+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
3. srpna 2015 • 16:13

Přímé přenosy všech zápasů 1. české ligy zdarma a bez zpoždění? Letos pouze na TV Tipsport

Autor:
TOP VIDEA
Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty
Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Začátek nového ročníku nejvyšší fotbalové soutěže je tady. Jedinou televizí, která letos nabídne všechny ligové zápasy a navíc bez zpoždění, je internetová TV Tipsport. Pro aktivní sázkaře Tipsportu jsou veškeré přenosy této televize zdarma.A jak je to s nabídkou ostatních televizních stanic? Ty nejatraktivnější duely každého kola budou k vidění na placeném kanálu O2 TV. Pokud budete chtít v televizi sledovat Spartu proti Plzni nebo derby Sparta – Slavia, budete si muset za sledování zaplatit. Na internetové sportovní televizi TV Tipsport budou ale i takové zápasy pro všechny aktivní sázkaře zdarma. Stačí si založit účet u Tipsportu.

Česká televize bude na svém sportovním kanálu ČT Sport vysílat z každého kola pouze omezený počet přímých přenosů a ty největší trháky mezi nimi nebudou. Naopak kompletní porci ligových zápasů z každého kola vysílají některé zpravodajské sportovní portály. Jejich přenosy jsou ale o minutu a půl zpožděné. Pro opravdového sportovního fanouška, který si chce zápas svého oblíbeného týmu pořádně vychutnat, jsou takové přenosy samozřejmě nepoužitelné.

Sledujte všechny zápasy nejvyšší fotbalové soutěže online a skutečně „živě“ bez zpoždění na TV Tipsport. Založte si ZDE účet u Tipsportu a k registraci dostanete úplně zdarma 150 Kč na první sázky a vstupní bonus až 50 000 Kč.

 
Klasická verze
Mobilní verze