a dozvíte se vše jako první.
7. října 2015 • 21:32

Radil se předvedl. Při výhře Spartaku nad Soči dvakrát skóroval

Lukáš Radil se blýskl dvěma góly. (archivní foto)
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
CORNER CHALLENGE: Jabloneckým se nedařilo, dvakrát se trefil jen Mehanovič CORNER CHALLENGE: Jabloneckým se nedařilo, dvakrát se trefil jen Mehanovič

Hokejový útočník Lukáš Radil se dnes v KHL podílel dvěma góly na vysokém vítězství Spartaku Moskva 6:2 na ledě Soči. Pětadvacetiletý reprezentant tak odehrál svůj statisticky nejvydařenější zápas po letním příchodu z Pardubic do Moskvy.

Radil se poprvé trefil ve 30. minutě a vyrovnávacím gólem na 1:1 napravil své vyloučení z první třetiny, jež vedlo k inkasované brance. Podruhé český útočník skóroval v 55. minutě, kdy zvýšil už na 5:2. Radil tak ukončil třízápasovou sérii bez bodu a zdvojnásobil svůj počet gólů v sezoně.

Ve třech předchozích duelech nebodoval ani nejproduktivnější český hokejista z minulých dvou ročníků KHL Jan Kovář. Reprezentační centr se dnes podílel asistencemi na dvou brankách Sergeje Mozjakina a pomohl k výhře Magnitogorsku 3:2 v prodloužení nad Záhřebem. V dresu Medveščaku jednou nahrával Tomáš Mertl.