Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Ružomberok - 10. července 2018   11:00

Karviná
Karviná
35' Smrž
1:3
(1:2)
Ružomberok
Ružomberok
11' Kostadinov   • 38' Daniel   • 84' Kružliak
Karviná
Ružomberok

90'
84'
Ružomberok právě vstřelil branku!
Ružomberok v 84. minutě odskakuje na rozdíl dvou branek! O to se svou trefou postaral RASTISLAV KRUŽLIAK.
46'
45'
38'
Ružomberok si však bere své vedení zpět! ERIK DANIEL pěknou střelou z dálky překonal Pastornického.
35'
Karviná právě vstřelila branku!
A je vyrovnáno! Po rohovém kopu se prosadil VOJTĚCH SMRŽ.
11'
Ružomberok se v úvodu zápasu dostává do vedení! Skóre utkání otevřel TIHOMIR KOSTADINOV.
1'

MFK Karviná: Pastornický – Putyera, Piroch, Moskál, Letić – Smrž – Štepanovský, Suchan, Weber – Řapek

MFK Ružomberok: Čtvrtečka – Čurma, J. Maslo, Twardzik, Urdinov – Daniel, Kochan, Kostadinov, Gal Andrezly – Takáč – Tandir
Náhradníci: Krajčírik – Kmeť, Brenkus, Madleňák, Gerec, Jedinák, Gešnábel, Čapek, R. Kružliak.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.