+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Zdeněk Janda
18. května 2016 • 15:41

Furch: Bylo by zajímavý, jestli by Dominátor chytil Kašparovu fintu

TOP VIDEA
Sportovci o Novotné: Strašná zpráva, odešla velká osobnost Sportovci o Novotné: Strašná zpráva, odešla velká osobnost
Top góly 14. kola: zazářili bratři Škodové, nechybí otočka Kalabišky Top góly 14. kola: zazářili bratři Škodové, nechybí otočka Kalabišky
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z MOSKVY | V Nedělním Sportu už jste mohli vidět, jak jako sedmiletý klučina vítal Dominika Haška po příletu z Nagana. Teď by gólman Dominik Furch zase moc rád viděl, jak by dopadlo, kdyby se v současnosti 51letý Dominátor postavil do branky, aby se pokusil zlikvidovat „Kašparovu“ fintu. „Byl bych opravdu zvědavý, jak by to dopadlo,“ usmívá se Furch.Dominik Hašek, jeden z nejlepších brankářů všech dob, včera v reakci na to, jakým způsobem Lukáš Kašpar opět proměnil svůj nájezd, řekl, že by ho hrozně lákalo si to zkusit chytit. „Safra, fakt bych se rád do toho znovu oblíknul a zkusil si to,“ připustil včera v rozhovoru pro iSport.cz (CELÝ ROZHOVOR ČTĚTE ZDE>>>).

Furch by to jenom uvítal: „Jo, to by bylo super! To by mohlo být zajímavý. Byl bych zvědavý, jak by to dopadlo!“ řekl po dnešním tréninku brankář, kterého Hašek odmala fascinoval i inspiroval.

A co vůbec říká na to, že Kašpar je při svém provedení tak neomylný? Že se mu pokaždé podaří procpat puk gólmanovi mezi betony?

S tímto trikem vítal malý Furch naganské hrdinyS tímto trikem vítal malý Furch naganské hrdiny
„Taky si říkám, jak je možný, že to pořád vychází. Vždyť trenéři soupeře musejí mít nějaké informace, že tohle dělá. Ale má to tak vypilovaný, že se s tím těžko něco dělá. Brankář vždycky jenom zalomí hlavu a řekne si: Hm, tak zase se mu to povedlo. Je to opravdu obdivuhodný,“ reaguje Furch.

A s trenérem gólmanů Petrem Jarošem si říkali, že by z hecu na tréninku zkoušeli vymyslet, jak to Kašparovi chytit. „Ale nakonec jsme od toho upustili. Že to necháme být, když mu to vychází. Že do toho radši nebudeme zasahovat,“ pousmál se Furch.

Zítra národní tým odehraje klíčovou partii s Američany (od 15.15 hodin). Kdo se postaví do branky? To není jasné. Ani Furch to nechtěl prozradit. Jisté je, že to bude buď on, nebo Pavel Francouz.

VIDEO | Kašparův nájezd proti Švýcarsku

 

Více o MS v hokeji 2016 čtěte ZDE>>>

Řepík o čtvrtfinále: Hrajeme tu dobrý hokej, musíme se koukat na sebe

Asistent trrenéra Jaroslav Špaček a Petr Koukal prohráli soutěž v nájezdech a dělali kotouly
Asistent trrenéra Jaroslav Špaček a Petr Koukal prohráli soutěž v nájezdech a dělali kotouly

 

Témata:  sport, hokej, Furch, Kašpar, hašek
 Klasická verze
Mobilní verze