Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Mexiko : Chile - 17. října 2018   03:45

Mexiko
Mexiko
0:1
(0:0)
Chile
Chile
89' Castillo
Mexiko
Joel Aguilar
Estadio la Corregidora
Chile

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezké středeční ráno.
Nakonec docela překvapivě vítězí Chile, protože navrh mělo celý zápas Mexiko, Chile ale dokázala vstřelit branku těsně před koncem a hlavně díky tomu hosté vyhráli.
90+8'
90+7'
Gudino nemusel zasahovat a nyní se ještě oba celky v kontrole míče střídají.
90+5'
Ještě je tu faul domácích a Gudino si možná něco chytne.
90+4'
Oba celky si užívají poslední minuty zápasu.
90+3'
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází González, přichází Gudino.
90+3'
González asi bude mít něco s pravou rukou, ošetřovatelé mu udělali provizorní dlahu z jeho dresu, doufejme, že mu nic není.
90+1'
Castillo navíc při zakončení spadl na Gonzáleze, takže domácí gólman musí být ošetřován.
89'
Chile právě vstřelilo branku!
Nakonec jsme se branky přece jen dočkali a Chile vítězí! NICOLLAS CASTILLO nejprve vypálil, tuto střelu dokázal González pokrýt, poté se ale výše jmenový protlačil k dorážce a dopravil míč do sítě.
89'
Chile je bezradná, sice se drží kolem vápna, nemá ale šanci dostat se ke střele, navíc čas se rychle krátí.
88'
Hraje se stále převážně na polovině Chile, nyní míč vybojovali hosté, kteří se tak můžou vydat do útoku.
87'
Žlutou kartu dostává Medel (Chile) za podražení.
87'
Míč stále u mexičanů, kteří si nakonec vybojovali přímák a dostanou tak šanci na gól.
86'
Mexiku stále u míče a pomalu a jistě se přibližuje k brance soupeře, po špatném vhazování jsou ale zahnáni až na svou polovinu.
85'
Domácí ale míč vybojovali nazpět a opět se tlačí dopředu, hra se ale zastaví, protože míč končí v autu a Mexiko bude vhazovat.
84'
Nyní už míč vybojovali mexičané, kteří se tlačí do útoku, což se jim nevyplatilo a rychle o míč přichází.
84'
Hosté stále drží balón, zatím se ale vůbec neposunuli.
83'
U míče Chile, která se ještě pokusí vyvinout závěrečný tlak, bude to mít ale velmi těžké.
81'
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Lozano, přichází Martin.
81'
Nyní hru zastavuje útočný faul hostů.
80'
Mexičané ale vybojovali míč a do zakončení se dostal Jiménez, ten ale střílí beznadějně nad.
80'
U míče Chile, která se už nikam nehrne, v klidu kombinuje kolem půlící čáry a na své polovině.
79'
Další šance Chile, po hlavičce ale míč končí vedle a odkopává González.
78'
Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Sagal, přichází Castillo.
77'
Pozor, je tu neplatná branku Chile! Za obranou hostů zůstal volný Vidal, ten si ale neuvědomil, že se nachází v ofsajdovém postavení, zatímco čárový rozhodčí to viděl a branka nen uznána.
76'
Žlutou kartu dostává Araujo (Mexiko) za podražení.
75'
Chile se snaží protlačit do šance, proti dobře rozestavené obraně domácích to bude ale velmi těžké, přece jen nyní vybojovali přímák.
74'
Útočný faul mexičanů a Chile si může oddechnout od tlaku.
73'
Míč stále u mexičanů, kteří nikam nespěchají a jen si pomalu na jistotu přihrávají, tento postup dostal do šance Damma, jeho střela je ale na poslední chvíli sražená na boční síť branky hostů.
72'
Mexiko musí velmi složitě rozehrávat, Chile velmi aktivně napadá, nakonec ale domácí uklidňuje útočný faul hostů.
71'
Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Fernándes, přichází Diaz.
70'
Ten ale také brankou nekončí a domácí se dostávají z tlaku.
70'
Dopouští se pouze faulu a dávají tak příležitost hostům, střela Vidala z přímáků je ale sražená do boční sítě, rohový kop pro Chile.
69'
Chile stále drží svého soupeře pod tlakem, mexičanům se nedaří chopu balónu, zatím ale neinkasují.
68'
Velká šance pro Chile! Po nádherném centru hlavičkoval směrem na branku Sagal, jeho střelu na brankové čáře zachránil González!
67'
Vybojovala aspoň faul a následný centr, který musel kroti González, u míče jsou však stále hosté.
67'
Chile rozehrává ze své poloviny, vepředu chvíli s míčem kroužila, nic ale nedokázala vymyslet.
66'
Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Valdés, přichází Pulgar.
65'
Chile se vepředu vůbec nedaří, nyní je hra přerušena kvůli tomu, že se Fernandes válí na trávníků, faul to ale nebyl.
64'
Po centru ale domácí obránci opět zakročili a dostávají míč do bezpečí.
63'
Mexiko si vzalo ze střídačky čerstvé síly a hned se hra trochu zrychlila, Mexiko se snaží dostat k vápnu.
62'
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Corona, přichází Damm.
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Fabián, přichází Brizuela.
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Guemez, přichází Aguirre.
61'
Nyní je tu další faul domácích, na žlutou kartu to ale tentokrát není.
60'
Chile se ale dostala k míči a už je na útočné polovině, kde ale po centru končí míč opět mim branku a tím pádem u Gonzáleze.
59'
Ihned po tom ale opět fauluje Chile, je to ale dostatečně daleko od branky.
58'
Po dlouhé době přichází faul mexičanů a je tu první žlutá karta domácích. Dostávají ji Fabián za držení.
57'
Další faul hostů, tentokrát na Lozana, který je ale v pořádku.
57'
Roh mexičané rozehráli na krátko a až pak centrolovali, bez šance na úspěch a opět musí začínat ze své poloviny hřiště.
56'
Chile se po dlouhé době na dlouho dobu chopila míče, nedostala se však ani na útočnou polovinu a už jí ho mexičané vzali, z nasledného útoku vytěžili další rohový kop.
55'
Nyní na druhé straně musel zahovat Mena, který si tap připisuje první úspěšný obranný zákrok.
54'
Nyní šance pro Chile, Vidalovi chybělo jen velmi málo k úspěšné hlavičce. Odkopávat bude González.
53'
Hosté opět musejí spěchat do obrany, nakonec defensivu zvládli a dokonce vybojovali míč, který ale na útočné polovině ihned ztratili.
52'
Chile zatím jen kombinuje na své polovině, moc se jí nedaří něco vymyslet.
51'
Míč prosvištěl pokutováným územím úplně bez povšimnutí, poté ho jen napálil Corona, míč ale leté beznadějně vedle.
51'
Další faul hostů, zhruba jeden metr vápna zprava a je to velká šance pro Mexiko.
50'
Vzápětí ale vybojovali míč hosté, ti o něj ale do patnácti sekund přišli a domácí mohou jít do dalšího útoku, který vydal velmi slibně, po centru na Jimeneze přišla hlavička, která ale končí nad brankou.
49'
Míč při útoku Mexika končí v autu, je to ale zásluhou hostů, mexičané tak stále pokračují v útoku.
48'
Chile na dvakrát centrolovala do vápna, ani jednou se to ale nepovedl, míč pak dostává domácí gólman.
47'
Chile stále drží mič a kombinuje na útočné polovině, po špatně přihrávce má míč González, který tak může rozehrát.
46'
Je tu daší roh pro Chile, Vidal si vystřelil zpoza vápna a jeho střela byla sražená vysoko nad branku.
46'
Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Parot, přichází Mena.
46'

Druhý poločas začne přibližně v 4:46.
První poločas je za námi a my jsme v něm mohli vidět velmi vyrovnanou hru. Oba celky se dostávali do šanci, Mexiko ale přece jen bylo déle u míče a těčh šancí mělo krapet víc. Ve druhém poločase se to ale může obrátit.
45+1'
45'
Roh sice našel hráče v červeném, konkrétně Maripána, hlavička mu ale nesedla a míč končí vedle branky.
44'
Chile se po dlouhé době osvobodilo z tlaku, v útoku po sraženém centru vybojovala rohový kop.
43'
Míč stále u Mexika, které má menší problém s rozehrou, nakonec si míč jen tak tak udrželo.
42'
Chile se na chvíli dostalo dopředu, brzo ale míč zásluhou hostujících hráčů končí v autu a vhazovat budou mexičané.
41'
Nyní se Gallardo hnal do zakončení, kolem něj se ale seběhl tři obránci hostů a dokázali dostat míč na rohový kop, který mexičanům vůbec nejde a platí to i teď.
40'
Hlavička Gutiérreze letěla jen těsně mimo branku. González by ji neměl.
39'
Mexiko opět z útoku vybojovalo aspoň rohový kop.
38'
Skvělou akci předvedli hosté, před Gonzálezem zůstal díky tomu volný Fernandes, technickou střelou k levé tyči ale neuspěl.
38'
I tento roh končí bez gólu, míč končí jen u Cortése, který bude rozehrávat.
37'
Mexiko je s míčem opět na své polovině, rychle se ale dostalo až k vápnu, kde je ale střela domácích sražena na roh.
36'
Roco skvěle skluzoval, dostal míč na roh a zabránil tak přihrávce před branku. Z rohu už žádná šance nepřišla.
35'
Nyní střlíel kapitán domácího celku, Fabián, střela mu ale nesedla a končí mimo branku.
34'
Hostům se opět nepovedla rozehra a ztrácejí míč hned na své polovině, načež se Mexiko pustí do další kombinace.
33'
Je tu roh pro domácí, ti ho vybojovali po přihrávce do vápna, která byla sražena do zámezí, po rohu ale také nepřišla ani střela.
32'
Další faul hostů, ti tedy své oponenty rozhodně nešetří, nyní fauloval Corona.
31'
Míč končí u Gonzáleze, který bude odkopávat po neúspěšném útoku Chile.
30'
Opět musel zasahovat Cortés a hlavně on se podílí na bezbrankovém stavu tohohle zápasu.
29'
Roh ale také končí neúspěšně, hosté ho dostali z vápna, míč se ale dostal k Gutiérrezovi, který ale svou ranou trefil jen prostředek branky, kde byl připravený Cortés.
28'
Mexiko jde do dalšího útok, na levé straně postupuje Corona, nakonec pro svůj celek vybojoval roh.
27'
Mexiko je opět s míčem na své polovině, nakonec González odkopával, ale byl velmi nepřesný, protože míč končí v autu.
26'
Chile musí opět velmi ztěžka rozehrávat, Mexiko jim nakonec kvůli skvělému napadání míč sebralo, po nákopu ale míč bude u Cortése.
25'
Útok Chile ale skončil dřív než vůbec začal, Mexiku se ale také útok nezadařil a tak měli míč opět hosté. Ti ho ale úplně zbytečně odkopávají do autu.
24'
Nyní skvěle zapracoval Medel, který pro svůj tým vybojoval míč skvělým obranným zákrokem.
23'
Velká šance pro domácí. Přímák bude kopán v dostatečné vzdálenosti na centr. Mexiko ale šanci nevyužívá, míč dokázal skvěle vyboxovat Cortés.
22'
Žlutou kartu dostává Parot (Chile) za hrubost.
22'
Ve vápnu ale přišel hlavičkový souboj, který rozhodčí vyhodnotil jako faul Chile, Mexiko se proto může znovu vydat dopředu.
21'
Ani dva rohové kopy, které následovaly potom branku Mexiku nepřinesly, načež se Chile rychle dostala až k brance, tam ale pokryl míč González, tudíž bude další roh, tentokrát budou kopat hosté.
20'
Nyní se už ale musel vyznamenat Cortés, který proti nebezpečné pozemní střele Fabiána musel vytahovat svůj první zákrok.
19'
Mexiko tedy stále jen kombinuje, nikam dopředu se moc nežene, spoléhá spíše na pomalou kombinaci, což se teď nevyplatilo, protože jim hosté sebrali míč.
18'
Chile ale míč vybojovala, nakonec je ale zastavena dalším útočním faulem, tentokrát se přohřešil Sanchéz.
17'
Mexiko je stále lepším týmem, svou kombinací se ale nemůže dostat do zakončení, zatím si jen přihrává na své polovině.
16'
Je tu další faul Chile, rozehrávat bude poblíž své branky Cortés.
15'
Isla dostal pěknou přihrávku od Vidala, míč byl ale pro něj daleko a z vápna se na branku netrefil.
14'
Útočný faul hostů pro ně znamená ztrátu balónu, domácí hráči mohou v klidu rozehrát a vydat se dopředu, zatím se jim to ale nedaří.
13'
Roh se moc nepovedl a první obránce v cestě hlavičkuje míč pryč.
13'
Nyní byl faulován Vidal a Chile se díky tomu může vydat dopředu, z útočné akce vybojovala aspoň rohový kop.
12'
Nyní je ale útok Mexika zmařen kvůli čárovému rozhodčímu, který signalizuje ofsajd. Míč u hostujícího celku.
11'
Po nepříjemném zákroku musí být ošetřován jeden z hostujících hráčů, míč poté dostanou hosté.
10'
Nebezpečně střílel Corona, síť sice rozvnil, ale jen tu vnější a rozehrávat tak bude brankář hostů, které rozehrál přesně a míč je na kopačkách Chile.
9'
Mexiko se nyní něco pokusilo vymyslet nákopem, míč ale končí jen v rukavicích Cortése, Chile ale velmi rychle o míč zase přichází.
8'
Mexiko je stále směrem dopředu bezradné, přihrávka do běho je moc dlouhé a míč bude mít opět Chile, konkrétně Cortés, který bude odkopávat.
7'
Chile je ale dopředu nepustila, míč jim sebrala a sama šla dopředu,tam je ale zastavena útočným faulem Fernándese.
6'
Mexikačané ale balón vybojovali rychle zpět a opět si čutají na své polovině, pomalu ale jistě se ale ubírají dopředu.
5'
Míč stále drží hráči Mexika, nyní vybojovali vhazování u středové čáry, které ale následně vybojoli hosté.
4'
Nákop dopředu na Sanchéze je moc dlouhý a bude rozehrávat González.
3'
Míč už ale vybojovali hosté, nyní si pro změnu oni přihrávají na své polovině a rozhodně nikam nespěchají.
2'
Mexiko je stále lepším týmem a drží se balón, zatím si ale zvládá jen tak přihrávat na své polovině, hráči Chile velmi aktivně napadají.
1'
Míče se jako první chopilo Mexiko, Lozano se sám dostal až ke střele, ale přestřelil. Bude odkopávat Cortés.
1'

Mexiko: González – Rodríguez, Araújo, Reyes, Gallardo – Güemez, Gutiérrez – Lozano, Fabián, Corona – Jiménez
Náhradníci: Álvarez, Martín, Van Rankin, Gónzalez, Gudiňo, Guzmán, Brizuela, Dueňas, Arteaga, Angule, Aguirre, Martin, Damm

Chile: Cortés – Parot, Roco, Maripán, Isla – Medel, Vidal – Sánchez, Valdés, Sagal – Fernándes
Náhradníci: Gutiérrez, Mena, Dávila, Henríquez, Vigouroux, Lichnovsky, Fernández, Castillo, De Paul, Díaz, Pulgar, Reyes

Rozhodčí: Joel Aguilar.
Mexiko
Mexiko odehraje přátelský zápas s Chile, kde je mírným favoritem. Mexiko hrálo mistrovství světa a navíc má lepší statistiky v přátelských zápasech. Letos na podzim odehrálo již tři zápasy, první s Uruguayí, kde podlehlo vysoko 1:4, druhý s USA, kde prohrálo těsně 0:1 a třetí s Kostarikou vyhrálo 3:2. Dnes si tedy mexičané budou chtít rozhodně zlepšit bilanci. Povede se jim to?

Chile
Chile není ve formě. Letos se dokonce tento tým třeba se Sanchézem či Vidalem nedostal ani MS. Navíc v přípravě se mu také nevede moc růžově. Chile na podzim odehrálo o jeden zápas méně než Mexiko, tedy dva a ty dopadly špatně. První zápas se ještě dal přežít, remízovalo totiž s Jižní Koreou 0:0, druhý zápas byl ale otřesný. Prohrálo totiž 0:3 s Peru a má tak naprosto mizerné statistiky. Dnes má ale příležitost si je vylepšit.
Zdravím všechny fotbalové nadšence, dnes se odehraje přípravný zápas mezi Mexikem a Chile, kdo si přivstane, rozhodně se mu naskytne zajímavá podívaná. Tímto jste k přenosu srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:45.