MSFL - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Ostrava U21 - 16. června 2023   17:20

Znojmo
Znojmo
0:8
(0:3)
Ostrava U21
Ostrava U21
2' Šudák   • 19' Šudák   • 45+1' Zálešák   • 46' Šudák   • 57' Krupička   • 65' Krupička   • 82' Říha   • 83' Říha
Znojmo
Hamza – Trajković, Bartůněk (46.Kartišovs), Ivanović (K), Pálfi (73.Gomes De Gouveia), Outtara Dao (63.Pragr), Kilibarda, Suchý, Ledecký (63.Bakaj), De Vasconcelos, Lukčo (46.Ryška)
Ryšavý – Tawiah
Ondřej Cieslar – Jaroslav Kolář, Jan DorotíkDelegát: Petr Karas
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
Ostrava U21
Struhař – Zálešák (K) (64.Michlík), Remiáš, Šudák (54.Chukwudi), Drozd (64.Sirotek), Málek, Jaroň (68.Halda), Reteno, Stoklásek, Říha, Krupička

Dnes to byla nedůstajná tečka z pohledu domácích, na kterých si hosté po zásluhe smlsli. Víc k tomu asi není potřeba psát, hosté byli lepší naprosto ve všem.

Děkuji za pozornost a někdy opět na počtenou.
90'
90'
Centr Pragra po přihrávce od Kartišovse šlo úplně mimo hřiště.
89'
O akrobatické zakončení se pokusil jeden z hostů. Nechybělo moc, aby se mu podařilo střihnout nůžky a zvýšit tak na 0:9.
88'
Na domácích je vidět, že už chtějí mít tuto noční můru za sebou. V obraně si velice otráveně přihrávají.
Znojmo se podobně tragickým výsledkem s touto sezónou přivítalo. To prohrálo na půdě Hodonínu 7:0. Teď je však skóre ještě horší. Je to 0:8.
86'
Zakončení znojemského hráče po centru z levé strany šlo nad branku. Následuje odkop.
85'
Znojmo to zkouší po pravé straně, ale bílí se přesouvají dopředu moc pomalu.
83'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
Jeden ze znojemských hráčů ztratil míč, když ostravským hráčům došla trpělivost a o balon zabojovali. Ujal se jej ZDENĚK ŘÍHA a umístil balon opět do branky. Je tak třetím hráčem Baníku, který v tomto zápase zaznamenal alespoň dva přesné zásahy.
82'
Opět příliš prostoru dostal další Baníkovec – ZDENĚK ŘÍHA – a trefil přesně. Ten si našel centr ze strany a z otočky uklidil balon k tyčce znojemské branky.
81'
Modří se chytají k zahrání dalšího rohu.
80'
Kartišovs byl proti Michlíkovi pomalý. Obránce Ostravy ho předběhl a u balonu byl první.
80'
Pragr nepočítal s protihráčem, který se vracel a byl tak čistě a rychle o balon okraden.
78'
Centr se však ale vůbec nevyvedl a balon odletěl za branku.
77'
Ostrava už trochu ubrala nohu z plynu a Znojmo se naopak trochu probralo. Zahrozit tak může z rohu, možná se podaří i snížit.
75'
Na trávníku zůstávají ležet dva hráči, kteří se srazili. Už jsou u nich týmový lékaři.
74'
Pragr si naskakoval na centr Bakaje, ale míč šel moc vysoko.
74'
Obrana Znojma si chvíli nahrávala, pak ale poslala přihrávku dopředu, kde se jí však nikdo z domácích neujal, pro balon si tak došel golman.
73'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
ze hřiště odchází Pálfi, přichází Gomes De Gouveia.
72'
Michlík zkousil trefit branku, ale těsně ji minul a už tak vysoké skóre nezvýšil.
71'
Snaha o průnikovou přihrávku ze strany domácích. Míč skončil až u brankáře Struhaře.
70'
Jeden z domácích během stíhání protihráče spadl k zemi. Asi křeče? Těžko říct, avšak po dnešním výkonu, navíc v 70. minutě je to trochu neobvyklé.
68'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
ze hřiště odchází Jaroň, přichází Halda.
68'
Obraz hry se nemění. Modří jsou u balonu, bílí jen stínují a snaží se nedostat další branku.
65'
Výkon domácích je opravdu špatný. Přízemní střela DAVIDA KRUPIĆKY z hranice šestnáctky rozvlnila síť za Hamzou.
64'
Kartišovs přihrál na spoluhráče do lajny, jenže balon přešel postranní čáru. Po střídání tak budou pokračovat hosté autem.
63'
ze hřiště odchází Ledecký, přichází Bakaj,
ze hřiště odchází Dao Outtara, přichází Pragr.
62'
Chyb na straně domácích přibývá. Modří to dnes nemají moc těžké.
62'
ze hřiště odchází Zálešák, přichází Michlík,
ze hřiště odchází Drozd, přichází Sirotek.
60'
Nebezpečně padající vysoký centr naštěstí pro bílé nikdo do branky nesrazil.
59'
Baník Ostrava je znovu u balonu a pokračuje ve své aktivitě. Znojmo se bude snažit si neudělat na závěr sezony ještě větší ostudu.
57'
Hlavičkou se prosazuje za hrobového ticha na stadionu DAVID KRUPIČKA. Tomu jen stačilo naběhnout do vápna a nastavit své tělo proti míči. Obránci byli jako uspaní. Míč tak zapadl do sítě a na stadionu zavládlo ticho.
56'
Ledecký se dostal k míči nedaleko velkého vápna soupeře. Prvně to vypadalo, že si bude chtít proti poslednímu obránci ještě dovolit nějakou kličku, ale nakonec se opřel do balonu a vypálil z hranice šestnáctky k přední tyči. Brankář byl však připraven.
56'
Zblokovaný centr hostů a je z toho další rohový kop.
55'
Nepřesná střela Baníku. Hamza se za ránou jen ohlédl a následně mohl ze země rozehrát.
54'
ze hřiště odchází Šudák, přichází Chukwudi.
54'
Pálfi si pokopl balon příliš před sebe. Z hlediště se ozvalo jen povzdechnutí.
53'
Modří kombinují na straně soupeře. Znojmo se snaží jen odrážet útoky a blokovat dráhu přihrávek.
51'
Na trávníku zůstal v pokleku jeden z domácích, vypadá to ale, že zatím nebude nutné střídání a může se tak pokračovat.
50'
Hosté jsou při velké chuti, za to domácí si stále spí. Spíše to vypadá, že pozdě na zápas přijeli oni a ne hosté z Ostravy.
49'
Znojemské neštěstí pokračuje. Čtvrtý gól domácí položil ještě víc. Hráči jsou teď hodně mimo rytmus hostující Ostravy.
46'
Stejně jako v prvnm poločase dostávají domácí pecku mezi oči hned na začátku půle, hattrick zaznamenává RADIM ŠUDÁK. Dostal přihrávku z levé strany velkého vápna a na zadní tyčce míč doklepl do branky.
46'
ze hřiště odchází Bartůněk, přichází Kartišovs,
ze hřiště odchází Lukčo, přichází Ryška.
46'
První poločas se domácí vůbec nevyvedl, zato hosté byli jasně lepší a navíc stříleli branky. Tři góly za poločas je opravdu hodně. Domácí měli ojedinělé příležitosti, tu největší Kilibarda, který nastřelil jen břevno.
45'
45+1'
Kapitán ROMAN ZÁLEŠÁK poslal míč na opačnou stranu než šel Hamza.
45'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Suchý).
45'
Domácí faulovali ve vápně a hosté budou kopat penaltu.
44'
Baník rozehrál roh. Rozhodli se si přihrát na krátko, brankář ale zůstal bez práce. Míč do pokutového území ani nedošel.
43'
Lukčo ztratil balon, domácí si nerozuměli a jeho z toho rohový kop pro hosty.
42'
Kilibarda si krásně naběhl až k bráně a z první v běhu relativně blízko branky jen prudce nastřelil břevno a diváci si jen povzdechli.
39'
Bartůněk a Suchý měli hodně práce, aby se s balonem vymotali od vlastního rohového praporku.
38'
Kilibarda teď hlavičkoval z pěkné pozice sám, ale bylo to postavení ofsajdové.
36'
Krupička si udělal mezi několika znojemskými hráči kličkovanou, navíc byl lehce faulovaný, a tak dostal výhodu od rozhodčího. Vše ale proběhlo ještě na polovině hostů, pro domácí tak nebezpečí nevzniklo.
35'
První roh pro domácí. Centr na bližší tyč stihl obránce Baníku Ostrava odvrátit.
33'
Následná protiakce skončila ještě před tím, než stihl fotbalista v modrém zakončit.
33'
Dao Outtara měl nyní čas si vybrat, zda ve vápně přihraje Ledeckému nebo Kilibardovi. Vybral si druhého jmovaného, jeho střelu ale zblokoval obránce.
31'
Málek to hodlal tentokrát vzít sebe a nepřihrávat jako při první brance, chtěl obstřelit gólmana, ale minul i branku.
29'
Hosté šli opět rychlým protiútokem k bráně Hamzy, ale tentokrát přihrávka nešla přesně a Říha na ni nedosáhl.
27'
Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Jaroň).
27'
Píšťalka sudího je nyní slyšet hodně často. Nejprve to byl faul domácího hráče, karetně byl ale potrestán o pár vteřin později hostující hráč, také za faul.
25'
Centr na Ledeckého nebyl ideální. Jednak byl příliš vysoký, a navíc byl znojemský útočník obsazený, takže neměl prostor k tomu, aby si balon zpracoval a zakončil.
25'
Bílí se posunuli na polovinu soupeře a zde se snaží o kombinaci. Zatím se s míčem však pohybují jen u středové čáry.
25'
Centr Trajkoviče šel do vápna dříve, než tam byli jeho spoluhráči a míč jen proletěl.
23'
Domácí budou pokračovat autovým vhazováním před svým kotlem. Baník je ale včas na správném místě a domácí hráče má rozebrané.
21'
Potlesk si vysloužil centr Daa Outtary na Ledeckého, jehož hlavička ale šla mimo tři tyče.
19'
Domácí jako by byli ospalí a hosté opět poslali míč do vápna, kde se tentokrát ve výskoku nohou prosadil opět RADIM ŠUDÁK.
17'
Mladíci z Baníku Ostrava kontrolují hru a zatím nedávají Znojmu moc "čichnout" k míči.
16'
Z něj chtěli Znojemští vyrazit do protiútoku, ale první přihrávka byla příliš dlouhá.
15'
A po hlavičce jednoho z obránců je tu další roh.
14'
Hosté si kopnou první roh zápasu.
13'
Čas poměrně rychle letí a máme za sebou už téměř třetinu prvního poločasu.
9'
Velmi bojovný Dao Outtara si u rohového praporku poradil s obráncem, podél brankové čáry pak přihrával, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal míč umístit do brány.
8'
Hosté mají více míč na kopačkách a vůbec není poznat, že přijeli těsně před zápasem.
6'
Studená sprcha pro domácí v podobě první branky hostů má poněkud vliv na domácí sebevědomí.
2'
Hosté se velmi rychle dostali po pravé straně do vápna, přihráli volnému RADIMU ŠUDÁKOVI, který už měl lehkou úlohu trefit branku.
1'
Hned na začátku byl velmi agilní Kilibarda a Struhařovi čistým skluzem velmi znepříjemnil rozehrávku.
1'
Oba týmy už nastupují – domácí celí v bílém, hosté celí v modrém.
Výkop byl místním hlasatelem oznámen na 17:15.

1. SC Znojmo FK: Hamza – Trajković, Bartůněk, Ivanović (K), Pálfi, Outtara Dao, Kilibarda, Suchý, Ledecký, De Vasconcelos, Lukčo
Náhradníci: Ryšavý – Tawiah, Pragr, Ryška, Bakaj, Kartišovs, Gomes De Gouveia
Trenér: Rui José Capela Batista

FC Baník Ostrava B: Struhař – Zálešák (K), Remiáš, Šudák, Drozd, Málek, Jaroň, Reteno, Stoklásek, Říha, Krupička
Náhradníci: Michlík, Chukwudi, Halda, Sirotek
Trenér: Milan Chalupa

Rozhodčí: Ondřej Cieslar – Jaroslav Kolář, Jan Dorotík
Delegát: Petr Karas.
Dnešní duel začne později, protože hosté se zdrželi na cestě a dorazili ke stadionu teprve v 16:45.

FC Baník Ostrava B

v posledních třech zápasech získal jediný bod a v tabulce klesl na 5.místo. V minulém zápase dal ztěží dohromady základní jedenáctku, i kvůli boji dorostenců o titul a už dovolené hráčů áčka. Uvidí se s jakými fotbalisty přijede do Znojma a zda tedy naváže na podzimní výhru nad tímto soupeřem. Nejlepším střelcem je s 18 brankami Daniel Smékal, ten už ale jako hráč áčka dovolenkuje.

1.SC Znojmo FK

může ještě bojovat o první polovinu tabulk a skončit po sezoně celkově i za předpokladu dalších pro něj příznivých výsledků a samozřejmě výhře nad Baníkem Ostrava B na 8.místě. To by bylo po podzimním 17místě obrovské zlepšení! Nejlepší střelec mužstva Marko Kilibarda dal v minulém kole v Blansku další branku a s 9 brankami na děleném 17.místě. Na podzim Znojmo z Bazalů odjíždělo po těsné porážce 2:3 bez bodu a bude se jistě chtít rozloučit s fanoušky výhrou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.