14. července 2015 • 21:07

SUPERGÓL posily Padebornu: Volejem z půlky málem protrhl síť

Autor:
Německý záložník vstřelil supergól!
TOP VIDEA
Česko - Litva: Janktova paráda! V prvním startu první gól a je to 2:0 Česko - Litva: Janktova paráda! V prvním startu první gól a je to 2:0
Šéf sudích Listkiewicz: Hra rukou? Ta bude kontroverzní vždycky Šéf sudích Listkiewicz: Hra rukou? Ta bude kontroverzní vždycky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jak jinak udělat lepší dojem v novém angažmá, než vstřelenou brankou. Nová posila německého Paderbornu Marcel Ndjeng, který přišel do druholigového týmu zadarmo, trefil z půlky v přípravném utkání proti Boltonu (4:1) parádní volej, který skončil až za zády brankáře anglického celku.V Paderbornu si musí mnout ruce. Ulovili totiž po sestupu z bundesligy skvělou posilu. Třiatřicetiletý záložník Marcel Ndjeng neprodloužil v Herthě Berlín smlouvu a zamířil do druhé ligy, kde se uvedl výstavní brankou.

VIDEO: Výstavní gól posily Paderbornu

 

V přípravném utkání proti Boltonu poslal z poloviny hřiště svůj volej přímo do branky. Brankář Boltonu nevěřil vlastním očím, jak to německý fotbalista mohl vůbec trefit.

Paderborn, za který hraje i bývalý hráč Sparty Niklas Hoheneder, vedl 2:1 a Ndjengova branka zvýšila skóre na 3:1. Německý celek přidal v závěru ještě jednu branku a vyhrál nad v minulém ročníku osmnáctým týmem druhé nejvyšší anglické soutěže 4:1. 

Témata:  sportfotbalněmeckopaderbornboltongól