3. března 2015 • 20:12

První Olomouc na úvod jara zvládla dohrávku s druhým Varnsdorfem

0
Fotbalisté vedoucí Olomouce v úvodním utkání jarní části druhé ligy porazili Varnsdorf 2:1 a před svým nejbližším pronásledovatelem už mají v tabulce pětibodový náskok. Domácí v dohrávaném zápase 15. kola, který byl na podzim hned dvakrát odložen, sice prohrávali po brance Radima Breiteho, skóre ale zásluhou Jakuba Petra a Michala Ordoše otočili.

Varnsdorf šel do vedení v 15. minutě, kdy se Breite trefil hlavou. Z vedení se hosté radovali jen devět minut, vyrovnání po Ordošově centru zařídil Petr. Olomouc poté přebrala otěže zápasu, ale vedoucího gólu se dočkala až po přestávce. Postaral se o to Ordoš, který zužitkoval přihrávku bývalého reprezentanta Kušníra.

Utkání se mělo původně uskutečnit už v polovině listopadu minulého roku, tehdy ale bylo odloženo kvůli reprezentačním povinnostem hráčů Olomouce. Nakonec se však nehrálo ani o dva týdny později, tentokrát bylo důvodem hromadné onemocnění fotbalistů Varnsdorfu.