a dozvíte se vše jako první.
1. listopadu 2008 • 20:11

Bulis a Brendl se trefili v KHL

Pavel Brendl
EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek
Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík

Útočník Jan Bulis vstřelil vítězný gól hokejistů Atlantu Mytišči, kteří dnes v Kontinentální lize zdolali 3:0 Chabarovsk. Svou osmou brankou v sezoně český hráč otevřel skóre v 36. minutě.

Bulisův tým si upevnil suverénní vedení v soutěži.

Už patnáctý gól dal jiný český útočník Pavel Brendl, který ve 46. minutě zpečetil vítězství Torpedu Nižnij Novgorod nad Novosibirskem 4:1.

Nejproduktivnější hráč vítězného celku se v tabulce střelců vyrovnal Jaromíru Jágrovi z Omsku a Alexandru Pěrežoginovi z Ufy.

Více branek nastřílel v KHL pouze lídr kanadského bodování Jan Marek z Magnitogorsku, který má na kontě 19 gólů.