+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
28. května 2007 • 00:00

Mareček na šampionát nepojede

Autor:
Vlastislav Mareček
TOP VIDEA
Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly
Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano! Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká fotbalová reprezentace do jednadvaceti let se musí na červnovém evropském šampionátu v Nizozemsku obejít bez asistenta Vlastislava Marečka.Česká fotbalová reprezentace do jednadvaceti let se musí na červnovém evropském šampionátu v Nizozemsku obejít bez asistenta Vlastislava Marečka. Ten na přelomu roku onemocněl rakovinou a podle výsledků pondělního vyšetření mu účast na mistrovství nebyla doporučena. Marečkovo místo u týmu zaujme Martin Hřídel, který naposledy působil jako asistent trenéra v prvoligovému Slovácku. Informovaly o tom internetové stránky svazu. Mareček, který společně s hlavním koučem Ladislavem Škorpilem působil u jednadvacítky od začátku roku 2004, se v lednu vzdal svého místa na lavičce teplických fotbalistů, ale během jarní části sezony s týmem "lvíčat" absolvoval všechny akce. Na vrcholnou událost ale nakonec odcestovat nemůže. Škorpil si na místo svého dlouholetého asistenta Marečka nakonec vybral Hřídela, s nímž spolupracoval už během společného působení v Liberci. Hřídel má zkušenosti jako asistent také z pražské Slavie a Panioniosu Atény, kde si jej vybral Josef Csaplár. Hřídel jako hlavní kouč pracoval i v druholigové Čáslavi, naposledy pak jako asistent Pavla Malury ve Slovácku. Hřídel se v roce 2003 objevil jako asistent Pavla Vrby na mistrovství Evropy dvacetiletých hráčů. Jednadvacítka má sraz po skončení dnešního závěrečného kola první ligy v Nymburku.

Témata: Klasická verze
Mobilní verze