+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
20. července 2009 • 07:57

Vrať se domů, podvodníku, vítali v LA Beckhama

Autor:
David Beckham
TOP VIDEA
TOP góly 11.kola HET ligy: Nekompromisní hlavičky Šurala a Potočného, Tlustého přesná rána TOP góly 11.kola HET ligy: Nekompromisní hlavičky Šurala a Potočného, Tlustého přesná rána
NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fanoušci přivítali nevlídně fotbalistu Davida Beckhama na stadionu Galaxy v Los Angeles. Na anglického hráče pískali při přátelském utkání s AC Milán, které skončilo 2:2, a na jednom z transparentů ho nazvali podvodníkem.



Beckham hrál poprvé doma na stadionu Galaxy od jeho kontroverzního prodloužení hostování právě v AC Milán. Kvůli tomu totiž vynechal první půlku americké fotbalové soutěže Major League Soccer.

Vyprodaný stadion pro 27 tisíc fanoušků na Beckhama při utkání neustále pískal a mezi diváky se objevily i posměšné a nenávistné nápisy. "Vrať se domů, podvodníku," stálo na jednom z nich.

Rozmrzelý Beckham se podílel na obou brankách Galaxy, ale do šaten ho o poločasu provázela ochranka. Bývalý anglický reprezentant zůstal na hřišti poslední, šel k fanouškům a tleskal před nimi. "Chtěl jsem si s nimi potřást rukou a říct jim, aby se zklidnili. Některé řeči byly neuctivé. Jsou věci, které se neříkají," uvedl Beckham.

Ve druhé půli, když padla po jeho skvěle zahraném rohu vyrovnávací branka, tak se otočil čelem k nejvíce rozzlobeným fanouškům a zvedl ruce vzhůru jako by se jich ptal: "Co chcete?" Pak ještě pokrčil rameny a odešel. V 75. minutě hřiště po střídání opustil.

 







Klasická verze
Mobilní verze