jeden z hostů poslal k zemi protihráče.
45+4'
Křižnou přihrávku po zemi z pravé strany netečoval žádný z hráčů arménského celku, avšak domácí zůstávají u balónu.
45+2'
Teď byli domácí hodně blízko, Embaló hlavičkoval na vzdálenější tyč, Byrne se po míči jen stačil ohlédnout, ale měl velké štěstí, neboť ten se odrazil právě od levé tyče jeho svatyně. Chybělo málo.
45+2'
Churcice se po rohovém kopu dostal k balónu, jeho střela byla několikrát tečována a skončila v zámezí. Následuje další roh.
45+1'
Glišić se dokázal protlačit do zakončení, ale střílel v tísni a hostujícího brankáře nijak neohrozil.
45+1'
Nastavuje se ještě pět minut.
44'
Domácí dál zle dotírali, avšak po faulu musí míč odevzdat a vrátit se na svoji polovinu.
43'
Dlouhý nákop na hostující bránu končí znovu u Byrneho, který bere balón do rukou.
42'
A příležitost přišla i na druhé straně, kde z voleje zakončoval Embaló, ke smůle svých barev poslal balón přímo na střed, kde stál připravený Byrne. Kdyby mířil někam do rohu brány, měl by daleko větší šanci skórovat.
41'
Morris spíše centroval míč zpět před bránu, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů a Jurčenko tak v klidu uklidil míč do náruče.
41'
Owens ovšem trefil pouze dobře postavenou zeď. Kdyby se mu ji povedlo překonat, možná by skóroval.
39'
Moore nadělal dalekým autem velkou neplechu před šestnáctkou Alaškertu, Mullan se dostal k balónu, chtěl ještě udělat kličku, ale byl sražen k zemi a je z toho přímý kop pro velšský tým. Tohle je hodně dobrá pozice.
39'
Po velké přetahované budou hosté vhazovat poblíž pokutového území.
36'
Hráči hostů se rozhodli doplnit tekutiny u postranní čáry, ovšem hlavní arbitr k nim rychle přiběhl a gestem ukázal, že se má dál pokračovat ve hře.
34'
Přetažený centr letí do autu, domácí ještě reklamovali faul, ale český arbitr nařizuje vhazování.
33'
Do útoku se vydal i arménský tým, avšak o míč přišli hráči dříve, než stačil některý z nich zakončit.
32'
Byrne na nic nečekal, volný míč nechytil do rukou, nýbrž jej ihned odkopl co nejdál to šlo.
30'
První slušná příležitost zápasu, jeden z hostů hledal kolmým pasem z pravé strany před bránou nabíhajícího spoluhráče, tím byl Insall, který patičkou tečoval míč vedle bližší tyče. Tohle byla dobrá možnost.
28'
Po krátké pauze, kterou i hráči využili k občerstvení, se může pokračovat dál.
27'
Hra je přerušena, o ošetření požádal brankář Byrne.
26'
Owens po přiťuknutí na pravém křídle poslal centr před bránu, kde v těžké pozici hlavičkoval Morris, mezi tři tyče ale nezamířil.
25'
Faul na straně velšského celku, domácí rozehrají kousek za středovým kruhem.
23'
Glišić se sice dostal k hlavičce, ovšem ta byla velmi nepřesná, míč letí daleko do zámezí. Takto to jistě nepůjde.
22'
Znovu se hrálo delší čas bez nějaké možnosti, vše třeba změní první roh Alaškertu.
19'
Glišić se málem dostal sám před brankáře, ale míč si nedokázal zpracovat a ten mu utekl k Byrnemu.
18'
Další nedovolený zákrok Alaškertu, k rozehrávce vybíhá z brány sám Byrne.
17'
Zcela jasný útočný faul domácích nezůstal bez povšimnutí. Hosté tak mohou v klidu rozehrávat.
15'
Embaló se snažil projít přes obránce, ale to se mu nepovedlo, míč pouze lehce tečoval k brankáři.
14'
Morris se sice dostal k hlavičce, ovšem míč poslal pouze vysoko nad břevno.
13'
Jeden z domácích fotbalistů se snažil doběhnout míč před postranní čárou, ale nepovedlo se a hosté tak rozehrají první roh.
12'
Slušná kombinace arménského celku nepřinesla žádnou příležitost, hosté odkopávají míč do bezpečí.
10'
Další nepřesná rozehrávka domácích letí k brankáři velšského celku. Po deseti minách jsme neviděli žádný byť jen střelecký pokus.
8'
Jurčenko sebral míč ze vzduchu do rukou a snažil se rychle rozehrát, míč poslal až ke středové lajně, ovšem soupeři.
6'
Ojedinělý útok domácích končí nezdarem, odkopávat bude Byrne.
4'
Po faulu budou rozehrávat kousek za středovou lajnou.
3'
Od úvodního výkopu drží míč převážně hosté, ovšem daleko od soupeřovy svatyně.
1'

Alaškert FC: Jurčenko – James, Kadio Didier, Tiago Cametá, Voskanjan – Davidjan, Churcice, Artak Edigarjan, Grigorjan (C) – Embaló, Glišić.
Náhradníci: Cancarevic – Jovanovic, Gome, Hovsepjan, Davojan, Bezecourt, Boljevic, Achekjan, Mihajlovic, Tankov.

Connah's Quay FC: Byrne – Disney, Owens, Edwards – Curran, Morris (C), Poole, Davies, Moore – Mullan, Insall.
Náhradníci: Calderbank-Park – Williams, Holland, Owen.

Rozhodčí: Pechanec – Caletka, Horák.
Vzájemné zápasy

Jediným vzájemným duelem těchto celků bylo první utkání tohoto předkola, jenž se odehrálo před týdnem, a které skončilo nerozhodně 2:2. Velšský tým se dostal jako první do vedení, avšak arménský protivník skóre otočil, avšak náskok neudržel a do odvety je tak vše otevřené.
Connah´s Quay FC

Mužstvo z Walesu obsadilo rovněž ve své nejvyšší fotbalové soutěži první příčku, když posbíralo 79 bodů, se štěstím uhájilo vedoucí postavení o dva body před druhým TNS. Mimo svůj trávník se jeho hráčům dařilo, z šestnácti zápasů vybojovali dvanáct výher, dvě remízy a jen dvakrát prohráli, vstřelili slušný čtyřicet branek a jen dvanáct inkasovali.
S osmnácti góly byl nejlepším střelcem klubu anglický veterán Michael Wilde.
Alaškert FC

Domácí tým hraje nejvyšší arménskou fotbalovou ligu, kde po loňské sezóně skončil na první příčce s 46 body, když vyhrál čtyři poslední zápasy. Na svém trávníku si z jedenácti klání připsal jednadvacet bodů za šest výher a tři remízy, k tomu vstřelil deset branek a šest inkasoval.
Nejlepším střelcem byl s pěti góly třiadvacetiletý David Davidyan, kuriózní je, že se jedná o obránce.
Příjemný den všem fotbalovým fanouškům a příznivcům. Čekají nás odvety prvního předkola Ligy mistrů. V tomto přenosu budeme sledovat souboj Alaškertu s týmem Connah´s Quay. Velkým favoritem je prvně zmíněný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.