Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Zaragoza - 30. listopadu 2017   21:30

Valencia
Valencia
29' Mina  • 59' Mina  • 68' Ibanez  • 86' Vezo
4:1
(1:0)
Zaragoza
Zaragoza
87' Pombo
Valencia
Jaume – Nacho Vidal, Paulista, Vezo, Lato – Andreas Periera (62. Ibanez), Parejo (62. Soler), Maksimovič, Nacho Gil (71. Ferran Torres) – Mina, Zaza
Neto – Gaya, Ibanez, Montoya, Rodrigo, Soler, Ferran Torres
M. López
Mestalla (Valencia)
26 311 diváků
Zaragoza
Raton – D. Vincente (70. Delmas), Grippo (75. Zalaya), Jesus, Briz – Ros (C), Guti – Buff, Pombo, Oyarzun – Araujo (61. Oliveira)
Alvarez – Biel, Delmas, Eguaras, Oliveira, Papunašvili, Zalaya

Valencia odehrála velice pohledný zápas se Zaragozou a má postup do osmifinále Copa del Rey v kapse. Hosté působili sympatickým dojmem, ale domácí působili ve druhém poločase dojmem, že nehrají ani na plný plyn. Dobrým výkonem se prezentoval Zaza, ačkoliv se ani jednou neprosadil.
90+2'
90+2'
Domácí celek měl výhodu posledního útoku zápasu, ale Soler centroval zprava na Delmase na středu.
90+2'
Hostující fotbalisté ještě útočili na polovině Valencie, ale ta se ubránila bez zákroku Jaumeho a centru soupeře.
90+1'
Delmas byl připravený na pravé straně. Po přetáhnutí těžiště hry na levé křídlo mohli být ovšem fanoušci Valencie zcela v klidu.
90+1'
Dvě minuty se nastavují!
90'
Lattore a Ibanez byli agilní po levé straně směrem dopředu, ale favorit zápasu nepřidal po centru a balonu do ohně svojí patou trefu v zápase.
89'
Domácí celek zapojil do první fáze nohu Jaumeho, se kterým spolupracoval Soler na pravé straně, hostující presink nebyl vůbec špatný.
89'
Raton si zahrál nohama při rozehrávce. Ale dlouhý balon nezpracoval jeho spoluhráč na středu zhruba dvacet metrů od domácí branky.
88'
Domácí celek neuspěl po levé straně a vhazovat bude hostující mužstvo Delmasem z vlastní poloviny.
87'
Zaragoza právě vstřelila branku!
Delmas přihrál zprava pod sebe, kdy jeho spoluhráč odcentroval na penaltu, načež hlavou k pravé tyči snižuje JORGE MARCOS POMBO.
87'
Hostující celek podržel míč na polovině hrací plochy, domácí mužstvo se velice dobře pohybovalo a bránilo tak čisté konto pro brankáře Jaumeho.
86'
Valencia právě vstřelila branku!
Po rohu zprava vyskočil na středu vápna RUBEN VEZO a hlavou do levého dolního rohu branky dává na 4:0.
85'
Hosté po chybě v rozehrávce čelili brejku Solera zprava, ale ten stříleným křižným centrem nenašel ve vápně Minu či Zazu.
85'
Faul Solera na pravé straně znamená, že uvidíme rozehrávku hostů. Ti ovšem nepřekvapili ničím domácí mužstvo.
84'
Maksimovič pokazil křížem na pravou stranu z levého křídla rychlý kontr Valencie, ale Zaragoza se i tak stále brání.
83'
Maksimovič ze středu nahrával vzduchem na levou stranu, ale Ibanez udělal chybu, kdy zbrkle poslal míč za brankovou čáru, Raton bude vykopávat od vlastní branky.
83'
Jako kdyby se utkání již v posledních minutách pouze dohrávalo a hraje se prakticky bez střel na branku.
82'
Souhra hostů skončila křížem na levou stranu a poté zakončením Lasura z vápna do fotbalisty Valencie.
81'
Vidal svedl hru ze svého pohledu na pravé straně, vhazuje ovšem z poloviny hrací plochy Zaragoza.
81'
Po nahrávce Oyarzuna zasáhl proti soupeři na středu skluzem Soler. Domácí celek z toho vyžil brejk po pravé straně, kdy Zazu neubránil Ferran Torres a Ital narval míč levačkou vedle delší tyče.
80'
Maksimovič málem využil hostující chyby na domácí polovině, ale nakonec jsme neviděli rychlý brejk Valencie.
79'
Domácí obrana po ztrátě balonu byla aktivní, ale Zaragoza chybu nakonec v rozehrávce neudělala.
79'
Favorit zápasu vhazoval a po sérii nahrávek nemohl zakončovat při centru z pravé strany na přední tyči Zaza.
78'
Střílený centr zleva se domácímu fotbalistovi moc nepovedl, i tak se bude nadále hrát před Ratonem.
78'
Soler se spoluhráčem dostali hru křížem na pravou stranu, kdy následně na zadní tyči uklidil míč na roh bránící fotbalista Zaragozy.
77'
Mina faulovaný na levé straně na vlastní polovině a Valencia rozehrála nakrátko.
77'
Tvrdá střela hostujícího hráče z levé strany skončila na soupeři. Následně měl dobrý kontr po levém křídle, kde byl Mina, k ideálu daleko.
76'
Celkem dobrý přizemní centr zprava, ale Mina byl proti zákroku Jaumeho a jakékoliv změně skóre v neprospěch domácích.
76'
Hostující celek hrál po levé straně, kdy i díky Maksimovičovi střílel fotbalista Zaragozy z dvaceti metrů do hráče Valencie.
75'
Domácí celek se bez problémů bránil kombinaci hostů, kdy se do obrany vrátil i útočící fotbalista Valencie.
75'
Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Grippo, přichází Zalaya.
74'
Dva rohy domácích zprava. Po tom druhém si balon našel ve vápně fotbalista Valencie a míč napálil nad branku.
73'
Zaza připomínal po dobré práci Maksimoviče ve vápně hostů jakéhosi pivota a jeho střela nakonec z otočky po souboji s bránícím Lasurem spadla po zemi vedle pravé tyče.
72'
Viděli jsme rychlý brejk domácích, kdy Torres a Mina si rychle vyměnili balon a vše skončilo ztrátou na šestnácti metrech.
72'
Raton přihrál křížem na levou stranu. Zaragoza se dostala po levém křídle na polovinu Valencie, ale zatím je to bez střely na Jaumeho.
71'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gil, přichází Ferran Torres.
70'
Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Vincente, přichází Delmas.
70'
Domácí hráč na středu odvrátil z první přizemní centr z pravé strany, hosté vhazují.
69'
Maksimovič tvořil hru až Zaza nedostal míč na útočníka domácích a následuje tak brejk Zaragozy.
68'
Domácí celek rozehrál nakrátko z vlastní poloviny po faulu na Minu. Následně Zaza nahrával do vápna svému spoluhráči na pravé straně. ROBERT IBANEZ se zbavil protihráče a levou nohou po zemi pokusem bez razance dostal míč i díky chybě Ratona do sítě.
67'
Hostující celek odcentroval z pravé strany na střed vápna, ale tam byli pouze domácí hráči, takže vše se odehrálo bez zákroku Jaumeho.
66'
Lasure spolupracoval se svým spoluhráčem na levé straně na polovině hrací plochy až byl faulovaný jeden z hostů Minou.
66'
Hostující celek se snažil presovat. Domácí tým nadále kombinoval na vlastní polovině, ale Jaume se zatím nedotkl balonu při souhře spoluhráčů.
65'
Gil na levé straně zrychlil hru přihrávkou do ulice. Jeho spoluhráč Lattore mohl jít sám na brankáře Ratona, ale toho fauloval poté, co si ukopl balon.
64'
Raton měl velké problémy s přizemní střelou ze svého pohledu k pravé tyči a byl také celkem nejistý při svém zákroku po pokusu zhruba z dvaceti metrů, který ovšem neměl razanci.
62'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Parejo, přichází Soler.
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Periera, přichází Ibanez.
62'
Až Periera se skluz na Vicenteho na pravé straně dostal kartu.
61'
Parejo se na pravé straně dvacet metrů od branky ukličkoval. Zaragoza krátce hrozila po pravém křídle.
61'
Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Araujo, přichází Oliveira.
60'
Valencia presovala se Zazou na pravé straně a hosté faulovali na vlastní polovině.
59'
Zaza šel na pravé straně do souboje jeden na jednoho s Lasurem. Načež z toho byla střela z šestnácti metrů pravačkou na zadní tyč, kterou Raton vyrazil rukama. Z dorážky ovšem zleva po zemi k pravé brankové konstrukci pravačkou udeřil podruhé v zápase SANTA MINA.
58'
Centr z pravé strany shrábl do koše na malém vápně Raton.
57'
Raton byl při rozehrávce pod tlakem presujícího fotbalisty. Ale vše zvládl bez většího zaváhání, které by dostalo Valencii do šance.
57'
Velice dobré přenesení hry Valencie na pravou stranu, ale Raton uklidil nohama míč z první alespoň na aut pro favorita zápasu.
56'
Balon pouze prolétl vápnem domácích a Parejo jej pustil do zámezí, takže rozehrává od vlastní branky pravačkou Jaume.
56'
Nakonec může hostující celek zahrozit rohem zleva.
55'
Vincento se vydal krátký výlet po pravé straně až mu podal pravou ruku Araujo a hostující celek tím pádem zůstane na polovině soupeře.
54'
Tempo druhé půle není zatím nikterak závratné. Valencia má průběh druhého dějství pod kontrolou. Stejně jako měl Raton pod kontrolou centr Latorreho z levé strany.
53'
Grippo v hostujícím dresu dělá v dnešním zápase hodně chyb. A i proto má Valencia nakročeno k postupu do osmifinále Copa del Rey.
53'
Fatální chyba Grippa v rozehrávce, Zaza poté šel sám na Ratona, udělal kličku doprava, ale poslal míč do boční sítě ve stoprocentní šanci.
52'
Špatnou nahrávkou Gila ze středu byla zakončena akce domácích. Z kontru poté z pravé strany vyvinul tlak na Valencii svým centrem Araujo, ale i tak Jaume pouze sledoval hru.
51'
Zaza při rychlém útoku o fous nenašel ze středu Minu, který by byl jinak zcela sám před Ratonem a s velkou pravděpodobností bychom viděli druhou branku zápasu.
51'
Úvod druhého poločasu je celkem opatrný z obou stran. Valencia víceméně hraje to, co potřebuje a nežene se vůbec směrem dopředu. Je zkrátka pasivní.
50'
Celkem bezproblémová byla rozehrávka domácích, ale poté přišel špatný přechod do útoku a krátká sekvence, kdy útočila Zaragoza.
49'
Domácí fanoušci vytváří ve druhém poločase celkem dobrou atmosféru. A to i v době, kdy je na balonu Parejo na polovině hrací plochy.
49'
Hostující fotbalista zahrál při rohu zleva do boční sítě, a tak Jaume bez doteku balonu udržel čisté konto i v úvodu druhého poločasu.
48'
Hostující celek zakončil z pravé strany levačkou Oyrazuna vedle delší tyče, což kontroloval svým pohledem klidný Jaume.
48'
Dnešní utkání sleduje 26 311 diváků.
47'
Raton rozehrával na levou stranu, kde Zaragoza kombinovala pouze pár sekund, až se o konec útoku soupeře zasloužil Parejo.
46'
Zaza pokračoval na polovině hřiště a přihrál na levou stranu, kde byl jeho spoluhráč přistižen v ofsajdu.
46'
Domácí celek útočil krátce po levé straně až Vezo nahrával dozadu k brankáři.
46'
Po následné krátké kombinaci domácích hráčů na polovině hřiště byl ukončen první poločas, který nabídl velice dobrou podívanou. Zaragoza se mohla v úvodu dostat do vedení, jenže Araujo zakončoval vedle přední tyče. Následoval také dobrý zákrok rukama Ratona proti Perierovi z dvaceti metrů. Nakonec se jako jediný zapsal mezi střelce Mina k pravé tyči po autu Vidala a spolupráci se Zazou.
45'
45'
Tím pádem výkop pro Ratona na pravou stranu, kde ovšem byl faulovaný fotbalista domácích.
45'
Stále se hrálo na polovině hostujících hráčů. Až po centru zleva vyskočil Mina na středu a jeho hlava zapadla vedle pravé tyče.
44'
Domácí celek kontroval závěr poločasu, souhra Vidala s Perierou na pravé straně neznamenala nic podstatného pro průběh tohoto mače.
43'
Jaume vykopával pravačkou na střed, kde balon převzal Guti a hosté ještě mohli přidat branku do pauzy.
43'
Lasure ještě jednou rozehrával zleva nakrátko, na středu byl v domácí obraně Zaza, ale při rozehrávce hostů byl bez práce až odvedl výbornou práci Vezo, takže vykopává Jaume.
42'
Vidal nakopl míč po pravé straně, ale tam jeho spoluhráč udělal útočný faul, takže rozehrává hostující celek s Lasurem u levé postranní čáry.
41'
Zaza dobře stínoval Pomba hrajícího po pravé straně a Zaragoza poté neuspěla na polovině hrací plochy, takže kombinuje Valencia na vlastní polovině.
41'
Zaragoza to měla složité směrem dopředu, a tak musel spoluhráčům pomoci Raton, jenže následovala chyba hostujících hráčů v rozehrávce.
40'
Domácí hráči si na levé straně tak dlouho nahrávali až Zazův centr levačkou byl odvrácen hlavou na přední tyči.
39'
Perierova pravačka mířila přes čtyřčlennou zeď do předního dolního rohu branky, ale Raton svým zákrokem do koše znemožnil další změnu skóre.
38'
Domácí stoper zasáhl hlavou proti výkopu Ratona a při následném rychlím útoku byl zastavený zezadu podražením Periera. Vše se zřejmě obejde bez karetního trestu.
37'
Po autu Vidala z pravé strany pokračoval zápas na polovině hostů. Ti se ubránili díky vynikající práci tělem Vincenteho na pozici pravého beka.
37'
Favorit zápasu zvolil rozehrávku nakrátko až na centr číhal hlavou připravený fotbalista hostů na přední tyči a poslal balon na pár sekund mimo šestnáctku Zaragozy.
36'
Zaza byl hlídaný při přechodu domácích hráčů do útočné fáze. Vše posléze skončilo tím, že Santa Mina z levé strany vybojoval roh po souboji jeden na jednoho s Jesusem.
36'
Takže další výkop pro Ratona na pravé straně, ale po odrazu balonu rozehrával domácí protiútok Jaume.
35'
Zaragoza zatím nevystřelila na domácího brankáře a nyní mohla inkasovat podruhé, když Periera z dvaceti metrů z levé strany umístil míč po zemi vedle přední tyče svojí pravačkou.
34'
Vidal centroval zprava, odražený balon si našel jeho spoluhráč Gil a tvrdou ranou na přední tyč pálil mimo tři tyče, následovat bude výkop v podání Ratona.
34'
Neideální narážečka dvou domácích hráčů na pravé straně na polovině hřiště, ale hostující mužstvo toho nevyužilo k brejku.
34'
Hostující celek dostal rychle hru křížem na pravou stranu, kde ovšem pokazil svojí souhru a útočit by měla Valencia.
33'
Po chybě hostů v útočné fázi odstartoval domácí kontr u nohy Jaumeho, ale Valencia nic nepředvedla směrem dopředu.
33'
Hostující hráč byl na vlastní polovině faulovaný soupeřem, což byl čtvrtý faul Valencie v zápase.
32'
Mina agilní při presinku, nakonec je z toho kombinace Valencie na vlastní polovině i s Vidalem na pravé straně.
31'
Výkop hostů šel na pravou stranu, následně presoval Zaza, ale outsider zápasu se rozhodl hrát po levém křídle přes Oyarzuna.
31'
Vidal si na pravé straně narazil míč se spoluhráčem, Valencia posléze přetáhla hru na levé křídlo, kde ztratila míč bez střely na Ratona. Ten bude vykopávat od vlastní branky.
30'
Oyarzun svedl hlavu na levé straně, ale nepovedlo se mu z poloviny hrací plochy prodloužit balon na Arauja, následně jeden z jeho spoluhráčů fauloval.
30'
Valencia byla aktivní při presinku a proti nákopu Zaragozy šel ven z branky Jaume, který vrátil míč soupeřům nohou z jedničky.
29'
Domácí celek vhazoval z pravé strany z vlastní poloviny. Následně se rychle dostal do útoku. SANTA MINA a Zaza si rychle vyměnili balon až SANTA MINA ze středu vápna k pravé tyči rozhoduje o tom, že se dnes prodloužení hrát nebude.
28'
Buff pravačkou přes Vidala a ještě jednoho hráče ve zdi centroval dobře na zadní tyč, kde vyrazil míč rukama Jaume.
26'
Raton bez problémů chytil do koše centr z levé strany na přední tyči a zkusil dlouhý míč na Arauja, který nakonec získal standardní situaci zleva po souboji s Vidalem.
26'
I nadále byl na balonu outsider zápasu a chtěl zahrozit křížem na levou stranu, jenže na polovině hřiště ztroskotaly šance hostů na ohrožení Jaumeho.
25'
Hostující hráči si rychle vyměnili míč na vlastní polovině až fanouškům Zaragozy zahrál na nervy špatnou rozehrávkou Raton.
25'
Araujo vzal první fázi hostujícího útoku, ale Zaragoza nebyla nebezpečná pro Valencii, když domácí hráči včas přistupovali k fotbalistům hrajícím v červených dresech.
24'
Ačkoliv jsme zatím branku v zápase Valencie se Zaragozou neviděli, tak se nehraje vůbec špatný fotbal a rozhodně je se na co dívat!
23'
Jaume si dovolil kličku přes presujícím fotbalistou a vyřešil krásně rozehrávku křížem na levou stranu, tohle byla velká paráda domácího brankáře.
22'
Zaza ještě debatuje s hlavním rozhodčím, ale ten už se soustředí na posuzování tohoto zápasu, když kombinují hostující beci na vlastní polovině.
21'
Rychlá souhra domácích po pravé straně, po souboji jeden na jednoho padl ve vápně Zaza, ale k nelibě Valencie to penalta nebude.
20'
Přihrávka Santa Miny křížem na levou stranu ze středu byla příliš rychlá, čehož si všiml Raton a zakročil proti snaze dvou domácích hráčů nohama.
20'
Zaza se vrátil do obrany, ale hostující celek nadále kombinoval s Araujem na levé straně až hra byla přerušena pro faul na Rose.
19'
Santa Mina si vypracoval střelu z levé strany k přední tyči po zemi, kde důležitý zákrok vytáhl rukama Raton.
19'
Parejo špatným křížem z pravé strany na polovině hřiště daroval hostům útok, kdy v začátku tvořil hru Araujo u levé lajny.
18'
Zaza těsně před polovinou hřiště faulovaný zezadu a hrát se bude po faulu Grippa proti hostující brance.
18'
Hostující celek rozehrál roh levačkou na zadní tyč, kam si sbíhal Araujo, ale útočným faulem na Vidala ukončil snahu Zaragozy o překonání Jaumeho.
17'
Hostující celek se dopustil faulu přibližně na polovině hrací plochy, ale v útoku nic nevymyslel. Z kontru byl aktivní na levé straně Araujo, jenže na zadní tyči nepracoval dobře s balonem Buff a tak zakončoval do boční sítě po souboji s Vezem.
16'
Araujo v ofsajdu na pravé straně, takže míč si vezme Jaume a pošle jej zpět do hry. Tohle byl druhý ofsajd zápasu a první postavení mimo hru hostujícího hráče v utkání.
15'
Po faulu na Pareja chytil míč pevně do náruče proti centru domácích Raton a byl důležitým faktorem hostující rozehrávky, kdy si zahrál nejprve rukama poté také nohama po přihrávce vlastního beka.
15'
Souboj Valencie se Zaragozou nabízí vyrovnaný úvod zápasu, kdy více na balonu je mužstvo hrající Primera Division.
14'
Vidal vhodil míč z pravé strany nedaleko vápna soupeře do hry, hra se posléze přesunula na polovinu hrací plochy pod taktovkou Valencie, kdy bránil třeba i Buff.
13'
Centr z levé strany nechali hosté propadnout až na zadní tyč, kde pokračoval v tlaku Vidal a Gil, jenže k zakončení na Ratona bylo daleko.
13'
Nepřesná přechodová fáze hostujících fotbalistů dostala Valencii na balon a útok bílého mužstva začal na pravé straně Maksimovič.
12'
Zazovi na levé straně utekl míč prvním dotekem do bezpečí z pohledu hostujícího celku, ale hrát by měla nadále Valencia.
12'
Po centru zprava v podání Vidala nezakončil nikdo z domácích hráčů a navíc by měli mít hosté aut z vlastní poloviny.
11'
Po sérii krátkých přihrávek domácích hráčů na vlastní polovině následoval dlouhý a pro Zazu neřešitelný míč na střed.
10'
Zaza prakticky neexistoval v obraně. Zaragoza byla trpělivá v první fázi útoku, ale vše bylo ukončení nepřesnou křižnou nahrávkou na levou stranu, kterou nezpracoval Lasure.
10'
Obranný skluz Vidala na pravé straně na polovině hřiště znamenal útok domácích, který skončil dobrým centrem z levého křídla, načež jeden z fotbalistů Valencie minul těsně balon na středu vápna hlavou, jinak by vedl favorit zápasu 1:0.
9'
Vidal na pravé straně vystoupil z obrany, hostující celek hrál následně po pravém křídle, ale Valencia zachytila první fázi útoku svého protivníka, který byl donucen hrát dozadu na Ratona.
9'
Ten rozehrál Parejo nakrátko, první centr nebyl přesný. Následně z druhé strany centroval Vidal na zadní tyč do náruče Ratona.
8'
Santa Mina na levé straně vybojoval roh a vše se stěhuje před Ratona.
8'
Santa Mina byl součástí domácí kombinace zhruba na polovině hrací plochy, stejně tak na druhé straně Vidal, ale nic zásadního se nedělo.
7'
Santa Mina podnikl výpad po levé straně, Maksimovič mu pomohl, ale Zaragoza zhustila prostor okolo vlastní šestnáctky a Raton nezasahoval.
7'
Valencia zatím neprověřila Ratona, který je bez práce, hosté měli jednu dobrou šanci, kdy Araujo poslal míč vedle levé tyče.
6'
Parejo získal balon pro domácí celek a adresoval kříž na pravou stranu, kde nepřesně po zemi odcentroval Vidal.
6'
Následovala rozehrávka Ratona levačkou na levou stranu, kde došlo také ke ztrátě Zaragozy a na tahu je na polovině hřiště Zaza.
5'
Zaza byl volný na hrotu útoku a spoluhráč na něj vyslal dlouhý míč, jenže italský borec si stoupl do ofsajdu, což neuniklo pozornosti pomezního rozhodčího.
4'
Po rozehrávce brankáře domácích se opět hrálo. Parejo nahrával křížem na pravou stranu, kde muž ve stejném dresu nezastihl balon na hrací ploše a vhazovat bude Zaragoza.
4'
Parejo si nerozuměl se spoluhráčem, takže Araujo zakončil z dvaceti metrů po zemi vedle bližší tyče z levé strany.
3'
Rozehrávka Vidala z pravé strany byla zablokovaná a Valencia i tak pokračovala autem z vlastní poloviny, který obstaral právě zmiňovaný bek favorita zápasu.
3'
Zaza nesebral míč protihráči na polovině hřiště, hostující mužstvo do kombinace zapojilo i Ratona, který poslal dlouhý míč na levou stranu.
2'
Araujo zlobil favorita zápasu v útočné fázi pouze pár sekund, následně se dotkl balonu nohou Jaume a Valencia měl výhodu útoku, kterou ovšem nevyužila k zakončení na Ratona.
2'
Domácí celek se při rozehrávce vůbec nikam nehnal, nakonec přišla nahrávka stopera křížem na levou stranu, kde ubránil útok soupeře Vincente.
1'
Jaume dirigoval se spoluhráči, kteří pokazili útok na pravé straně na polovině hrací plochy, konkrétně to byl Nacho Vidal.
1'
Výkop zápasu měl hostující celek hrající zleva doprava v červených dresech, domácí mužstvo nastoupilo v bílém.
1'
Valencia CF
Domácí tým neměl o víkendu daleko k výhře nad Barcelonou. V souboji s vedoucím celkem španělské ligy šel do vedení Rodrigem v 60. minutě, ale soupeř vyrovnal krásnou levačkou Jordiho Alby v 82. minutě. V prvním poločase sudí chybovali, když neuznali branku Lionela Messiho, což bylo hlavní téma diskusí po zápase.

Valencia je jasným favoritem dnešního střetnutí podle mínění sázkových kanceláří. Její nejlepším střelcem v letošním ligovém ročníku je devítigólový Ital Zaza, což je společně s Bakambuem z Villarrealu druhý nejlepší kanonýr Primera Divison.

Z těch zajímavých výsledků ve španělské nejvyšší fotbalové soutěži získali domácí tři body za jasnou výhru nad Sevillou 4:0 a s chutí si zastříleli venku proti Betisu Sevilla (6:3).
Real Zaragoza
Hostující mužstvo hraje v této sezoně soutěž zvanou La Liga 2. O víkendu v domácím prostředí remizovalo s Deportiuem bez branek. Předtím nestačilo venku na Almerii, když protivník o své výhře rozhodl definitivně až dvěma góly Alcaraze v závěrečné desetiminutovce.

Nejlepším střelcem hostů v lize je sedmigólový Španěl Iglesias, což jej řadí na pozici pátého nejlepšího kanonýra La Ligy 2. V tabulce se Zaragoza nyní nachází na čtrnáctém místě, když ze šestnácti odehraných zápasů vytěžila celkem devatenáct bodů.
Vzájemné zápasy
ZAR – VAL 0:2
ZAR – VAL 2:2
VAL - ZAR 2:0
VAL – ZAR 1:2
ZAR – VAL 0:1
Hezký den! Čeká nás odveta čtvrtého kola španělské Copa del Rey. Souboj mezi Valencií a Zaragozou začíná ve 21:30. K postupu má blíže domácí celek, který vyhrál první zápas na půdě soupeře poměrem 2:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.