20. prosince 2015 • 16:07

FOTO: Češi si vychutnali nervózní Rusy, provokatér Radulov běsnil

Autor:
TOP VIDEA
Příbram - Sparta: Rada po zápase bouřlivě slavil s fanoušky na tribuně Příbram - Sparta: Rada po zápase bouřlivě slavil s fanoušky na tribuně
Lajna bude dospělejší než Vyšehrad, říká Strejc z OBBOD. Jedná i s partou z Nagana Lajna bude dospělejší než Vyšehrad, říká Strejc z OBBOD. Jedná i s partou z Nagana
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sladké vítězství. Česká hokejová reprezentace si po parádním výkonu připsala vítězství 4:2 nad domácím Ruskem. Největší hvězda ruského výběru Alexander Radulov jen těžko nesl neúspěch před domácím publikem a na ledové ploše doslova běsnil.Rusové před utkáním s Čechy vypráskali Finy 8:1 a byli velkým favoritem nedělního zápasu. Aktivní hra českých hráčů domácí hvězdy zaskočila. Navíc národní tým netrpěl v koncovce jako v předešlých zápasech. Proti Rusku se prosadil i mladoboleslavský Richard Jarůšek, který vstřelil svůj premiérový gól v dresu české reprezentace.

Zápasy s Ruskem bývají vyhrocené. Alexander Radulov je pro fanoušky známým jménem, s českými reprezentanty se v lásce zrovna nemají.

Známý provokatér si vyléval zlost už po druhé třetině na Tomáši Zohornovi, po zápase si pak jako terč svých výlevů vybral obránce ruského Omsku Michala Kempného, se kterým se potkávají v KHL.

Radulovově frustraci napomohlo i to, že ho při závěrečném ruském tlaku trefil spoluhráč do hlavy. Češi však vypjatý závěr zvládli a mohli se radovat z vítězství 4:2, které jim nakonec vyneslo celkové vítězství v Channel One Cupu. 

Alexandr Radulov v potyčce s Michalem Kempným a Tomášem Kundrátkem.
Alexandr Radulov v potyčce s Michalem Kempným a Tomášem Kundrátkem.

Témata:  sporthokejreprezentaceČeskorusko