+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
14. října 2015 • 05:00

Hradečtí Votroci slaví 110 let knihou Černobílá historie

Autor:
TOP VIDEA
JAK SI VEDLY HVĚZDY poprvé bez Neymara: Messi třikrát trefil tyč, Ronaldo pyká JAK SI VEDLY HVĚZDY poprvé bez Neymara: Messi třikrát trefil tyč, Ronaldo pyká
Jarolím: Slavii bych Ligu mistrů přál, ale úplně přesvědčený o tom nejsem Jarolím: Slavii bych Ligu mistrů přál, ale úplně přesvědčený o tom nejsem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jedenáct desetiletí už jsou na mapě českého fotbalu Votroci z Hradce Králové. Výročí 110. založení klubu si připomínají mimo jiné vydáním knihy Černobílá historie, kterou začnou prodávat ve fanshopu při dnešní dohrávce 7. kola FNL proti Varnsdorfu.Hradečtí fanoušci si v ní na více než 360 stranách můžou přečíst o všech slavných i neslavných obdobích klubu od jeho vzniku - například o titulu v roce 1960 a zápasech s Barcelonou v Poháru mistrů, o působení Josefa Bicana u soutoku Labe s Orlicí, o talentovaném brankáři Václavu Opltovi, který zemřel po zranění, jež utrpěl při zápase, nebo z novější doby o pohárovém tažení v roce 1995.

Příběhy, které vypráví spousta pamětníků z řad hráčů a trenérů, jsou doprovázeny množstvím fotografií, mnohými dosud nepublikovanými. Součástí knihy je i rozsáhlá statistická příloha.

Na dnešním zápase s Varnsdorfem bude knihu prodávat za akční cenu 399 korun přímo trojice autorů, z nichž jedním je redaktor iSport TV Michal Petrák. S ním spolupracovali hradečtí fanoušci Jiří Rádl a Tomáš Rademacher. Cena knihy v běžné distribuci bude o sto korun vyšší.

Knihu pokřtil Ladislav Pokorný, který v dresu Hradce Králové vyhrál v roce 1960 mistrovský titul
Knihu pokřtil Ladislav Pokorný, který v dresu Hradce Králové vyhrál v roce 1960 mistrovský titul

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze