11. září 2016 • 22:37

SESTŘIHY: Barcelona doma prohrála s nováčkem! Real i Atlético dominovaly

0
Chci koupit Hradec. Dluhy jsou nesmysl, říká Ulich
Vecheta proti Spartě dvakrát na hraně, ČK pro Tanka správně. Liberec měl mít penaltu

Fotbalisté Barcelony naprosto nečekaně nezvládli domácí zápas s Deportivem Alavés a ve 3. kole La Ligy na domácí půdě prohráli 1:2. To madridské kluby své zápasy zvládly, Atlético zničilo Celtu Vigo 4:0 a Real porazil Osasunu 5:2. Hektický závěr viděli fanoušci v Seville, kde domácí v souboji s Las Palmas ještě dvě minuty před koncem prohrávali 0:1, ale nakonec vyhráli 2:1.

Barcelona - Deportivo Alavés 1:2

Branky: 46. Mathieu - 39. Deyverson, 64. Gómez

Alavés zužitkoval první výraznou šanci, když v 39. minutě po Kikově centru z pravé strany Deyverson překonal gólmana Cillessena. Ihned po přestávce srovnal po Neymarově rohovém kopu stoper Mathieu. Hosté pak sice v 51. minutě znovu rozvlnili barcelonskou síť, gól však nebyl uznán pro ofsajd. Přesto nováček soutěže nakonec vedení vrátil na svoji stranu, neboť se v 64. minutě obranou prodral Gómez a chladnokrevně zakončil.

SESTŘIH La Ligy: FC Barcelona – Deportivo Alavés 1:2. Senzační výhra nováčka

Real Madrid - Osasuna 5:2

Branky: 6. Ronaldo, 40. Danilo, 45.+1 Ramos, 56. Pepe, 62. Modrič - 64. Riera, 78. García

V šesté minutě zápasu předložil Bale přihrávku před bránu Ronaldovi a portugalský útočník proměnil v gól svoji první střelu v novém ročníku La Ligy. Odstartoval tak kanonádu, neboť na něj navázali už v prvním poločase Danilo a Ramos. Po změně stran přidali další dvě trefy Pepe a Modrič. Za stavu 5:0 domácí polevili a nechali Osasunu dvakrát zasáhnout, když se prosadili Riera a García.

SESTŘIH La Ligy Real Madrid - Osasuna 5:2. Favorit si zastřílel

Celta Vigo - Atlético Madrid 0:4

Branky: 73. a 81. Griezmann, 53. Koke, 89. Correa

Povedený zápas prožil nejlepší střelec mistrovství Evropy ve Francii Antoine Griezmann, jenž nejprve asistoval Kokemu a následně sám přidal dvě trefy.

Celta Vigo - Atlético Madrid: Debakl. Correa zvýšil na 4:0 pro hosty

Celta Vigo - Atlético Madrid: Griezmann řádil! Přidal svůj druhý gól a předvedl tradiční oslavu

Celta Vigo - Atlético Madrid: První trefa v nové sezoně! Griezmann se prosadil hlavou

Celta Vigo - Atlético Madrid: Paráda! Griezmann skvěle nahrál, Koke s klidem proměnil

Sevilla - Las Palmas 2:1

Branky: 89. Sarabia z pen., 90.+4 Fernández - 16. Tanausu

Na hřišti těžkého soupeře vedlo Las Palmas od 16. minuty, kdy se povedenou střelou k tyči prezentoval Tanausu. Sevilla ale zejména v druhém poločase zvýšila tlak a v závěru dokázala zápas otočit. Nejprve po Bigasově faulu ve vápně využil pokutový kop Sarabia, ve čtvrté minutě nastavení dokonal obrat Fernández.

Sevilla - Las Palmas: Euforie! Fernandez v poslední vteřině strhl vítězství na stranu Sevilly

Sevilla - Las Palmas: Sporná penalta pro domácí! Bigas šel ven a Sarabia proměnil

Sevilla - Las Palmas: Nádhera. Tana si navedl míč a přesnou střelou poslal hosty do vedeníwqqqqs

Valencia - Betis 2:3

Branky: 75. Rodrigo, 78. Garay - 38. a 90.+2 Castro, 54. Joaquín

Valencia - Betis Sevilla: Gól! Rubén Castro zmrazil domácí gólem v nastavení

San Sebastian - Espaňol Barcelona 1:1

Branky: 78. Willian José - 62. Piatti

Real Sociedad - Espanyol: Vyrovnáno! Willian José si parádně naskočil a dal na 1:1

Real Sociedad - Espanyol: Chyba domácích! Piatti ji využil a hosté vedli 1:0

Málaga - Villarreal 0:2

Branky: 33. Costa, 44. Sansone

Čtvrtý tým minulé sezony Villarreal si připsal první výhru, když v Málaze zvítězil 2:0 po gólech Costy a Sansoneho.

Málaga - Villarreal: Chudák Kameni. První střelu Sansoneho chytil, ale na dorážku neměl

Málaga - Villarreal: To byla rána! Costa vypálil a nedal domácímu Kamenimu šanci

Gijón - Leganés 2:1

Branky: 17. Cases, 43. Čop z pen. - 58. Rico

Gijón - Leganés: Domácí zvýšili náskok! Duje Čop proměnil penaltu

Granada - Eibar 1:2

Branky: 76. Kravec - 43. León, 90.+4 Enrich

Granada - Eibar: Kuriózní gól! Pedro León skákavou střelou zaskočil Ochou

La Coruňa - Bilbao 0:1

Branka: 41. García