5. února 2016 • 21:33

Hlasy trenérů po utkání 43. kola extraligy Chomutov - Vítkovice

0
Hlasy trenérů po utkání 43. kola hokejové extraligy Piráti Chomutov - HC Vítkovice Steel:

Jan Šťastný (Chomutov): "Začátek utkání nebyl z naší strany špatný. Dali jsme vedoucí branku, mysleli jsme, že se uklidníme a budeme hrát naši hru. Ke konci třetiny jsme ale dostali trochu šťastný gól. Ve druhé třetině to už nebylo ono, soupeř byl ve všech činnostech lepší, lépe bruslil, hrál výborně takticky dozadu. I přesto se nám podařilo vsítit dvě branky a vedli jsme 3:1. V přestávce po druhé třetině jsme si řekli, že nehrajeme dobře, soupeř je nebezpečný a musíme zjednodušit hru, ale bohužel jsme se neponaučili. Hned jak jsme vlezli na led, dostali jsme gól na 3:3, pak jsme udělali fatální chybu v obranném pásmu, dostali gól na 3:4 a z dalšího protiútoku na 3:5. Myslím si, že to byly šťastné branky po naší nedůslednosti a laxnosti, proto jsme zaslouženě prohráli."

Ladislav Svozil (Vítkovice): "Podali jsme koncentrovaný výkon z obrany. Trochu lehce jsme inkasovali, všechny tři góly byly pro soupeře dost lehké. Ale otočit z 1:3 na 5:3, to je parádní. Myslím, že jsme od 10. minuty první třetiny byli o něco lepší. Domácí jsme už do ničeho nepustili a hlavně jsme proměnili šance, které jsme měli."