Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Kluž : Banja Luka - 6. července 2021   19:00

Kluž
Kluž
12' Omrani  • 28' Deac  • 60' Sigurjónsson
3:1
(2:1)
Banja Luka
Banja Luka
45+1' Moraitis
Kluž
Kamphuis – Diks, Honig
Stadionul Dr. Constantin Radulescu, Kluž
Banja Luka

Ode mě je to pro dnešní utkání vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera!
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:1.
Střely mimo: 6:1.
Rohy: 3:0.
Ofsajdy: 0:3.
Fauly: 20:12.
Dnešní utkání 1. předkola Ligy mistrů mezi Kluží a Banja Lukou je u konce! Rumunský celek v něm zvítězil 3:1. Vedení domácích z prvního poločasu v 60. minutě navýšil Runar Sigurjónsson.
Hosté z Bosny a Hercegoviny nebyli během druhého poločasu příliš vidět a vyprodukovali jedinou střelu.
Kluž si dnešním sympatickým výkonem a slušným výsledkem připravila dobrou pozici pro druhé vzájemné utkání, které je na programu už za týden, v úterý 13.7. od 20:00.
90+5'
90+3'
Banja Luka nedokázala míč udržet. Tempo utkání tak můžou opět diktovat domácí fotbalisté.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty.
89'
Střelec třetího gólu Kluže Sigurjónsson se pokusil ohrozit branku soupeře prudkou dalekonosnou, avšak nepřesnou střelou.
87'
Žlutou kartu dostává Molls Ntchamda (FK Borac Banja Luka).
86'
Pár minut před koncem má Kluž stále dvougólový náskok. Dokáže ho rumunský celek udržet nebo se ještě dočkáme dramatického závěru?
84'
Velká šance střídajícího Petrily, který střílel z pokutového území, nakonec míří hodně mimo. Škoda.
79'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Sušić, přichází Manea. Změna by dle mého mínění mohla být pouze preventivní, Sušić hřiště opouštěl sám.
78'
Zdá se, že obránce Mateo Sušić má problém s chodidlem. Těžko soudit, jak vážné zranění je.
77'
Hned dva hráči Kluže nyní leží na hrací ploše.
75'
Žlutou kartu dostává Rodriguez (CFR Kluž).
74'
Střídání v týmu FK Borac Banja Luka: ze hřiště odchází Ziljkić, přichází Vušurović.
74'
Střídání v týmu FK Borac Banja Luka: ze hřiště odchází Meleg, přichází Molls Ntchamda.
73'
Oba týmy nyní převážně bojují o míč ve středu pole.
69'
Střídání v týmu FK Borac Banja Luka: ze hřiště odchází Subić, přichází Jovanović.
68'
Střídání v týmu FK Borac Banja Luka: ze hřiště odchází Moraitis, přichází Živković.
67'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Omrani, přichází Debeljuh.
67'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Paun, přichází Petrila.
66'
Zdá se, že Kluž se rozhodně nechystá zvolnit. Ze strany domácích utkání pokračuje ve vysokém tempu.
64'
Žlutou kartu dostává Omrani (CFR Kluž).
62'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Costache, přichází Chipciu.
61'
Střídání v týmu FK Borac Banja Luka: ze hřiště odchází Vojnović, přichází Begić.
60'
Krásný gól! Islandský záložník Runar Sigurjónsson si naběhl na centr Deaca a z poměrně velkého úhlu míč poslal přesně k levé tyči branky.
60'
Kluž právě vstřelila branku!
Autorem branky je SIGURJÓNSSON. Asistence: Deac.
58'
Sigurjónsson pálil několik metrů před hranicí malého vápna, jeho střela ale byla zblokována. Následuje vhazování v podání CFR.
56'
Borac ztrácí míč zbytečným dlouhým nákopem, který skončil mimo hrací plochu.
53'
Dalekonosný nákop Deaca končí v rukavicích brankáře Lakiće.
53'
Faul na Pauna – Kluž získává výhodu přímého kopu.
51'
Ne, nakopávanými balóny to zkrátka nepůjde. Další vzdušný pokus hostů končí na kopačkách obránců Kluže.
49'
Banja Luka se k míči dostává díky faulu Bouhenny.
47'
Zdá se, že francouzský útočník je v pořádku a v zápase bude moci pokračovat.
46'
Omrani utrpěl ve vzdušném souboji zranění a míří k němu zdravotníci.
46'
Hráči obou celků se pomalu vrací na trávník. Utkání bude moci zanedlouho pokračovat.
V prvním poločase dnešního zápasu jsme nakonec viděli hned tři branky! Kluž utkání od samého začátku kontrolovala, už v 11. minutě byla nařízena penalta. Tu sice zkušený záložník Deac neproměnil, k dorážce se ale dostal Omrani, který se již nemýlil. Deac v 28. minutě složil reparát, když se po úžasné přihrávce již zmíněného Omraniho trefil do levé poloviny branky. V nastavení prvního poločasu ale hosté zásluhou hlavičky Moraitise snížili.
Stav po 45 minutách je tak 2:1.
45+2'
45+2'
Tak pozor, hosté snižují! Na precizní centr Ziljkiće z pravého křídla si naskočil Moraitis, který hlavou uklidil míč do sítě bezmocného brankáře domácích!
45+1'
Banja Luka právě vstřelila branku!
Autorem branky je MORAITIS. Asistence: Ziljkić.
45'
Hráči Banja Luky se nedokážou dostat z vlastní poloviny. Dlouhé nákopy bohužel pro ně nejsou řešením.
44'
Ani minutu před koncem prvního poločasu se obraz hry příliš nemění – Kluž se drží na míči a svému soupeři nedává moc prostoru.
42'
Další obětavý zákrok! Do střely Pauna se tentokrát položil stoper Milojević, který jasnou gólovku zastavil. Následovat bude rohový kop domácího výběru.
39'
Není to gól! Obránce Boracu Dino Ćorić nyní předvedl parádní zákrok, když střelu Omraniho směřující do levé poloviny branky dokázal před čárou odkopnout do bezpečí! Velmi důležitý zákrok.
38'
Brankář Arlauskis může v klidu rozehrát.
37'
Hráči Banja Luky sami sebe vyhnali ze středu pole. Následoval dlouhý nákop, který ale našel pouze bránícího hráče.
33'
Solidní střela jednoho z domácích hráčů trochu překvapila gólmana Lakiće, který musel míč odrazit do bezpečí.
32'
CFR nezastavuje a žene se za dalším gólem! Z rohového kopu však domácí nezahrozili.
31'
Žlutou kartu dostává Vojnović (FK Borac Banja Luka).
28'
A máme tu druhý gól dnešního utkání! Ciprian Deac své zaváhání z penalty napravuje krátce před půlhodinou hry důležitým gólem! Je třeba vyzdvihnout krásnou přihrávku Omraniho, bez které by akce těžko prošla.
28'
Autorem branky je DEAC. Asistence: Omrani
27'
Banja Luka se dostávala do zajímavé příležitosti, kterou ale zhatilo postavení mimo hru.
24'
Kapitán celku z Bosny a Hercegoviny Vranjes se přihrávkou do vápna snažil najít jednoho ze spoluhráčů, gólman Arlauskis ale dokázal včas zasáhnout a celou akci ukončit.
24'
Rodriguez předvedl ukázkový skluz za hranicí pravidel. Rozhodčí situaci moc dobře viděl a Banja Luka získává přímý kop.
23'
Po vhazování Kluže se do šance snažil dostat Paun, jenže byl čistě zastaven obranou soupeře.
22'
4-1: takový je aktuální počet střel obou týmů.
20'
Faul obránce Čoriće znamená jediné – přímý kop pro domácí celek.
18'
Jakmile se Kluž dostane k míči, snaží se stejně jako v uplynulých minutách především kombinovat. Taktické vyčkávání jí zatím hraje do karet.
17'
Banja Luka se po obdrženém gólu paradoxně osměluje a snaží se ohrozit brankáře Arlauskise.
13'
Žlutou kartu dostává Paun (CFR Kluž).
12'
Autorem branky je OMRANI, ke kterému se míč po neproměněné penaltě naprosto ideálně odrazil a francouzský ostrostřelec se nemýlil. 1:0 pro Kluž!
12'
Deac (CFR Kluž) neproměňuje pokutový kop. Nabídku v podobě penalty poslal přímo do levé tyče.
11'
Byla nařízena penalta!
7'
Po sedmi minutách hry jsme se dočkali první střely utkání. Sigurjónsson před vápnem vypálil na bránu, kterou ale netrefil. Výkop pro Banja Luku.
7'
Rodriguez fauloval a po delší odmlce se tak k míči dostane soupeř z Bosny a Hercegoviny.
6'
Kluž je na balónu a trpělivě vyčkává na vhodnou příležitost k útoku.
2'
Zkušený Deac se pokusil míč dostat za obranu Banja Luky, jenže míč skončil jen za brankovou čárou. Následovat bude odkop hostujícího brankáře Lakiće.
2'
Hosté zápas začínají přímým kopem z velké vzdálenosti. Nákop bez větších obtíží zpracovala obrana Kluže.
1'

CFR Kluž: Arlauskis – Sušić, Bouhenna, Cestor, Camora (C) – Sigurjónsson, Rodriguez – Costache, Deac, Paun – Omrani
Náhradníci: Pereira, Hindrich – Manea, Graovac, Chipciu, Ciobotariu, Latovlevici, Tahiri, Debeljuh, Petrila, Hoban, Itu

FK Borac Banja Luka: Lakić – Ćorić, Milojević, Ćosić, Subić – Vojnović, Meleg – Zakarić, Vranjes (C), Ziljkić – Moraitis
Náhradníci: Ćetković – Kujundžić, Jovanović, Begić, Siniša Dujaković, Molls Ntchamda, Tahrić, Čavić, Kulašin, Živković, Vušurović, Bošančić

Rozhodčí: Kamphuis – Diks, Honig.
To domácí celek nelenil a během června šel do akce hned pětkrát. Během těchto utkání rumunský klub dvakrát zvítězil, dvakrát remizoval a jednou odcházel jako poražený.
Hosté z Bosny a Hercegoviny doposud odehráli jediný přátelský zápas. V domácím prostředí vyzvali 23. června slovinský mistrovský tým Mura a zvítězili 1:0. Jediný gól utkání vstřelil záložník Stojan Vranjes, který si v uplynulé sezóně za Banja Luku připsal hned 15 přesných zásahů.
Zdravím všechny milovníky fotbalu! V rámci prvního předkola Ligy mistrů se proti sobě dnes postaví CFR Kluž a FK Borac Banja Luka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.